Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2004., 20:20   #1
Talking Imat cu cimera!

Eto... ako sve bude po planu i nista ne iskrsne – za nesto vise od 2 mjeseca cu imati cimera!

Selim u Zagreb! Moj prvi korak ka samostalnosti.

Zasto bas cimera? Nije mi bilo u planu, ali eto... naletila sam na savrsen oglas i isla provjeriti da li je vec popunjeno.

E, sad....

Jel imao netko od vas cimera? Ili decki cimericu, tak svejedno.
Kakva iskustva imate? Do sada sam cula samo pozitivna od ljudi oko sebe.
Mislite da bi nesto bilo bitno drugacije da sam se odlucila na cimericu?

Ja mislim da ce sve biti normalno (kao da zivim s nekom curom), ali mozda mi je nesto promaknulo kad sam razmisljala.

Ajte.... sto mislite, koje su prednosti, a koji nedostatci javljaju u zivotu sa cimerom ili cimericom (ovisno kojeg ste spola)?

Slusam...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 23:19   #2
Savjet: kupi kondome.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 23:23   #3
Quote:
Gazda kaže:
Savjet: kupi kondome.
Dobar savjet
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 01:21   #4
Quote:
Gazda kaže:
Savjet: kupi kondome.
Ti to iz iskustva?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 11:48   #5
Re: Imat cu cimera!

A kaj, može ti bit fuck friend? Jel zgodan?
maxell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:10   #6
prednosti: mozete se poseviti
nedostaci: mozete se poseviti
moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:21   #7
Kako svi na seks okrecu...

Molim lijepo, moj Sime pici samnom u Zagreb (nema smisla da starci slucajno nalete na njega), a i s cimerom ne bi bila pa taman mi bio privlacan ne znam ni ja kako.

A ovo za kondome... kasnije mi palo na pamet.
Da, imat cu ih uz sebe... Nikad ne znas kada mogu nekome zatrebati... Ako cimeru slucajno dodje neka koka, a njemu taman nestalo / nije stigao kupiti ili sl. udijelit cu mu, naravno.

Ajte sad.... ozbiljnosti vas malo molim.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:24   #8
Quote:
LaTiTeA kaže:
Kako svi na seks okrecu...

Molim lijepo, moj Sime pici samnom u Zagreb (nema smisla da starci slucajno nalete na njega), a i s cimerom ne bi bila pa taman mi bio privlacan ne znam ni ja kako.

A ovo za kondome... kasnije mi palo na pamet.
Da, imat cu ih uz sebe... Nikad ne znas kada mogu nekome zatrebati... Ako cimeru slucajno dodje neka koka, a njemu taman nestalo / nije stigao kupiti ili sl. udijelit cu mu, naravno.

Ajte sad.... ozbiljnosti vas malo molim.

da cimer ima koku,nebi on cimericu tražio
__________________

bljuc...
skitalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:28   #9
Quote:
LaTiTeA kaže:
Ajte sad.... ozbiljnosti vas malo molim.
cek os rec da se ne zajebavas? pa ti si pukla...vjerojatnost da ce te se poseviti je 90%...ak ti je vec do toga, onda biraj zgodnog cimera da se kasnije sama sebi ne gadis
moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:34   #10
Quote:
moonlit kaže:
cek os rec da se ne zajebavas? pa ti si pukla...vjerojatnost da ce te se poseviti je 90%...ak ti je vec do toga, onda biraj zgodnog cimera da se kasnije sama sebi ne gadis
Ma daj ne seri, kurac 90%! Pusti ženu!
maxell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:35   #11
Quote:
maxell kaže:
Ma daj ne seri, kurac 90%! Pusti ženu!
tako je...ima takvih srolja medj nama muškima da če ga još morat silovat...
__________________

bljuc...
skitalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:41   #12
Draga Latitea,


ova kombinacija mogla bi funkcionirati puno bolje nego da zhivish s curom.

Dechki su jako privrzheni i iskreni, a mogli bi se skladno nadopunjavati, narochito shto se tiche kucnih poslova.


Neka ti Nova pochne pozitivno i tako se nastavi...i svaka naredna.


Sretno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:51   #13
ma Latice, sve ovisi o osobi. Ako ima kemije, sve bu oslo vrit. Ako se postujete, otvoreno razgovarate, sklad koji mozete uspostaviti nemre se usporediti niti s jednim skladom kojeg mozes sa cimericom uspostaviti. Govorim ti iz vlastitog iskustva
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:54   #14
Re: Imat cu cimera!

Quote:
LaTiTeA kaže:
Eto... ako sve bude po planu i nista ne iskrsne – za nesto vise od 2 mjeseca cu imati cimera!
A za dva mjeseca i točno tri minute, cimer će imati spolnu bolest.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 12:55   #15
Quote:
magic kaže:
ova kombinacija mogla bi funkcionirati puno bolje nego da zhivish s curom.

Dechki su jako privrzheni i iskreni, a mogli bi se skladno nadopunjavati, narochito shto se tiche kucnih poslova.
je, sve ce biti bajno dokle god se ne puknu...a nakon toga ce se tolko zakomplicirati da ce se jedno morat odselit...been there, done that
moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 14:08   #16
Znam frenda i njegovu cimericu. Malo je stariji od mene, ima 29god. Cimerica mu je komad, a i on se njoj sviđa. No rekli su da neće ništa napravit, ali se non-stop šlataju kad su sami, gledaju TV isprepleteni i sl. Ali dalje od toga ne.
maxell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 14:27   #17
Quote:
magic kaže:
Draga Latitea,

ova kombinacija mogla bi funkcionirati puno bolje nego da zhivish s curom.

