Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2010., 15:52   #21
evo mene danas copilo u ducanu. nacisto sam se zabrinula (plus mali milijun vrecica s mesnim i mlijecnim proizvodima, jagode i sl. za maknut sa sunca). dosla doma, mjerim i skuzim da su nepravilne. pa mi lakse. ufatilo me u dnu trbuha, u prvi cas nisam ni skuzila sto je, onda kad je preslo na kriza i kad sam legla i smirila se sam bila ziher. jos nije proslo. disem pa mi lakse.
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 23:18   #22
Cili dan me boli na refule i prošlu cilu noć......pa neće valjda tako biti svih preostalih 5 tjedana??

Sada sam se već lagano navikla....klasična početna menstrualna bol....malo jača nego prije (u biti da je "normalna" menga sada bi već bila na ibuprofenima )
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 10:40   #23
Zanima me jesu ovo lažni trudovi: noćas me bolio stomak ko pred mengu,ne zam koliko dugo to je bilo između buđenja ,kasnije me probudila oštra ne prejaka bol oko pupka koja je nestala kroz neko vrijeme.znam da pravi udaraju u leđa ovi kao u stomak al nekom započne i ovako.mogu reć da mi nije bilo svejedno juče puno na nogama a uloživa i omekšan cerviks.
uostalom šta ti lažnjaci znače da se primaklo ono pravo il?tek sam 30 tj
thanks
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 12:10   #24
meni je tako zadnjih dan dva, nadam se da je to normalno jer je i meni malo rano. uz to su mi dosta učestale bh kontrakcije.

bebo je dosta aktivan zadnjih par dana pa me to tješi.
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 13:49   #25
ako nemam lažnjake znači li da ću prenjeti? a ja se veselim 8mj----nebi 9mj
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 14:25   #26
Hmmm.... ja sam u 28. tjednu i jutros me probudila (jutrom me inače teško što budi ) odvratna bol. K'o da mi je netko zabio šipku u donji dio kičme. Istovremeno sam osjetila i bebu. Uplašila sam se, nisam od bolova mogla promijeniti položaj.... ostala tako ležati očiju otvorenih ko zeko ..... stavila naočale, buljim u sat..... prošlo 10 minuta, ono ista bol......... čim je malo popustilo panično odem do wc-a.... skuliram se i bilo mi puno lakše kad sam izašla do dućana, prošetala psa..... više me nije probolo na isti način, ali cijeli dan osjećam neku laganu bol i nelagodu u donjem dijelu leđa.....

Prva rekacija mi je bila da su lažnjaci, ali obzirom da još nisam ni do 30. tjedna došla nisam se još ufuravala u to što me čeka, pa nemam pojma

Što vi mislite ?
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 14:34   #27
Quote:
Bad Robot kaže: Pogledaj post
Hmmm.... ja sam u 28. tjednu i jutros me probudila (jutrom me inače teško što budi ) odvratna bol. K'o da mi je netko zabio šipku u donji dio kičme. Istovremeno sam osjetila i bebu. Uplašila sam se, nisam od bolova mogla promijeniti položaj.... ostala tako ležati očiju otvorenih ko zeko ..... stavila naočale, buljim u sat..... prošlo 10 minuta, ono ista bol......... čim je malo popustilo panično odem do wc-a.... skuliram se i bilo mi puno lakše kad sam izašla do dućana, prošetala psa..... više me nije probolo na isti način, ali cijeli dan osjećam neku laganu bol i nelagodu u donjem dijelu leđa.....

Prva rekacija mi je bila da su lažnjaci, ali obzirom da još nisam ni do 30. tjedna došla nisam se još ufuravala u to što me čeka, pa nemam pojma

Što vi mislite ?
Možda te čopio živac ili ti bebač priklještio nešto
Bitno da je prošlo...
Ak će se ponavljati onda obrati pozornost
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 14:46   #28
Tnx....
Sutra idem na redovnu kontrolu pa ću ginu spomenuti i nemilu situaciju od jutros ....... Nadam se da se neće ponoviti......
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 15:37   #29
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Možda te čopio živac ili ti bebač priklještio nešto
i ja mislim da vam je to to!
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:58   #30
lažnjaci????


