Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2003., 18:23   #81
Da li se Crtoon network emitira preko digitalnog satelita i u kojim je nacinom(imenom) kodiranja kodiran i da li ga se može dekodirati pomoću Sky Star 2 Kartice?

I ako ima kakvih naznaka da će prijeći na sustav kodiranja koji jiš nije probijen recite!
grizli is offline  
Old 09.11.2003., 21:12   #82
Za sve frekvencije pogledaj na www.lyngsat.com
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Old 09.11.2003., 22:27   #83
Quote:
grizli kaže:
Da li se Crtoon network emitira preko digitalnog satelita i u kojim je nacinom(imenom) kodiranja kodiran i da li ga se može dekodirati pomoću Sky Star 2 Kartice?

I ako ima kakvih naznaka da će prijeći na sustav kodiranja koji jiš nije probijen recite!
to što tražiš ima nekodirano na jednoj liniji sutraa ču pokušati naći gdje jer to inače ne gledam
 
Old 10.11.2003., 00:49   #84
Čudno, pa kak to da postoji nekodirani Cartoon network
grizli is offline  
Old 10.11.2003., 09:20   #85
Ima i Boomerang koji je sličan kao Cartoon Network!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Old 11.11.2003., 18:04   #86
Quote:
gold kaže:
Vjestac, ja sam bas prekjucer kupio taj digit all world, taj jeftiniji model st100 samo 700 kn dođe u rijeci, zadovoljan sam s obzirom da sam trazio samo za fta kanale, ali ovaj tvoj post o tome da se i njega moze upogoniti da probija kodirane kanale me u najmanju ruku zagolicalo, posto sam nov u tome, sto mi to sve treba, samo taj rs 232, neki kabel pretpostavljan, di se to moze nabaviti.. zahvaljujem

Javi mi se na [email protected] pa cu ti za vikend poslati mailom web adresu, dva "editora" za upload, file sa updateom internog softwarea i file sa kodovima.


V.
Vještac is offline  
Old 11.11.2003., 21:14   #87
Malo off topic, ali prodajem rotator! Pogledajte ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=27130
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Old 12.11.2003., 10:39   #88
Vještac, mail poslan
gold is offline  
Old 12.11.2003., 20:46   #89
Poslao sam ti popodne file, negdje oko 1,3 MB u zip formatu, imao sam nekih problema s iskon mailom pa se nadam da si ipak dobio. U druga dva maila su ti linkovi i okvirne upute. Kabel mozes kupiti u chipoteci i kosta manje od 20 kn.


V.
Vještac is offline  
Old 12.11.2003., 20:57   #90
Praksa je pokazala da i oni koji su kupili SFT 2000 ( sa mogucnoscu 6u1 katrice), a imaju comp kući nakon jednog ili dva updatea kartice kod nekoga tko ima programator, kupe za 17 Kn nulmodem kabel i tako sami ubacuju kodove, tako da ne placaju update kartice.


V.
Vještac is offline  
Old 13.11.2003., 00:05   #91
Vještac hvala, imas pm
gold is offline  
Old 13.11.2003., 10:55   #92
Evo majstori problema za vas, nisam kompetentan za ove stvari pa zato molim za pomoc. Od svih djindja za dig. satelit imam :
1. Humax VAFOX
2. Lavor - parabol od prilike nekih 90-tak cm
3. Universal LMB 0.5

Sad posto se nalazim na "drugom kraju svijeta" tocnije u Iraq-u potreban mi je savjet kako ulovit HOTBIRD.
Znaci znam da je on na 13E, ali ja ga nikako ne mogu naci, mozda je antena pre mala? Isto tako znam da ameri ovdje gledaju AFN preko istih antena, a AFN je na HOTBIRD-u 4. Pa sada dajte neka uputstva i tako to jer cu izluditi, a u subotu je tekma - HRT kartica nije problem !!!!

