Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2007., 16:48   #1001
Alverde linija za lice

iskustva?ja sam se iznenadila koliko su dobri-sve sto sam kupila za lice mi je i vise no odgovaralo...iako sam bila sumnjicava radi cijena i ostalog(ipak je to lice)stvarno imam pozitivna iskustva.
zadnje sto sam probala su mlijeko i tonik od ruze i stvarno su
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 17:39   #1002
Tonik s divljom ruzom mi je najbolji tonik. Mlijeko je dosta dobro, ali obicno ga koristim za vrat, a za lice gelove. Imala sam kremu s vidcem za oko ociju, bila je dobra sto se tice hidratacije, ne znam kako bi djelovala na bore i podocnjake. Prastari i ukinuti gel za masnu kozu je bio ok dok sam imala masnu kozu, ukinuli su ga i uveli fluid. Svjetlija tonirana krema dobro prekriva, ali nema UV zastitu. Tonik s algama je pun alkohola ako nisu u medjuvremenu promijenili formulu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 18:00   #1003
jedina stvar koja mi odgovara je balzam za usne s nevenom, ali i od toga sam nasla bolji. probala sam jos kremu s jojobom za osjetljivu kozu (premasna mi je), fluid s aloe verom (lice i dekolte popristavili), tonirana krema (ona starija, mislim da je s bademom. pretamna i premasna mi je) i skidac sminke s nevenom (pekle su me oci od njega).
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 18:17   #1004
balzam za usne od nevena - najbolji na svijetu!!! nakon što sam ga otkrila, nijedan mu nije ni do koljena.. mislim da mi je ovo već 10-ti do sada!

tonirana krema od badema - pretamna, ali boja mi ok paše ljeti, samo mi je nekako preteška - imam osjećaj da nosim masku kad mi je na licu, što mi je čudno jer to nisam osjetila ni s jednim tekućim puderom, a tonirana krema bi trebala biti laganija! zbog istog razloga nisam voljela ni nivea toniranu kremu i po svoj prilici mi se čini da ću odustati od toniranih krema uopće - nekako mi ne pašu. no prije potpunog odustajanja, vjerojatno ću dati još jednu šansu alverde, pa ću probat toniranu od nevena..

kapsule od ruže su mi bile super - spasile su mi nos kad je bio u fazi teške dehidracije i ljuštenja, a nisu mi stvorile prištiće i mitesere!

to je sve što sam do sada probala.. ako probam još nešto, javim...

inače glavna zamjerka svim alverde proizvodima za lice (osim balzama za usne) je miris koji mi je odvratan i ne mogu ga se otarasiti satima nakon što namažem lice... previše me podsjeća na kremu za oči, a budući da sam bila u bolnici radi ozljede oka prije nekoliko godina, taj mi miris ne budi najljepša sjećanja.. uglavnom, to mi je najveća zamjerka...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 19:30   #1005
tonirana od nevena super, šteta što nema zaštitu (počela sam paziti na to )
balzam za usne odličan...
tonik od ruže za suho lice, ok, malo me peklo ali se navikla koža...
kapsule za regeneraciju, stavno su mi vratile malo vlagu i bile obnovile lice...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 19:46   #1006
kupila sam gel za tusiranje od narance i djumbira, koji miriiiiiis nisam se jos otusirala, ali vjerujem da je dobar
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:55   #1007
tonirana mi je bila pretamna (neznam dal ta od badema ili nevena) a od tonika od ruze me peklo lice
alverde mi i nije bas, balea mi je puno bolja
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:59   #1008
Ja sam odusevljena antiridom, samponom,losionom za telo,kremom za ruke....
senia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:16   #1009
I meni su sve 3 vrste ampula bile super.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:20   #1010
Pri kraju sam s kremom za tusiranje mate - ylang ylang. Jucer sam kupila kremu za tusiranje s kakaom i limetom. Lijepo mirise, ne iritira me (bez obzira na citruse), isusuje puno manje nego gelovi, ali svejedno se moram mazati poslije tusiranja.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:26   #1011
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Pri kraju sam s kremom za tusiranje mate - ylang ylang. Jucer sam kupila kremu za tusiranje s kakaom i limetom. Lijepo mirise, ne iritira me (bez obzira na citruse), isusuje puno manje nego gelovi, ali svejedno se moram mazati poslije tusiranja.
Stvarno su im dobre te kreme za tuširanje,al ja ne volim miris kanange (to im je ylang-ylang malo morgen ),a ova limeta je preagresivnog mirisa za moj ukus-očito je destilirana,a ne tiješnjena.
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:29   #1012
Kananga odorata? Bila sam uvjerena da je to ylang ylang.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:41   #1013
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
balzam za usne od nevena - najbolji na svijetu!!! nakon što sam ga otkrila, nijedan mu nije ni do koljena.. mislim da mi je ovo već 10-ti do sada!
Izvrstan je i jeftin, al je odvratnog okusa i mirisa!Tebi ne?
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:43   #1014
Quote:
phyto kaže: Pogledaj post
Izvrstan je i jeftin, al je odvratnog okusa i mirisa!Tebi ne?
da degutantnog je mirisa i okusa meni nije jasno kako ga neki ljudi mogu korisititi.
ja sam ga odmah u smece bacila
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 23:13   #1015
Meni je bio ok, ali ne kao Balea Sensitive. Nekako je tvrd, nerazmaziv, pa onda jos miris i okus.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 23:22   #1016
Okoloočna krema - savršena za mene

Zadnje uređivanje *Crvenkapica* : 29.08.2007. at 00:11.
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 23:37   #1017
Ako nastavite o Alverde proizvodima koji nisu za lice, spojit cu ovaj topic s Alverde topicom u rootu Kozmetike.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 23:59   #1018
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Kananga odorata? Bila sam uvjerena da je to ylang ylang.
Dašta da je kananga!Znaš li ti pošto je ylang-ylang? Kananga je Cananga odorata var. macrophylla,ylang-ylang je Cananga odorata var. genuina.Čim to ne piše to ti je kananga.Nemoj krivo shvatiti meni kananga finije miriše od ylanga,al zaprav ne volim nijedno.
Još jedan pokazatelj ti je naziv proizvoda ylang-mate,a mate nigdi u sastavu pa ni ylang-ylanga.Zaključak: Nijemci kanangu zovu ylang-mate.
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 00:05   #1019
Ma da? Bas smo se negdje na forumu cudili kako je u proizvodu zeleni caj umjesto mate
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 00:27   #1020
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ma da? Bas smo se negdje na forumu cudili kako je u proizvodu zeleni caj umjesto mate
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.