Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.02.2004., 10:48   #1
Domaći recepti u Zoni

Možda ste već imali sličnu temu, nadam se da niste.

Naime, od prošle godine hranim se prema pravilima Zone i super se osjećam. Napokon, po prvi put u životu nisam gladna između obroka. O drugim pozitivnim učincima da i ne govorim.

Imam Hrvatsku kuharicu u Zoni i često je koristim, ali imam i neke "svoje", prilagođene recepte koje smo moj muž i ja sami otkrili i osmislili.

Jaaako volim mijenjati svoj jelovnik, pa me zanima imate li, vi koji se tako hranite, inekih svojih "autorskih" recepata koje ste voljni podijeliti ovdje?

Evo, za ilustraciju:

OKRUGLICE OD SIRA

3 cijela jaja
630 g svježeg kravljeg sira
20 g mekanog margarina/maslaca (ili maslinovog ulja u vrijednosti 10 M)
120 g pšenične krupice
2 velike žlice oštrog brašna
soli po ukusu

Umutite prvo jaja sa solju i sirom. Dodajte maslac, krupicu i na kraju brašno. Smjesa mora biti kompaktna, ali ne pretvrda.
Ostavite da odstoji barem dva sata u hladnjaku da krupica nabubri.
Zakuhajte veliki lonac vode, kad zakipi posolite i dodajte malo ulja. Žlicom vadite okruglice i zakuhajte ih u vruću vodu. Gotove su kad isplivaju, za otprilike 5 minuta.
Navedena količina sadrži 12 blokova bjelančevina, 10 blokova masnoće i 11,5 blokova ugljikohidrata.
Podijelite na četiri porcije po tri bloka. Ostatak možete i zamrznuti pa ponovno kratko prokuhati.

GUSTA JUHA OD OSLIĆA

360 g fileta oslića
140 g luka
350 g krumpira
250 g pirea od paradajza
3 žličice maslinovog ulja

Na ulju staklasto popržite luk. Krumpri ogulite, operite i narežite na tanje ploške. U zdjelu slažite redove krumpira i oslića dok sve ne potrošite. Na vrh je najbolje staviti krumpir. Svaki red posipajte s malo soli, majčine dušice i usitnjenog ružmarina. Zalijte vodom tek toliko da dopre do gornjeg reda jer će se krumpir malo ukuhati i cijela će se juha slegnuti. Zalijte čašom dobrog bijelog vina i pustite da krčka dok sve omekša. Pred kraj dodajte pire od paradajza, dodajte začina po potrebi i svježe mljevenog papra.

Navedena količina sadrži 9 blokova bjelančevina, 9 blokova ugljikohidrata i 9 blokova masnoće. Podijelite na tri porcije po tri bloka svega.

A, sad vi...
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.