Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Preferiram brazilku, crticu ili kefu kod žene / sebe ?
Brazilka, obavezno 156 33.55%
Crtica i sl. je ok 230 49.46%
Kefa rules! :-) 79 16.99%
Glasovatelji: 465. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2008., 12:01   #81
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Žuži, debata nije o tome jesu li dlake nužne. Naravno da nisu. Puno toga čovjeku nije nužno. Problem je u tome da neki ljudi na ovakvoj temi navale s idejom da su dlake nehigijenske, što je totalna glupost. Dapače, korisne su. Ne da više imaju neku silno važnu funkciju, daleko od toga, ali jesu 'upotrebljive'.

Stvar se preselila kompletno na područje estetike i mode. I erotike.
kako nisu nehigijenske ako zadrzavaju bakterije
ok... necu vise, obecajem
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 15:28   #82
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kako nisu nehigijenske ako zadrzavaju bakterije
ok... necu vise, obecajem


Ti bi, znači, izbacila iz svog auta filtere za zrak i ulje, jer zadržavaju prljavštinu?

Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 15:33   #83
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
naravno da nije....

ono na sto sam ciljala je da su dlake zaostatak iz doba kad je ljudima bilo hladno za noge i kad su gologuzi skupljali bakterije uokolo
kao sto vise nema potrebe da noge grijemo dlakama, tako isto higijenom i gacicama se mozemo obraniti od bakterija

nadam se da je sad jasnije
Ne želim da budeš tužna, makar se i iz tuge i bola može puno lijepog izvući!!

Nemoj plakati, neću te više poražavati na temu dlačica, makar nisam siguran da si išta naučila ovdje.

Dlake su korisne, no kako prolaze tisućljeća, tako je dlaka po dlaka manje na čovjeku, kako na guzi, tako i na tijelu (pa onda i na sve manje dlakavoj yetti pici!)
__________________
Stisnem vas!
Dominantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:15   #84
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post

od cega nas stite, onda, dlake na nogama
štite kožu od uv zraka, jer kad žene nebi depilirale noge ni sunce nebi direkt pržilo kožu.
automatski bi trebale kremu sa nižim sf,manje bi se prodavalo britvica, voska,krema za depilaciju... propala bi kozmetička industrija.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:32   #85
joj koliko tu ima primitivaca koji tvrde da dlake sluze .........
A sto je sa muskarcima? ovdje nitko ne spomije da nas ima sve vise i vise koji se briju - depiliraju.... Ajmo muskarci izjasnite se i vi malo, a ne samo cure.
n_ik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:44   #86
Quote:
smarti kaže: Pogledaj post
Zanima me jedna stvar da li volite da je vasa pickica obrijana ili dlakava i da li je brijete radi sebe ili radi nekog drugog?
Jos nesto kad idete kod ginekologa isto pitanje obrijana ili ne?
Volim kada je depilirana, voskom ili depilatorom, brijanje je vrlo nezahvalan tehnika uklanjanja dlaka... U mom slucaju, glasam za Silk epil, zeleni...

Skroz ili ne? Ne skroz, ipak nije lose da ima nekakvih, ali uredjenjih dlaka, zanimljivije je, a za uredjivanje dlaka je idealna stvar trimer... Tu glasam za Philips...

Za doktora? Pa, najvaznije da je uredno...

Inace, drzim neki umeren stav o gajenju dlaka u medjunozju, nije bas da glasam za sumu striborovu,a ni za totalno izbrijanu, u svakom slucaju ako se odlucim za ostavljanje nekih dlaka, moraju da budu sredjene, nekad mi dodje da se skroz obrijem, a kada sma specijalno dokona, mogu i da se pozabavim pravljenjem neke frizurice, tipa kvadratici, linije, farbanje, sta bilo....
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 17:22   #87
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post


Ti bi, znači, izbacila iz svog auta filtere za zrak i ulje, jer zadržavaju prljavštinu?

srecom o filterima znam jos manje nego o dlakama

previse godina depiliranja je iza mene da dlake ne bi gledala kao otpad i nesto cega se treba sto prije rijesiti
mozda je muskarcima to drugacije... ne depiliras nista, pa ti je sve ok

ali ako se rjesavamo svih ostalih (jer vise nemaju svrhu ) naprosto je prirodno rijesiti se svega
inace usred divne cistine naletis na busen dlaka
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 17:22   #88
pa opce ne mogu zamisliti dlakavu onak . .is . meni osobno to nije ni malo privlacno . .

ili imam srece pa na takve naletim ali sve do sada sve su imale obrijane . . i samo jednom do sada sam bio u situaciji da nije bila obrijana i to u kracoj avanturici na moru
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 17:33   #89
Quote:
Dominantni kaže: Pogledaj post
Nemoj plakati, neću te više poražavati na temu dlačica, makar nisam siguran da si išta naučila ovdje.
ovo je kao u 2.b

ma daj si oduska, samo ti mene porazi
mozda me i naucis necemu... npr. kako citati post s razumijevanjem
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 22:36   #90
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ovo je kao u 2.b

ma daj si oduska, samo ti mene porazi
mozda me i naucis necemu... npr. kako citati post s razumijevanjem
Ipak bih te naučio nečemu drugome; kako preko čupanja dlaka do strastvenog orgazma!