Please Help Me !!!
__________________
Ko' rano rani,
Cijeli dan je pospan !!!
taBaKera is offline  
Old 13.11.2003., 11:09   #93
re

Quote:
taBaKera kaže:
Evo majstori problema za vas, nisam kompetentan za ove stvari pa zato molim za pomoc. Od svih djindja za dig. satelit imam :
1. Humax VAFOX
2. Lavor - parabol od prilike nekih 90-tak cm
3. Universal LMB 0.5

Sad posto se nalazim na "drugom kraju svijeta" tocnije u Iraq-u potreban mi je savjet kako ulovit HOTBIRD.
Znaci znam da je on na 13E, ali ja ga nikako ne mogu naci, mozda je antena pre mala? Isto tako znam da ameri ovdje gledaju AFN preko istih antena, a AFN je na HOTBIRD-u 4. Pa sada dajte neka uputstva i tako to jer cu izluditi, a u subotu je tekma - HRT kartica nije problem !!!!

Please Help Me !!!
drage volje bi ti pomogli ali to je van našeg vidokruga jedino da probaš pitati te amere možda je problem u lavoru tj. velićini .
čuj a koji te k.... tjeral tak daleko od doma
 
Old 13.11.2003., 11:44   #94
Re: re

Quote:
andrea43 kaže:
čuj a koji te k.... tjeral tak daleko od doma
Znas ono kak i svi jel' trbuhom za kruhom ......
__________________
Ko' rano rani,
Cijeli dan je pospan !!!
taBaKera is offline  
Old 13.11.2003., 13:40   #95
Quote:
taBaKera kaže:
Evo majstori problema za vas, nisam kompetentan za ove stvari pa zato molim za pomoc. Od svih djindja za dig. satelit imam :
1. Humax VAFOX
2. Lavor - parabol od prilike nekih 90-tak cm
3. Universal LMB 0.5

Sad posto se nalazim na "drugom kraju svijeta" tocnije u Iraq-u potreban mi je savjet kako ulovit HOTBIRD.
Znaci znam da je on na 13E, ali ja ga nikako ne mogu naci, mozda je antena pre mala? Isto tako znam da ameri ovdje gledaju AFN preko istih antena, a AFN je na HOTBIRD-u 4. Pa sada dajte neka uputstva i tako to jer cu izluditi, a u subotu je tekma - HRT kartica nije problem !!!!

Please Help Me !!!
Pogledaj na ovu stranicu http://www.satcodx1.com/0130/hrv/dishtrak.cgi

klikni na kartu - možda pomogne!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Old 13.11.2003., 14:11   #96
Quote:
Prodajem ga jer imam novi, a platio sam ga puno više!
Zorc, ja bih isto kupio novi motor...kakva su tvoja iskustva, što si ti kupio, gdje .....
champ is online now  
Old 13.11.2003., 14:34   #97
Quote:
ZorcJ kaže:
Pogledaj na ovu stranicu http://www.satcodx1.com/0130/hrv/dishtrak.cgi

klikni na kartu - možda pomogne!
Thanks postam rezultate cim isprobam !!!!!
__________________
Ko' rano rani,
Cijeli dan je pospan !!!
taBaKera is offline  
Old 14.11.2003., 00:51   #98
A da ti nisi u iraku zbig nafte, mislim zaposlen u nekoj naftnoj firmi ili...
grizli is offline  
Old 14.11.2003., 08:25   #99
Nisam zbog nafte, zaposlen sam u firmi koja pruza usluge satelitskog i RF tracking-a te komunikacija, pa je vrlo cudno kak nemrem naci HOTBIRD (p.s. probao sam i spectrum anal...)
__________________
Ko' rano rani,
Cijeli dan je pospan !!!
taBaKera is offline  
Old 14.11.2003., 22:52   #100
Hotbird

Quote:
taBaKera kaže:
Nisam zbog nafte, zaposlen sam u firmi koja pruza usluge satelitskog i RF tracking-a te komunikacija, pa je vrlo cudno kak nemrem naci HOTBIRD (p.s. probao sam i spectrum anal...)
"dobacuje" do Iraka sa 40-42 dB .

Znaci lavor od dva metra i nema zime .
svastikuti is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.