Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 21:05   #41
he he he heeee...

u petak sam se otisnula na kratak put. čim smo krenuli -bum! drugi auto se zaletio u naš. ništa strašno, ali je procedura potrajala. a i policija je dobila krivu informaciju o mjestu nesreće (a gospon Krivac je uznevjereno konstatirao da je "neka sudbina u zraku" jer je prije par dana završio s autom, traktorom i bratom ( ) u jarku )

merkur mi prolazi 3. kućom (jel to suvišno reć' ? )
__________________
kiesh
iluminata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 01:30   #42
shit! ja sam blizanac, pa se treba pretpostaviti da mi merkur jače igra ulogu (u natalnom horoskopu mi je također u blizancima)... sad se ispostavilo da mi se posljednjih mjeseci zagubila nekakva gomila važne pošte i imam nekih problema i komplikacija zbog toga...
a kad je prošli put merkur bio retrogradan ništa loše mi se nije dešavalo, naprotiv... shit, shit, shit.
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 12:10   #43
Meni je Me vise pravio problem pre 24.09 u samom zaletu "retrogradnosti" Kazu da je tada i kad pocinje da ponovo bude u svojoj normalnoj fazi "opasniji"

Ipak nije Me apsolutno los kad je retro. Dobar je za sve one stvari koje zelimo da uradimo tako dugo,a to nikako ne stizemo. Dobar je, da se sagleda predhodna situacija, da se odmeri. Naravno da nije dobro tada pocinjati nesto novo, ali sagledavati staro i uciti iz starog... za to je odlican. Sve ima svoje zato ...
Me,pored svega predstavlja i misli intelekt i sta bi samo bilo kad nikada ne bi bili prinudjeni da stanemo i zastanemo.
Nije sve tako crno...
Pozdrav!
venera80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 09:37   #44
E kako vam je prosao ovaj period retro Merkura?
Meni katastrofalno lose!!! A bas sam bila puna vjere i nade u njega posto mi je onaj period u junu bio ok, kad ono totalno suprotnooo, posljenji dani su mi bili za plakati
Quote:
Ipak nije Me apsolutno los kad je retro. Dobar je za sve one stvari koje zelimo da uradimo tako dugo,a to nikako ne stizemo. Dobar je, da se sagleda predhodna situacija, da se odmeri.
U mom slucaju to nije tako Pokrenula sam neke stare stvari i nista nisam rijesila, samo jos vise zakomplikovala i gluposti napravila i vratila si stare probleme
Quote:
Naravno da nije dobro tada pocinjati nesto novo, ali sagledavati staro i uciti iz starog... za to je odlican. Sve ima svoje zato ...
Da, tacno, i sve novo sto sam pocela zaista nista nisam uradila...

Ukratko, komunikacija ispod nule, uopste nisam mogla da se sporazumijem s ljudima, cak sam s jednom osobom se toliko posvadjala da uopste ne komuniciramo vise ma uzas sve mi je bilo naopako...
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 18:49   #45
[QUOTE=n.gemini;16651716]E kako vam je prosao ovaj period retro Merkura?

meni se mozak okrenuo naopačke....iz nesporazuma u nesporazum...šta ja mrzim tog retro merkura đavo ga odnio....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 13:35   #46
Jedva se prezivi i 3 puta godisnje kad Merkur "poludi", a sta da radim sa sljedecom godinom kad retrogradira 4 puta. 11 jan - 1 feb 2009, 7 maj - 31 maj 2009, 7 sept - 29 sept 2009 i 26 dec - 15 jan 2010.

Ufff...
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 13:55   #47
Quote:
papavero kaže: Pogledaj post
Jedva se prezivi i 3 puta godisnje kad Merkur "poludi", a sta da radim sa sljedecom godinom kad retrogradira 4 puta. 11 jan - 1 feb 2009, 7 maj - 31 maj 2009, 7 sept - 29 sept 2009 i 26 dec - 15 jan 2010.

Ufff...
pripremi se..
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 14:10   #48
Spremna sam ja, no nisu ljudi oko mene. Ne znam da li ima kakve veze, ali u toku posljednjeg retro Merkura sam imala razgovor za posao. Nisam ga dobila.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 14:24   #49
Quote:
papavero kaže: Pogledaj post
Spremna sam ja, no nisu ljudi oko mene. Ne znam da li ima kakve veze, ali u toku posljednjeg retro Merkura sam imala razgovor za posao. Nisam ga dobila.
Ti se spremi a nesporazuma će uvijek u tim trenucima biti. Bitno je da ne žuriš i da se oboružaš strpljenjem. A razgovore za posao je u tom periodu najbolje izbjegavati, ili se dugo čeka odgovor, ili se posao ne dobije
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 18:45   #50
ja imam jedno pitanje a ne znam kuda bi ga smjestila pa eto molim moderatore da ga premjeste ako negdje postoji bolje mjesto za to?!
baš maloprije mi prijateljica (koja je otišla na kratko stručno usavršavanje vezano uz njezin posao) pošalje poruku da su joj na tom putu ukrali sve!: dokumente, kartice, gotovinu, kartu, prtljagu - baš sve! (ne čudi me što je mobitel bio kod nje jer ga ne ispušta iz ruke )
e sad mene zanima da li je netko to isto doživio? koji to planetić radi? da li bi to bili možda nekakvi izazovni tranzitni aspekti s neptunom? s vladarem 2. kuće? ko je "kriv"?
__________________
what a wonderful world...

Zadnje uređivanje maria_5359 : 13.05.2009. at 20:01.
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 19:15   #51
retrogradni merkur
tifani is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:00   #52
Quote:
tifani kaže: Pogledaj post
retrogradni merkur
a joj pa da! merkur je lopov!!!
a u natalu joj je merkur vladar 2. polja i nalazi se u 10. kući (karijere! stručno usavršavanje?!) gdje je i sada!!!
eto misterija riješena!
sad još samo da ona još nađe pravog lopova...
__________________
what a wonderful world...

Zadnje uređivanje maria_5359 : 13.05.2009. at 20:21.
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 21:32   #53
eh i da dodam da im je krepo bus na pola kad su se vraćali doma! nevjerojatan je taj merkuur!
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 09:30   #54
opet retro ME..

E nek je zavrsio svoje.. sad za sad.. uvijek mi neki nesporazum i svadju donese
__________________
in my secret life
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 20:21   #55
Ove godine nam je uranio retro Merkur.


Naime, Merkur u biku kreće retrogradno 18. - tog a vjerujem da su svi vidjeli prometni kolaps koji je nastao usljed posljedica erupcije vulkana Eyjafjallajökull na Islandu. Vulkanski pepeo i dim uzrok su paralize zračnog prometa - brojne zračne luke su zatvorene, a veliki broj aviona "prizemljen".

Vulkan je eruptirao nakon više od 200 godina 20. ožujka oko 23:30 po lokalnom vremenu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 20:39   #56
ajme Fish, dobro da si me podsjetila, ja sam se skroz zaokupila Saturnovim povratkom u Djevicu.....
Retro nam je Merkur i počinje s kvadratom Marsa....jedna ovako, ubojita kombinacija za neprezne nadobudne vozače....a dispozitor Venera 90 Neptun....dakle posebno ubojito za one koji vole popit....
Retro Merkur je dipozitor onog zlosutnog Saturna u Djevici koji je 180 s Uranom, i 90 s Plutonom....bez teksta sam i uopće mi se ne piše o utjecaju ovog...avioni....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 00:18   #57
...moj frend se vraćao iz Amerike i upravo čami na Munchenskom aerodromu s ekipom kao Tom Hanks u Terminalu, svi hoteli su krcati. Kaos totalni...niš’ na dnevniku ne pretjeruju.



Inače na dan aktivacije je bilo egzaktno kardinalni Merkur 90º Pluton (vulkan). A danas...danas je Merkur stacionaran i upravo je to slika čovjeka koji čeka. Još u biku skupa s Mjesecom...to su mase ljudi koje čekaju...
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 12:58   #58
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
...moj frend se vraćao iz Amerike i upravo čami na Munchenskom aerodromu s ekipom kao Tom Hanks u Terminalu, svi hoteli su krcati. Kaos totalni...niš’ na dnevniku ne pretjeruju.



Inače na dan aktivacije je bilo egzaktno kardinalni Merkur 90º Pluton (vulkan). A danas...danas je Merkur stacionaran i upravo je to slika čovjeka koji čeka. Još u biku skupa s Mjesecom...to su mase ljudi koje čekaju...
i aktivirao t-kvadrat sa Sa90Pl.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 15:14   #59
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
...moj frend se vraćao iz Amerike i upravo čami na Munchenskom aerodromu s ekipom kao Tom Hanks u Terminalu, svi hoteli su krcati. Kaos totalni...niš’ na dnevniku ne pretjeruju.



Inače na dan aktivacije je bilo egzaktno kardinalni Merkur 90º Pluton (vulkan). A danas...danas je Merkur stacionaran i upravo je to slika čovjeka koji čeka. Još u biku skupa s Mjesecom...to su mase ljudi koje čekaju...
Draga Fish,

interesira me kakve su prognoze za 8.mjesec?
Posebice, po pitanju zračnog prometa.

Zahvaljujem
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 16:02   #60
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Draga Fish,

interesira me kakve su prognoze za 8.mjesec?
Posebice, po pitanju zračnog prometa.

Zahvaljujem
Daj malo jasnije stavi pitanje.

Kada u 8. mjesecu? Što točno po pitanju zračnog prometa?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.