Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2009., 22:13   #61
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
pa to si ti i s ovog Foruma

onda sam mislio na krivi Forum (jedan o autima) jer sam i tamo nabasao na jednoga iz Ivanića...zbunio si me...
ajd provjeri sve Privatne poruke,na svim forumima,pa buš znal

Vidimo se za 2-3 dana dok sve pregledaš
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 22:14   #62
pomoć

Ako se netko razumije u muziku u autu trebam pomoć pod hitno ne radi mi sve što treba sumljam na pojačalo ali nisam siguran
edy BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 14:30   #63
pa di su Myt, Haso, tony i ostali već danima?? nisu valda svi prešli na GO? odma je pustije i nezanimljivije.. :-I hm.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 14:47   #64
Koliko su toga napisali na ovom forumu zaslužili su da im se i plati sudjelovanje u radu foruma, a ne malo GO bez foruma
__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 16:15   #65
štima. pa toni je već admin, to mu je dost.. ;-)
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 16:27   #66
Zanima me, ako valada poveća PDV, da li će poskupiti i AV oprema !?
Ovako im prodaja ne cvate, pa bi bilo čudno da povećaju cijene.
Jerbo oni ne znaju povečat cijenu za 1-3 %, samo za 10% pa naviše....
olif is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 16:47   #67
viš zgodno pitanje..hm...ne bi bilo morti zgorega očekivati recimo 5% übera na sadašnje cijene pa ak ipak ne bude-tim bolje. znaš ono - "nadaj se najboljem", al i "računaj na najgoru varijantu" pa bu valda ispalo ok..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 17:11   #68
bojim se da bi Vlada čak mogla uvest porez na luksuz,a po njihovom shvačanju velikih primanja svaki TV bu za njih Luksuz,to bu katastrofa

a kaj se tiće PDV-a pa i nema tu baš nekog razloga za poskupljenje zbog tog 1 % veći problem bu knjigovotstvo i programi,to će donjet veće troškove od samog PDV-a
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:02   #69
Da, fakat dobro veliš da će trebat izmjenit postojeće programe i napraviti nove kalkulacije zbog PDV-a. Pita li se tko koliko to košta !?
Bojim se još jedne stvari; sad nam uvale veći PDV i porez na plaće, a kada će i da li će to ikad ukinuti, kada se "stanje popravi" !?
olif is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:22   #70
Quote:
olif kaže: Pogledaj post
Da, fakat dobro veliš da će trebat izmjenit postojeće programe i napraviti nove kalkulacije zbog PDV-a. Pita li se tko koliko to košta !?
Bojim se još jedne stvari; sad nam uvale veći PDV i porez na plaće, a kada će i da li će to ikad ukinuti, kada se "stanje popravi" !?
Ma to ti je živi užas,ja nemam pojima kaj da sad radim

Program mi može primit samo 2 stope PDV-a i to je jedan od najboljih i najskupljih kolko znam,al imam totalno sra... s ovim, moj je 22% al imam i hrpu ulaznih računa za nočenja u Hotelima znači i 10% i kaj sad da delam,nemrem tih 23% sam tak ubacit,jer ih program uopće nemože primit,znači čekat da izađe nova verzija i naravno sve to platit i pazi sad gluposti ja sam obrtnik i kaj bi ja sad trebal sa fakturama koje nisu naplačene,a obveznik sam po realizaciji (naplati) ,slat nove račune sa 23% ili platit iz svog đepa tih 1% na sve skupa

s druge strane ,teške li gluposti,ja svojim djelatnicima moram obračunat porez od 2% ili 4% na Plaču,dok sebi nemoram obračunat ništa,jer kao obrtnik nemam plaće već imam Dohodak,koji se nikako nemože izračunat nego na kraju godine,na koju foru i po kojoj osnovi su ti mamlazi mene išli oslobodit tog poreza a mlate po penzičima i svim ostalima

Definitivno nemaju pojima kaj rade
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:34   #71
Da Driveru, krasno su ti smjestili s tim stopama !
Najbolje da odeš mjesec dana na godišnji ( obrtnik pa na godišnji !) i pričekaš da to sve sjedne u neke normalnije okvire !
A ja bum se potrudil kupiti ona dva bas drivera (250 cm), do su još po staroj cijeni !
olif is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:49   #72
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
štima. pa toni je već admin, to mu je dost.. ;-)
A fali vam ekipa? Zanimljivo...

