Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2013., 00:48   #1681
hvala na odgovoru
ajme meni ko ce sad ovaj period izdrzati vidim po vasim komentarima da nece biti lako ni Emiru ni Ferihi
ufyyyyyyyyyaaaaaaa Dzansu ce mi krv popiti a sigurno i ostali .....
EzelFata is offline  
Old 21.08.2013., 00:50   #1682
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Nema na cemu, pitaj slobodno.


Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
33-34 epizoda, tako nesto.
O, dobro oni to onda skrivaju od ostalih.


Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Dugo ces da cekas, 15 epizoda. Mada to kod vas brzo ide, nama je to trajalo 15 nedelja.
Nece sve lazi odmah da se otkriju, nego jedna po jedna, sto ce samo dolivati ulje na vatru, a Emir je mnoooogo ljut.
Jedna po jedna?! Uf! Nikad kraja onda.

Bježi, nemoj mi ni spominjati 15 tjedana. Meni je puno i 3 tjedna.

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Da, on jadan nije bio srecan ni pet minuta.
Žalim ga iz epizode u epizodu.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 21.08.2013., 00:54   #1683
15 epizoda ???????cekati da se pomire i razjasne sve
EzelFata is offline  
Old 21.08.2013., 00:54   #1684
Super mi je ono u 34. epizodi kad je on pred svima poljubi, a Cansu i Hande padne vilica do poda.

A kad će Emir početi shvaćati da nije sve tako crno kao što je mislio, da sve te laži nisu smišljene da bi se obogatila?

15 epizoda je baš dosta...posebno jer nikako da budu sretni skupa, stalno neko sranje.

Hvala i od mene.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 21.08.2013., 00:57   #1685
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post



O, dobro oni to onda skrivaju od ostalih.



Jedna po jedna?! Uf! Nikad kraja onda.

Bježi, nemoj mi ni spominjati 15 tjedana. Meni je puno i 3 tjedna.


Žalim ga iz epizode u epizodu.
Pa vazno je da je glavna laz otkrivena, ono posle ce samo malo da otezava stvari i da odlaze pomirenje.

A fragman za ovu epizodu sa zadnjom scenom smo dobili dve nedelje pre epizode, mozes misliti kako nam je bilo.
Saraaaa84 is offline  
Old 21.08.2013., 01:02   #1686
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Super mi je ono u 34. epizodi kad je on pred svima poljubi, a Cansu i Hande padne vilica do poda.

A kad će Emir početi shvaćati da nije sve tako crno kao što je mislio, da sve te laži nisu smišljene da bi se obogatila?

15 epizoda je baš dosta...posebno jer nikako da budu sretni skupa, stalno neko sranje.

Hvala i od mene.
On ce se doseliti u zgradu da bi joj se svetio (moje misljenje, da bi joj bio blizu jer je pored svega voli, a ne moze da joj oprosti) i vremenom ce da upoznaje pravu Ferihu, njen zivot, njen svet. Led ce poceti da se otapa kada je Riza bude istukao zato sto poznaje Unala. Tada ce poceti da shvata da nije sve onako kako misli.
Saraaaa84 is offline  
Old 21.08.2013., 09:23   #1687
djevojke u kojoj epizodi Halil otme Ferihu??
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 21.08.2013., 10:09   #1688
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
djevojke u kojoj epizodi Halil otme Ferihu??
Kraj 42 epizode.

Znači Emir i Feriha su u "ratu" od 28-43/44, eto to je tih 15 epizoda. Ali bez brige, nije to zagrižen rat, laži će se otkrivati jedna po jedna, ali upravo tako i brzo rješavati i stvari će se mic po mic odvijati prema pomirdbi. Kao što je i Sara gore rekla, tamo oko 33 epizode kad Riza istuće Ferihu će sve ić prema boljemu, ali sporo.
Ma šta brinete, to su samo tri tjedna, ali vjerujte lijep je to period, izuzetno zanimljiv jer neznaš što je sljedeće na repertoaru, šta će se još desit, baš su znali napeto nas ostavit.
Savjetujem da ne gledate unaprijed, nego da guštate, ali ako baš morate
Luxxy is offline  
Old 21.08.2013., 11:21   #1689
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Kraj 42 epizode.

