Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2004., 15:14   #81
1398. Ako sam daleko neznaci da te ne volim, ako te cekam znaci da si mi sve na svetu, docicu po tebe uhvati cu te u letu i zauvek ziveti u nasem svetu!!!!!!!!!A&M Poslao: Za Maju Milutinovic od Andreja

****. Ti si zadnja misao pred san i prva kad se probudim, kako sporo prolazi mi dan kad nemam što da izgubim! Poslala: LudiCa (FIUME)

1396. Ako te ikada budem zaboravila, biti će to posljednji dan u mom životu! Poslala: LudiCa (FIUME)

1395. Kad bih mogao dao bih ti cijeli svijet, ali zato ti dajem ovaj cvijet, ovaj cvijet srce je moje što zauvijek bit će tvoje! Poslao: Drek$pajza

1394. Neka ti svetlost novog dana obasja dusu i ispuni je najdivnijim osecanjima i neka ti Bog podari sve sto nemas a zelis i pmogne da sacuvas sve sto imas a volis. Poslala: Renata /Subotica/

1393. Ljudi kazu da je najljepse u raju, a ja kazem u tvom zagrljaju, pa mozda sam i grijesila pa necu stici do raja pa me zato me ne ispustaj iz svog zagrljaja!!!!!! Poslala: Janja

1392. Ti si secer, a ja med dijete nam je sladoled!!! Tebi Violeta (suncice) moja!!! Poslao: Njegovan

1391. Violeta suncice moja, ajkulice moja, zlato moje VOLIM TE NAJVISE NA SVIJETU!!! Poslao: Njegovan

1390. Prolaze dani,vrijeme se gubi,nedaj me ljubavi - žele me drugi. Nedaj me ljubavi i čuvaj me za sebe...Kunem se životom-volim samo tebe!!! Poslala: Za Soneta od Bilje

1389. ...hrabri mogu sve ako hrabe znas, ljubav moze sve ako ljubav das... Poslala: Dadi od Maje

1388. Oprosti sto mislim na tebe,nocas sam te opet videla u snu pa 100 puta pitam sebe zasto se snovi ne ostvaruju. Poslala: Coka (za Srdjana KV)

1387. Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da se nalazis na kraju svijeta. Poslala: Anci

1386. Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci. Poslala: Anci

1385. Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmijenimo milijun poljubaca pomijesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati. Poslala: Anci

1384. Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE. Poslala: Anci

1383. Ti si mi nesto naj od Boga dato! Poslao: Indijanac

1382. Ti si svijetlo mog zivota moja istina. Ti si snaga koju trebam da bi disala. Vjeru u ljubav si mi vratio, bolje od ikog si me shvatio. Poslala: Irina

1381. DA NEMAM NISTA AMA BAS NISTA NA SVJETU, A SAMO DA IMAM TEBE BILO BI MI DOVOLJNO. Poslao: Za E...

1380. Dajem ti veze i note sve moje sarene perle na dar. I jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatko, rjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav... Poslao: Za E...

1379. ..u snovima živim ja! Za mene ti si jedina! Ali uzalud je sve, kada mama probudi me!.. Poslao: BranimiR - Županja

1378. ..niti jedno slovo, nijedna riječ, nijedan dodir, nemogu ti reći ono što za tebe osjećam, samo pogled kroz moje suzne oći ti reći može koliko mi značiš ti.. Poslao: BranimiR - Županja

1378. Za nekima zudim, za nekima ludim, neke zelim, neke mogu i da delim,neke su za kratke, neke za duze veze, a neke su bezveze... Jedna jedina si ti, Sanja, moja ljubavi! Poslao: M&S

1377. Zelim da si uvek kraj mene, da smo vecno zajedno mi, da volim samo tebe, da budem tu kad zatrebam ti. Ti si mi nesto najlepse u zivotu, ti muzici mog srca dajes notu. Poslao: M&S

1376. Kad mi je tesko, kad mi srce zebe,ja mislim na tebe,tad me prodje sve,i bude kao pre.Gde god bio, gde god se nalazio, i nocu i danju, ja mislim na moju malu Sanju. Poslao: M&S

1375. Niko me ne moze promjeniti ni jedan te ne moze ZAMJENITI. voljecu te zauvjek. Poslali: Oliva i Popay

1374. Ako ikad budem voljena trazicu da to bude od tebe, da te volim istina je stvarna imam sve u zivotu s moj zivot si ti. Poslali: Oliva i Popay

1373. Prolaze dani i vrijeme se gubi, ne daj me ljubavi hoce me drugi, nedaj me ljubavi cuvaj me za sebe, kunem ti se volim samo tebe. Poslali: Oliva i Popay

****. ****** **** ***** ********** ***** ******** ** * ******** ************ ***** To nije snijeg, to nije kisa vec moje suze za onom kojoj moja poruka nece stici. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1371. Tvoja rijec ono je sto trebam, tvoj pogled ono je sto zelim, tvoj osmjeh ono je sto sanjam, tvoj poljubac ono je sto mi nedostaje. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1370. I more laze ako kaze da ga ima vise od suza mojih, jer nitko ne zna, pa ni samo more koliko sam zeljan usana tvojih. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1369. Cuvaj moju sliku, srce te moje moli, jer kopija te gleda a original te voli. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1368. Ako kriv sam - optuzi me. Ako pogrijesio sa - okrivi me. Ako razumjela nisi - ponovit cu. Ako me ne zelis - otici cu. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1367. Pusti neka pada kisa i misli na mene zato sto je svaka pojedina kap jedan poljubac za tebe. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1366. Lezim u sobi, srce mi tuce, misao strasna k tebi me vuce, pitam se gdje si i sto li sad radis i dali me njezno u mislima mazis... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1365. Svaki put kad se nad gradom spusti noc tesko mi je jer u prazan krevet moram poc, tad iz mog oka suza krene jer i ove noci ljubavi moja ti nisi kraj mene. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1364. Istina je...Volim te. Za ovo sto osjecam krivo je tvoje lice. Zvuk tvog glasa urezan mi je u sjecanje. Cak i kad nismo zajedno, ja sam uz tebe.. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1363. Ispod zvijezda koje obasjavaju noci ja sjedim sam i cekam kad ces doci... Ispod zvijezda koje nebo krase moje se nada polako gase... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

****. Znam da te nekada ljutim ali moji osjecaji prema tebi nisu sa ove planete, nadilaze mastu i svemir i zato upamti da jedno srce kuca samo za tebe... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1361. Ko' da je zvijezda pala na dlan, u ritmu srca ostvario se san... U zagrljaju tvome pravi je raj, moja si sreca jedina znaj... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1360. Ne mogu varati sebe, ljubav zivota nasao sam uz tebe... Vjerujem ti, al' dali vjerujes ti meni da ono zivota sto ostalo je poklonio bih tebi... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1359. ok nocu kisa pada,sanjam te... Dok vjetar odlazi u daljinu, zelim te... Dok gledam zalazak sunca, cekam te... Dok moje srce kuca, volim te... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1358. Sanjas li ikada da cu kroz vrijeme proci, sanjas li da cu ti doci? Sanjas li ikada mene i sebe, sanjas li da ne mogu bez tebe? Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1357. Kad bi suze moje pocele teci kao slap i kada bi srce moje ostalo sasvim samo, bez mene samog, ja bih bio nitko... a sto bih tek bio bez ljubavi tvoje.. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1356. Tuzno je sunce kad nema kog da grije, tuzno je srce kad voljeno nije. Tuzni su oblaci kad se kisa sprema, a ja sam tuzan kad tebe nema. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1355. Zelim se utopiti, ali ne u beskrajnom moru gdje ce me valovi nositi, nego u tvom pogledu i tvojim ocima odakle nikad ne zelim isploviti. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1354. Nitko me nikada nije kao ti volio... I kad umrem ponijet cu tu uspomenu sa sobom, cak i u pakao da odem nije me briga jer mene je volio andjeo... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1353. Zbog tebe ujutro otvaram oci, tebe sanjam cijele noci... Nitko drugi ne posoji za mene, umjesto krvi ti mi teces kroz vene... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1352. Kad ugledah tvoj krasan osmjeh, dotaknuh njeznu ruku, srce mi zauvijek postade tvoje... Bit cu plamen koji nikad ne gasne... koji gori na dahu tvoje ljubavi.. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1351. Spustila se jos jedna noc, misli ce moje opet k tebi poc. Suza ce lagano iz oka pasti, a tuga ce sve vise rasti.. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1350. Ja naucih 10 zapovjedi, pa se nadjoh u velikoj bijedi, jer 10.-ta zapovjed kaze da nikog i nista ne pozelim, a ja zelim usne tvoje da zauvijek budu moje! Poslala: Antonija-Cro

1349. Na mom telu otisci tvojih prstiju, na usnama mi ukus tvojih usana, na jastuku vlasi tvoje kose, na meni miris tvog tela - sa TOBOM saznah sta je to ljubav! Poslao: ^RoMeO^

1348. Evo ti moje sve, ali tebe nikome ne, volim te i nikad neostavi me! Volim tee. Poslao: Mojoj jedinoj Jeci Djuric, F.

1347. Ti si svjetlost u tami zivota, ti si mojoj muzici jedina nota, ti si besktajna tama za moje sne, ti si moj zivot i moje sve.....volim te!! Poslala: Monika (za Antu)

1346. I da mi daju svijet da uzmem k sebi, da me ucini jacom od Boga, sekundu jednu razmisljala ne bi, voljet cu tebe umjesto toga!!!! Poslala: Monika (za Antu)

1345. Izmislit cu svijet drugaciji od svih, pretvorit cu tebe u najljepsi stih,nedam ti da odes iz zivota mog, jer ti si moja sudbina, andjeo i Bog... Poslala: Od Maje-Zg za Simu-Radovin

1344. Alexandra ti si moja zraka sunca što svakog dana dopire do najdubljih kutaka moga bića....Volim te i voljet ču te vječno miško moj mali. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

1343. Tvoja ljubav je poput blagog noćnog povjetarca što miluje mi dušu i tješi ranjeno srce kad god trebam zaklon. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:15   #82
1342. Miško moj znaj da dišem samo za tebe, znaj da te nikad nebi iznevjerio, znaj da prvi put nešto tako volim, a to si TI, SAMO TI I UVJEK ČEŠ BIT SAMO TI. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

1341. Bilo bi slatko da ležiš u krilu mom, nježno pripijena ili da dok ledenom kišom o krovove dobuje jugo, čvrsto u toplom te snu, kiše uspavljuje šum... Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

1340. Stavi me kao znak na srce, kao pečat na ruku svoju, jer ljubav je jaka kao smrt. Mnoge vode ne mogu ugasiti, niti rijeke potopiti ljubav koju osječam prema tebi. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

1339. Ti opravdavaš moje postojanje -da te ne poznam nebi živio, da umrem ne znajući te-nebi umro-TAKO DA TE NITKO NE MOŽE VOLIT KOLIKO I JA-zapamti to miško Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

****. BOG JE SVIJETU DAO TRI SVJETLOSTI: JEDNO VELIKO DA SVJETLI PO DANU, JEDNO DA SVJETLI PO NOĆI, A NAJLJEPŠE JE STAVIO U TVOJE OČI. Volim te mišiću moj Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

****. Nepitaj me kako sam jel tu cu da te lazem, pitaj me dal te volim, volim te, to cu uvek da ti kazem. Zauvek!!. Poslao: Za mog Jecka Djurica,od Filipa

1336. Ako za Trenutak zatvoris oci i otvoris srce, znaces da je sreca, kad imas nekoga na koga mozes da se oslonis i kad je taj neko koga volis gde god bio pored tebe. Poslala: Za moju jedinu Ljubav!

1335. ZAGRLO ME SAD, TU OSTANI I DEO MOGA SRCA POSTANI JER NEMA SILE TE DA RASTAVI DVOJE U PRAVOJ LJUBAVI!!!!!!!!!!!!!!Ivane volim te!!!!!!!!!! Poslala: Mala Maya

1334. U hladnoj noci dok srce treperi seti se mene andjele lepi!!! U hladnoj noci dok vatra gori seti se osobe koja te voli!!! Poslao: Jebac na prvi pogled!!!!

1333. Bori se za srecu za ono sto zelis, ono sto ti mnogo znaci nemoj da djelis. Ne brini z adruge, oni ce se snaci, ali ljubav poput TEBE tesko je naci...volim te henda Poslala: Zena tvog zivota

1332. ANDJELI CE TE CUVATI, KISA CE ZA TEBE PADATI. NETKO CETI SA NEBA ZVJEZDE SKINUTI, SVJET POKLONITI, ALI NE NITKO NECE KAO JA VOLETI!! MIRANU OD SRCA... VOLIM TE Poslala: Sladdka - Mačkica

1331. SRCE JE BOGATSTVO KOJE SE NE PRODAJE, NEGO SE POKLANJA, A JA SAM SVOJE POKLONILA JEDNOM ANJDELU KOJI UPRAVO CITA OVU PORUKU! MIRANU OD SRCA.. VOLIM TEE :@ Poslala: Sladdka - Mačkica

1330. Da mi da, da biram bog zadnju zelju srca - to bi bio ti, samo noc u krilu tvom, tu gdje srcu mom je dom - tu da ostarim! VOLIM TE JEDINI! Za mirana! :******* Poslala: Sladdka - Mačkica

1329. I da mi ponude cijeli svijet, da budem jači i od Boga, sekundu jednu razmišljao ne bih, uzeo bih tebe umjesto toga! Poslala: Nina

1328. Kad pročitaš ovu poruku ti pomisli na mene, kako mi srce steže od kad znam - sve me za tebe veže! Tvoje ime u srcu držat cu i dok živim tebe voljet cu! Miranu.. Poslala: Maćkica - Sladdka

1327. Moram disati bez tvojih očiju, bez ta dva carstva koja me drže na život. Ako ikada zaista odes umret cu... Rasut če me vjetar kako pjesak... Za Mirana! V.T. Poslala: Maćkica - Sladdka

1326. Želim samo tebe da volim - da te volim dugo,toplo i nežno, da budem sretna s tobom i da naša ljubav traje VJEČNO! Samo za mog drgog Mirana Jovanovića! Volim te Poslala: Maćkica - Sladdka

****. OD TVOG PRVOG POGLEDA SANJAM TE,OD NAŠEG PRVOG SUSRETA TREBAM TE, OD PRVOG DODIRA ŽELIM TE, A OD NAŠEG PRVOG POLJUPCA VOLIM TE. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1324. Zelim ti biti san u najljepsoj noci, rijec ljubav sto niz usne ce proci misao sto ti se po glavi mota. Zelim biti samo mali dio tvog zivota. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1323. Kada budes u samoci, kada ti budu teske noci, nek tada tvoje usne izgovore ime moje, jer znaj da te Zoran voli i uvijek se za tebe bori. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1322. Sanjam, sanjam da sam s tobom... Sanjam, rusim sve pred sobom... Sanjam poljupce u nizu... Sanjam da smo sasvim, sasvim blizu... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1321. Vise bih volio da nemam nista a imam tebe, nego da imam sve a tebe ne... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1320. Nema te sile, nema tog Boga, da te otmu iz srca moga. Ovu sam ljubav cekao dugo, stvoreni mi smo jedno za drugo. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

****. Srce je bogatstvo koje se ne prodaje i ne kupuje, nego se poklanja, a ja sam svoje poklonio jednom andjelu koji upravo cita ovu poruku. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1318. Jos jedan dan bez tebe je prosao... Odlazim u tamu potpuno sam i u nadi da ces sutra ipak biti uz mene... Da ces vratiti smisao mom zivotu... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1317. Na nocnom nebu tisuce zvjezda sjaji. Jedno sunce grije dan. Na mom nebu sve zvjezde na tebe lice. I jos samo da ti kazem suce moje malo, meni je do tebe stalo. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1316. Kako da mi ceznja za tobom bude veca, mrvice moja mala, ako i sam beskraj ne postanem... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1315. I dok god blista sunce u tvojim ocima i zvjezdice titraju iz tvojih zjenica, ja bit cu razigrani leptir u bezbriznom letu koji pije nektar sa tvojih usana. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1314. Kako je lijepo oplitati se o paucinu tvoje kose, loviti leptire u beskrajnim livadama tvojih ociju i opet se smijati, zivjeti i plivati zvjezdanim bespucem... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1313. Ti nisi cvijet koji jednom mirise, ti nisi bice koje se jednom voli i nikada vise. Ljubav je u zivotu nesto najvise a ti si meni i od ljubavi vise. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1312. Kad nocu pogledas u zvjezdano nebo i kad pomislis da sam daleko, znaj da te vidim kroz ranjive mjeseceve oci i da je jedan dio mene uvijek s tobom. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1311. Za more sunce zalazi, u mojim mislima samo si ti, sa svakom zvijezdom sto na nebu sja, bezbroj poljubaca saljem ti ja. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1310. Volio bih da sam najnjeznija misao u tvojoj noci, drhtaj tvog srca u samoci... Volio bih da sam sreca u tvojim danima i tiha ljubavna pjesma u tvojim snovima. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1309. Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli i neka ti kaze da samo tebe voli. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1308. Cesto je tesko pronaci rijeci, jer pravih je tako malo i zar su uopce potrebne da shvatis da mi je do tebe stalo. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1307. Andjeli ce te cuvati, kisa ce za tebe padati. Netko ce ti sa neba zvijezdu skinuti, svijet pokloniti. Ali te nitko nece kao ja voljeti. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1306. Trebam te, ja ne mogu bez tebe. Trebam te, budi sada kraj mene. Trebam te da mi snage malo das, kad stane ova kisa da me uspavas...

