Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2010., 15:16   #21
Quote:
Too_good kaže: Pogledaj post
a) Jel mojih 30k km abnormalno?
b) Pa nisam ni rekao da se tebi isplatio, ne znam ništa o tvojim potrebama i uvjetima Samo sam htio reći da su ti 1.5 dci motori iznimno štedljivi, a nisu ni toliko nepouzdani koliko se prica (prati ih zao glas jos od prvih serija...ali tih bolesti vise bas i nema).
Eto našli smo se u sredini...pa 30tkm je lijepa kilometražica...ja ću raditi oko 10tkm manje
ali imao sam dileme...moja potreba bi bila ovaj od 105...ali eto...čista ekonomija me udaljila od njega
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 18:18   #22
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
dCi 82 KS (86 KS je nakon redizajna 2006.) nema varijabilnu geometriju krilaca.

Bojim se da Delphi pumpa otkazuje..
koji su simptomi kad Delphi pumpa otkazuje? vec se raspitao za novu, 270 €, al do 1.5 dci, 105KS.
Ode ova rasprava na potrosnju i kilometrazu.... auto ima 150tkm.... kolko novcica je to ciscenje dizni??? jebi ga ne mogu sad mjenjat sve od plovka u rezervaru do erg ventila....
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 18:22   #23
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
upravo velim da je mušičav...renault sam fan pa znam...pa ja ti velim ako hoćeš kvalitetniji servis nek ti ne bude teško potegnut do karlovca...imaš dizela
a ne znam jel se smijem zaputiti na duzi put, da ne bi negdje stao pa vucnu sluzbu platio koliko i cijelo auto.... zato ovo sve i pitam
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 19:42   #24
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
a ne znam jel se smijem zaputiti na duzi put, da ne bi negdje stao pa vucnu sluzbu platio koliko i cijelo auto.... zato ovo sve i pitam
Uplati HAK, kostat ce te 200kn

Salu na stranu, ne bih ti zelio bit u kozi...sranje je kad imas auto za koji znas da moze riknut na cesti svaki cas...i jos je gore kad ti nitko ne zna sto je. AKo mozes, mozda je i bolje ostavit nekom servisu/majstoru da voza dok se ne pojavi greska pa ce onda valjda vidjet u cemu je problem (znam da moze bit problem, ali nekad je to jedini nacin..kad su ovi vec nesposobni naknadno ocitat/dijagnosticirat kvar)
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:40   #25
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
koji su simptomi kad Delphi pumpa otkazuje? ....
Najjednostavnije pogledati filter goriva,sadržaj iz filtera prosuti na čisti porozni papir i pogledati ima li metalne špene.Ako ima puma se sigurno ljušti i neće dugo.

Kada je zadnji put mijenjan filter goriva?Ako je prljav i zaštopan od smeća iz goriva može i to uzrokovati "injection fault".To bi,u tvom slučaju,bio najjeftiniji kvar.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 01:36   #26
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
Najjednostavnije pogledati filter goriva,sadržaj iz filtera prosuti na čisti porozni papir i pogledati ima li metalne špene.Ako ima puma se sigurno ljušti i neće dugo.

Kada je zadnji put mijenjan filter goriva?Ako je prljav i zaštopan od smeća iz goriva može i to uzrokovati "injection fault".To bi,u tvom slučaju,bio najjeftiniji kvar.
Prvi post:

Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
uvjek problemi sa francuskim zajebom....
znaci ovako, auto mi ponekad u voznji izgubi snagu na 1-2 sekunde pa opet dobro radi.... a prije par dana mi u voznji izbaci poruku injection fault... vozio u renault servis, vele racunalo nis nije registriralo, ne znaju sta da mjenjaju... filter goriva zamjenjen prije cca 18000 km...
pa ako je netko imao slicnih problema (a vidim da je) nek mi se javi....
samo nemojte pisati mozda je ovo, mozda ono, govno od auta itd....

Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 11:21   #27
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
koji su simptomi kad Delphi pumpa otkazuje? vec se raspitao za novu, 270 €, al do 1.5 dci, 105KS.
Ode ova rasprava na potrosnju i kilometrazu.... auto ima 150tkm.... kolko novcica je to ciscenje dizni??? jebi ga ne mogu sad mjenjat sve od plovka u rezervaru do erg ventila....
Nešto mi je ovo malo prejeftino
Nego promjeni taj filter pa onda vidi dalje (to je možda najjeftinije što bi moglo biti)...i kao što su ti već napisali kod promjene filtera vidi da li ima metalne špene.
__________________
Be present, it's a gift.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 19:27   #28
Isti problem "injection fault"

Imam megana 2 1.5dci 85ks priša 175000km i još ide dobro al evo nakon 2 god. opet mi se javia taj misteriozni "injection fault" koji san također popravlja sa prominom filtera.

Evo danas mi se odlučia pokvarit 200m od Šarkelja i otiđen do njihovog servisa i oni meni da ga nemogu pogledat do petka i lik kaže da filter goriva nema veze sa tom greškom....

Sad, dok san živia u Splitu automehaničar mi je prominia UPC i problem je osta i minjanje filtera goriva bi rješilo stvar i skoro 2 god. nisan ima nikakvih problema.

Pošto u Splitu nema Tifona uliva san u OMW-a premium disel te mi je navika ostala pa san nastavia uliat u OMW-a.

Inače minjan filter goriva kad minjan ulje.

Sutra ujutro ću pokušat natrat ove u Štarkelja da mi promine filter ako mi auto uspije upalit pa da ga dovezen do njih a ako ne prominit ću ga sam....

mamic.jakove kako si riješa problem?
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:09   #29
Meni se je u 6 godina korištenja i 150.000 km sa tim autom nekoliko puta pokazalo to upozorenje i ni jednom nisam obraćao pažnju, jer bi "injection fault" trajao samo sekundu-dvije, a nakon toga kao da ništa nije bilo.

Danas taj auto ima 180.000 km i dalje radi ko urica.

Dakle, biće da je stvar mušica u elektronici.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:16   #30
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Meni se je u 6 godina korištenja i 150.000 km sa tim autom nekoliko puta pokazalo to upozorenje i ni jednom nisam obraćao pažnju, jer bi "injection fault" trajao samo sekundu-dvije, a nakon toga kao da ništa nije bilo.

Danas taj auto ima 180.000 km i dalje radi ko urica.

Dakle, biće da je stvar mušica u elektronici
.
Da, tako je i meni bilo pa me na kraju ispalo oko 5-6 tisuća kuna popravak.
Tako da je pametnije ne zanemarivati takve stvari...

Možda je "s zlikovski" sreće kao i ti, ali treba svejedno provjeriti...
__________________
Accord 2.2 i-DTEC
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:32   #31
Ma neznan, naiša san na neki britanski forum di lik kaže da mu je izbacilo ovu grešku i ispalo je da su dizne i puma otišle u baljučku i liku naruče novu pumpu ugrade je i greška se javlja i dalje...

neznan kako je popravila auto pošto se kasnije na forum nije javia...

Nadan se da je do filtera, ako se ujutro upali, prominit ću filter a ako ne onda ću ga odvest u servis.

Inače ta greška može značit puno stvari kako mi objašnjava mehaničar u splitu, bitno je vidit koji kod kompjuter zabilježi...
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:33   #32
Quote:
Herci80 kaže: Pogledaj post
Da, tako je i meni bilo pa me na kraju ispalo oko 5-6 tisuća kuna popravak.
Tako da je pametnije ne zanemarivati takve stvari...

Možda je "s zlikovski" sreće kao i ti, ali treba svejedno provjeriti...
Šta si sve triba prominit Herci?
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:40   #33
Quote:
s_zlikovski kaže: Pogledaj post
Šta si sve triba prominit Herci?
Prvo što moraš učiniti je otići kod mehaničara da te spoji na kompjutor. Bez toga nećeš ništa znati.
Može biti da ti je stvarno elektronika prolupala pa treba samo poništiti grešku, a može biti da je nešto riknulo.
Meni se ta greška prvi puta javila kada je bilo problema s pumpom goriva i trebalo ju je zamijeniti.
Problem je u tome što postoje različiti kvarovi zbog kojih se može javiti greška "injection fault", stoga može biti da imaš drugačiji problem nego ja.

No svakako se uputi kod mehaničara.
__________________
Accord 2.2 i-DTEC
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:40   #34
nema to veze sa filterom,ili je pumpa goriva u spremniku, ili boshpumpa.... greska mi se vise ne javlja ali gubitak snage se ponekad javi.... kad ni idioti u servisu pojma nemaju....
mamic.jakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:43   #35
Quote:
mamic.jakov kaže: Pogledaj post
nema to veze sa filterom,ili je pumpa goriva u spremniku, ili boshpumpa.... greska mi se vise ne javlja ali gubitak snage se ponekad javi.... kad ni idioti u servisu pojma nemaju....
Da, tu je najveći problem.
Rješenje je da nađeš kvalitetnog servisera koji nije ovlašteni. Ja sam se na taj način preporodio brzim rješavanjem problema, a isto tako i cjenovno.
__________________
Accord 2.2 i-DTEC
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:56   #36
Quote:
Herci80 kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što postoje različiti kvarovi zbog kojih se može javiti greška "injection fault", stoga može biti da imaš drugačiji problem nego ja.

No svakako se uputi kod mehaničara.
Već iman iskustva sa tim, i ima san sriće do sada pa ćemo vidit iman li i dalje...

Al nek ljudi znaju da je promina filtera znala popravit grešku.

Jer ono, ako neki glupi servis odluči popravit grešku pa onda promini pumpu, dizne,cijevi od goriva, sve filtere, senzore, onaj ventil ispušnih plinova, i šta ja znan sve ne i onda kaže popravljeno vidi k.... mogu i ja tako, minjaj sve pa šta naleti i opalit cifru da boli glava.

Samo je meni problem šta neman nekog dobrog mehaničara u ZG. i bojin se da nebi naletia na minu koju san maloprije opisa...

U Splitu san ima ovog kojem stručnost nije bila jača strana al zato je bia pošten do kraja, kad je vidia da nije do onog UPC-a onda je vratia stari i vratia mi pare...
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 23:06   #37
Update: Nisam objasnija svoju situaciju, danas san bez problema doša sa posla od Peščenice do HgSpota auto nije pokaziva nikakve znakove(usporavanj, kašljucanje, neprima gas, dimi) te san uredno parkira i ugasia auto.

Kad san se vratia iz HgSpota nije tia upalit sa greškon Injection Fault, prije bi mi upali za max sat vrimena ako bi bloka. Sad san otiša do Utrina i opet ništa, ni abera...

Sad, dali se svaki put javlja ta greška(kad pokušavan upalit) ili se ona javi jedanput i onda stoji dok ne dođe ovlašteni renaultov mehaničar da je poništi?
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 13:52   #38
Update:
Jutros doša do auta, upalia ga , on lagano zakašljuca ja doda gas on prihvatia i posli toga pali gasi rođo koliko oš...zasad...

U petak ga vozin u Purić-a u Samobor da napravi dijagnostiku motora pa ćemo vidit...
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 10:37   #39
Ajme...

Evo odvea ga jučer u Purića i kaže meni li lik da u najgoren slučaju(ako bude) popravak kod njih dođe cca 14000, došlo mi je da kažen:Uf, super već san mislia da će me doć 2000-3000 kn

Inače u ovlaštenim servisima popravak 4 dizne i pumpe ide preko 20000 kn(pita san u ovlaštenom servisu)

Sad čekam da mi jave šta je....

Nervoza...
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 12:33   #40
Quote:
s_zlikovski kaže: Pogledaj post
Inače u ovlaštenim servisima popravak 4 dizne i pumpe ide preko 20000 kn(pita san u ovlaštenom servisu)
Ovo u ovlaštenome je cijena za nove dizne i novu pumpu jer oni ne znaju ništa popraviti,samo zamijeniti,jedino imaju kvalitetan dijagnostički alat čije poruke vrlo često ne znaju kvalitetno iskoristiti....čast iznimkama.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.