To što sam moderator (ne admin) je samo obaveza vjeruj mi... al sad je ovaj podforum ipak malo uredniji, jel da?

p.s. ako i ne pišem ne znači da vas ne čitam hehe
STony is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 00:57   #73
ma ofskroz, znamo mi da si ti ti negdje okolo, makar u eteru oko nas, haha!
admin, mod, wotevr, znamo na kaj se misli (a zna se i kaj ko dela).

je, je, uredno je zahvaljujući svima v/nama konstruktivnima, bilo bi lijepo i da se ekipa po ostalim (pod)forumima malo ugleda... :-)
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 22:04   #74
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
s druge strane ,teške li gluposti,ja svojim djelatnicima moram obračunat porez od 2% ili 4% na Plaču,dok sebi nemoram obračunat ništa,jer kao obrtnik nemam plaće već imam Dohodak,koji se nikako nemože izračunat nego na kraju godine,na koju foru i po kojoj osnovi su ti mamlazi mene išli oslobodit tog poreza a mlate po penzičima i svim ostalima

Definitivno nemaju pojima kaj rade
To je zato da ipak ne destimuliraju poduzetništvo...ako te rebnu i tu, ti ćeš ili zatvorit obrt (ili ge ne htjeti pokrenuti) ili otpusit ljude (ak ih zapošljavaš) ili im smanjit plaće i ostadoše bez 2% i 4%...mnogo obrtnika ima dodatnu radnu snagu...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 22:43   #75
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
To je zato da ipak ne destimuliraju poduzetništvo...ako te rebnu i tu, ti ćeš ili zatvorit obrt (ili ge ne htjeti pokrenuti) ili otpusit ljude (ak ih zapošljavaš) ili im smanjit plaće i ostadoše bez 2% i 4%...mnogo obrtnika ima dodatnu radnu snagu...
Čuj ak oni nastave ovakvom pametnom politikom zatvorit ću ga ovak i onak,jer kak su krenuli i ja i ljudi bumo delali isključivo za njihovu potrošnju,radnik bu moral zaradit 25000 da bi mu isplatil plaču 3000-4000 Neto ,a na taj način ,niti bu on htel za te novce radit,a niti ja preuzet tolki financiski rizik,za koji klinac

Definitivno ak ovak nastave,ključ u bravu,makar imam odličan posao i sve štima i financiski i kak god pogledaš,al zbilja mi je več pun kufer njihovih prohtjeva i zahtjeva,i najrađe bi sve poslal u ..... ,zaprl firmu i svi kolektivno na burzu,pa nek se oni ljepo bakčaju sa svima nama
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 11:41   #76
Hahaha, najbolji prosvjed bi bio: ne SVI na ulice, nego SVI na burzu!!!
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 17:43   #77
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Hahaha, najbolji prosvjed bi bio: ne SVI na ulice, nego SVI na burzu!!!
Pa naravno da bi,da je naša obrtnička i gospodarska komora kak se spada ,pa da kaže e dosta je gospodo sad mi štrajkamo,eto vam svi do jednog na burzu i nema ni poreza ni nameta,ni prireza,davanja na plače,ničeg ,pa vi razmislite malo kaj to vi trošite i s čim se razbacujete

al nažalost isto ko i sindikati,jednostavno baš ih briga njihove Plačice su ionak veće i od saborskih ,briga njih,ne talasaj i uživaj u foteljici
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 19:18   #78
Kaj je ovo na HRT-u

Film na HRT1 - Debeli Albert

Slika je u nekom 21/9 formatu ubačenom u 4/3 ili kaj rastegnem ju na 14/9,16/9 bilo kak i dalje je manja od ekrana,kaj su sad to počeli izvodit

Al zanimljiva stvar Philips (Auto Format) je mnogo pametan sliku rastegne u pravom omjeru,zadrži ju kakva stvarno i je,izbaci HRT logo i podigne ju do gornjeg ruba,tak da se i titlovi (koji su naravno prenisko) vide u cjelosti
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 21:41   #79
To im se dešava malo češće u zadnje vrijeme...zahvatila recesija i HRT, skidaju se divx-i s neta
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 17:28   #80
Dečki (mislim na modove), kaj mislite o otvaranju top-teme B.net (kao Top-tema: MaxTV npr.) i sve u vezi zasad jedinog operatera kablovske, malo je dosadno stalno gledat B.net ovo, B.net ono, a zadnje je vrijeme sve više takvih "tema" i temica i to uglavnom od padobranaca pa da objedinimo stvar na jednom mjestu....?

Evo, u tom ću smislu ja pokrenut temu DIGI TV i sve o njemu i u vezi njega, imam ga osobno iako mislim da je totalno u banani što se ponude i širenja iste tiče, cijena je još jedino kaj ga drži na životu.... Jesu digli upravo novi transponder, al kolko bu tu mjesta "za nas" i možda neki HD program, a kolko je to u stvari radi domicilnog i 2. najvećeg tržišta (RO i HU) bumo videli, rekli bi slepci, ne? ;-))
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.