Dechki su jako privrzheni i iskreni, a mogli bi se skladno nadopunjavati, narochito shto se tiche kucnih poslova.

Neka ti Nova pochne pozitivno i tako se nastavi...i svaka naredna.

Sretno
Hvala magicna!

I ja mislim da bi kombinacija mogla funkcionirati i bolje nego sa nekom curom.
I stara mi rece da nije ni lose imati muskog u kuci, bas zbog tih nekih kucnih poslova.

Dobro... cimer je ustvari gazda. Stan je njegov i iznajmljuje sobu sa zajednickom upotrebom kupaonice i kuhinje. Ali to je to - bilo bi mi isto kao da imam pravog cimera/cimericu. Svatko bi imao svoju sobu, a ovo bi dijelili.
Jedino sto ce ovaj vjerojatno malo vise paziti da ne napravim neku pizdariju u stanu, ali to mi ne smeta.

A znate sto me jedino brine?
Buduci da je stan njegov, a on trenutno solo (ima neke cure sa strane, ali ocito nista ozbiljno) - sto ce biti kada taj covjek nadje stalnu curu?
Pa to moze biti vec mjesec dana nakon sto se uselim... Ne bi mi bila bas neka fora vec za 2 mjeseca traziti novi smjestaj.

Zasto bi vjerojatnost da cemo se poseviti bila 90% ?
Mi cemo vjerojatno spadati u onih 10%.

Nije li to prvo i osnovno pravilo zivota sa cimerom?
Nema seksa.
Ali s nekim od njegovih frendova... ah, to je vec drugo.
Ma zafrkavam se!

Gal, koliko si ti dugo sa svojim zivjela?
Nemas negativnog iskustva, koliko vidim?

Moonlit, a koliko si ti dugo sa svojom?
I nakon koliko ste se puknuli?
Prvi slucaj za koji cujem da su cimeri zavrsili u krevetu.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 14:34   #18
Latica, trebaš moj broj da ti pomognem snać se u Zagrebu?
maxell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 17:56   #19
Quote:
LaTiTeA kaže:
Zasto bi vjerojatnost da cemo se poseviti bila 90% ?
Mi cemo vjerojatno spadati u onih 10%.

Nije li to prvo i osnovno pravilo zivota sa cimerom?
Nema seksa.
Ali s nekim od njegovih frendova... ah, to je vec drugo.
Ma zafrkavam se!

Moonlit, a koliko si ti dugo sa svojom?
I nakon koliko ste se puknuli?
Prvi slucaj za koji cujem da su cimeri zavrsili u krevetu.
ak te bas zanima...bilo to prije jedno 3-4 godine, iso sam na faks u drugom gradu i upozno na jednom partiju zensku...postali smo dost brzo frendovi jer smo slusali istu mjuzu, pili zajedno blabla...uglavnom oboje smo previse placali smjestaj i dosli na ideju da budemo cimeri s obzirom da se ne palimo jedno na drugo...to smo zakljucili klatareci se pijani po parku u 3 u jutro ...ok nasli neki dvosobni stan i uselili i sve je bilo ok prva 3-4 mjeseca...bas smo se fino svadjali ko cimeri oko gluposti i nije bilo nikakvih naznaka moguceg seksa ili privlacnosti...zapravo ona mi je vec lagano isla na zivce i znao sam da uopce nije moj tip...no jednom se ona na meni nesto pocela opako iskaljivati i ja popizdio, izvrijedjao sam je tolko da nije znala di joj je glava a di guzica, na sto je pocela plakati i pobjegla u svoju sobu...i naravno meni bilo zao, doso kod nje i molio da mi oprosti...rekla mi je da nisam ja kriv nego da je ona sve zapocela i da je zivcana zato kaj joj se "raspada cijeli zivot" ...ja naivac nasjeo i poceo je tjesiti...ispricala mi kak joj ide lose na faksu, kak ju starci zajebavaju, kak ju neki njezin jebac zeli nogirati blabla ...i tako malo po malo mi se poceli grliti i ljubiti i mos si mislit kak je zavrsilo...pretpostavljam da to nije namjerno napravila, ali sam 100% siguran da je bila zeljna sexa, a ja sam bio dovoljno blizu...na kraju sam se ja odselio jer se sve zakompliciralo nakon toga, a umjesto mene je doso njezin jebac koji ju je kakti htio nogirati

mani se corava posla, kazem ti...ako vec moras, onda se drz podalje, nemoj se nis s njim zblizavati...no to je prakticki nemoguce kad zivite zajedno...ona i ja smo imali prilicno hladne odnose i opet je oslo u kc...sad kad mislim o tome brijem da bi nam se kad-tad dogodilo
moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 22:28   #20
Quote:
LaTiTeA kaže:
Gal, koliko si ti dugo sa svojim zivjela?
Nemas negativnog iskustva, koliko vidim?
s jednim malo manje od godine, s drugim par godina pa preraslo u vezu....
obojica me drzali ko malo vode na dlanu
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.