Znači Emir i Feriha su u "ratu" od 28-43/44, eto to je tih 15 epizoda. Ali bez brige, nije to zagrižen rat, laži će se otkrivati jedna po jedna, ali upravo tako i brzo rješavati i stvari će se mic po mic odvijati prema pomirdbi. Kao što je i Sara gore rekla, tamo oko 33 epizode kad Riza istuće Ferihu će sve ić prema boljemu, ali sporo.
Ma šta brinete, to su samo tri tjedna, ali vjerujte lijep je to period, izuzetno zanimljiv jer neznaš što je sljedeće na repertoaru, šta će se još desit, baš su znali napeto nas ostavit.
Savjetujem da ne gledate unaprijed, nego da guštate, ali ako baš morate
I meni su te epizode lepe. U tom periodu se najbolje vidi koliko on nju voli, bez obzira sto pokusava da je muci. Cak se vidi bolje nego kada je bio dobar, fin i sve joj oprastao. Covek umire od ljubavi za njom, i zato sam mu oprostila mnoge gluposte koje je pravio. Muci je, hoce da je povredi zato sto je on povredjen, a sa druge strane bi ubio svakoga ko je krivo pogleda.
Saraaaa84 is offline  
Old 21.08.2013., 11:45   #1690
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
I meni su te epizode lepe. U tom periodu se najbolje vidi koliko on nju voli, bez obzira sto pokusava da je muci. Cak se vidi bolje nego kada je bio dobar, fin i sve joj oprastao. Covek umire od ljubavi za njom, i zato sam mu oprostila mnoge gluposte koje je pravio. Muci je, hoce da je povredi zato sto je on povredjen, a sa druge strane bi ubio svakoga ko je krivo pogleda.
Joj da , sjećam se kad je Ilkeru nos razbio samo zato što je Ferihi nešto dobacio na hodniku , kako je kipio od ljubomore prema Leventu... Ma ja sam se topila na taj njihov odnos dok su bili posvađani, kako je on nju gledao, brinuo se, nije mogao spavat od muke, ali sve kao frajer prikrivao nekom tobože osvetom, mah
Luxxy is offline  
Old 21.08.2013., 11:53   #1691
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Znači Emir i Feriha su u "ratu" od 28-43/44, eto to je tih 15 epizoda. Ali bez brige, nije to zagrižen rat, laži će se otkrivati jedna po jedna, ali upravo tako i brzo rješavati i stvari će se mic po mic odvijati prema pomirdbi. Kao što je i Sara gore rekla, tamo oko 33 epizode kad Riza istuće Ferihu će sve ić prema boljemu, ali sporo.
Ma šta brinete, to su samo tri tjedna, ali vjerujte lijep je to period, izuzetno zanimljiv jer neznaš što je sljedeće na repertoaru, šta će se još desit, baš su znali napeto nas ostavit.
Savjetujem da ne gledate unaprijed, nego da guštate, ali ako baš morate
Dakle, danas je 28. epizoda, znači za tjedan dana kreće prema boljemu.
Ma znam ja da je to lijep period, dobre scene i sve, da ćemo vidjeti borbu Emira i sa samim sobom i vidjeti da bez Ferihe ne može. Ali 15 epizoda je 15 epizoda!
Ali dobro i kažete, što je 15 epizoda ovoga naprama 27 epizoda laži. Kako dočekala istinu u tako ću i ovo. Valjda. Ako ne, vas gnjavim što je sljedeće.


Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
I meni su te epizode lepe. U tom periodu se najbolje vidi koliko on nju voli, bez obzira sto pokusava da je muci. Cak se vidi bolje nego kada je bio dobar, fin i sve joj oprastao. Covek umire od ljubavi za njom, i zato sam mu oprostila mnoge gluposte koje je pravio. Muci je, hoce da je povredi zato sto je on povredjen, a sa druge strane bi ubio svakoga ko je krivo pogleda.
Jedan je Emir! Puno toga nas čeka.

Vjerujem vam da su ove epizode odlične.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 21.08.2013., 12:31   #1692
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Dakle, danas je 28. epizoda, znači za tjedan dana kreće prema boljemu.
Ma znam ja da je to lijep period, dobre scene i sve, da ćemo vidjeti borbu Emira i sa samim sobom i vidjeti da bez Ferihe ne može. Ali 15 epizoda je 15 epizoda!
Ali dobro i kažete, što je 15 epizoda ovoga naprama 27 epizoda laži. Kako dočekala istinu u tako ću i ovo. Valjda. Ako ne, vas gnjavim što je sljedeće.
Upravo to što kažeš, ako se dosad izdržalo, skoro na pola serije za otkrivanje laži, onda ni 15 epizoda nije grijeh Ma aj, aj, ako sam ja preživila, sjedeć na predavanjima i čekajuć večer da pobjegnem gledat serijal, i propuštala partye vikendom zbog Femira, onda ćeš i ti i svi ostali zasigurno.
Luxxy is offline  
Old 21.08.2013., 13:05   #1693
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Kraj 42 epizode.

Znači Emir i Feriha su u "ratu" od 28-43/44, eto to je tih 15 epizoda. Ali bez brige, nije to zagrižen rat, laži će se otkrivati jedna po jedna, ali upravo tako i brzo rješavati i stvari će se mic po mic odvijati prema pomirdbi. Kao što je i Sara gore rekla, tamo oko 33 epizode kad Riza istuće Ferihu će sve ić prema boljemu, ali sporo.
Ma šta brinete, to su samo tri tjedna, ali vjerujte lijep je to period, izuzetno zanimljiv jer neznaš što je sljedeće na repertoaru, šta će se još desit, baš su znali napeto nas ostavit.
Savjetujem da ne gledate unaprijed, nego da guštate, ali ako baš morate
uh ima jos do 42. epizode, e onda necu gledat nista vise unapred, samo se nadam da mi nece srce otkazat gledajuci ih, jer jucer na kraju skoro je
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 21.08.2013., 20:20   #1694
e sad procitala sam da ce ih Dzansu otrovati ( nemogu si pomoci moram vidjeti sta ce se dogadati ) kada se to dogada i sta ce biti sa Dzansu na kraju serije?
od scena sto sam vidjela najbolje su mi kad izadu iz bolnice pa se ljube u njegovom stanu to je u 44 epizodi ako se nevaram, a druga najbolja mi je kad Emir pretuce Mehmeta jer je ovaj istuko Ferihu.
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 21.08.2013., 20:22   #1695
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
e sad procitala sam da ce ih Dzansu otrovati ( nemogu si pomoci moram vidjeti sta ce se dogadati ) kada se to dogada i sta ce biti sa Dzansu na kraju serije?
od scena sto sam vidjela najbolje su mi kad izadu iz bolnice pa se ljube u njegovom stanu to je u 44 epizodi ako se nevaram, a druga najbolja mi je kad Emir pretuce Mehmeta jer je ovaj istuko Ferihu.
Trovanje je na kraju 51. Cansu ce na kraju postati dobra. Ona, Feriha i Levent ce biti partneri u njenom hotelu, u kom ce Emir drzati nocni klub.
Saraaaa84 is offline  
Old 21.08.2013., 20:34   #1696
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Trovanje je na kraju 51. Cansu ce na kraju postati dobra. Ona, Feriha i Levent ce biti partneri u njenom hotelu, u kom ce Emir drzati nocni klub.
oho znaci postaju dobri i poduzetni, e da je Dzansu pametna uzela bi Leventa sebi
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 21.08.2013., 22:48   #1697
Jel istina da onaj tip cija kcer zaposljava Zehru zapravo otac od F.?
*Hades* is offline  
Old 21.08.2013., 22:50   #1698
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Jel istina da onaj tip cija kcer zaposljava Zehru zapravo otac od F.?
Ne, Rizina je kćer sto posto. Od kud ti to?
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 21.08.2013., 23:30   #1699
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Jel istina da onaj tip cija kcer zaposljava Zehru zapravo otac od F.?
To je Zehrina ljubav iz mladosti, ali nije otac Ferihi. Fer i Mehmet su blizanci, onda bi morao biti i njemu otac
Luxxy is offline  
Old 22.08.2013., 02:43   #1700
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Ne, Rizina je kćer sto posto. Od kud ti to?
Pa nekaj se davno vec spominjalo da je Zehra dosla k Rizi trudna bar sam tak bio cuo.
*Hades* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.