Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2007., 21:26   #141
vidjeh nedavno tog nissančeka u vožnji, i moram reć da mi uživo zgleda nekak fulll maaaaaali.... na slikama to puno glomazinije izgleda...
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 23:11   #142
Je, ful je mali. Ko Citroen C1.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 14:15   #143
Evo ja sam se provozao u njemu danas ujutro..Autić je sasvim ok,vozio sam dizela 2.0,vuče solidno,mjenjač dobar,neravnine guta,tih je,ma sve 5..Jedino je prtljažnik mogao bit i veći ali to se da zažmirit..Inače bila je oprema Tekna i pogon na 4..

Moj test je prošao sa vrlo dobrim ..jos samo da je malo više "suvovskog" u njemu dobio bi odličan..
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 14:19   #144
Da je vise suvovski, nebi bio tolko udoban.
A prtljaznik zbilja nije mali u gabaritima klase
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 14:58   #145
Quote:
Autić je sasvim ok,vozio sam dizela 2.0
A gdje si to vozio 2.0 dizela, kad izlazi tek na ljeto!?

Prtljaznik nije mali u gabaritima kompakta. A kako Qashqai ima ambicije malo vece od kompakta, onda i nije nesto po tom pitanju.
No, rekao bih da je to jedina ozbiljna mana - kome je to uopce mana. Inace, auto je super.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 15:04   #146
Samo da pitam zasto mislis da ima ambicije vece od kompakta? Dapace, u Nissanu su htjeli napraviti malo drugaciji kompakt, u skladu sa sveopcom popularnoscu suvova, nista vise. Golf, Astra, Focus, to su mu konkurenti.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 15:24   #147
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
A gdje si to vozio 2.0 dizela, kad izlazi tek na ljeto!?
Vidiš to sam i ja čuo i bilo mi je čudno..Onda je možda benz,to opravdava i da je toliko tih..Nije ni bitno..Iako mi se isto čini da mi je ovaj tip rekao da imaju već 2.0 dizela od firme al da nije "vani"..Neznam..
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:36   #148
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Rav je bar "nekakav" terenac. Neki se čak kunu da ide bolje od Nive. I ima stalni 4X4 (bar je stari model imao)
A ZA TEBE, JAJANE, ČUO SAM DA NEMAŠ LOVE NI ZA CORSU, A NJAŠKE NA SVE ŠTO TI NETKO SPOMENE! BOLJE SE SKINI S FORUMA JER SI UPRAVO NAPORAN! AL PRIJE NO SE SKINEŠ S FORUMA-KAD PROVOZAŠ QASHQAIJA ILI PEUGEOTA, SLOBODNO DOĐI NATRAG, PA ĆEMO MOĆI RASPRAVLJAT O TOME ŠTO VRIJEDI, A ŠTO NE. DOTADA, BAJGI S FORUMA I TRKELJAJ SE U JEFTINU POLOVNJAKU! SORRY, AL SVI LIJEPI POKUŠAJI FORUMAŠA TEBI SU NEJASNI
__________________
... yet under this mortal sun we cannot hide ourselves ...
Shamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:48   #149
Quote:
Shamrock kaže: Pogledaj post
A ZA TEBE, JAJANE, ČUO SAM DA NEMAŠ LOVE NI ZA CORSU, A NJAŠKE NA SVE ŠTO TI NETKO SPOMENE! BOLJE SE SKINI S FORUMA JER SI UPRAVO NAPORAN! AL PRIJE NO SE SKINEŠ S FORUMA-KAD PROVOZAŠ QASHQAIJA ILI PEUGEOTA, SLOBODNO DOĐI NATRAG, PA ĆEMO MOĆI RASPRAVLJAT O TOME ŠTO VRIJEDI, A ŠTO NE. DOTADA, BAJGI S FORUMA I TRKELJAJ SE U JEFTINU POLOVNJAKU! SORRY, AL SVI LIJEPI POKUŠAJI FORUMAŠA TEBI SU NEJASNI
šta se dereš seljačino... ugasi caps lock
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:01   #150
GOSPODO, JA SAM DOSLOVCE SKENIRAO QASHA I MORAO SAM GA UPIKNUTI. ISTINA, DO 10. MJ. MORAM ČEKATI, AL IMAM 307-ICU HDI, 2004, S KOJOM SAM VRLO ZADOVOLJAN, PA ĆU NEKAKO PREGRMJETI TIH NEREDNIH 6 METARA. ISPROBAO SAM SVE MODELE I SVE JE SUPER I SVE JE ZA 5, NO 307-ICA 2.0 ZAISTA IMA VESELIJI MOTOR. NO, PREGRMIO SAM TO, AL 307 IMA I 10 LIT. VEĆI PRTLJAŽNIK. I TO SAM PREGRMIO. PREGRMIO JER JR UPRAVO ZADOVOLJSTVO SJEDITI NA QASHOVOM VOZAČKOM SJEDIŠTU. ZAISTA NISU ŠTEDJELI NA KVALITETI IZRADE UNUTRAŠNJOSTI... NITI NA VANJSKIM DIJELOVIMA KAROSERIJE. ŠTO SE UDOBNOSTI TIČE, KOJU OSPORAVAJU ONI KOJI GA NISU NITI PROĐIRALI, UDOBNIJI JE ZA KLASU OD 307, A BAŠ ZA PEŽA KAŽU DA JE UDOBAN. NIJE NEUDOBAN, ALI QASH JE... NISAM GA KUPIO ZBOG POTREBE, NITI POKAZIVAČINA SUSJEDIMA, NITI ZATO ŠTO IMAM VIŠKA U PRORAČUNU... OBOŽAVAM VOZITI... NE DIVLJATI, JER, NAJZAD I 43 JAHRE I HAVE, VEĆ UŽIVATI U VOŽNJI BEZ DREKE MOTORA. RELAX, DAKLE, RELAX. TKO JOŠ DVOJI OKO QASHA, PROBAJTE GA, NEĆETE BITI RAZOČARANI. USPUT, NE RADIM U AUTOSALONU, VEĆ SAMO ISKAZUJEM ZADOVOLJSTVO TIM AUTOMOBILOM-ISTINA MOGAO SAM I NEŠTO DRUGO UZETI, AL OBZIROM NA NOVČIĆE...PA I 307, KOJI MI JE ZAISTA OK, I GOLF TOLIKO KOŠTAJU, A, NEKA MI NE ZAMJERE FUNOVI, NISU QASHU DO PETE.
__________________
... yet under this mortal sun we cannot hide ourselves ...
Shamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:05   #151
šta se opet dereš?

a qashqai je zgodna igračka, al niš posebno ni vrit ni mimo, nit pravi kompakt nit pravi suv
po mom mišljenju, rav4 je za njega bog, majka i car. i uvjerenja sam da ima mnogo boljih autiju za te novce, al će qash naći kupce zahvaljujući dizajnu, i novom segmentu kojeg on otvara, pa će kupce naći među neodlučnim ljudima, tj. zadovoljiti međusegmentnu potražnju.
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:18   #152
Quote:
Shamrock kaže: Pogledaj post
GOSPODO, JA SAM DOSLOVCE SKENIRAO QASHA I MORAO SAM GA UPIKNUTI. ISTINA, DO 10. MJ. MORAM ČEKATI, AL IMAM 307-ICU HDI, 2004, S KOJOM SAM VRLO ZADOVOLJAN, PA ĆU NEKAKO PREGRMJETI TIH NEREDNIH 6 METARA. ISPROBAO SAM SVE MODELE I SVE JE SUPER I SVE JE ZA 5, NO 307-ICA 2.0 ZAISTA IMA VESELIJI MOTOR. NO, PREGRMIO SAM TO, AL 307 IMA I 10 LIT. VEĆI PRTLJAŽNIK. I TO SAM PREGRMIO. PREGRMIO JER JR UPRAVO ZADOVOLJSTVO SJEDITI NA QASHOVOM VOZAČKOM SJEDIŠTU. ZAISTA NISU ŠTEDJELI NA KVALITETI IZRADE UNUTRAŠNJOSTI... NITI NA VANJSKIM DIJELOVIMA KAROSERIJE. ŠTO SE UDOBNOSTI TIČE, KOJU OSPORAVAJU ONI KOJI GA NISU NITI PROĐIRALI, UDOBNIJI JE ZA KLASU OD 307, A BAŠ ZA PEŽA KAŽU DA JE UDOBAN. NIJE NEUDOBAN, ALI QASH JE... NISAM GA KUPIO ZBOG POTREBE, NITI POKAZIVAČINA SUSJEDIMA, NITI ZATO ŠTO IMAM VIŠKA U PRORAČUNU... OBOŽAVAM VOZITI... NE DIVLJATI, JER, NAJZAD I 43 JAHRE I HAVE, VEĆ UŽIVATI U VOŽNJI BEZ DREKE MOTORA. RELAX, DAKLE, RELAX. TKO JOŠ DVOJI OKO QASHA, PROBAJTE GA, NEĆETE BITI RAZOČARANI. USPUT, NE RADIM U AUTOSALONU, VEĆ SAMO ISKAZUJEM ZADOVOLJSTVO TIM AUTOMOBILOM-ISTINA MOGAO SAM I NEŠTO DRUGO UZETI, AL OBZIROM NA NOVČIĆE...PA I 307, KOJI MI JE ZAISTA OK, I GOLF TOLIKO KOŠTAJU, A, NEKA MI NE ZAMJERE FUNOVI, NISU QASHU DO PETE.
Ako si toliko zadovoljan onim govnom od P307 onda ćeš biti zadovoljan i sa Nissanom.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:38   #153
Quote:
msporis kaže: Pogledaj post
šta se dereš seljačino... ugasi caps lock
ne da se DEREM, NEGO TI GA VIKNEM S CAPS LOCK
__________________
... yet under this mortal sun we cannot hide ourselves ...
Shamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:40   #154
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Ako si toliko zadovoljan onim govnom od P307 onda ćeš biti zadovoljan i sa Nissanom.
Ali si se kad vozio u 307
__________________
... yet under this mortal sun we cannot hide ourselves ...
Shamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:48   #155
Quote:
msporis kaže: Pogledaj post
šta se opet dereš?

a qashqai je zgodna igračka, al niš posebno ni vrit ni mimo, nit pravi kompakt nit pravi suv
po mom mišljenju, rav4 je za njega bog, majka i car. i uvjerenja sam da ima mnogo boljih autiju za te novce, al će qash naći kupce zahvaljujući dizajnu, i novom segmentu kojeg on otvara, pa će kupce naći među neodlučnim ljudima, tj. zadovoljiti međusegmentnu potražnju.
ma ne kažem da je svjetsko čudo, štoviše, ništa spatiale, ali je ipak nešto što dosad nije napravljeno. Vrlo simpatično napravljeno. No, moguće, što jedan forumaš reče, da će ispasti i štogod boljega do vremena isporuke... Ipak, nisam mogao čekati i vremenom se uvjeravati, pa onda čvrsto odlučiti o kupnji. A, da je RAV 4 Bog- ako si ga vozio, onda si primjetio da su nešto sprčakali s kvačilom, što uostalom i sami trgovci priznaju. Mislim na posljednji model.
__________________
... yet under this mortal sun we cannot hide ourselves ...
Shamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:08   #156
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Ako si toliko zadovoljan onim govnom od P307 onda ćeš biti zadovoljan i sa Nissanom.
potpis ko kuća ajd da se i mi u nečem slažemo
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:17   #157
Quote:
msporis kaže: Pogledaj post
potpis ko kuća ajd da se i mi u nečem slažemo
dakako da se slažemo kad obojica znamo da ima puuuuno boljih zvjerki od Qasha, ali za tu pengu, za 20 tauzenki... Mislim da ništa boljega nema, a da je u toj razini kvalitete.
__________________
... yet under this mortal sun we cannot hide ourselves ...
Shamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:24   #158
Quote:
msporis kaže: Pogledaj post
potpis ko kuća ajd da se i mi u nečem slažemo
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:25   #159
Quote:
Shamrock kaže: Pogledaj post
dakako da se slažemo kad obojica znamo da ima puuuuno boljih zvjerki od Qasha, ali za tu pengu, za 20 tauzenki... Mislim da ništa boljega nema, a da je u toj razini kvalitete.
A kakva crna kvaliteta ? Što ti je Peugeot referentna točka ?
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:37   #160
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
A kakva crna kvaliteta ? Što ti je Peugeot referentna točka ?
u tom slučaju, Nissan i jest jako kvalitetan auto
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.