1305. Odvedi me, sreco, tamo gdje more ljubi obale svoje, vodi me tamo gdje zive sretni, gdje svijet postoji za nas dvoje. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1304. Mjesec ce ti reci da mislim na tebe, zvjezde ce ti reci da si dio mene, vjetar ce ti donijeti poljupce moje, sunce ce obasjati srce tvoje... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1303. Mirane, od tvog prvog pogleda sanjam te, od naseg prvog sesreta trebam te, od prvog dodira zelim te, a od naseg provog poljubca VOLIM TE! ZA 8.MJESECI NASE LJUBAVI Poslala: Sladdka-Maćkica

1302. CiRiBu-CiRiBa...ja sam tvoja CAROLIJA...takni mi koljena i sapni mi VOLJENA !!! Poslala: Anci

1301. Mozda ovo procitas moj andele iz visokog ako procitas znaj da te VOLIM.................................ZENICA. Poslala: Amela_20

1300. Volim te celi srcem, ti si mi sve, ti si mi zemla vazduh voda, ti si mi ljubav ti si mi sloboda (volim te majo milutinovic). Poslao: Andrej&Maja

1299. Oduzimas mi dah za tobom ludim volim svaki tvoj osmjeh dok se budim, volim tvoje usne kad poljubcima krenu u novi dan. Poslala: Od Biljane za Hrvoja. volim te

1298. Volim te od prvog trena kad smo se vidjeli, jos uvijek volim te mada to boli al zasto da volim te jos godina kad si me ostavio samu... Poslala: Luna

1297. Ramenima smo se dotakli, ramenima nebo i zemlju smo pomakli. Ramenima smo se dotakli, zauvjek jedno smo drugom promakli... Poslala: Maja

1296. NISAM ZNALA DA MOGU TOLIKO DA VOLIM, KAO STO VOLIM TEBE - MOJA LJUBAV JE BEZKRAJNA. MIRANE VOLIM TE... Zauvjek tvoja mazna mackica! Poslala: Mačkica

1295. Miško...ti si jednostavno nešto prekrasno i zadivljujuće...tvoj dodir i usne života me dođu. Ti si nešto moje što mi puno znači, a znam da nema tebe umro bi. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

1294. Ako je život ruža, ti si mu najljepša latica, ako je život kiša, ti si mu najljepšam kapljica, ako život s tobom ubija-SPREMAN SAM UMRJET ZA TEBE-volim te miško. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

1293. Šapnut ču ti nešto lijepo, nešto slatko, nešto važno. Dođi šapnut ču ti nešto moje, sitno, smjelo, snažno. Hajde kad te molim... šapnut ču ti da te volim. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

****. Ljubavi ti si moj anđeo koji me uvijek podigne kad moja krila zaborave letjeti...ti si moje sve. VOLIM TE IZ DNA DUŠE. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1291. Bit ču samo tvoja, tvoja radost i tvoj smjeh, sad znam da ima Boga čim za mene došao si na svijet. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1290. U prepunom akvariju mog života, tebe nema moja ljubavi.......ali ne ljuti se, jer tvoj akvarij je moje srce, a ti si njegov kralj. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1289. Moji snovi su poput stvarnosti, veliki poput svemira...svoj život provodim sanjajući, ali od svih tih snova još je veće pomisao na tebe tigriću...VOLI TE TVOJ MIŠ. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:15   #83
1288. U životu postoje trenutci kad mi nedostaješ tako jako da te poželim izvadit iz misli i zagrlit u stvarnosti....evo ovo je taj trenutak. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1287. Bijeli mi golub na prozor sletio i šapnuo mi da je od tebe doletio. Poljubac mu dadoh da ga preda tebi, jer nikog sada radje poljubila nebi. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1286. U mom srcu tvoja duša spava i kažem ti to nije ni san ni java - TO JE LJUBAV PRAVA. -volim te tigriću. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1285. Kad pročitaš ovu poruku ti pomisli na mene, kako mi srce steže od kad tebe znam-sve me za tebe veže! Tvoje ime u srcu držat ču i dok živim tebe voljet ću. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1284. Najteže su jesenje noći kad nekog voliš, a znaš da neće doći-zato nedaj da budem sama ovog predivnog jesenjeg dana. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1283. JA VOLIM SAMO TEBE I TO NEK ZNAJU SVI, JER STAZAMA MOG ŽIVOTA KORAČAŠ SAMO TI!!!! Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1282. Od vatre do vatre ja gorim i samo tebe iskreno volim. Iz dana u dan zaklinjem se zori-SAMO TVOJA LJUBAV U MENI GORI. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1281. Svoj život želim da djelim s tobom,svoje srce želim da ti poklonim.Trebam te,ne mogu više da živim bez tebe, a za to postoji samo jedan razlog: VOLIM TE. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1280. Ponekad je teško pronači rječi,jer onih je pravih tako malo i zar su one uopće potrebne da shvatiš da mi je do tebe stalo? Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1279. Ne daj da kilometri gase našu ljubav, nedaj da se ruše naši sni-počnimo ljubav iz početka ponovno zagrli me ti. VOLIM TE Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1278. Ne dopusti da daljina učini svoje jer ono što nas veže jače je od daljine, trajnije od vječnosti. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1277. Tvoje su oči dva bisera koja svijetle u tami ovog mračnog svijeta i koje osvjetljavaju put mojoj duši. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1276. Nemoj me voljeti mnogo...........voli me malo ali zauvijek!!! Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1275. Da te ne volim i da sam se promijenila jer si me ispustio i nikad me neces naci u ogromnoj gomili. Poslala: Poslala: Za Srecka od Lj....

1274. Ja sam ti kao zrno pijeska koje si trebao a preneses preko pustinje, nalik svakom zrncetu ali ipak drugacije od svih, steta sto si se sapleo o kamen sumnje... Poslala: Za Srecka od Lj....

1272. Cuvaj me kad jesen dodje da ne zadrhtim ako ljubav prodje... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1271. Ja zelim samo jedno u cijelom zivotu svom, da bar na trenutak zivim u srcu tvom. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

****. I nocas zvijezde neposlusno trepere i sijaju punim sjajem, pa ipak da i najsjajniju od njih skinem i stavim je kraj tebe izgledala bi kao najobicnija iskrica. Poslao: NESRETNI

1269. Kad mi je tesko sjetim se tebe, jer u tebi vidim dio sebe. Kad mi je tesko utjeha si mi ti, jer bez tebe nebi mogao zivjeti. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1268. Moram disati bez tvojih ociju, bez ta dva carstva koja me drze na zivotu. Ako ikada zaista odes umrijet cu... rasut ce me vjetar kao pijesak... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1267. Netko u srcu cuva srecu, netko dio sna, netko komad ljubavi, a tebe cuvam ja. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1266. Trebas mi... kao zori sunce, kao tijelu srce, kao suncu zrak, kao kisi kap, kao plimi oseka, kao tisini nemir, kao krv veni... tako ti trebas meni... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1265. Dugo bi trajala ta prica o ceznji, toliko dugo koliko trebam te. Al' zar su potrebne tisuce rijeci, kad postoje samo dvije "ZELIM TE". Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1264. Znam kad je sunce palo, znam kad je vrijeme stalo. Znaj da zbog tebe gorim, znaj da se tuge bojim, znaj da samo zbog tebe ja postojim... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1263. Tesko je voljeti nekoga, a ne biti s njim. Pricati da je kraj i zivjeti s tim. Tesko ga je voljeti, a nikom ne reci, skrivati svoju bol, a pricati o sreci. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1262. S tobom pocinje svaki moj dan, tvojim poljupcima se umivam, tvojim licem gledam, tvojim srcem zivim i svi moji putevi vode k tebi srce moje jedino... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1261. Ti usnuli svet u meni budis, Ti me kao nijedna druga ljubis, Tvoje usne uzdah mi kradu. Ti milujes pogledom, smirujes dodirom. Dajem ti sebe-mesto je moje UZ TEBE!! Poslao: ^RoMeO^

1260. Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti:izgubljeno jesamo ono cega smo se odrekli. U zivotu pozeli samo jedno:da nevolis izgubljeno i da neizgubis voljeno. Poslala: Jeca

1259. Još jednom otkucaj, još jednom zagrljaj, Riječi molitve i tvoje ime. Dok u suzama vrijeme istječe, Zvijezde su pale, Ljubavi ja zauvijek voljet ću te!!! Poslao: Zoran za Alisu iz Os

1258. I noću kada san sve prolaze zatvara ti nađeš put da uđeš unutra, a od njega stvaraš život; život za kojeg ću samo ja znati.. Poslao: Eta

1257. Daleko je zvijezda koja divno sja, a jos dalje Sanja koju volim ja... Nedostajes mi ljubavi... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1255. Nikad u zivotu nemoj pomisliti da si sama, nikad ne vjeruj da nisam tu. Pogledaj u zvijezde, jedna je moja. Pogledaj u svoje srce, tamo ces naci i moje. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1254. Kazu da je ruza najljepsi cvijet i da je sunce najsjajnije, ali pokraj tebe ruza gubi svoju ljepotu i sunce svoj sjaj. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1253. Misli na mene kad ugasi se dan, misli na mene kad se sprema san. Misli na mene kad prodje sve, misli na mene jer volim te. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1252. Ti si ljubav mog zivota i jedan prekrasan dan. Ti si moj zivot i moj san. Ti si moja pjesmica koju slatko pisem. Ti si jedini razlog zbog kojeg disem... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1251. Samo je jedna ruza cvjetala u noci, samo se jedna suza sjajila u tami, samo se jedna dusa borila sa sobom, samo je jedno srce plakalo za tobom ljubavi moja... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1250. Kad suza jednom ne bude, kad vrijeme ucini svoje... Kad necije usne me probude, pozeljet cu da to budu tvoje... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1249. Samo uz mene budi, zivot nam srecu nudi...volimo se ludo, volimo se jako...sve dok zovot traje, neka bude tako! Poslala: Anci

1248. CUVAJ ME U MALOM UGLU SVOG SRCA, NEKA TI MOJE MISLI NE REMETE NI JEDAN TRENUTAK ZIVOTA, A VOLI ME TEK TOLIKO DA ZNAM DA TI JE STALO DO MENE.. Poslala: Big sister

****. Htela sam da ti kupim nesto najlepse od svih, ali nemam para, pa ti poklanjam samo stih, volim te vise od njih! Poslalala: Prijateljica

1246. I sada dok gledam kroz kapi kise, i dok mi niz obraz suze liju, mislim na jednu daleku ljubav osjecam da su mi usne zedne u da zele iz tvog dlana da se napiju. Poslao: Antal(za moju misicu)

****. Ako te nekada sretnem nasmijanu i veselu znacu da si nasla nekog ko te voli ko ce znati da te sacuva. Poslao: Antal(za moju misicu)
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:16   #84
1244. Kad osjetim da gubim ljubav zivota i kada osjetim da sam ti poslednja nota, znacu da je meni dosao kraj i da nikada vise vidjeti necu tih zelenih ociju sjaj... Poslao: Antal(za moju misicu)

1243. Da li te volim vise ili manje posle svega ni sam ne znam, ipak imam jos uvjek puno ljubavi da ti dam. Poslao: Antal(za moju misicu)

****. Jedva cekam da te cujem jer bez tebe ja bolujem. Kad telefon zazvoni ti ces reci molim, a od mene ces cuti: PA LJUBAVI JA TE VOLIM!!!!!!!! Poslala: Maja

****. Crvena i mirisna je najlepsa ruza ovoga sveta... ona trenutno ovaj SMS cita. Poslao: Romanticar

1240. Da sam zvijezda da li bi me gledala, da sam vazduh da li bi me udisala, da sam krv da li bih tekao tvojim venama, da sam zivot da li bi me uzela? Poslao: Antal(za moju misicu)

****. Kad bi lepota bila inteligencija, ti bi imao IQ preko 285. Poslala: Jovana

1238. Odlazim, ne trazi me vise, put svoj znas gde je, gde padaju kise, dugo vec dugo trazim sebi mir al nikad ga necu naci u meni zivis TI!!! Poslao: ^RoMeO^

****. Naucicu telefon da ne zvoni kad ti ne zoves da mi ne bi davao laznu nadu... Poslala: Bojana

****. Volim Te, Zelim Te, Obozavam Te, Grlim Te, Ljubim Te, Sakam Te, Trebam TE. Ma jednom recju ne mogu da zamislim sebe bez tebe. Poslao: Vrei od kuce

1235. Želim samo tebe da volim-da te volim dugo, toplo i nježno, da budem sretna s tobom i da naša ljubav traje vječno. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

****. SANJAM SAMO JEDAN SUNČAN DAN, MORE, OPATIJU ILI HVAR DA JA I TI SMO TAMO I DA NAM SVIRA BEND-DA PRIJATELJI DOĐU I DA BUDE HAPPY END. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1233. Da mi da da biram Bog zadnju želju srca svog-to bi bio ti, samo noć u krilu tvom, tu gdje srcu mom je dom-TU DA OSTARIM. VOLIM TE JEDINI. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1232. Kao kap u moru-samo jedan od tisuće njih-ima nešto u tebi da si toliko bolji od svih... Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

****. Hočeš li da snijeg pada? Ja ču pričat s Bogom! Hoćeš me za jednu noć? Tad ljubi me i šutni nogom - ne govori više da te ne vole kad odnio si sve... Volim te. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1230. Ti si od uvijek u mome srcu jedini prijatelj najbliži rod, Danica zvijezda svih mojih noći i svjetla točka života mog. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1229. Kisa, kisa neka pada, kisne kapi moje suze, neka njeno lice kvase, suze moje nek je ljube. Poslao: za MOSTARKU

1228. Sta ce mi zivot bez tebe draga, kad srce drugu ne moze da voli... Poslao: za MOSTARKU

1227. Dobro jutro onoj zbog koje zora rudi, dobro jutro onoj zbog koje sunce se budi. Dobro jutroj onoj za kojom moja dusa zudi... Poslao: za MOSTARKU

****. Zabrani mi da te gledam. Zabrani mi da u tvojim ocima pronalazim ljubav za sebe. Zabrani mi da se tvoojim lazima predam, da u svakoj zeni vidim samo tebe.

1225. Ako je tebi ponestalo snage boricu se i za tebe i sebe.

1224. Ako su se izmedju nas isprijecili mostovi ja porusicu sve da dodjem do tebe.

1223. Ako me od tebe odvaja cijela vjecnost, napravicu korak da ti pridjem blize.

1222. Ako nas sudbina rastavi, i ako ikada pozelis da ponovo budem dio tvog zivota BICU TU!!!!

1221. U dobru i u zlu biti tu da te tjesim i nasmijesim...

1220. Mozda nikada neces ni znati koliko te volim, mozda nikada neces ni znati da se za nas Bogu molim, mozda nikada neces biti pored mene ali jedno znaj da cu ja UVJEK.

1219. Ako ikada odes od mene,ako ikada zaboravis na mene, ako ikada prestanes da volis mene ja cu biti tu da i dalje volim TEBE ..

1218. Nebo je nocas ogromno, nebo zna gdje je moje maleno nebo je nocas krivo za sve, ooo da si barem moja ali NEMA TE...

1217. Ne znam da li me se ponekad sjetis, ne znam da li ponekad mislis na mene ali znam samo jedno...DA NIKADA NECU PRESTATI DA ZIVIM ZA TEBE...

1216. Znam da ne mislis na mene, znam da si sada ko zna gdje ali ja NE MOGU a da ne VOLIM SAMO TEBE...

1215. Gde god da odes, makar i na kraj sveta ja cu biti uz tebe da ti niko nikad ne zasmeta.

1214. Kad god odlucis da krenes u borbu protiv ovog sivila od zivota ja cu biti pored tebe da tim pronadjem put do pobjede.

1213. I nocas dok kisa pada, i nocas dok moje srce se nada pomisli na mene da ljubav bol nadvlada...

1212. Bojis se da ces se zaljubiti a otici cu opet? Opusti se i uzivaj u onome sto ti pruziti mogu kada sam tu i sanjaj o tome kada nisam.

1211. Jedino ti znas sto mi treba, tvoj topli osmjeh i ljubav do neba, jedino ti umijes to da mi das, zato te volim, samo da znas...

1210. Jednom ces znati da si jedina koju sam ikada voleo. Da sam druge voleo tamnom stranom srca. Stedeci se, uceci kako cu najbolje voleti tebe. Kada te konacno nadjem...

1209. Spusti svetla, oduzmi gas... Smesnih stvari se bojimo... Mislis da neko pita za nas... Kao da ne postojimo...

1208. A ja... ja zivim od samo jednog zracka sunca... Od samo jedne iskrice koja tinja na kraju ovog mraka... Zamisli...

1207. Zivot bez tebe je robinja, dani bez tebe su godina, srce beztebe ne moze da dise jer volim, volim............volim te sve vise !!!!!

1206. Ti si sve što imam ti si sve što trebam ti si sve što želim i što mogu poželjeti.Volim te ludice moja i želim zauvijek ostati tvoja!

1205. Kada se nocu probudis i sjetis poljubaca mojih, pogledaj nebo kao nekad mene i ne zaboravi da ces zauvijek zivjeti tu u meni.
1204. Cvjeticu moj mali, ako ti oluja zivota latice slomi i volju za zivotom prelomi, neka svjetlo u oluji sto ce sjati bude sva moja ljubav sto ti mogu dati.

1203. Dok vjetar tiho puse i mjesecina divna sja u samoci slatko sanjaj jer na tebe mislim ja.

1202. Nisam ti suza u oku, a ti meni jesi. Nisam ti osmjeh na licu, pitam se gdje si? Uzalud ovo pisem, uzalud srce pati, samo za tebe disem i volim te, to shvati.

1201. Kada izblede snovi i nisam dobre volje, setim se tebe i bude mi bolje!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:17   #85
1200. Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne moze svako... koliko te volim tesko se pise jer svakog trenutka ja te volim vise sreco moja mala. Poslao: Zlaja

1199. Nadji me negde gde ne postojim ja,nadji me negde gde nepostojis ti, nadji me negde gde nema nikog. Negde gde postojimo samo MI.... Poslala: MacA(za moje srce)

1198. Ti si svjetlost u daljini, tihi zvuk u tišini, moja java i moj san-svaka noć i svaki dan-ti si mi sve I HVALA TI ŠTO SI UZ MENE. Poslala: MOM TIGRIĆU OD NJEGOVE MIŠICE

1197. Voljet ču te zauvjek i kada sviječa gorjet prestane i kiše na prozoru više nebude-voljet ču te zauvjek i kada ružin miris nestane i plamteći oganj ugasne...... Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1196. Volila bi da si tu, ove noći tako trebaš mi-kao more mornaru nemam s kim nadu djeliti... NOĆAS ZVIJEZDE PADAT ČE JEDNA OD NJIH NAŠA JE... JEDNA NOSI UTJEHU.. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1195. ...pobječi sad od svega želim, da ovaj tren sa tobom djelim-svi su zaspali...hajde ostani....Volim te tigriću. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1194. Zapvjevaj našu pjesmu, meni i tebi riječi poznate-čekam te na starom mjestu tamo gdje ljubav počinje....VOLIM TE. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

1193. Ja ne zelim da mi starost dode, bez tebe zivot da mi prodje, bolje da ga svojom rukom uzmem sad, jer ti si sve sto trebam ja, odavde do ludila, ljubavi moja jedina!! Poslao: Dejan(za Maju iz Ogulina)

1192. Kako mi nedostaju te snene mediternske noci i miris cvijeca u tvojoj kosi, kako mi nedostaje sum mora i prizor rumenih primorskih zora, o kako mi nedostaje ljubav. Poslao: Lucky

1191. Kazu da su zvijezde jedino savrseno u svemiru, no to mogu reci samo oni koji nisu upoznali tebe............ Poslao: Lucky

1190. Lijepo je znati da postojis u mome zivotu nije bitno ni koliko ni otkada ni zasto, lijepo se jutrom probuditi i jednostavno znati da si tu. Poslao: Lucky

1189. Volim te, zasto da ti krijem da se opijam suze lijem, volim te zelim ti to reci zasto da patim zbog te dvije rijeci. Poslao: Lucky

1188. Kad si blizu, ja osjecam krizu, ruke se tresu k´o na prvom plesu... Poslali: L.P.&M.K.

1187. Putuj putuj pismo moje, da pronadzes mjesto svoje, a kad nadzes mjesto svoje ti pozdravi zlato moje, ako spava probudi ga mjesto mene poljubi ga! Poslala: Bugojanka

1186. Luda sam za tobom, što ću sa sobom, uvjek si uz mene ne mogu bez tebe uz tebe je svaki dan kao najljepši san bez tebe ne mogu živjeti ni dana! Poslala: Danijelova mala

1185. Skrivena zelja nosi me k tebi. I dok te trazim samo bol nosim u sebi. O gdje si sad u ovoj noci, ja te trazim al' znam da neces doci... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1184. Slatko spavaj andjele, nek ti nebo sapuce da volim te. I kad planet nestane i zemlje ne bude, pa makar samo u snovima, ja cu andjele vjecno biti kraj tebe. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1183. Ljubavi, pogledaj u nocno nebo i nadji najsjaniju zvijezdu. To je moje srce koje se popelo u visine da vidi tvoj osmijeh. Ispruzi ruku i uzmi ga jer pripada tebi. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1182. Da si nebo, zvijezda bih postao. Da si otrov, ja bih te popio. Da si zrak, ja bih te vidio. Da te nema, ja nebih zivio. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1181. Ako si kap vode u oblaku, u kisi sto pada na moje ruke, lice i kosu sacuvat cu te na dlanu, ljubavi moja, kao latica cvijeta sto cuva jutarnju rosu. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1180. Moja princezo, dali bi snovi bili istiniti kad bi trajali duze? Zamisli da snovi postanu stvarnost, gdje bi nam bio kraj u tvom ili mom snu? Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1179. Ako moj je grijeh sto jos te uvijek volim, nek me kazni bog. Ne zali me zbog tog, te kazne se ne bojim... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1178. SAMO JEDNOM U ZIVOTU ISKRENO SE LJUBAV DAJE, A TA LJUBAV PUNA ZARA VECNO ZIVI VECNO TRAJE!!! VOLIM TE MIRANE!!! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Poslala: Sladdka

1177. Hocu da znas da sam samo tvoja, da samo ti si ljubav moja, da VOLIM TE vise od sebe, drugog ne zelim, SAMO TEBE!!! :*:*:*:*:*:*:* Poslala: Sladdka

1176. Daj mi tvoje usne, da na njima gorim, daj mi tvoje srce vidis da te volim, daj mi tvoju ljubav neka bude moja, daj mi sebe sudbina sam tvoja! VOLIM TE MIRANE!!! Poslala: Sladdka

1175. Mirane! Kad padne noc, kad pojave se zvezde, ja pogledam u jednu sjetim se tebe, tako iskreno sjaje kao oči tvoje i donose mir i ljepe snove pravo u srce moje! Poslala: Sladdka

1174. Ti si svetla stran mojega zivljenja, ti si obveza mojega trpljenja, ti si pesem ki igra mi. Poslao: Slovenec

1173. Mozda nisam sjenka koja te prati i zvuk koji kroz vreme zeli da te vrati, ali cu biti osoba koja ce vecno da te pamti !!! VOLIM TE. Poslali: Stiv&Caca

1172. Izmedju neba i tvojih dlanova, sve sto mi treba tu negdje pociva. I da vrijeme mi na silu sad zaustave moja ljubav bi zivjela zauvijek. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1171. Ti ne znas kako mi je bez tebe, ja s tobom zivim svoje proljece. I moje sunce nikad ne umire... Zbog tebe... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1170. Trazim te u oblacima nasih snova, medju zvijezdama i mislima, mozda ces doci.Vjecno cu te traziti, sudbine se ne bojim jer ti ces zauvijek ostati ona koju volim. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1169. Volim te volim, vise od svega, od zlatnog sunca, od plavog neba. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1168. Ja sam ptica koja ti pjeva, a u dusi place. Ja sam bice koje je od svega jace. Pjesmom te zovem, suzom te molim. Dusom ti oprastam, a srcem volim. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1167. Kad stanu sjecanja umorna od umiranja i kada izadje iz tvojih misli bol koja te morila, potrazi me... Mozda se tada sjetis nekoga tko te voli vise i jace... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1166. TI MOJE SRCE ISPUNJAVAS SVJETLOSCU, KOJE MI OBASJAVAJU PUTEVE ZABLUDE, DOSADE I RAZOCARENJA. KOJE MI SRCE U OKOVE STAVLJA. Poslao: Romantic_Uno

1165. Zeljim da ti kazem jedan ljubavni stih o pavarsi o kosova e ljir voljim te. Poslao: Sunaj

1164. Moji oci traze tvoje u beskrajnom sivilu crne noci, ja se jos uvijek nadam da ces doci, da ces ponovno biti moja draga... Poslao: CasaNova

1163. STO NE ZBORIS SUNCE MALO ZAR TI VISE NIJE STALO? JA TE CEKAM TI NE PISES ZAR ME IZ SVOG SVJETA BRISES? PISI DOK NAM NIJE KASNO JER MI NIJE NISTA JASNO! VOLIS LI ME. Poslao: APOLON

1162. Netko te jako voli, nečije srce za tebe gori, iz nečijeg oka suze teku, netko ti želiljubav i sreću! Taj netko sam JA koji te VOLI otkad te zna. Poslao: Vanila

1161. Spavam jer sanjam te, budim se jer trebam te, gorim jer zelim te, tugujem jer boli me, živim jer VOLIM TE. Poslao: Vanila

1160. Ljubav moja jaca je od svega, ljubav moja cistija od suza, ljubav moja veca je od neba, ljubav moja samo tebe treba. Poslao: Nikolas

1159. Tek kad budes saznao kolika je razdaljina izmedju najlepseg kamena na dnu najdubljeg okeana i najudaljenije zvezde na nebu saznaces koliko te volim! Poslala: Gorana

1158. Bez tebe sam kao prah prašine u tvojoj kosi. Poslao: Mare

1157. Ako mi vezi oci ja cu te naci. Ako i obrisu suze, ipak ce teci. Ako mi zarobe srce, moja ce te dusa voleti. Ako mi izbrisu proslost, ja cu te se ipak setiti!

1156. Ako postoji sjaj, to je u tvojim ocima. Ako postoji bol, to je zivot bez tebe. Ako postoji radost, to je svaki susret s tobom. Ako postoji osoba koju volim, to si TI!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:19   #86
1155. Ne saljem ti ruzu jer ona vene, vec ovu poruku da se setis mene. Nije to spomen sto znaci proslost, vec za poljubac sto znaci vecnost!!!

1154. Sve ce proci sa ovog sveta, prolece i cvece, al` ljubav u mom srcu prema tebi nikad nece.

1153. Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve sto ljudima treba. Ljubav je potok sto tece iz raja, a poljubac je putic sto dva srca spaja...

1152. Kad ti najteze bude ili kad osjetis da te nesto boli, sjeti se da postoji bice koje te vjecno i duboko... VOLI!

1151. sako jutr mis na be, kako cu te poiti i kko je oaj dan pak sretan koliko bio nesretan. <>

1150. Jedna rec malo je, hiljadu reci mnogo je dve reci kazu sve, procitaj ih molim te, one znace VOLIM TE!

1149. Lepota je prolazna, zivot kratko traje, sve sto imam moje srce ti daje, uzmi moju ljubav jer znam samo jedno - sve na ovom svetu nije kao ti vredno...

1148. Cesto je tesko pronaci reci, jer onih pravih tako je malo. Zar su uopce potrebne reci da shvatis da mi je do tebe stalo!?!?!

1147. Pišem pesmu, posvecujem je tebi, slušam pritom dubok glas u sebi, srce govori reci same od sebe, ja nikoga necu voljeti više od tebe!

1146. Ja... pogledom cu te pratiti, dodirom hrabriti, zagrljajem braniti, poljubcima hraniti, suzama tesiti, zauvek VOLETI!

1145. Reci mi da me ne trebas i otici cu. Reci da ti nije stalo i nestacu. Reci da ti ne znacim nista, prebolecu. Reci da me ne volis i umrecu.

1144. "Od svih reci sto rekao si mi u zivotu, o istini i slobodnom bicu, a pevao si meni... prvi put ne bojim se ljubavi..."

1143. Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve sto ljudima treba, ljubav je potok sto tece iz raja, a poljubac je putic sto dva srca spaja...

1142. Volim tebe i tebe hocu, o tebi sanjam i danju i nocu, kao da si stigla iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.

1141. Kad se noc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti saljem svoj. Nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja. Tiho ti sapne: Mislim na tebe ja!

1140. Vetar mi te doneo s nebeskih visina da budemo jedno, da nas obuzme toplina. Talasii su te doneli sa morskoga dna da budes moja stvarnost a ne san.

1139. Ne bojim se zara koji tinja, ne bojim se reci koja boli, ali se bojim srca koje ne voli... VOLIM TE-zelim ti reci, zasto da patim zbog te dve reci

1138. Ljubiti moze biti lepo, a moze i boleti, ali jedno je sigurno-nekog moras voleti.

1137. Kad nas hiljade kilometara razdvoje i kad najmanje mislis na mene, moje oci gledaju u daljinu i traze samo tebe.

1136. Moja ljubav tebe trazi, ti si sreca i lepota. Reci cu ti sve, al' bez lazi... ti si ljubav mog zivota!!!

1135. Ne zali za onim sto je proslo, ne cezni za onim sto ne moze biti, ne boj se onog sto treba doci, ako je tuzno-jednom ce proci.

1134. Tezi visokome jer u dusi ti leze skrivene zvezde. I sanjaj jer snovi prethode svakom cilju.

1133. Znas moram ti priznati nesto. Necu te voljeti vecno. Ma ne ljuti se, ni zivot nije vecan! Volecu te samo onaj deo vecnosti koliko traje ovaj zivot.

1132. ...svako zivi zivot svoj, a ja cuvam svoju bol, ne bi mogao niti sada reci kako je to kad nisi s onim ko je sve sto zelis, volis, najvise...

****. Bicu senka kad pozelis da te pratim; strazar-od straha da te cuvam; u nevolji da te shvatim; bicu ono sto vec jesam-TVOJA NADA I TO ONOLIKO KOLIKO TI POZELIS. Poslala: MegRyan

1130. Kad u vojsku podjes ljubicu te ja, a kad kuci dodje moja jedina, drugovi mi stari pismo pisali, da me moja draga ne volil. Poslala: Slatkis

****. Poljupcima od sapata doleti mi kroz prozor. Poljuljaj ovu mracnu tisinu koja mi mira ne da. Iskoci iz bunara zelja i pokloni mi najlepsi poklon...SEBE!!! Poslao: Angel100%

****. Sklopi te usne spusti ih na moje, stegni te ruke sto ukrsteno stoje, poljubi me jednom ucini me robom zagrli to tijelo sto drhti pred tobom!!!! Poslali: Bojana & Bojan love 4ever

1127. Smem li da te volim cesto pitam sebe, ne smem da ti priznam da mislim da tebe, volim samo tebe stvarno je to tako umrecu bez tebe ne mogu vise ovako. Poslao: Salzburg

1126. Znam jos uvek crne kose sjaj, osjecaje probudi u tebi, mozes reci da je svemu kraj, nikada ti vjerovala ne bih! Poslao: Salzburg

1125. Crne kose niko ne miluje, cekam tebe da ostvarim jedan davni san. Darivacu sve sto se daruje, sve za ljubav, sve za jedan dan! Poslao: Salzburg

1124. Crne kose raspletene bujne mrsile su ruke tvoje samo jedan dan, ljubio si usne moje rujne, ljubav prodje kao kratak san. Poslao: Salzburg

1123. Na rastanku ispuni mi samo jednu zelju, da poslednji cas i sreca prodju u veselju. U ocima suza nema, nece ih ni biti, u srcima sta se zbiva ne mozemo skriti! Poslao: Salzburg

1122. Ne idi, blizina mi tvoja treba, ne idi, ne ostavljaj me sad. Nocas me ljubi kao nikad pre, probudi ptice usnule, donesi mirise poznate! Schatz, ich liebe dich! Poslao: Salzburg

1121. Hajde dodji, hajde vrati se Jasmina, znam da mene jos u tvome srcu ima! Volim te Jasmina. Poslao: KS

1120. Sunce gubi zrake kad zade za oblake, isto tako srce moje kad ne vidi oci tvoje.Reci cu sjajnoj zvijezdi sto na nebu sja da te poljubi kad ne mogu ja. Poslala: Tweety_girl

1119. Kao more sto se tiho njise, kao kapi kise, kao vjetar sto lagano puse, kao zaljubljene duse, kao sto srce voli i za ljubav moli. Kao sto sunce sja tako te volim ja! Poslao: SimPle

1118. Ponekad je teško naći pravu riječ, jer onik pravih je ionako malo, i zar su uopće potrebne one da shvatiš da mi je do tebe stalo... Poslala: Slatkica

1117. Ako su moji snovi jedini nacin da budemo zajedno, znaj da cu uvijek spavati. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1116. Mozda jednom u zivotu krenem drugim putem, mozda tamo nadjm zivot i srecu, al' znam da tamo nikad, nikoga poput tebe upoznat necu... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1115. Svet je lep jer ga ti gledas, zivot je lep jer ti postojis, sunce se radja dok se ti budis ja zivim i postojim da me ti ljubis. Poslala: Krempitica

1114. Nisam ti suza u oku, a ti meni jesi, nisam ti osmeh na licu, a stalno se pitam gde si, uzalud ovo pisem, uzalud srce pati ipak za tebe disem i VOLIM TE SHVATI! Poslala: Krempitica

1113. Nocas kad zaspis kad te snovi odnesu daleko, ja bicu tu, kraj tebe, kraj tvojih nrznih usana da pomognem andjelima, jer takav biser ne mogu sami da cuvajau.. Poslala: Krempitica

1112. KOLIKO IMA U DANU MINUTA TOLIKO TE ZELIM POLJUBITI PUTA. AKO ME ZABORAVIS, NEK TI JE SRECNO, JA TEBE VOLIM I VOLECU TE VJECNO. Poslali: CAKAN & ERSEN

1111. Da se zaljubis ali samo srecno i da ti ljubav traje vecno. I da zaboravis sve sto stvara boli. Zeli ti neko ko te mnogo VOLI. Poslao: CAKAN

1110. SMEM LI DA TE VOLIM CESTO PITAM SEBE, NE SMEM DA TI KAZEM DA MISLIM NA TEBE. VOLIM TE VOLIM AL MI SRCE VENE JER POSTOJI PITANJE: DALI TI VOLIS MENE. Poslao: CAKAN

1109. DA TI POKLONIM SRCE - MALO JE- DA TI POKLONIM VJECNOST - KRATKA JE ZATO CU TI POKLONITI LJUBAV JER TE VOLIM I NEPROLAZNA JE!!! Poslao: CAKAN

1108. Kad ti se čini da meseca više nema, kad ti se čini da sunce više ne greje, seti se da postoji jedno srce koje samo za tebe kuca i samo se za tebe smeje! Sanjić

1107. Sklopi okice i u tami noći pronađi svetlo mesečine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se i sutra vredi buditi- laku noć! Poslala: Sanjic
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:20   #87
1106. Potrudi se da dobijes ono sto zelis ili bices primoran da volis ono sto dobijas! Poslala: Nena Ohrid( za Vladan)

1105. Nikogas ne zaboravaj deka najmoknata sila vo svetot e ljubovta! Poslala: Nena

1104. Ja imam snove, u njima si ti, ja imam zelju, zelim te ljubavi, ja imam snage za nas da se borim, ja imam razlog, jer mislim da te volim. Za Pedju od njegovog ANDJELA

1103. Novo doba novi viek ja te volim zauviek! Poslao: Zdeky

1102. JA SAM DOZIVOTNI ZAROBLJENIK LJUBAVI TVOJE JER TI SI ZAROBILA SRCE MOJE, A ZAO MI ZAISTA NIJE JER SVAKI NOVI MINUT VOLIM TE VISE NEGO MINUT PRIJE.

1101. Od svjetla do mraka jedan je put dok zivim znaj voljecu te zauvjek!!!!!!!!!!! (nemanja) Poslala: DRAGANA

1100. VOLIM TE!!!a ako je to grijeh molicu boga da mi taj grijeh nikada ne oprosti!!!!!!!!!! (N) Poslala: DRAGANA

1099. Kako ne razumijes da te volim? Joj, pa neznam kako da ti to objasnim, rijecima ne mogu, a ne dozvoljavas mi da ti to dokazem!!! Poslala: Osoba X

1098. Znas li koliko je Sunce? Koliko je Nebo, Zvijezde? Znas li mozda koliko jedna godina ima minuta? Da znas, objasnila bih ti zasto je to sve malo u odnosu na tvoje ime Poslala: Osoba X

1097. 1000 suza u mojim ocima je, 1000 zelja koje mi zivot nije ispunio, malo je ljubavi koju osjecaju svi, a malo je takvih ljubavi kao st si TI, VOLIM TE. Poslao: Sultan

1096. Cuvaj me jer ja sam tvoje zrno pijeska u pustinji, ako me izgubis nikada neces me naci a svako ce ti liciti na mene. Poslao: Sultan

1095. Koliko ja na nebu zvijezda, pa sve da su moje oci , ne bi te se mogla nagledati!!! Poslalo: Oko crno

1094. Tek kad andjeli postanu zli, kad okeani presuse svi, tad ce srce prestati goreti i ja cu te prestati voleti...danijel volim te! Poslala: Lekica

1093. Da li znas sta osjećam prema tebi? Djavoli bi rekli paklena patnja, andjeli bi rekli nebeska radost, a ljudi bi jednostavno rekli to je ljubav... Poslala: Za Danijela - Jelena (ce)

1092. DANIJEL! Kad padne noć,kad pojave se zvjezde ja pogledam u jednu i sjetim se tebe, tako iskreno sjaje kao oci tvoje i donose mir i ljepe snove u srce moje. Poslala: Lekica

1091. Negdje netko sanja tvoj osmjeh i u njemu pronalazi smisao za život. Zato kad si usamljen sjeti se da postoji netko tko uvjek misli na tebe. NESRECI OD SRECE! Poslala: SRECA

1090. Plakala bi i bez suze, volela bi te i bez srce, prastala bih nemam cime, sudbina je tvoje ime! Poslala: Boginja Ljubavi

1089. DALEKO SI OD OCIJU AL OD SRCA NISI JEDINO STO MI NEDOSTAJE DA TO SI TI. NISI ZVEZDA , NI ANDJEO NI BOG DA TE MOLIM AL ZNAJ DA SI BICE KOJE LUDO, LUDO VOLIM. Poslala: Princeza

1088. Srecice, ako mi ukrades snove ipak cu te sanjati. Ako mi ukrades zelje ipak cu te zeleti ali pazi ako mi ukrades srce tad te necu PREBOLETI. Poslala: Princeza

1087. Ako je ljubav voda, poklonit cu ti ocean. Ako su rastanci sume, poklonit cu ti drvo. Ako je ljubav zauvijek poklonit cu ti vjecnost. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1086. Za tebe utisat cu otkucaje boli, sacuvati posljednju zvijezdu, pretvoriti snove u javu, strah u osmjehe, cekati vjecnost i vjerovati u raj... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1085. Dok sve se rusi, sto nam ostaje? Tek ove niti ljubavi... Ali i konac jedro postaje kad se do neba zavoli... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1084. Ti ne znas moje ime i nikad mi nisi cuo glas ti ne znas boju moje kose ni koliko te volim ja ti ne znas moje snove ni moje maste sjaj ti ne znas nista o meni. Poslala: za Voju, najlepseg Zemunca

1083. Ti si moj san, san kojeg sanjam svake noci, ti si moja ljubav, koja mojim mislima neda mira, ti si djevojka, djevojka o kojoj moje srce sniva. Poslao: Miki

1082. Sve je nocas za ljubav stvoreno... Samo su tvoje usne daleko i zato sklopi svoje oci jer ja cu andele moj u tvoje snove doci i ljubit cu te cijele noci! Poslao: Miki

1081. Jednom kad ti dosade nedovrsene price, kad u glavi neki glas ti moje ime vice, jednom kada ne znas ni sta bi sam sa sobom...ti javi se Miki...VOLIM TE!!! Poslala: Tvoja_jugoslovenka

1080. Hocu da znas da sam samo tvoja da samo ti ljubav moja da volim te vise od sebe drugog ne zelim samo tebe!!!!!!!! Poslala: Boginja Ljubavi

1079. U tihoj noci dok srce strepi, seti se mene andele lepi, ako te rastuze zvuci gitare i ako te zivot tesko zaboli, seti se da postoji neko ko te jako voli ! Poslala: SANJA ( za danijela iz so)

1078. U meni ima toliko ljubavi, kao za nas dvoje!!! Poslala: Nena Ohrid za Vladan

1077. AKO NEKOGAS SE SETIS NA MENE I KAZES TAA ME SAKASE,NEZABORAVAJ DA KAZES DEKA TAA TREBASE DA BIDE SAKANA!!! Poslala: Nena Ohrid za Vladan

1076. Ljubiti jedan sat je znacajka zivotinje,ljubiti jedan dan je osobina coveka, ljubiti ceo zivot oznaka je adjela ali VOLJETI samo TEBE osobina je bogova. Poslala: Nena (za Vladan)

1075. Dobro jutro i laku noć svaki dan ti želim. To čuti nikad nećeš moć, jer srcem ti umjesto usnama velim. Slatko spavaj, anđele moj... Poslala: Ivy Lupin

1074. Mnogo je kapi rose koje ljube usnule ruže, mnogo je ljudi koji si poljupcima uljepšavaju dan, al samo su tvoje usne koje želim poljubiti prije nego usnem san! Poslala: Ivy Lupin

1073. U HLADNOJ NOCI DOK SRCE STREPI SETI SE MENE MOJ ANDJELE LEPI U HLADNOJ NOCI DOK VATRA GORI SETI SE ONE KOJA TE NAJVISE VOLI. Poslala: LP

1072. Sunce sija ko tepsija, volim te jebo mater ako te ne volim! Posao: DK ?

1071. Ako ti ikad zaplače oko, ako te neko povredi duboko, ako ti ikad zadrhti duša, ako nema ko da te sluša, ako ikad vrisneš u snu, nazavi me i ja ću biti tu!!! Poslala: IcY_GirL

1070. Koliko iglica ima bor, koliko prozora ima dvor, koliko zvijezda na nebu sja toliko ti dušo pusa šaljem ja!

1069. Zivot kratko traje, sve sto imam moje srce ti daje. Uzmi moju ljubav, jer znam samo jedno: sve na ovom svijetu nije kao ti vrijedno.

1068. Ti si netko ko mi puno znaci, ti si ljubav ona stvarna, ti si netko koga cekam, volim, ti si moja slatka tajna.

1067. Ljubav je potok sto zubori, ljubav je srce sto u meni gori, ljubav je zvijezda nade sto se javlja u meni da ces doci sada, a otici nikada!!!

1066. Daj mi tvoje usne da na njima gorim, daj mi tvoje srce vidis da te molim, daj mi tvoju ljubav neka bude moja, daj mi svoju ljubav sudbina si moja!

1065. Kako se zove moja sipatija? Mario P_ _ _ _ _ Poslala: ANA

1064. Daleko od mene, neka te to ne boli, znaj da moje srce samo tebe voli. Nemoj tugovati, nemoj suze liti, znaj da sam tvoj i da cu uvijek biti. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1063. Volio bih da si tu. Samo nocas da ostanes. Volio bih da si tu i da vise ne ides. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

1062. Pred vratima mog sna zvuk tvojih koraka. U mom sjecanju boja tvoga osmjeha. U srcu mome oci tvoje snene, tako si blizu, a ipak tako daleko od mene. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:21   #88
1061. Pogledom praticu te, dodirom hrabricu te, zagrljajem branicu te, poljubcima hranicu te, suzana tesicu te, i zauvjek voljet cu te!!! Za Mirana od njegove Sladdke!

1060. Poruka ova nek te razveseli salje ti je neko ko te mnogo zeli, vec odavno ti si zelja srca moga, poljubac ti saljem preko mobilnoga.... Poslao: -=Asmir Ceman =-

1059. Nema poruka, nema poziva a moja dusa tebe doziva, strasno ubija ova samoca oko srca bol i hladnoca, zatvori mi oci na tebe mislim da nadjem se pored tebe tamo!! Poslao: -=Asmir Ceman =-

1058. KAKO DA POBJEGNEM DA SE SAKRIJEM TEBI KADA TE TAKO SNAZNO OSJECAM U SEBI, KAD MOJE MISLI IDU SRCU TVOME KAD SI TI SVE U ZIVOTU MOM. Poslao: -=Asmir Ceman =-

1057. Trazi mi zivot tebi cu ga dati, trazi da umrem srce ce mi stati ali ne trazi da od tebe odem jer umjesto krvi teces mi kroz vene. "VOLIM TE" Poslao: -=Asmir Ceman =-

1056. VJERUJ MI KAD TI KAZEM DA TE VOLIM,KAD TI KAZEM DA U TEBI IMAM SVE, VJERUJ MI JA CU SAD ODSAD UVIJEK BITI SAMO TVOJ, ZAUVIJEK TVOJ LJUBAVI. Poslao: -=Asmir Ceman =-

1055. Ja neznam da zivim niti sam to znala, za trenutak sa tobom ja srce bih dala, netreba mi zivot to imaju svi, jedino sto nemam to si meni TI ... Poslao: -=Asmir Ceman =-

1054. Dragi korisnice obavestavamo vas da VAS racun za ovaj mjesec iznosi 100 poljubaca. Uplatu mozete izvrsiti kod vlasnika kartice od koga ovo obavjestenje dobijete! Poslao: -=Asmir Ceman =-

1053. Bit cu tu vjeruj mi kad te svi zaborave, ljubit cu te kao NIKO, kad te drugi ostave! ZNAJ ZIVJECU da budem pored tebe, jer hocu tvoju ljubav SAMO ZA SEBE Poslao: -=Asmir Ceman =-

1052. Sunce gubi zrake kad zadje za oblake, isto tako srce moje kad nevidi oci tvoje. Reci cu sjajnoj zvijezdi sto na nebu sja da te poljubi bezbroj puta kad nemogu ja. Poslao: -=Asmir Ceman =-

1051. Kroz sasavo polje sasava rijeka tece ja sasava volim tebe i sasavo tijelo tvoje VOLIM TE sasavo DJUBRE MOJE. Ti nisi ni svjestan koliko mi znacis. TVOJE DJUBRE Poslala: TVOJE DJUBRE

1050. "Poljubac je neizbezan. Ja ti saljem dva, jedan za laku noc, a jedan snazan kojeg ces sacuvati ispod jastuka pa ga iskoristi za dobro jutro!" Poslala: BrankaBG '80

1049. "Mozda ja nisam deo tvoje sudbine, mozda me tvoji Bogovi ne vole, ali mladost sluzi da gresimo, zato prevari svoje Bogove, uzmi me za ruku i reci volim te!" Poslala: BrankaBG '80

1048. Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora da bude vidjeno da bi se u njega vjerovalo,onda si ti jedino stvorenje koje ne mora da bude prisutno da bi se voljelo... Poslala: CRNOGORKA

1047. Sretna sam šta te imam kraj sebe, Danijele ti si moja ljubav jedina! Poslala: Ivana

1046. Svaki dan molim, da ču jos dugo da te volim. Poslao: Bogdan

1045. Voli i dalje ono sto volis, zeli i dalje ono sto zelis,misli kako mislis,a zivi onako kako volis i mislis da treba da zivis. Poslala: Nena

1044. Reci mi što je ljubav pa ću ti reći da li te volim. Poslao(la): Stairway_To_Heaven

1043. Ako ste u oblacima...Ako vam osmeh ne silazi sa lica...Ako stalno mislite na nju, ili njega...Ako ste bar jednom rekli volim te...SRECAN VAM DAN ZALJUBLJENIH!!! Poslao: Boki

1042. Andjele budi mi san ja cu te sanjati budi mi zelja ja cu te zeleti budi mi ljubav ja cu te voleti ali nemoj biti bol jer te necu preboleti. Poslala: Coka

1041. Mozda nikad neces znati da nas prsten sudbe veze, pogled tvoj me stalno prati, dok nam zivot plete mreze. Poslala: Bojana(za Gorana)

1040. JA SAM DOZIVOTNI ZAROBLJENIK LJUBAVI TVOJE JER TI SI ZAROBIO SRCE MOJE, A ZAO MI NIJE ZAISTA NIJE JER SVAKI NOVI MINUT VOLIM TE VISE NEGO MINUT PRIJE. Poslala: SANJA

1039. Nikad nikom ne reci gdje te boli nikad nikom ne reci koga ti srce voli. Jer ljudi su zli ranit ce te tamo gdje boli i uzeti onoga koga ti srce najvise voli. Poslao(la): Stairway_To_Heaven

1038. Zivjeti medu tisucama a misliti samo na tebe znaci zeljeti te. Kazu da je lijepo u nebeskom raju a ja kazem da je najljepse u tvom zagrljaju. Poslao(la): Stairway_To_Heaven

1037. Nije ljubav samo kada su skupa dvoje, ni onda kada se slatke usne spoje. Ljubav je tezina srca koja jako boli zato uvijek ostani vjeran onomu tko te voli. Poslao(la): Stairway_To_Heaven

1036. Ne dozvoli da neki pogresni ljudi udju u tvoj zivot, pomute bistrinu tvojih ociju, nateraju da volis ono sto oni vole i da zaboravis ono sto oni nemaju...MENE!! Poslala: Dusica - BG

1035. Dozivam te jer moram da te vidim i da kleknem necu da se stidim samo da te zadrzim za sebe jer jer vjeruj mi ne mogu da zivim bez tebe. Poslao: AsMiR AsKo -RoZaJe

1034. Ljubavi, pogledaj u noćno nebo i nadji najsjajniju zvijezdu. To je moje srce koje se popelo u visine da vidi tvoj osmijeh. Ispruži ruku i uzmi ga jer pripada TEBI! Poslala: Željka-ZG

1033. Kad se ponoć spusti, prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomračini poljubac ti šaljem svoj, nek ti tiho šapne da te volim ja. Poslao: Cool-frajer

1032. M-olim se za nas, A-ti to znas, R-eci, K-ao pre, O-bozavam te!! Poslala: BAXA

1031. Volim da ti kazem da te volim jer kad ti to kazem ti nesto sto volim i zato evo jos jednom VOLIM TE!!! Poslao: dr. Ja

1030. Da nije grijeh bozanstvo drugo bio bi mi ti. Tebi bih uputila molitve svoje i proglasila te "Bogom ljubavi" Poslala: PETI JUNI

1029. Ja te svake sekunde, minuta, sata, dana, sumraka, noci, zore, jutra, nedelje, mjeseca, praznika, sveca, uh...godine, decenije, stoljeca...ma bez prestanka TE VOLIM Poslao: Malena PG

1028. Sklopi te usne i spusti ih na moje, stegni te ruke sto ukrsteno stoje, poljubi me jednom ucini me robom i zagrli to tijelo sto drhti pred tobom!!! Poslala: Malena PG

1027. DEJANE, ti si kap vode u pustinji moje duse, more zelje i okean ljubavi. Poslala: Sikica

1026. Zora je, zora je. Idu svi na oranje a ti dragi kod mene da te ljubav moja miluje!!! Poslala: MARINA SA CAIRA

1025. Da sam i najveci prosijak, dosad bih naproslia bar dinar; al tesko je biti prosijak ljubavi i prositi tvoju ljubav. Poslala: Aldijana

1024. Poželi da si želja i ja ću te željeti. Poželi da si ljubav i ja ću te ljubiti. Poželi da si nada i ja ću se nadati ali nikada ne poželi da si bol jer te neću prebolleti. Poslala: ANA IZ ZAG.

1023. Ljubav je kada srce prestane kucati i pocne drhtati, a to moje cini kad si ti u blizini! Poslala: Slatka ljepota

1022. Valovi morski, Obalu brisu, Limunovi zuti mirisu, I male borke, Morem se klate. Tebe moje oci, Evo, zeljno prate! Poslala: Tanja

1021. Podjeli sa mnom dobro i zlo; imas li snage da ucinis to? Netrazim ljubav za dan ni dva za cijeli zivot zelim te ja...MERIMA! Poslao: VELIJA MERIMIN

1020. PRESTACU DA TE VOLIM, PRESTACU DA MISLIM NA TEBE, PRESTACU DA TI SE DIVIM ONOG MOMENTA KAD PRESTANEM DA ZIVIM. Poslala: SANJA

1019. KAD SRCE RAZUM SAVLADA KAD U DUSI HAOS ZAVLADA KAD NE ZNAM STA CU OD SEBE OTKUCAM BROJ I NAZOVEM TEBE DIGNI SLUSALICU I KAZI MOLIM A JA CU, LJUBAVI JA TE VOLIM! Poslala: SANJA

1018. Voljet cu te i kad se poslijednji val mog zivota bude ulijevao u jezero smrti... Poslala: Tanja Ri

1017. Zuta ruza polako vene nemoj nikad ostaviti mene, ni ja tebe necu ostaviti dok mi smrtnu ne zapale svecu, i dok sveca polako gori jos ce srce moje da te voli. Poslala: Princeza

1016. Ja sam dozivotni zarobljenik ljubavi tvoje, jer ti si zarobila srce moje, a zao mi nije, zaista nije, jer svaki novi minut VOLIM TE vise nego prije. Poslala: Princeza

1015. Znaj necu te voljeti vjecno, ali ne ljuti se jer nista vjecno netraje, ali voljecu te jedan dio vjecnosti, koliko traje moj zivot!!! Poslala: Za moju Ljubav!

1014. U noci dok zvijezde sapucu sanjam te, u ocima dok suze blistaju gledam te, u danima dok ptice pjevaju zelim te, i poslije svega VOLIM TE! ! ! Poslala: Antonija-Cro

1013. U noci dok zvijezde sapucu sanjam te,u ocima dok suze blistaju gledam te,u danima dok ptice pjevaju zelim te! Dusom ti prastam, a srcem VOLIM TE ! ! ! Poslala: Antonija-Cro

1012. ...Ti si moja radost, moja sreća i snaga, sve za što vrijedi živjeti........ Poslala: AURORA

1011. ...kristal koji je svoj sjaj pohranio u mojoj latici...VOLI TE TVOJA RIBI. Poslala: AURORA

1010. Među milijunima taj je kristal meni najdraži i on je moja jedina sreća i utjeha...... Poslala: AURORA

1009. Među tisućama cvjetova postoji jedan malen cvijet i moj najdraži kristal-A TO SI IVANE TI. Poslala: AURORA

1008. Srela sam staricu bila je slijepa, ali ipak je rekla ljubav je lijepa... Poslala: SVI SU LUDI ZA MERY

1007. Moja ljubav prema tebi je previlka i preduboka da bi bila shvacena ili izmerena recima (( Poslala: Bojana(za Nenada)

1006. Necu ti pozeljet moj zivot TUZAN JE ni koju srecu NEMAM JE ni moje snove PRAZNI SU ni moja osjecanja BOLNA SU dacuti srce moje jer zna da VOLI!!! Poslao: EDO_RoZaJaC

1005. Sunce gubi zrake kad zadje za oblake, isto tako srce moje kad nevidi oci tvoj. Reci cu sjajnoj sjajnoj zvijezdi sto na nebu sja da te poljubi bezbroj puta kad ne mogu ja. Poslao: :: Asmir Ceman :: -Rozaje

1004. Baci čašu visoko, past će na tlo. Kamen u vodu, dotaknut će dno. Granu u vatru, izgorjet će. Baci mene od sebe i umrijet ću ti ja. Poslala: Monia

1003. Budi tu, jer sam sit savrsenih ljudi sto prolaze ne dajuci nista, a tarzeci sve! Budi tu, jer nista na svetu nema smisla osim TEBE!!! Poslao: Crni

1002. Ti si slag u mojoj kafi, ti si ljesnjak u mojoj cokoladi, ti si zvijezda na mojoj stazi, reci mi da me volis reci mi da me trebas. Poslao: JB6

1001. Pisem pjesmu, posvecujem je TEBI! Slusam, pratim, drugi glas u sebi. Srce govori rijeci samo od sebe: DA VOLI SAMO TEBE! ! ! ! ! ! ! Poslala: Antonija-Cro

1000. Hvala ti sto se vracas, u zivot vracas mene, povratkom se tvojim pale vatre srece ugasene... Poslala: Inlove17
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:22   #89
999. Prolazice dani, prolazice noci, da preboli tebe srce nece moci. Samo tebe sanjam, snovi puni tuge, samo tebe zelim ne postojim za druge...Volim te medeno moje... Poslala: Inlove17

998. Gledam te i ti gledas mene. Volim te, jako i čvrsto, tiho i nježno. Ljubim te, to je tako neizbježno. Lažem te a istinu samo srce zna. Pitam te, šta ima ona a nemam ja? Poslala: Inlove17

997. Volela sam volela, volela sam gaaaaa, cekala sam cekala srce da mi daaaa. Poslala: Veeee_i_tebee

996. NOCAS ZA TEBE STIHOVE PISEM,NOCAS ZA TEBE ZVIJEZDE BROJIM DOZVOLI DA TE POLJUPCEM USPAVAM DOZVOLI DA TI KAZEM KOLIKO TE VOLIM. Poslala: SAMO TVOJA

995. Volim te ljubavi volim najvise na svetu zato sto me boli ono sto te volim. Poslala: Marjan za Anu

994. Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da neplacem sam. Poslao: Marjan ....macka ..za ANU

993. Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis-zauvijek ces mi biti u mislima D..... Poslala: Didy

992. Voleti znaci ziveti, ziveti je trnsformacija sna. Zato nauci da volis svoje snove jer si i ti deo necijeg sna. Poslala: Krempitica

991. Ako nekada izgubis sunce nemoj plakati, jer od suza neces videti sjaj drugih zvezda. Poslala: Krempitica

990. Biblija kaze: ''Upocetku Bog stvori nebo i zemlju''. Ljubav je dosla mnogo kasnije. Da li je zato krhka, prolazna, nestabilna??? Da li je greska tu ili u nama?? Poslala: Krempitica

989. Ja nisam zena bez ponosa, pa da kleknem i da molim, na koljena svoja necu pasti iako te ludo volim!!! Poslala: CeCa

988. STARE SE BREZE BIJELE OD SNIJEGA SAM SAM U SOBI DOK VOLIS NJEGA, JOS PISEM PJESME PROLJECU HITAM KAKO SI SRECO SMEM LI DA TE PITAAM. Poslao: -::Asmir Ceman::-(Rozaje)

987. Tesko je kada si dusa neshvacena kada volis a ljubav ti nije uzvracena, kada od snova tvojih ostanu samo zgarista, i kad ti neko znaci ''SVE'' a ti njemu 'NISTA Poslao: -::Asmir Ceman::-(Rozaje)

986. Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE Poslao: -::Asmir Ceman::-(Rozaje)

985. Nedostaješ mi jako, tvoji poljubci i tvoj zagrljaj. Nedostaje mi tvoj osmjeh i tvoj pogled. Ne zaboravi na mene tamo daleko i vrati se brzo. Poslala: Aurora

984. Ti si SRCE zbog kojeg sam sretna, koliko te VOLIM uskoro ces znati, imam jednu zelju, a tako je mala da ti LJUBIM usne i kazem ti HVALA!!! Poslala: NiNa

983. Bio si mi san kad su me probudili, bio si mi sunce, tad su dosli oblaci, bio si mi svijetlo koje su ugasili. Znaju da te imam u srcu a do njeg ne mogu. Poslala: Monia

982. Mojoj jedinoj ljubavi, cijelim srcem, voljenom Ivanu da mi se brzo vrati. Nedostaješ mi. Poslala: Aurora

981. Ja ućim 10 zapovjedi pa se nađem u velikoj bjedi jer 10-a zapovjed veli: "Da od nikog ništa ne poželiš!" A ja želim usne tvoje da zauvjek budu moje!!! IVICI Poslala: Vrag od žene

980. Ja nisam kamen da po meni gaze, ja nisam cvijet da me u rijeku bace, ja nisam kiša koja vjećno lije, ja sam samo biće koje voli, a voljeno nije! V OLIM TE JOSIPE Poslala: Sunja

979. Volim da te volim da iskreno volim ali ne volim da me ne volis!!! (javi se, znas mi broj...) Poslala: Jeca

978. Ti si kljuc srca moga, zasto nikad nisi probao da ga otvoris!!! Poslala: Tinci

977. Mnogo nih je voljelo tvoje divno lice ali samo jedna zena tvoju dusu LUTALICE! Poslala: Mala plava

976. Andjele moj, ako te izgubim, izgubices i ti mene! Ali ti ces izgubiti mnogo vise, jer mene ce voleti svako vise od tebe, a tebe niko kao JA!!! Poslala: Nindza/MB/

975. Moju ljubav prema tebi, Sekspir opisao ne bi, sto te volim nisam kriv, volecu te dok sam ziv. Poslao: Bojan

974. I love your eyes zato sto su very nice, malkice look at me posliuje dont forget me. Srce mi kuca tik tak for you, zato sto I love you.. Cmok Poslao: Allen_mag

973. U zvjezdanoj noci punoj sjaja,mene i tebe jedna zvijezda LJUBAVI spaj!Tiho u noci sapcem tvoje ime i jos jednom ti kazem NE ZABORAVI ME! ! ! ! Poslala: Antonija-Cro

972. Ti si dio moje mladosti, a dobro znas da se mladost NE ZABORAVLJA! ! ! Poslala: Antonija-Cro

971. AKO VOLIS NEMOJ KRITI JER NIJE ZABRANJENO ZALJUBLJEN BITI ........ Poslala: PipsChips

970. Sta da ti kazem sta da ti pisem kad te volim koliko i disem. Poslala: PipsChips

969. Ja sam se zaljubila u tvoje srce a ne u tvoju ljepotu. Poslala: PipsChips

968. Ja i mala sjedimo u hladu, ja je volim skroz ... ! Poslao: BiH KAZANOVA

967. Duboko vjeruj u ono sto zelis,i zapamti izgubljeno je samo ono cega si se odrekla! U Zivotu pozeli samo jedno,da ne volis izgubljeno i ne izgubis VOLJENO ! Poslao: BiH KAZANOVA

966. Ne beri trnje to nije cvijece, ne ljubi onog, ko tebe nece, vec ljubi onog, ko tebe zna, ko tebi kaze: "VOLIM TE JA"! Poslala: Sedina

965. O da li je greh sto te zelim svaki tren, i sto mi pogled zaljubljen, ako je greh to bog nek oprosti srcu koje je celog zivota cekalo nekog kao sto si ti..... Poslala: KREMPITICA

964. Ljubav je kada srce prestane kucati i pocne drhtati, a to moje cini kad si ti u blizini!!!!!!!! Poslala: KREMPITICA

963. Ja volim sunce, mjesec i Tebe. Sunce za dan, mjesec za noc, a tebe - TEBE za uvjek!! Poslao: Legenda

962. Miris Iftara i zvuk ezana ispunice ti dusu i ovog aksama. Teravih namaz na kraju dana nek bude temelj tvoga imana. I sve je lakseI ljepse za VRIJEME RAMAZANA Poslao: .::-AsMiR CeMaN-::.

961. Neka BAJRAMSKA svjetlost obasja tvoju dusu i ispuni je najdivnijim osjecajima i neka ti ALLAH podari sve sto nemas a zelis a sacuva sve sto imas a VOLIS... Poslao: .::-AsMiR CeMaN-::.

960. Kroz vatru i vodu kroz zime i ljeta ici cu sa tobom sve do kraja sveta! Poslala: Fashiongirl in love

958. Ti si mi sve sto imam volim te srcem svim ti si mi sve sto snivam zbog tebe postojim!!!! Poslala: Woman in Love

957. Ne budi uveren da si sam i da zivis samo za sebe. Za nekog si rodjen i neko je rodjen za tebe. Poslala: Tashuli

956. Volimo se, volimo vise nego ikad, nek' se drugi rastaju mi necemo nikad. Poslala: Tashuli

955. Volim te idiote, zar zelis nesto vise? Poslala: Tashuli

954. Zivot je igra, zivot je sve, dodji u njega jer volim te. Poslala: Tashuli

953. Zar zelis da kleknem i da molim da bih ti dokazala koliko te volim? Poslala: Tashuli

952. Samo tvoj osmjeh iskren se cini, nista drugo drago mi nije, javi se, nek nam bude kao prije! Poslala: Azra

951. Dosao si u moj zivot tiho, iznenada, kao Sunce u vreme snegova... I naslikao boje u svom mom sivilu... Poslao: Johnnie Walker

950. Andjele, sklopi oci i u tami noci pronadji svetlost mesecine da ti obasja dusu i u snove dovede one zbog kojih se vredi i sutra buditi! Laku noc! Poslao: Johnnie Walker

949. Ako odem u nebo prije tebe na svaku zvijezdu ću napisati tvoje ime, tako će svi anđeli znati koliko mi značiš... Poslali: Tamy & Lela

948. Usnama cu dotaknuti tvoje snene okice, lagano poput leptirovih krila. Ljubit cu te njezno dok polako budes odlazila prekrasnom stazom snova. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

947. Srce, nasloni glavu na topli jastuk kao da naslanjas svoje usne na jedne tajne, koje ti salju najmekaniji poljubac... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

946. Sad si daleko u gradu tom, vecno ti si u srcu mom, jedino tebi pismo cu slati, jer samo za tobom srce pati,zato te molim dodji sto pre, da ti kazem da VOLIM TE. Poslala: SecERleMa

945. Volim te - kao skitnica daljine, volim te - kao sanjar snove, volim te - kao zora sunce, volim te - kao pesnik kise, reci jel te neko voleo vise? Poslao: Dulee

944. Kada srce razum savlada,kad u dusi haos zavlada,kad neznam sta cu od sebe otkucam broj i nazovem tebe,digni slusalicu i reci: "MOLIM" a ja cu reci: "JA TE VOLIM!" Poslao: Shevchenko

943. MmMmMm kako se tvoje ime i tvoje usne zapetljale u moje misli pa mi nedaju mira..... Poslao: ZELJKO

942. Fali nocas stara dobra laz, dobra laz da mi sebe das. Poslala: MIRZINA

941. Te sakam kako vazduhov sto go disam. Poslao: Zakon
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:24   #90
940. Ti si u meni u svakoj veni, za drugog nikad necu da znam i sve bih dala kada bih znala da za mene imas ljubavi gram!! Poslala: Slatkis

939. Kada ti u srcu zaigra iskra neka i dusa pocne da te boli, seti se Marine plave kose, koja nije umela da te voli!!! Poslala: Slatkis

938. More mi je prislo, pricalo mi je o sebi, o svojoj velicini, o svemu sto u njemu zivi i o svojoj snazi. Pricala sam moru o TEBI.. i ono se osjetilo jako malim! Poslala: Chupi

937. VOLIM TE - neka ti ove reci budu prepreka na putu zaborava. Poslala: MAJA

936. volim te Mirsade i uvjek sam te voljela samo nas je sudbina rastala. POZDRAV U SREBRNIK Poslala: VECNO TVOJA

935. Kroz šašavo polje, šašava reka tece, ja šašavo čekam tebe svako šašavo veče! Ja volim tebe i šašavo telo tvoje, rekoh VOLIM TE šašavo pile moje!!! Poslalo: MedenoSrce011

934. Jedan savet-ČUVAJ SE, jedna molba-NE MENJAJ SE, jedna zelja-NE ZABORAVI ME, jedna laz-NE VOLIM TE, i jedna istina-STRAŠNO MI NEDOSTAJEŠ! Poslala: Miljana

933. Moje srce je kraljevstvo ne poznajes njegove granice, a ipak si njegov kralj! Poslala: Sanja011

932. Ona nezna da te voli, niti ljubav da ti da, samo ja sam s tobom znala, ona nije kao ja!!!!! Poslala: Vanja Kraljevo

931. Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu cuvaj ljubav da nam ne uvene cuvaj srecu za tebe i mene.

930. Sve sto želim reci je: Volim te OGNJENE. Poslala: Malena

929. Krenucu sutra putem nekim, lutacu dugo svetom dalekim. Trazicu novu srecu za sebe, al' znam da nemam srece bez TEBE !!! Poslao: Dulee

928. Ne postoji dete bez snova, ne postoji covek koji zeli da bude sam i ne postojim ja bez tebe. Poslala: M.

927. Oni koji se vole neka se vole i za one koji to nisu uspjeli. Poslala: MIRZINA

926. Nevinost ti smeta, muci te i grize. Mastrubiras sama, prolazis kroz krize. Budi malohrabra, okreni moj broj. Nisam za bacanje, imam dobar kroj! Poslao: Brza P

926. Ako te zaboli prošlost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepši par... Poslala: Inlove17

924. Kad jedna ljubav prođe, kažu druga dolazi, al' za tobom želja luda još uvijek ne prolazi. Poslala: Inlove17

923. Ništa ti neću reći, sve dok me budeš gledao pogledom hladnim što srce ledi. Ništa ti neću reći već ću proći, okrenuti glavu, ali kad nestaneš iza mene zaplakaću... Poslala: Inlove17

922. Neka te nebo obasja kada se tama pojavi oko tebe, i neka ti andjeli ne dozvole da places kada tisuze ispune oci,jer ti zasluzujes da zivis u svijetu LJUBAVI!!! Poslala: Mrvica

921. Ako ti ikad gorko zaplače oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti duša, akonema tko da te sluša, ako ikad vrisneš u snu nazovi me i JA BITI ĆU TU. Poslala: Tamy

920. Ti volis nju, a tebe ja, o da li to ona zna? Ma i da zna, nek mi te da jer nocas sam nevaljala!!! Poslala: Nesudenoj ljubavi!!!

919. Probudi se srce kad te nezno budim,probudi se srce zelim da te ljubim. Jer poljupci moji lepsi su od sna probudi se srce jer te VoLiM Ja ... Poslao: R_O_C_K_Y

918. Moji ljubimci: kuca, maca, zec, papagaj, mis, veverica i ...i...i......i ti!!! Poslao: Tasha

917. Sunce raspizdilo zraci. Morava kotrlja beluci. Vrapci se deru ki konji. U mom srcu depresija, ti si moja iluzija>Volim te draga, jebes mi mater! Poslao: Brza Palanka

916. Bori se za srecu, za ono zelis; ono sto mnogo ti znaci, nemoj da djelis. Ne brini za druge, jer drugi cesesnaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci. Poslao: _edo_ RoZaJaC

915. Meni nisu potrebni ljudi, meni nisu potrebni sni, meni je potrebna ljubav, meni si potreban ti...Srbo... Poslala: CeCa

914. Kada umrem, draga, ostace mi jedna zelja na mom srcu pusta sto ti ja nisam nikada poljubiousta... Poslao: Kalimero

913. Neka svi me ostave neka me zaborave sve bih ja to preboleo ali necu nikada jaj iz tvoga pogleda samo tebe sam voleo... Poslao: Kalimero

912. Snovi su sada stvarnost sreca je nasa sva, jedino sto mogu reci, moja si, moja sva... Poslao: Kalimero

911. Nista ne moze noc da pomuti sami smo ti i ja... Poslao: Kalimero

910. Cujes li glas srca, srce te zove, i kaze: Dodi, ti si moja! Srce kaze tiho, hocu te za sebe, i ne kaze stani, nikad ne kaze stoj... Poslao: Kalimero

908. Tragom svojih snova vrata otvaram i pored tebe samo sam ja nikoga nema, nitko nam ne treba jer ja sam ti sve a ti si mi jedina... Poslao: Kalimero

907. Zlatokosa ti si kao ja, malena ova ljubav i sva krv i bol tebi pripada nemoj da mi odes nikada... Poslao: Kalimero

906. Te tri slatke reci "Ja te volim" To sve je sto mogu da dam Pusti da ja ti poljubac dam... Poslao: Kalimero

905. Nista nemam, ali imam sve dok tebe volim... Poslao: Kalimero

904. Kroz moje plave oci pogledaj dotakni srce moje osetices koliko je puno ljubavi osetices da moze da bude tvoje... Poslao: Kalimero

903. Prerano sam s tobom upoznala bol pa sad mira nema kriv si za to...Rano je za tugu, za srecukasno je. Poslala: Mirzina

902. I da odes na drugu stranu beskraja, daleko iza snova, stoljece jedno da nas razdvaja ko daljina ova, od mene te sakrilo nebi, jer uspomena zivi i cuvam je u sebi. Poslao: Ćoky

901. Ne trazi od sunca da vjecno sja. Ne moze-postoji noc! Ne trazi od covjeka da vjecno zivi. Ne moze-postoji smrt! Ne trazi od mene da ne volim. Ne mogu-postojis Ti! Poslala: SILVIJA, JELSA/HVAR

900. Da je zrno peska jedinica ljubavi sve pustinje ovog sveta ne bi bile dovoljne da ti kazem kolko te volim... Poslao: Lucky
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:25   #91
865. Ljubav je kao delfin sto se obasjan mjesecinom kupa u beskrajnoj toplini tvojih ociju. I zato ih nikad, nikad nemoj sklopiti jer kazu da delfinui umiru u tami... Poslala: Bilja (za Soneta)

864. Ako me odnesu morski valovi i od mene ostane samo pjena, neka ti, ljubavi, moje ime ostane uspomena!! Poslao: Romantic

863. Ne trazi od sunca da uvijek sija-postoji noc, ne trazi od covjeka da vjecno zivi-postoji smrt, ne trazi od mene da ne volim, ne mogu-postojis TI!!!! Poslali: Slatkisi

862. Kad te nema moji snovi se izgube, moja masta se zamrzne,moje usne ne govore,moja dusa se izbrise i sve bol postane! Poslala: Monia

861. Volim je volim i VOLECU je dok ne umrem ljubicu je... Poslao: .::AsMiR CeMaN::.

860. Probudi se srce kad te nezno budim probudi se srce zelim da te ljubim jer poljupci moji ljepsi su od sna probudi se duso jer te volim ja.... Poslao: .::AsMiR CeMaN::.

859. Pitaju me sada svi gdje si sada ti, a ja im kažem nema moje ljubavi, ljube se ljube oko mene svi a ja čekam nekog kao što si ti!! Poslao: Dalton

858. Bosim nogama bih vatru gazio, golim rukama bi zmiju mazio. Smio bi sa svima da se pobijem, samo tvoju ljubav ja da dobijem. Poslao: Ivan Zeko

857. Edine nedostajes mi kad ces doci iz te nemacke sta rintas tamo budalo dodji ovamo da se volimo. Poslala: Komsinice

856. Nocas kad sklopis oci sanjaj onog sto misli na tebe.Ojetices da je ovaj san u kojem zivis sa andjelima najsladji dar ove hladne zimske noci. Poslala: Za Soneta od Bilje

855. Reka Ibar tiho tece ja te sanjam svako vece, sanjacu te doveka sve dok tece Ibar reka (DABOG DA PRESUSILA). Poslali: JEBACI

854. Kada bi te Bog voleo kao JA, ziveo bi Vecno! Poslala: Silvi

853. Andjeli nisu vecni... a oni sto su ovdje, na Zemlji, bez krila, cuvajte ih i ne dajte im red bull...LuV Ya!! Poslala: sLiNkY

852. Stani prosjace, prosit cemo zajedno, ti za komad hleba a ja za saku ljubavi od njega... Poslala: Macka

852. Mirno! Na mestu, voljno! VOLIM TE!!!To je dovoljno! Poslala: Zaljubljena_4ever!!!

851. Na ovom ekranu zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, al mogu stati 24 slova: PREVISE TE VOLIM LJUBAVI MOJA!!! Poslala: Zaljubljena_4ever!!!

850. Ti si svetlost u tami zivota, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tema za moje sne, ti si moj zivot i moje sve! Poslala: Zaljubljena_4ever!!!

849. Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svetlo mesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vredi sutra buditi! Poslala: Zaljubljena_4ever!!!

848. Oprosti mojim ocima sto jure za pogledom tvojim, oprosti mojim usnama sto zele da se slade poljupcima tvojim i posljednje sto te molim, oprosti mi sto te volim. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

847. Moje te oci traze, moje te ruke mole, moje ti usne sapcu da te jako vole... Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

846. Da ljubav svoju suzama ti moram dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao nebi jer te volim kao bolesnik svoj posljednji dan. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

845. Zelim biti dio tvog zivota, tvojih zelja i snova... Voli me jednostavno, samo dodirom, jednim poljupcem... Samo misli na mene... Neka me tvoje misli dotaknu... Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

844. Svitanja bez tebe puna su praznine, kad oblaci pisu tvoje ime... A u kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

843. Vrati me u zivot, oprosti mi grijehe... Poljubi me, daj mi utjehe... Zagrli me, reci "mili"... Podsjeti me sto smo bili... Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

842. Neka ti carobni veo divnih snova uljepsa noc kad u mekani krevet odlucis poc. Bogovi neka cuvaju andjela mog dok mu saljem poljubac iz srca svog. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

841. Na pijesku napisah tvoje ime ali ga obrisa vjetar ludi. Na stablu ga urezah ali ga posjekose zli ljudi. Tad ga urezah u srce svoje gdje ce zauvijek ostati moje. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

840. Zvijezde mogu pasti, sunce moze nestati, ali te voljeti necu prestati. Mogu pasti planine i stati rijeke ali ce te moje srce voljeti u vijeke. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

839. Da se sva more mora svijeta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve zvijezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih poljubaca bi bilo vise. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

838. Ti si jos tu, na usnama sto gore. Ti si jos tu, gdje je srce moje. Ti si jos tu, iako nisi kraj mene. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

837. Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

836. Dodirni me ko meka pahulja, zagrli ko meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrijet cu bez tvog dodira. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

835. Ti si samo kap u moru, ali bez tebe more ne postoji. Poslao: Zoran - Os ( za Sanju iz Zg)

834. Zaista to je carolija kad osmijeh tvoj me doziva u sutone i svitanja,to je moja utjeha! Doista bit cu tvoj hram sa 1000 svijeca da te griju dok si sam. Poslala: Marinče

833. Ti imas nesto lijepo, sarmantno, uzviseno, jedinstveno, nesto sto drugi nemaju i ne mogu imati, ti imas MENE!! Poslao: MSN

832. Sjeti se da imas nesto vrednije od zlata,od neba i zemlje, nesto ljepse od ljubavi i sladje od cokolade, sjeti se da imas pravog prijatelja MENE!! Poslao: MSN

831. I da mi daju svet da uzmem sebi, da me ucine jacom od boga, ni sekundu razmisljala ne bi uzela bi tebe umesto toga!!!!! Poslala: Krempitica

830. Kad se glegam u ogledalo vidim TEBE, kada lutam ulicama vidim nekog ko lici na TEBE, kad sam s nekim mislim na TEBE, sad vidis VOLIM SAMO TEBE. Poslala: Zaljubljena_100%

828. Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe,ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe! Sta tu ja mogu?! Ne moze mi niko nista!!! Poslala: Zaljubljena_100%

827. Sve sto imam jesi ti,ne mogu te napustiti, s tobom cu zauvijek biti i samo cu tebe voljeti! Poslala: Zaljubljena_100%

826. Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se ledenjaci otope, kad usred noći zasja sunce; NI TAD TE NEĆU PRESTAT VOLJETI!! Poslao: IceManVK

825. Opasna si kao droga al VOLIM TE više od Boga!!! Poslao: IceManVK

824. Ja nevolim vino, al pijem zbog tebe, ja nevolim plesat al plešem zbog tebe, ja nevolim drugu jer VOLIM TEBE... Poslao: IceManVK

823. Kad se sjetim Tebe u hladnim nocima bol mi na dusi pociva, srce me zaboli jer te ono još LUDO VOLI!!! Poslao: IceManVK

822. Tisi razlog što postojim, tisi razlog štosam tu, time držiš iznad vode, tisi mir na jastuku, ti me gasiš kada gorim, kadmi dađe da se predam ti si razlog što se nedam. Poslao: IceManVK

821. Anche la luna sa il tuo nome. Anche il vento che passa da fronti miei occhi. E l'anima dell amore tutto questo. So ce hai il futuro, il tuo bacio dica cosi... Poslao: Zenga

820. Volim osmjeh na tvom licu, volim tvoja oka dva, volim usne željne poljubaca, ustvari samo tebe volim ja!! Poslao: Niky

819. ...kad jednom shvatis da sam samo san-neces me ni sanjati...kad shvatis da sam zvijezda-neces me dotaknuti...kad osjetis da sam bol-preboljet ces me! Poslao: Monia

818. Kazu da je poljubac najlepsi susret na svetu, hajde da se nadjemo! Poslala: Krempitica

817. Nije mi zao sto me lazes,zao mi je sto mislis da ti verujem!!!! Poslala: Krempitica

816. Spavaj kao da ne postoji sjutra kao da nema jutra spavaj i snivaj slatke snove i sanjaj me noci ove!!!!! Poslao: Merso(BOY_4_LOVE)

815. 1 decembar je dan protiv side i protice pod slaganjem ja volim zivot.......a ti?? Poslao: Merso(BOY_4_LOVE)

814. Da je zrno pijeska mjerna jedinica za ljubav ni sve pustinje svijeta ne bih dokazale koliko te volim!!!! Poslao: Merso(BOY_4_LOVE)

813. Sviđaju mi se tvoje usne. Samo toliko da znaš, ali još više bi mi se svidio tvoj poljubac koji nikako da mi daš. Poslao: Lovely

812. Nikad nikom nemoj reci tajnu koja te boli, nikad nemoj nikom reci kog ti srce voli, jer ljudi su zli dirnu ce ti ranu koja te boli, uzece ono sto ti srce voli. Poslao: CAKAN

811. Kad saznas za LjUBAV znaces SRECA sta je, odakle dolazi i koliko traje. Kad saznas za LjUBAV znaces i za boli, jer najteze rani onaj ko te VOLI. Poslao: CAKAN

810. Kad srce oseti ljubav i ludo zavoli,ta ljubav ponekad jako zaboli al moje srce nece nikad prestati tebe da voli, ma koliko da BOLI nek BOLI-i dalje te voli...... Poslala: Diana (Kranj,Slo)

809. Trazim te u oblacima nasih snova medju zvijezdama i mislim mozda ces doci? Vecno cu te traziti-sudbine se ne bojim jer ti ces zauvjek ostati u snovima mojim!!! Poslao: Mersiha

808. Mislim na tebe svako vece, a suza za suzom niz lice tece. Poslala: Nana

807. Mozda kad bude svanulo juce mozda kad razum srce potuce i ovo sunce ugase kise mozda te necu voleti vise! Poslala: Jeka

806. I love you jako, my hart tandara for you but you ni habera for me!! Poslao: Asmir

805. Ja sam od onih sto ti malo znace zar te ne bole suze devojacke ? U tvoju korist a na moju stetu ja ten jos uvijek volim najvise na svijetu!!! Poslao: Asmir Ceman

804. RUZA CVJETA USRED ZITA, LJUBIM ONOG KO PROCITA, LJUBI I TI ONOG KO SALJE, PA NEK RUZA CVEJTA I DALJE!! Poslala: ZA JOHNNIA

803. Ljubi me, ljubi, jer ljubav nije grijeh, jer Bog bi gresnik bio jer voli cijeli svijet!! Poslala: ZA IVANA

802. VOLJELA SAM NEKAD, VOLJELA SAM NEKOG, AL'NIKAD NIKOG KAO NEKAD NEKOG!! Poslala: DANI

801. KAD TE TUGA SLOMI, KAD TE SRCE BOLI, PROCITAJ OVU PORUKU I VIDI TKO TE ISKRENO VOLI!! Poslala: DANI
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:27   #92
899. Zbog tebe kucacu lupacu ljudima na vrata, budicu ulicu pevacu svima iz inata, reci ce: Opet je popio vidi ga kako se ubio opet je vrata poljubio... Poslao: R_O_C_K_Y

898. Trazila sam neke druge oci ljepse nego sto su tvoje al kako da ih nedem kad takve oci ne postoje!!!!!! Poslala: Sara

897. Sto je nekad bilo vise se ne vraca al' prokleta ljubav suzama se placa! Poslala: Sara

896. Zauvijek se pamte oni s kojima se voljeli nismo, cije su nam usne bile nepoznate i kojima smo u snu pisali pismo! Poslala: Sara

895. Prestat cu te voljeti kad slijepi slikar naslika zvuk padanja latica ruza na prag dvorca koji ne postoji! Poslala: Sara

894. Mozda i nisi najlepsa devojka u mom gradu, ali si zasigurno jedina devojka koju moje srcevoli... Poslao: Kalimero

893. Ljubavi tako mi jako trebas, jer osjkecam neki bol u dusi a taj bol mozes samo ti da izlijecis sa tvojim osmjehom, dodirima poljupcima koje ne mozes sada da mi da. Poslao: .::merso(BOY-4-LOVE)::.

892. Daleko si voljena moja, duge su mi tamne noci, ali ljubav mi snagu daje da izdrzim u samoci. Daljina nas djeli ali ljubav nas spaja, tesko mi je bez tvog zagrljaja. Poslao: .::merso(BOY-4-LOVE)::.

891. VOLIM TVOJA OKA DVA, STO U NJIMA MOJA SRECA SJA, VOLIM TE I VISE OD TOGA, MA ZNAS STA VOLIM TE I VISE OD BOGA! ZAUVEK SAMO TVOJ GOGI. Poslao: Gogi&Emina 4ever

890. Otkad te nema, sve mi je isto, samo što sunce slabije grije. Noći su tužne, bolesne , tihe, ni zvijezda nema kao prije. ........Tvoj slatkiš. Poslala: Ljiljana

889. Volim te mali volim te zbog svega sto radis zbog mene i volela bih da vreme za nas stane a da ti i ja postanemo vecnost!!! Poslao: Mali

888. Ja ne volim pice al pijem zbog tebe, ja ne volim suze al placem zbog tebe, ja ne volim sebe, al zato volim tebe. Poslao: Elip (Za Anelej) Rijeka

887. Tecite, suze tecite. O meni sve mu recite. Neka zna, neka zna, da bez njega umret ja, da cu bez njega umret ja!!! Poslala: Slatkis

886. Zelim ti svu srecu u zivotu, bez obzira bila ja ili ne deo tvog zivota!! Poslala: Slatkis

885. I to sam zapravo ja, ona sto ispraca, za sve sam losa al znaj, bas sam dobra za kraj. Samo jedno te molim, kad znas da te volim, pusti da prva odem ja!!! Poslala: Slatkis

884. Joco nikad te necu zaboraviti, jer si ti nesto najlepse sto mi se u zivotu desilo!! Poslala: Slatkis

883. I imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, al te cuvam ispod koze! Poslala: Slatkis

882. Volela bih da si tu. Samo noc da ostanes.Volela bih da si tu. I da vise ne ides!! Poslala: Slatkis

881. Kako mi nedostajes, samo ruku da mi das, kako mi nedostajes da li znas??? Poslala: Slatkis

880. Predaleko me lude misli nose, predaleko od tvoje crne kose, svet je mali srescemo se, ali voleti-necemo se!!!! Poslala: Slatkis

879. UVIJEK CU TRAZITI SRECU, PJESMAMA CU TJESITI SEBE, DRUGOG ZAVOLJETI NECU, JER DRUGI NE LICE NA TEBE! Poslala: Petra

878. Nikad nemoj odlaziti, ako imas razloga da ostanes. Znamo sto jesmo, a ne znamo sto mozemo biti. Poslala: Petra

877. NOCAS SAM SANJALA ANĐELA KAKO LJUBI MOJE USNE NA KISI,NOCAS SAM SE VIDJELA DALEKO U ZAGRLJAJU, NOCAS SAM SANJALA tebe!!!!! Poslala: Petra

876. Samo za tebe Sarajko moja mala, Samo za tebe i ljubav tvoju zanosnu. Vracam se tebi u Bosnu Poslao: Amko

875. Tisucu rijeci je previse, jedna je premalo,ali dvije rijeci govore sve: VOLIM TE. Poslala: Nina-brod

874. Kad bi kralj svijeta bijo on se nebi Zemljom zvao tvoje ime bi mu dao. Kad bi svemirom carovao svaku zvijezdu, Sve bi TEBI darovao. Poslao: Baxuz

873. Kad se ponoc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomracini poljubac ti sanjem svoj. Nek poljubac stigne gde ne mogu ja nek ti tiho sapne da te Volim Ja. Poslao: R_O_C_K_Y

872. Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 100, pa drugih 1000. Kad razmijenimo milijun poljubaca pomijesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati... Poslao: Stairway_To_Heaven VkC

871. Cuvaj me jer ja sam tvoje zrno pijeska u pustinji. Ako me izgubis nikada me neces naci, a svako ce ti liciti na mene.. Poslala: Bilja (za Soneta)

870. Hladni prsti decembra, ide Nova godina. Ko ce biti kraj tebe kad kazaljke se poklope... Poslala: [LoLLipop]

869. Ja ti dajem svoju ljubav, ali je moras dobro paziti,nikada je nikom ne daj voljeti.. nikada je nikom nedaj gaziti. Nikada je nikom nedaj gaziti Poslala: RED Sonja

868. Ma daj tvoje ime za srce da zasijem ... okusom tvojih usana da se napijem. Poslala: RED Sonja

867. Volim te kao sto cvjece oblake voli a ti se me zaboravio i dusa me boli. Poslala: Sarajkica

866. cuvaj me jer ja sam tvoje zrno pijeska u pustinji. Ako me izgubis nikada me neces naci, a svako ce ti liciti na mene... Poslala: Bilja (za Soneta)
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:23   #93
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 21:33   #94
Bok srce...Ovdje infarkt! Hoćeš da te maznem večeras?
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 17:22   #95
CRNJACI

***. No 1 Zasto manijak gluvonemoj sece ruke posle silovanja ? -Da ne prica po kraju ... Poslao: IQ = 0

***. No 2 Zasto devojcica place posle silovanja? Zato sto je manijak svoj krvav k***c obrisao o njenog mecu. Poslao: IQ = 0

***. No 3 Idu mama i sin plazom. Mama, mama vidi koliki je rak!!!! Eeee sine nije to nista koliki je kod tebe u glavi. Poslao: By us

***. van konkurencije Koliko je beba potrebno da se ofarba jedan zid? Jedna, ako dobro zamahnes! Poslao: Ali

***. van konkurencije extra Zvoni postar i zena otvori vrata, a postar u rukama drzi dve umrlice. Pita ga zena sta je to, a on odgovara: -Stigla deca s ekskurzije. Poslao: Sloba

***. van konkurencije extra + Ide zena po ulici i zove sina: - Leo!!! Leo!!!! Cuje to komšija i obrati joj se: - Ali vas se sin ne zove Leo! - Ma to ja njemu od milja, jer ima leukemiju.

***. Kako plavusa zna da mama ima menstruaciju? Tatin ima ukus krvi... Poslao: Kosy

191. Razgovor u tramvaju: Umrla mi je baka ... od čega? ... od gripa ... srećom ništa ozbiljno

190. Čovek koji je preživio Černobil sretne poznanika, a ovaj mu kaže da ima osmeh koji zrači.

189. Što radi savjesni vozač kamiona kad vidi djecu koja se igraju na cesti?
- Uključi brisače.

188. Gde se sada oblači lady Di? Kod Versacea.

187. - Sta dobijes kad nabijes bebu na kolac? - Raznjic!

186. Zasto grbavac pusta brkove? Da bi ga zvali brka.

185. Sta nastane kada se kamion pun krompira zabije u vrtic?
MUSAKA!

184. Spremila mama supu sinu debilu i sin jede i naidje na persun, pa pita mamu: mama, mama sta je ovo mama: to je persun sine, to je zdravo a sin debil pocne da mase ka supi i vice ZDRAVO

183. Ide covek pustinjom sav iznemogao i zedan.Vidi u daljini bunar i povika:
-VODA, VODA..!
Utom se zachu glas iz bunara:
-GDE,GDE...?

182. Kakva je razlika izmedju mrtve bebe i plasticne case?
Kad zapalis mrtvu bebu ne zagadjujes atmosferu.

181. Zasto je lakse istovariti kamion mrtvih beba nego kamion put kugli za kuglanje?
Mozes da koristis vile...

Zasto je to dobro?
Mozes da razlikuje mrtvu bebu od zive

Ali kako?
Kad nabodes zivu vile se zatresu...

180. Kako prepoznatio bogatog etiopljanina?
Nosi rolex oko struka!

Gde je u etiopiji najveca gustina stanovnostva?
tamo gde vetar duva!

179. Zasto dete iz cernobila ima dve glave?
Zato sto mu je neko odsekao jednu

178. Prelaze dve starice preko pruge i naiđe voz. Prvu pregazi a druga srećom ostane zalepljena za prozorsko staklo!

177. Dođe Hitler u konc logor i kaže: "Kako je ovdje hladno, Hans! Daj baci još dva u peć!"

- Dođe Hitler pred lopatu i vikne: "Amo Židove. nemoj se više skrivat iza te lopate." I tada Hitler iznenađeno kaže: "A dvojica ste mamicu vam!"

- Dode mali židov kod Hitlera: Striček, dajte da vidim posljednji put mamu i tatu! Hitler: Dobro, treći sapun lijevo.

176. Sta je to sivo, dugacko, vuce se po zidu i ubija Jevreje?
Plinska cev

175. Slepa devojcica dodje do raskrsnicea... zeli prieci na drugu stranu... osluskuje... tisina... krene ona... odjednom... BUM... Novi Audi A8 4.2 Quattro, TIHO DO BOLI.

174. Sta radi beba na machu? Klizi!

173. Sta uradi vozac kamiona kada ugleda grupu decice da prelazi ulicu?
UKLJUCI BRISACE!!!!!!!!!!

172. Mama, Hocu da se igram klikera...-Dosta bre sine, sta ti mislis koliko baka ima ociju..?

171. Mama, necu da jedem jaja... -Moras sine... -A jel' moram i kljun!?

170. Mama, a sta je to vestica? -Objasnicu ti kasnije, a sada stavi nogu na panj, i ako ne budes vristala kao prosli put, dobices deo tabana za veceru...

169. Deda, stavi mi ku*ac u dupe... -Necu ... Pa dobro stavi mi u pic*ku... -Necu... Ma stavi bilo gde, samo mi ga vadi iz usta...

168. Mama, necu da glumim tatu! - Cuti sine i ulazi u krevet...

167. Mama, a zasto ti stenjes? - Cuti sine, i lizi!!

166. Porodila se zena u bolnici i sad dete treba da se izmeri, ali u bolnici nema vaga. Posto u blizini ima jedna mesara, odnesu je oni tamo na merenje. Nakon 5 min izlazi mesar sav krvav i kaze: -200 grama bez kostiju!

165. Perica:Mama, mama mogu li da se igram sa klikerima? Mama: Nemoj sine baki danas treba stakleno oko!!!

164. Koja je razlika izmedju jevreja i pite od jabuka? Kada obadvoje stavis u rernu pita ne vristi. Poslao: Tesa melbourne

163. Narkoman i gubavac u zatvirskoj celiji. Strazaru ispadnu kljucevi. Krene gubavac rukom da ih dohvati. Odpadne mu ruka. Krene drugom, otpadne mu i druga. Krene nogom, otpadne mu noga. Krene drugom nogom, otpadne i ona. Na to ce narkoman: Brate, jos malo pa si izasao.

162. Sta gubavac radi u bazenu? Glumi sumecu tabletu.

161. Postavlja keva sinu debilu da jede, a on je pita: "Maamaa, a sta je oovoo...?". Keva mu odgovori:" Spanać sine, to je zdravo!" "Zdraavooo!!!"

160. Sta kaze vampir kad vidi trudnicu? KINDER SUPRAIS!!!

159. Padaju dve bebe sa 12-og sprata i jedna se uhvati okom za granu a druga vilicom za ivicnjak.

158. Secam se kada su me oteli i kada su mom ocu poslali moj mali prst, kao dokaz da sam kod njih. Otac je trazio jos dokaza.

157. Na plazi. Place brat a sestra umire od smeha. Dolazi otac -Sta se desava? Sestra- Haha mama se udavila! Brat- Buuu a ja nisam video... Poslao: Dushan

156. Naidje Hitler na gomilu pepela: "Hans, jesam rek'o da su sva javna okupljanja Jevreja zabranjena!" Poslala: Ancica

155. Stoji debil kod prozora i kaze: -Mama, mama, jel' ono krava? Mama: -Jeste, sine, jeste. Debil: -A gde?

154. Zasto dete iz Cernobilja ima dve glave? Zato sto su mu odsekli trecu. Poslao: Devla

153. Majka i cerka na tavanu, raskopavaju stare stvari... I otvore oni jedan sanduk, kad u njemu vencanica. -Mama, jel ovo vencanica u kojoj se baka udala? -Jeste, sine. -Mama, jel ovo vencanica u kojoj si se ti udala? -Jeste, sine. -Mama, jel ovo vencanica u kojoj cu se i ja udati? -Neces, sine, ti imash leukemiju. Poslao: CorpseEater

152. Bili u vozu gubavac i kurva. Usao voz u tunel i gubavac navali na kurvu i siluje je. Kurva: Mogao si me pre pitati jer imam AIDS. Gubavac: Ma nema veze, i onako mi je ostao unutra...

151. Moj deda je poginuo u konc logoru '41..... Pao sa osmatracnice.

150. Moj deda je spasio 20 rusa ..... Pokvarila mu se motorna testera.

149. Mama, svi mi govore da imam veliku glavu. Nemas sine, posje naberi 10 kg krompira i stavi u kapu.

148. Kako se zove Zidov sa bocom plina na ledjima? Ovisnik. Kako se zove Zidov sa dvije boce plina na ledjima? Dealer. Kako se zove Zidov sa tri boce plina na ledjima? Triler.

147. Mama i sin u nacističkom logoru. Stavili mamu u krematorijum i sprže je. Sin stojeći na vrhu krematorijuma na odžaku, vidi kako bukti crni dim i kroz suze ispruži ruke i kaže: - MAMA... NARAVOUČENIJE: Važna je ljubav, a ne agregatno stanje!

146. Zasto je Hitler izvrsio samoubistvo?-Doso mu racun za plin! Poslao: Gazda

145. Kcer: mama mama tata povraća po stolu Mama: pa šta onda Kćer: ona kurbača od sestre jede sve velike komade.

144. Sta je to zeleno - klik - crveno? Zaba u mikseru! Poslala: Nikki

143. Znate koja je sifra za beg zidova iz Auscwicha? - Visina dimnjaka puta brzina vetra.

142. Pricaju dva grobara, kaze jedan: Jebote, jutros mi je stigla jedna zenska imala je klitoris ko krastavac. Kaze drugi: Sta tako veliki? Prvi: Ne, tako kiseo. Poslao: Kuranfil

141. Sta je to malo crveno i sprica na sve strane? Beba se igra cirkularom.

140. Dvoje mladih se ljube i tek ce ona njemu: Dragi, uzela sam ti zvaku. Nije to zvaka, prehladjen sam.

139. Eksplodirala bomba izgorio vrtić dođe mama i kaže: -Ja sam došla po svog sina Uglješu.

138. Dolazi Hitler u logor i kaze Jevrejima: "dragi moji Jevreji,danas igrate vaterpolo utekmicu." Ove njegove reci su docekane aplauzom i pitanjem sa kim? "Vi u belim kapicama a, krokodili u plavim."

137. Dolazi Hitler u Lgor i kaze Jevrejima: "Dragi moji Jevreji Danas idete na rok koncert." Ove njegove reci su docekane ovacijama i pitanjem ko svira. "Hanc mitraljezac"

136. Kako se zove Jevrejsko zabaviste? "veseli plamicak"

135. Koko staviti osam Jevreja u peglicu? Dva napred, dva nazad, a ostale u pepeljaru.

134. Sta rade Jevrejska deca na krovu krematorijuma? Cekaju mamu i tatu. Pouka: Nije vazno agregatno stanje. Vazna je ljubav!

133. Posle porodjaja lekar uzima bebu i pocinje sa njom da udara u vrata. Utom nailaziotac deteta i sav iznerviran kaze: "Jesi li ti normalan ubices mi dete!", a na to ce doktor: "Opusti se covece mrtvo rodjeno".

132. Umre vojniku Petrovicu majka, i sad kapetan treba da mu prenese vest na lep nacin. Sad se on razmislja kako ce to da uradi?! I seti se. Postroji on jedno jutro sve vojnike i kaze im: "Ko od vas ima majku nek istupi!" ... "A ti Petrovicu 'de si poso?!!!!!!!!"

131. MUZ I ZENA IZLAZE IZ ROBNE KUCE I GURAJU DECIJA KOLICA. ODJEDNOM SE ZENA ZAPREPASTI I VIKNE: ZABOGA, COVECE OVO NIJE NASE DETE! DAJ, DAJ,NE PANICI...NACI CEMO GA VEC NEKAKO. ALI MORAS PRIZNATI ZENICE DA SU OVA KOLICA MNOGO LEPSA NEGO NASA!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 17:22   #96
130. BILE MAJKA I CERKA U KUPOVINI I PITA CERKA MAMU:"MAMA KUPI MI OVU HALJINU". "ALI SINE VELIKA TI JE" "MAMA NOSICU JE KAD PORASTEM" "SINE NECES PORASTI IMAS LEUKEMIJU".

129. Dva covjeka ispred zgrade stoje i kolju bebu. Naidje zena iz komsiluka pa ih pita: "Majstori jeste li za rakicu?" Poslao: Drago

128. Koja je razlika imedju mrtve bebe i kamena? -Kamen ne mozes jebat! Poslao: Jockan

127. Mama mama, sto mene svi zezaju da puno jedem. Mama: -Ma pusti njih sta kazu, idi uradi domaci i eno sam ti udrobila u kadu da jedes.

126. Vraca se sin kuci i kaze majci: -Mama, mama, danas sam igrao fudbal! Ali kako, sine, kad ti nemas ni ruke ni noge? Pa bio sam lopta... Poslao: Gavra

125. Crni sine, izlazi odatle!!! - rece majka i otvori rernu. Poslao: Andrija

124. Što je to - zeleno, klik, crveno? Žaba u mikseru. Poslao: Sloba

123. Znate li što je najbolji poklon za mrtvo dete? Mrtvi mačić! Poslao: Sloba

122. -Mama, mama! Ne mogu disati! -Dobro, znači radi! Poslala: Seka

121. -Mama, mama! Šta to radiš s tom seki... Poslala: Seka

120. -Mama, mama! Mogu li se igrati u pesku? -Ne, dok ne nađem bolje mesto za zakopati tatu. Poslala: Seka

119. -Mama, mama! Što je to vukodlak? -Ućuti i počešljaj svoje lice! Poslala: Seka

118. -Mama, mama! Što je to delinkventno dete? -Ućuti, zapali cigaretu, popi whiskey i daj već jednom, podijeli te karte! Poslala: Seka

117. -Mama, mama! Mogu li ići na plivanje? -Daj ne blebetaj gluposti. Kao da ne znaš da tvoj čelična pluća ne plutaju. Poslala: Seka

116. -Mama, mama! Seku je pregazio valjak! -U kupatilu sam, ne mogu doći. Gurni je ispod vrata. Poslala: Seka

115. Mama, mama! Tata je povratio po kuhinjskom podu.-Samo ga ignoriši sine. -Ali mama, seka mi je otela sve velike komade! Poslala: Seka

114. - Mama, mama! Tatu je zahvatila vatra s roštilja! - Ajde ućuti i donesi kečap! Poslala: Seka

113. . - Mama, mama, što je to orgazam? - Nemam pojma dušo što je to, nikad to nisam imala. Idi pitaj tatu. Poslala: Seka

112. - Tata, tata, što je to travestit? - Daj ućuti i otkopčaj mi grudnjak! Poslala: Seka

111. -Mama, mama! Zašto moram stalno skakutati? -Ajde ućuti ili ću ti odseći i drugu nogu! Poslala: Seka

110. -Mama, mama, imam li ja velike noge? -Nemaš sine. A posle da si stavio cipele u garažu! Poslala: Seka

110. -Mama, mama, glava me boli! -Ajde ućuti, i pomeri se od mete za pikado! Poslala: Seka

109. -Budi dobar dečko sine. Dođi gore. -Ne, mama, mama, opet ćeš me baciti dole. Poslala: Seka

108. -Mama, mama, ne želim ići u Kinu! -Ajde ućuti i ulazi u taj paket humanitarne pomoći. Poslala: Seka

107. -Mama, mama, zašto slavimo Božić u aprilu? -Ajde ućuti. Znaš da imaš rak. Poslala: Seka

106. -Mama, mama, što ću biti kad odrastem? -Ništa. Znaš da imaš AIDS! Poslala: Seka

105. -Mama, mama, mogu li dobiti bicikl za Božić? -Ne. Već imaš svoja invalidska kolica! Poslala: Seka

104. -Mama, mama! Ne želim pljeskavice za ručak! - Ćuti ili ću ti samleti i drugu ruku. Poslala: Seka

103. -Mama, mama! Zašto guramo auto blizu litice?! - Ćuti sine, probudićeš tatu. Poslala: Seka

102. -Mama, mama! Ne želim prazniti kantu za smeće! - Ćuti i nastavi da jedes. Poslala: Seka

101. -Mama, mama! Loše mi je od ovog učenja plivanja! - Ajde ućuti, ili ću opet povući vodu! Poslala: Seka

100. -Mama, mama! Valjak je od tate napravio palačinku! - Ćuti i donesi pekmeza! Poslala: Seka

99. Sede dva mala crnca u jednom plemenu. Jedan se prežderava, a drugi ga moli: "Daš mi malo?" "Ne dam!" "A daaaj!" "Ne dam." "A samo griz?" "Ne dam i gotovo." "Dobro dobro, videćeš ti kad meni mama umre..." Poslao: Pacenik

98. Što je gubavac na vjetru? Maslačak. Poslao: Pacenik

97. Koja je razlika između bebe i papira? Papir ne vrišti dok ga pališ. Poslao: Pacenik

96. Što je to malo plavo na dnu bazena? Beba sa probušenim gumom. Što je to malo zeleno na dnu bazena? Isto beba, samo tri meseca kasnije. Poslao: Pacenik

95. Što je zabavnije od zakucavanja bebe na zid? Skidanje iste. Poslao: Pacenik

94. Sede dva kauboja u saloonu i ulaze dve dame, pa će jedan kauboj: "Eno moje verenice!" "A koja?" Izvadi prvi kauboj pištolj i opali i kaže: "Ona koja stoji. Poslao: Pacenik

93. Ide klinac ulicaom plačući na sav glas. Naiđe neka ženska i pita ga zašto plače. "Tata mi je udavio mačiće." Žena zgranuta: "Ajde, nemoj plakati, kupiće nove." "Ali tata mi je obećao da ću ih ja zadaviti..." Poslao: Pacenik

92. "Dobar dan tetka! Jel' može Ivica sa nama da ide da igramo fudbal?" "Ali deco.., pa vi znate da on ima dečju paralizu?" "Znamo, znamo, tetka, al' fali nam jedna stativa." Poslao: Pacenik

91. Sto je to gubavac u bazenu ? - Sumeca tableta! Poslao: Max

90. Komšija, sta ti radi beba na vrhu ormara? Ma pusti, ja sam je stavio - juče mi je pala sa kreveta pa nisam čuo! Poslao: Max

89. Preskace curica konop u dvoristu Ausvica, naide Hitler i pita je: -Mala koliko ti imas godina? -Sedam, sutra cu osam! -To samo ti mislis!!! Poslala: Jelena

88. Mali Zidov trazi tatu u konc. logoru. Odvode ga do ostave i kazu: "Drugi sapun lijevo". Poslala: Jelena

87. Došao Hitler u posetu Aušvicu i razgleda logor. -Danas je tako fin vazduh i još mirišu karamele. Na to će komadant logora: -Nije to moj fireru nego spaljujemo šećeraše. Poslala: Jelena

86. Uhapsili fašisti jevrejske majke i decu. Vreme je ručka i fašisti posluže decu. Na to uđe Hitler: "Dobar dan". "Dobar dan", pozdrave deca. Zatim Hitler upita: "Volite li vi svoje mame", a deca odgovaraju: "Da, puno". Na to ce Hitler: "Prijatno". Poslala: Jelena

85. Dođe Hitler u konc logor i kaže: "Kako je ovde hladno, Hans! Daj baci još dva u peć!" Poslala: Jelena

84. Dođe mali vampir u pekaru i traži dvadeset komada hleba. Pekar mu da hleb i upita ga šta će sa tolikim hlebom. Vampir odgovori: - Devojka je dobila menstruaciju pa umačemo. Poslala: Jelena

83. Sta je crno, malo i kovitla se pored zida?? Beba nasla steker. Poslao: Manijak

82. Sida, sida, e pa šta je, ako je sida nije lav sida, sida, pa neka je, ne boji se ko ima leukemiju... Poslala: Bolesna

81. Sta uradite ako naidjete na bebu na auto-putu? Uključite brisače. Poslao: Zaki

80. Unuk kaze dedi deda zaklopi oci, a zasto, mama i tata su rekli da ce nama biti bolje kad ti sklopis oci! Poslala: Mala

79. Mama mama stiglo proljece, kako znas, visibaba na tavanu!!! Poslala: Mala

78. Drži mladi otac dete iznad kipuce vode i cita: Ako dete ne želi piti mleko, skuvati ga. Poslao: Ivan

77. Padaju dvije bebe s nebodera i jedna zakaci okom od exer! Poslao: Bunny

76. Nesrecno dete place i u ocajanju pita majku: Mama, sta da radim kad imam rak na mozgu? Ne brini sine, vodim ja tebe u banju na kupku od blata. Zasto, mama, hoce li to da mi pomogne? Ne, nego ces da se naviknes na zemlju!

75. Ulece sin u sobu i vice: "Tata, tata, mama je umrla". A otac ce: "Pocni da places, odmah dolazim"! Poslao: Mayche

74. Koja je razlika izmedju III i IV stepena radijacije? Kod III stepena kada provuceš ruku kroz kosu, ostane ti kosa u ruci. A kod IV stepena - kada provuceš ruku kroz kosu ostane ti ruka u kosi. Poslala: Aida

73. Kakve boje su oci moje sestre? pita sin majku. Plave, sine. E nije, nego crvene! - Rece decko pokazujuci oba oka u ruci. Poslala: Aida

72. Na Kordunu grob do groba, traži majka sina svoga, našla ga je, sreća prava, Coca-Cola osvežava! Poslala: Aida

71. Tucaju se gubavac i sidašica. Kad su završili radnju, sidašica rece: Izvini nisam ti rekla, ali znaš ja imam AIDS. Gubavac mrtav hladan rece: Ne sekiraj se, ostao je unutra! Poslala: Aida

70. Razgovaraju dva pijanca u kafani: Prijatelju,... hik... obecaj mi da... da ceš, kada umrem od ci... hik, ciroze, da mi zaliješ... grob raki... hik, rakijom. Nema prob... hik, problema; ali cu prvo... da je propustim kroz bubrege. Poslala: Aida

69. Covek želi da iznajmi stan. Primetio je mrlje na zidu i rece: Kakve su ono mrlje na zidu? Pre vas ovde je bio hemicar koji se bavio opasnim eksperimentima... I to su hemikalije? Ne. To je hemicar. Poslala: Aida

68. Tuče tata sina: "Jesam li ti lepo rekao da moraš da budeš odličan!" A sin odgovara: "Pa ti tata ne znaš kako je teško čitati Brajevu azbuku kukom". Poslala: Aida

67. Dobio mesar dete. Na slavlju pitaju ga kakve oci ima - on kaže plave, ima li kosu - kaže ima malo, na koga lici - na tatu, kol'ko je teško - ode on i vraca se sav krvav do pojasa. Tri ipo kila bez kostiju. Poslala: Aida
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 17:24   #97
66. U ratu granata vojniku otkinula nogu i on urlice od bolova. Prilazi mu drugi vojnik i dreknu na njega: Šta se dernjaš? Granata ti je otkinula samo nogu. Onom tamo je otkinula glavu pa cuti. Poslala: Aida

65. Danas sam rucao buba-švabe. BLJAK. Kakav li to ukus ima? Paaaaaaa... nešto kao gusenice ili slicno... Poslala: Aida

64. Poštovani roditelji obavještavamo vas da su vaša djeca u sigurnim rukama. Djecji krematorij "VESELI PLAMICAK". Poslao: Stipe Mesic

63. Sta dobijas kad skuvas bebu - caj od majcine dusice. Poslao: Zevs

62. Kuca nije, maca nije, ptica nije, mama koju ono zivotinju imam? Rak sine, rak. Poslao: Djole

61. U Etiopiji glodje Ivica kost, trgne ga Stevica i kaze daj mi malo. Nedam rece Ivica. Na to ce Stevica daj mi samo malo. Nedam opet ce Ivica. A Stevica kaze: -Dobro, dobro umrece i moj tata. Poslala: Tamara

60. Sede dve devojcice u bljuvotini, zasto jedna place? Zato sto je druga pojela veci komad od nje. Poslala: Marina

59. Moli mazohista sadistu: -Muci me, udaraj me, vezi me, bicuj me, slomi me celog... A sadista mu hladno odgovori: -Necu. Poslao: Siske

58. Ide bakica ulicomi nailazi na upotrebljeni prezervativ. Lagano se sagne, digne i kaze: -Ajme, ova danasnja omladina... uvek ostavi najbolje! SRRRK! Poslala: Jaca

57. A guy calls into work and says: -Boss I cant come to work, I'm sick today. Boss asks: -How sick are you? The guy says: -I'm at home fucking my sister, how sick is that? Poslala: Jaca

56. Nadju dva ludjaka pistolj. Kaze prvi to ti je lula, stavi pistolj u usta i opali i padne mrtav. Kaze drugi kakav jak duvan. Poslao: Zoki

55. Idu baba i deda vodit ljubav, te baba rece dedi, stavi kondom. -Ali nama to vise ne treba! Neka, neka, mogu dobiti salmonelu od starih jaja! Poslao: Ubica

54. Mother held her little daughter
20 minutes under water,
not to make her any troubles,
but to see a funny bubbles! Poslao: Zeljko

53. Baka od 89 godina na groblju pita grobara, gdje je parcela broj 156. Grobar: -Sta si izasla babo ako se ne znas da se vratis! Poslao: Rakar

52. Sto ima 4 noge i 5 ruku? Bulterijer na djecjem igralistu. Poslao: Milos

51. Sto je africki rulet: -Kad ti pusi 6 crnkinja, a jedna je ljudozder.

50. NISAM JA MAJKE MI! Poslao: PEDER

49. Dolazi baba na groblje, i pita grobara: -Izviiini, sinko, gde je ovde parcela 378? -Ma lezi, baba, de oces !!! Poslao: Mare

48. Kakva je rezlika izmedju pacova i penzionera? Pacovi brze stizu do kontejnera. Poslao: Miki

47. Kakva je razlika izmedju WC-a i groblja? Nema razlike: kad moras da ides, moras... Poslao: Brane

46. -Izlecio sam sina od grizenja noktiju. -Stvarno, ali kako? -Izbio sam mu sve zube.... Poslao: Brane

45. Mama se penje uz stepenice i drzi dete za jednu nogu, a glava mu udara o stepenice. Komsinica dovikuje: - Spasce mu kapica, komsinice! Mama joj odgovara: - Ne brinite, zakucala sam je. Poslao: Sloba

44. -Perice, gdje si izgubio oko? -Komsinica me ubola iglom za pletenje. -Slucajno? -Ma ne, kroz rupu na kljucanici. Poslao: Damir

43. Mama, mama a sta je to vestica? Objasnice ti mama posle vecere, a sada budi dobra devojcica, stavi nogu na panj, i ako ne budes vristala kao prosli put, dace ti mama najsladje parce od tabana! Poslao: Kimi

42.Mama, mama, hocu da se igram sa klikerima! Ne mozes danas, babi treba stakleno oko! Poslala: Maja

41. Mama, mama ja ne volim ove spagete. Cuti jer cu ti inace iscupati vene i iz druge ruke! Poslala: Maja

40. Mama, mama, zašto ja ne mogu gledati TV kao i sestra? Cuti jer cu ti inace odrezati usi kao i njoj! Poslala: Maja

39. Dobar dan, dajte mi molim vas pola kilograma detetine. Mesar uzme komad mesa iz hladnjace i pocne seci sa satarom. Odmeri pola kilograma i pocne uvijati u celofan. Tip ga usput pita: Je l' to sveze? Kako da ne, sad smo ga skinuli sa ljuljaske.

38. Kad umire seceras? Kad mu je najsladje. Poslao: Zemunac

37. Kako se na spanskom kaze abortus? Adios embrios. Poslao: Marko

36. Dolazi Hitler u logor i shetajuci se onako ispred postrojenih zatvorenika pita jednog: -Sinko koliko imash godina? -Sutra cu imat shest, kaze mali veselo. -E nechesh, boga mi nechesh. Poslao: Sloba

35. Koja je razlika izmedju kamiona punog beba i kamiona punog pijeska? Bebe se mogu istovarat vilama!! Poslao: Nikola pomorski faks

34. Sto znaci kad ti zena ude u dnevnu sobu iz kuhinje? -Lanac je predugacak. Poslao: Deda Stanoje

33. Kaze klinac od 4 godine: -Mama kupi mi neku domacu zivotinju. A mama ce: -Ne treba ti sine, vec imas raka. Poslao: Opsednut

32. Kupe sestra i brat pakovanje zileta i pocnu da ih zvacu. Brat crce od smeha a sestra mrtva hladna. Poslao: King

31. Ulazi dete u kucu... Gde si deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa deeedaaaa bre... Poslao: Tajmer

30. Mama mi se preudala i novi tata me uci da plivam. -Jel' ? Pa, kako se snalazis?-Odlicno! Vec sam naucio da se sam izvucem iz dzaka... Poslao: Tajmer

29. Policajac pise izvestaj. Glava na putu, bubreg na putu, noga na putu, stopalo na tro -troto (sutne stopalo na put) stopalo na putu. Poslao: Zare

28. Seta se Hitler koncentracionim logorom i padne mu pepeo na rame. Na to ce on: 'Ma okani me se covece'. Poslao: Vlada

27. Kako prepoznati bogatog Etiopljanina? Nosi zlatni ROLEX oko struka. Poslao: Vlada

26. Najavljuje komentator vaterpolo utakmicu u Ausvicu: Evo izlaze Jevreji u belim kapicama, a... krokodili su bez kapica.

25. Sta je crveno, sluzavo i penje se po zenskoj nozi? Nostalgicni abortus. Poslala: Jeca

24. Sta radi mali Jevrejin pored dimnjaka u konc-logoru? Ceka mamu da izade. Poslao: Mare

23. Kako spavaju Vukovarska deca? Ko zaklana. Poslao: Mare

22. Sincic: -Mama, mama...ja ne bi isao u Ameriku... mama: -Cuti i plivaj... Polala: Maja

21. Tata, tata, eno baka tetura dvoristem!!! -Bemti, daj jos jedan metak! Polala: Maja

20. Mama, mama, ali ja ne zelim videti baku. Cuti sine i nastavi da kopas. Polala: Maja

19. Mama, mama, ali ja ne volim baku! Ostavi je onda s druge strane tanjira. Polala: Maja

18. Mama, mama, ubicu sestru! Zasto sine kad imamo jos pola babe u frizideru... Polala: Maja

17. Mama, mama, zasto tata trci cik-cak? Cuti, cero, i dodaj mi snajper. Polala: Maja

16. Mama, mama, ja ne volim brata! Cuti sine i jedi! Poslao: Singer

15. Tata, tata, jesmo li mi ljudozderi? Nismo, sine, pojedi mamu dok se ne ohladi. Poslao: Singer

14. