Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2006., 01:27   #1
Filmski projekt-suradnja: Hoću snimiti film!

Toliko zelim snimiti jedan posten film (u okvirima, naravno, raspolozivih tehnickih mogucnosti - mala, digi kamera, neki, kakav-takav softver za montazu, rekviziti...), ali nikako da nadjem istomisljenike, odnosno ljude koji bi se htjeli pojaviti pred kamerama. Volio bih da to bude jedan dobar psiho-hororac...ma kaj god, samo da se nekaj proba napraviti. Ako ima tu netko tko bi tija glumiti ili bilo kako sudjelovati, nek se javi na emajl: [email protected]
Sve ostalo i nije neki problem, sloziti pricu....samo naci ljude koji bi, ako treba, umjetno krvarili pred kamerom...e, to je poso! : ) Ajde brate, javite se!
strasnomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 01:50   #2
Quote:
strasnomlat kaže:
ali nikako da nadjem istomisljenike, odnosno ljude koji bi se htjeli pojaviti pred kamerama. Ajde brate, javite se!
A ti si njima nudio neke pare, brate?
prsluk od zlata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 11:33   #3
...ako ti treba dobar scenari, tu bi ti ja mogao pomoći...
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 12:11   #4
evo i ja bi htjela
fridda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 17:50   #5
Thumbs up scenarij

Scenarij ili suradnja na scenariju
TUTUOLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 19:24   #6
ako trebate kritičara za popljuvat film javite se meni
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 19:29   #7
potpisujem
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 19:40   #8
ajde is, is, vi strvinari plemenitih mladenackih pobuda... za to se javljajte kad film bude gotov !! ...sve cu vas banat ako momka obeshrabrite !!!
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 20:35   #9
evo, milk se javlja za aždaju
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 21:20   #10
ajde ba ja vamo nemam ljudi koji gledaju horrore a kamoli da ih snimamo
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 04:59   #11
DARSTUPRO namber tu
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 11:56   #12
Quote:
strasnomlat kaže:
Toliko zelim snimiti jedan posten film (u okvirima, naravno, raspolozivih tehnickih mogucnosti - mala, digi kamera, neki, kakav-takav softver za montazu, rekviziti...), ali nikako da nadjem istomisljenike, odnosno ljude koji bi se htjeli pojaviti pred kamerama. Volio bih da to bude jedan dobar psiho-hororac...ma kaj god, samo da se nekaj proba napraviti. Ako ima tu netko tko bi tija glumiti ili bilo kako sudjelovati, nek se javi na emajl: [email protected]
Sve ostalo i nije neki problem, sloziti pricu....samo naci ljude koji bi, ako treba, umjetno krvarili pred kamerom...e, to je poso! : ) Ajde brate, javite se!
.. i prijatelju nemisliš valjda ozbiljno snimat sa digitkom. Nije problem naći profi kameru, zapravo dvije, a što se tiče softwarea i to bi se moglo naći, onako jedan polu-profi... samo bi se trebalo organizirati i potruditi...
 
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 16:08   #13
oćem ja glumit u filmu pogotovo ak bu horrorac
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 17:49   #14
Quote:
strasnomlat kaže:
Toliko zelim snimiti jedan posten film (u okvirima, naravno, raspolozivih tehnickih mogucnosti - mala, digi kamera, neki, kakav-takav softver za montazu, rekviziti...), ali nikako da nadjem istomisljenike, odnosno ljude koji bi se htjeli pojaviti pred kamerama. Volio bih da to bude jedan dobar psiho-hororac...ma kaj god, samo da se nekaj proba napraviti. Ako ima tu netko tko bi tija glumiti ili bilo kako sudjelovati, nek se javi na emajl: [email protected]
Sve ostalo i nije neki problem, sloziti pricu....samo naci ljude koji bi, ako treba, umjetno krvarili pred kamerom...e, to je poso! : ) Ajde brate, javite se!
Ja ću bit kaskader...za jednokratnu upotrebu.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 21:38   #15
ja mogu dati doprinos kao scenarist. Ideja mi ne fale, ali nedostaju novci za specijalne efekte.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 21:48   #16
Quote:
strasnomlat kaže:
Toliko zelim snimiti jedan posten film (u okvirima, naravno, raspolozivih tehnickih mogucnosti - mala, digi kamera, neki, kakav-takav softver za montazu, rekviziti...), ali nikako da nadjem istomisljenike, odnosno ljude koji bi se htjeli pojaviti pred kamerama. Volio bih da to bude jedan dobar psiho-hororac...ma kaj god, samo da se nekaj proba napraviti. Ako ima tu netko tko bi tija glumiti ili bilo kako sudjelovati, nek se javi na emajl: [email protected]
Sve ostalo i nije neki problem, sloziti pricu....samo naci ljude koji bi, ako treba, umjetno krvarili pred kamerom...e, to je poso! : ) Ajde brate, javite se!
A frendove ne možeš nagovorit??
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 15:32   #17
Smile Pa, hae, pocnimo od scenarija.

Quote:
Rionero_100 kaže:
...ako ti treba dobar scenari, tu bi ti ja mogao pomoći...

Ajd nesto okvirno, o cemu bi ti da se radi film? Meni svejedno, ja bi se fokusirao na vizualni dojam.
strasnomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 14:09   #18
i ja bi i ja bi... but ja sam vam daleko... na relaciji rovinj/udine smrc... filmska muzika, scenarij.. uh... da pustimo svi masti na volji bilo bi oscara... )
__________________

Sun’s splendor raises
Perhaps somewhere overseas
Roads for odyssey
maychee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:31   #19
Quote:
strasnomlat kaže:
Meni svejedno, ja bi se fokusirao na vizualni dojam.
Fotografiraj pa napravi izložbu.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 12:07   #20
ha-ha.
strasnomlat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.