Prošlog mjeseca su me "šorale" tako jake kontrakcije!u predjelu maternice imala sam intenzivne i česte grčeve,nije bolilo ali je bilo neugodno.I tako je bilo iz dana u dan,iz sata u sat....sad je to potpuno stalo...bila na pregledu u petak,sve ok...ja zatvorena...i od vikenda registriram da kad sam u ležećem položaju da se javlja bol,ista kao menstrualna ali ne u predjelu trbuha,već u donjem djelu leđa....boli me kao kad mengu dobijem....i registrirala sam da to osjećam samo kad ležim
jesu to lažni trudovi????????????
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:15   #31
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post

Prošlog mjeseca su me "šorale" tako jake kontrakcije!u predjelu maternice imala sam intenzivne i česte grčeve,nije bolilo ali je bilo neugodno.I tako je bilo iz dana u dan,iz sata u sat....sad je to potpuno stalo...bila na pregledu u petak,sve ok...ja zatvorena...i od vikenda registriram da kad sam u ležećem položaju da se javlja bol,ista kao menstrualna ali ne u predjelu trbuha,već u donjem djelu leđa....boli me kao kad mengu dobijem....i registrirala sam da to osjećam samo kad ležim
jesu to lažni trudovi????????????
Je, to je to
Tak su i meni uvijek dolazili kad sam legla navečer.
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:41   #32
Ja sam u subotu prvi put osjetila dok sam sjedila u autu ,kao menstruacijska bol...Bolio me stomak i ledja i kao da mi se kaalo a nije....I to tako jedno pol sata....Pojma nemam jesul to trudovi
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:45   #33
Quote:
mmujic kaže: Pogledaj post
Je, to je to
Tak su i meni uvijek dolazili kad sam legla navečer.
znala sam ja tko će znati
čak sam sinoć i kroz san osjetila...
reci mi dali to može ili nemora išta značiti...biti recimo pokazatelj da bi mogla ranije roditi...
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:45   #34
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja sam u subotu prvi put osjetila dok sam sjedila u autu ,kao menstruacijska bol...Bolio me stomak i ledja i kao da mi se kaalo a nije....I to tako jedno pol sata....Pojma nemam jesul to trudovi
pa jesu valjda,ako je kao menstrualna bol.
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 00:19   #35
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
znala sam ja tko će znati
čak sam sinoć i kroz san osjetila...
reci mi dali to može ili nemora išta značiti...biti recimo pokazatelj da bi mogla ranije roditi...
A bil ti ranije a!?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 00:20   #36
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
pa jesu valjda,ako je kao menstrualna bol.
Je bas ko menstrualna bol...I to onako bas ona jaca i neugodna....
I bas se vozimo i ja muzu govorim da imam trudove a on se ziv sasro...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 00:26   #37
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
A bil ti ranije a!?
i ja bi
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 00:27   #38
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
znala sam ja tko će znati
čak sam sinoć i kroz san osjetila...
reci mi dali to može ili nemora išta značiti...biti recimo pokazatelj da bi mogla ranije roditi...
A gle, ja sam ih prošli put imala od 30-tog tjedna svako malo i rodila sam s 41+1. Ne mora ti to niš značit.
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 00:29   #39
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja sam u subotu prvi put osjetila dok sam sjedila u autu ,kao menstruacijska bol...Bolio me stomak i ledja i kao da mi se kaalo a nije....I to tako jedno pol sata....Pojma nemam jesul to trudovi
I mene su u autu čopili neki dan. Al bila sam sama pa nisam imala koga plašit s tim
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 00:30   #40
Quote:
Soon Li kaže: Pogledaj post
i ja bi
A ti ces svakako prije nas
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.