Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2011., 20:07   #2241
emma uh gadan problem da,još ak zamislim da ga imaš 9 godina !
samo se nedaj.,nemoj popustiti !
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 27.04.2011., 22:43   #2242
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
emma uh gadan problem da,još ak zamislim da ga imaš 9 godina !
samo se nedaj.,nemoj popustiti !
Hvala na podršci!Teško je hebiga!Pa dečko mi pokušava pomoći.Daje mi neke savjete,ali lako je reći ne brini,kreni dalje,zaboravi prošlost,nosi prljavu odjeću,nemoj se prati,ništa se ne će dogoditi ak tak hodaš.Onda kaže da mi ne trebaju lijekovi.Ne znam samo za kog ih onda proizvode? Znam on mi hoće pomoći,sluša me,al ne kuži da je bitka s tim teška.
Uglavnom trebam negdje ići na psihoterapije jer se moram pomaknuti s mjesta.Na istom sam mjestu 9 godina.Samo s tim da mi se pogoršalo u zadnje vrijeme.Sad uzimam druge lijekove pa ćemo vidjeti kako će biti???
emma 88 is offline  
Old 27.04.2011., 23:09   #2243
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci!Teško je hebiga!Pa dečko mi pokušava pomoći.Daje mi neke savjete,ali lako je reći ne brini,kreni dalje,zaboravi prošlost,nosi prljavu odjeću,nemoj se prati,ništa se ne će dogoditi ak tak hodaš.Onda kaže da mi ne trebaju lijekovi.Ne znam samo za kog ih onda proizvode? Znam on mi hoće pomoći,sluša me,al ne kuži da je bitka s tim teška.
Uglavnom trebam negdje ići na psihoterapije jer se moram pomaknuti s mjesta.Na istom sam mjestu 9 godina.Samo s tim da mi se pogoršalo u zadnje vrijeme.Sad uzimam druge lijekove pa ćemo vidjeti kako će biti???
neznam onda,...evo kod mene je bolje,mada svaki drugi dan se osijecam jadno i tuzno do boli a prije je to bilo svaki dan.
mal je pomak al bar je pomak !
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 27.04.2011., 23:15   #2244
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci!Teško je hebiga!Pa dečko mi pokušava pomoći.Daje mi neke savjete,ali lako je reći ne brini,kreni dalje,zaboravi prošlost,nosi prljavu odjeću,nemoj se prati,ništa se ne će dogoditi ak tak hodaš.Onda kaže da mi ne trebaju lijekovi.Ne znam samo za kog ih onda proizvode? Znam on mi hoće pomoći,sluša me,al ne kuži da je bitka s tim teška.
Uglavnom trebam negdje ići na psihoterapije jer se moram pomaknuti s mjesta.Na istom sam mjestu 9 godina.Samo s tim da mi se pogoršalo u zadnje vrijeme.Sad uzimam druge lijekove pa ćemo vidjeti kako će biti???
emma, ak možeš privatno, moja dr ti uspješno liječi okp.
ray of light is offline  
Old 28.04.2011., 00:18   #2245
rejoflajt

Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
emma, ak možeš privatno, moja dr ti uspješno liječi okp.
Hej,izgleda da ti je sandučić pun,Ne prima ti poruke.Uglavnom,puno je,al zdravlje je na prvom mjestu.Ona je psihoanalitičarka?
A kak znaš da uspješno liječi okp?Netko ti se pohvalio?
emma 88 is offline  
Old 28.04.2011., 01:44   #2246
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Hej,izgleda da ti je sandučić pun,Ne prima ti poruke.Uglavnom,puno je,al zdravlje je na prvom mjestu.Ona je psihoanalitičarka?
A kak znaš da uspješno liječi okp?Netko ti se pohvalio?
je, ona
ray of light is offline  
Old 28.04.2011., 12:41   #2247
Normala...

Ljudi ,neznam za vas ali kad mi padne napamet da moram minimum 2god piti ove ad i ostalo a svako jutro se osijecam jednako bijedno i usrano ne vidim sebe unaprijed za 2god.

ako ja,koji sam bio na psihijatriji i sad ocu opet tamo (a znam da sam htio kuci) onda neznam koji mi je ??!!
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 28.04.2011., 12:51   #2248
Koliko se najkraće piju ad? (točnije, Zoloft) Oko godinu dana?
__________________
In a strange way, I had fallen in love with my depression.
Delilah_ is offline  
Old 28.04.2011., 13:24   #2249
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Ljudi ,neznam za vas ali kad mi padne napamet da moram minimum 2god piti ove ad i ostalo a svako jutro se osijecam jednako bijedno i usrano ne vidim sebe unaprijed za 2god.

ako ja,koji sam bio na psihijatriji i sad ocu opet tamo (a znam da sam htio kuci) onda neznam koji mi je ??!!
Zakaj te zabrinjava da moraš piti lijekove?Pa oni nam pomažu.Piješ ih tek 3 tjedna?Nekad treba do tri mjeseca da se vidi puno djelovanje.
Trebaš biti strpljiv.Ak ti ne bu pasalo,uzmeš drugi.
Ja ih pijem 8 godina pa kaj?Živim i dalje s njima.I živaaaa sam. Bila sam i ja na psihijatriji 3 tjedna.Pa sam se plakala kad bi me puštali za vikend jer ne ću doma.Onda idem natrag s vikenda u bolnicu pa se plačem da ne ću natrag.Hebiga,ma to ti većina tak proživljava.
Kužim te u potpunosti.Ne brini,bit će sve u redu.Fantazista je rekao na forumu:"Sve ima svoj početak i svoj kraj."
Čak vjerujem da je to tako.Optimistično zvuči,,zar ne?
Jedamput nam svima ovo sranje mora prestati.
emma 88 is offline  
Old 28.04.2011., 20:16   #2250
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Zakaj te zabrinjava da moraš piti lijekove?Pa oni nam pomažu.Piješ ih tek 3 tjedna?Nekad treba do tri mjeseca da se vidi puno djelovanje.
Trebaš biti strpljiv.Ak ti ne bu pasalo,uzmeš drugi.
Ja ih pijem 8 godina pa kaj?Živim i dalje s njima.I živaaaa sam. Bila sam i ja na psihijatriji 3 tjedna.Pa sam se plakala kad bi me puštali za vikend jer ne ću doma.Onda idem natrag s vikenda u bolnicu pa se plačem da ne ću natrag.Hebiga,ma to ti većina tak proživljava.
Kužim te u potpunosti.Ne brini,bit će sve u redu.Fantazista je rekao na forumu:"Sve ima svoj početak i svoj kraj."
Čak vjerujem da je to tako.Optimistično zvuči,,zar ne?
Jedamput nam svima ovo sranje mora prestati.
i hoće
ray of light is offline  
Old 28.04.2011., 20:17   #2251
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Ljudi ,neznam za vas ali kad mi padne napamet da moram minimum 2god piti ove ad i ostalo a svako jutro se osijecam jednako bijedno i usrano ne vidim sebe unaprijed za 2god.

ako ja,koji sam bio na psihijatriji i sad ocu opet tamo (a znam da sam htio kuci) onda neznam koji mi je ??!!
samo da nije gore...a može biti
ray of light is offline  
Old 28.04.2011., 22:09   #2252
Bok!

Quote:
Delilah_ kaže: Pogledaj post
Koliko se najkraće piju ad? (točnije, Zoloft) Oko godinu dana?
JOj,ne znam.Ja sam ti pila prekratko Zoloft.Manje od mjesec dana pa ne znam zakaj me doktorica skinula s njega brzo.Nije mi pomagao,nisam ga uopće osjetila.
Ali to ti nema veze,tebi će možda pomoći.Nismo svi isti i ne reagiramo svi isto na ad.Nemamo svi iste poremećaje u radu mozga,laički rečeno.
Hm,imaš na postu rejolflajta starnicu sve o lijekovima.Tam si prouči.
Ili pitaj svoju doktoricu.To ti je najsigurnije.
Al zašto se uopće zabrinjavaš koliko ćeš piti?Bitno da ti bude ok od lijeka.
Lijekovi nisu da ubijaju nego da nam pomognu i da nas liječe.
emma 88 is offline  
Old 28.04.2011., 22:12   #2253
Bok!

Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
samo da nije gore...a može biti
Si ti ok?Zašto takav plačko?
Ja sam danas ok,ali sutra više ne znam.Danas sam ok,sutra nisam itd.
emma 88 is offline  
Old 28.04.2011., 23:04   #2254
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
JOj,ne znam.Ja sam ti pila prekratko Zoloft.Manje od mjesec dana pa ne znam zakaj me doktorica skinula s njega brzo.Nije mi pomagao,nisam ga uopće osjetila.
Ali to ti nema veze,tebi će možda pomoći.Nismo svi isti i ne reagiramo svi isto na ad.Nemamo svi iste poremećaje u radu mozga,laički rečeno.
Hm,imaš na postu rejolflajta starnicu sve o lijekovima.Tam si prouči.
Ili pitaj svoju doktoricu.To ti je najsigurnije.
Al zašto se uopće zabrinjavaš koliko ćeš piti?Bitno da ti bude ok od lijeka.
Lijekovi nisu da ubijaju nego da nam pomognu i da nas liječe.
Ma ustvari, zanima me koliko se to inače pije. Ja ga pijem već mjesec dana, i nisam još osjetila nikakvo poboljšanje. Ne znam dali je to jer mi lijek ne odgovara, ili još nije počeo djelovat.
__________________
In a strange way, I had fallen in love with my depression.
Delilah_ is offline  
Old 28.04.2011., 23:15   #2255
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Si ti ok?Zašto takav plačko?
Ja sam danas ok,ali sutra više ne znam.Danas sam ok,sutra nisam itd.
nisam, dosta loše...
ray of light is offline  
Old 29.04.2011., 00:00   #2256
Bok!

Quote:
Delilah_ kaže: Pogledaj post
Ma ustvari, zanima me koliko se to inače pije. Ja ga pijem već mjesec dana, i nisam još osjetila nikakvo poboljšanje. Ne znam dali je to jer mi lijek ne odgovara, ili još nije počeo djelovat.
Hm,pa 3 tjedna bi se trebalo osjetiti,ali kažu za svaki lijek 3 mjeseca minimalno.Pa ne znam reci doktorici pa nek ti promijeni ili još malo ostavi.
emma 88 is offline  
Old 29.04.2011., 00:05   #2257
Quote:
Delilah_ kaže: Pogledaj post
Ma ustvari, zanima me koliko se to inače pije. Ja ga pijem već mjesec dana, i nisam još osjetila nikakvo poboljšanje. Ne znam dali je to jer mi lijek ne odgovara, ili još nije počeo djelovat.
treba mijenjati lijek. sad se po novijim istraživanjima čeka 2 tjedna, ako nema promjene, drugi.
ray of light is offline  
Old 29.04.2011., 00:06   #2258
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Hm,pa 3 tjedna bi se trebalo osjetiti,ali kažu za svaki lijek 3 mjeseca minimalno.Pa ne znam reci doktorici pa nek ti promijeni ili još malo ostavi.
Morat ću, da. I ovak već ludim, i svakakve gluposti mi padaju na pamet. Nadam se da će mi dat neki koji će što prije počet djelovat.
__________________
In a strange way, I had fallen in love with my depression.
Delilah_ is offline  
Old 29.04.2011., 14:23   #2259
granica normale

Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Zakaj te zabrinjava da moraš piti lijekove?Pa oni nam pomažu.Piješ ih tek 3 tjedna?Nekad treba do tri mjeseca da se vidi puno djelovanje.
Trebaš biti strpljiv.Ak ti ne bu pasalo,uzmeš drugi.
Ja ih pijem 8 godina pa kaj?Živim i dalje s njima.I živaaaa sam. Bila sam i ja na psihijatriji 3 tjedna.Pa sam se plakala kad bi me puštali za vikend jer ne ću doma.Onda idem natrag s vikenda u bolnicu pa se plačem da ne ću natrag.Hebiga,ma to ti većina tak proživljava.
Kužim te u potpunosti.Ne brini,bit će sve u redu.Fantazista je rekao na forumu:"Sve ima svoj početak i svoj kraj."
Čak vjerujem da je to tako.Optimistično zvuči,,zar ne?
Jedamput nam svima ovo sranje mora prestati.
A sada si doma. Zašto više nisi na psihijatriji?
Ja jednostavno moram,jer mi se starci boje da cu si nest napravit,stara me zove svaki dan s poslja valda da vidi dal sam ok.
Jucer sam opet uzeo x talbeta zajedno pa sam jedva stajao i niceg se sada ne sjecam,jedino da su starci rekli da ak treba da odem u najbolje bolnice za depresije i da se tam izlijecim i ak treba 1 god. na budem tamo.
A gdje si ti odležala i kako je tamo ?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 29.04.2011., 15:48   #2260
Drž se!

Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
A sada si doma. Zašto više nisi na psihijatriji?
Ja jednostavno moram,jer mi se starci boje da cu si nest napravit,stara me zove svaki dan s poslja valda da vidi dal sam ok.
Jucer sam opet uzeo x talbeta zajedno pa sam jedva stajao i niceg se sada ne sjecam,jedino da su starci rekli da ak treba da odem u najbolje bolnice za depresije i da se tam izlijecim i ak treba 1 god. na budem tamo.
A gdje si ti odležala i kako je tamo ?
NIsam tamo jer nema smisla da tamo ležim.Moram raditi i boriti se.Bila sam na Rebru.Možda trebaš drugi lijek.
Naučila sam se nositi sa svojim sranjima i živim s njima.Imam i ja loših dana,imam osjećaj da ću se slomiti ,ali se ne dam.A stvarno me pere okp.Pere me,al oprat ću i ja njega jednom zauvijek.Odi u bolnicu ako ti je loše.I to ja za ljude.Bit ćeš dobro,vjeruj mi.Nemoj piti lijekova previše na svoju ruku.Nemoj si ništa napraviti jer se sve može riješiti.Dobro je da te starci razumiju.To je stavrno veliki plus.
Ddrži se!Bit će sve ok,sigurna sam u to!
emma 88 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.