U neku ruku, ontopic je!

To nije poražavanje, to je potpomaganje, asistiranje u užitku!!
O tome govorim, a čini mi se da ti znaš što to znači! Tebe se ne može poraziti, ali ti se može asistirati!
__________________
Stisnem vas!
Dominantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:54   #91
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
pa definitivno ljepse izgleda skroz obrijana nego dlakava
e pa ja znam jednog kojem lipše izgleda dlakava. ginekologa...
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 00:42   #92
Jako mi je neobicno da do sada niko nije tocno pogodio funkciju dlaka na tijelu.
Dlake su sluzile u ranijoj povijesti tijela kao krzno, za zagrijavanje tijela.
U sljedecem periodu, od kad su ljudi evoluirali u lovce, dlake su izgubile tu funkciju, a dobile novu, a to je da sprijecavaju insekte da grizu kozu. drugo. da sprijecavaju insekte da ulaze u vulvu.
Dlake ne stite od bakterija, vec prirodno lucenje vulve.
Dlake su kod evoluiranih vrsta u potpunosti izgubile sve funkcije, osim estetike i erotike.

Dali su zene koje vole obrijana muska lica pedofili, jer vole mlade djecake?
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 03:04   #93
Vjerujem da je primarna uloga dlaka da amplificiraju tjelesne mirise koji nas cine atraktivnijima suprotnom spolu.
__________________
Stuck in the middle of nowhere.
Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 06:59   #94
1. da
2. da
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:26   #95
samo ću se jednokratno ubaciti u raspravu.....vidio sam topic na naslovnici i ne mogu odoljeti da ne prenesem jednu rečenicu iz šaljivog mejla koji sam nedavno dobio a posvećen je "pravom hrvatu". pa se među ostalim karakteristikama pravoga hrvata tipa: pravi hrvat mrzi žene sa dva prezimena, pravi hrvat je naučio čitati iz juhe "na slova", pravi hrvat ne zna šta je ZERP, al misli da ga treba proglasit jer jebe mater slovencima i sl......pojavljuje i rečenica "pravi hrvat ne liže obrijanu pičku jer se tu nema šta lizati"
__________________
dusk is dawn is day
dismantler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 15:42   #96
njah.. obrijano. sklisko. ali to sam ja..
__________________
...
Julianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 15:51   #97
Obrijana, djelomično ili skroz, kako kada.

Grmove ne održavam, nikakve...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 16:49   #98
Quote:
dismantler kaže: Pogledaj post
samo ću se jednokratno ubaciti u raspravu.....vidio sam topic na naslovnici i ne mogu odoljeti da ne prenesem jednu rečenicu iz šaljivog mejla koji sam nedavno dobio a posvećen je "pravom hrvatu". pa se među ostalim karakteristikama pravoga hrvata tipa: pravi hrvat mrzi žene sa dva prezimena, pravi hrvat je naučio čitati iz juhe "na slova", pravi hrvat ne zna šta je ZERP, al misli da ga treba proglasit jer jebe mater slovencima i sl......pojavljuje i rečenica "pravi hrvat ne liže obrijanu pičku jer se tu nema šta lizati"

Bio i kod nas slican tekst... Bas sam juce slusala razgovor dvojice komsija od nekih 50ak godina i jedan kuka drugom kako mu je cerka izvukla pare za depilaciju, pa su njih dva elaborirali na temu zasto zene skidaju dlake... I obojica su zakljucili da su njima vise sexy dlakave, otprilike, sto dlakavija i sa tamnijim dlakam,a to im riba deluje temperamentnije...

A sto se funkcije dlaka tice, kapiram da su nekad sluzile kao zastita kozi, ali danas je to prevazdijeno, postoje kreme, odeca, itd...

Kao sto rekoh vec, u donjoj zoni zbilja mi je odurno videti neurednu sumu onako natural, uvek glasam za uredjeno, ako neko voli sumu, onda nek' je odrzava urednom...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 14:14   #99
Samo dlakava pica
southend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 14:50   #100
Obrijana, naravno.Nikakve dlake dolje to je meni osobno užasno iz više razloga, ne samo estetičkih
Ozri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger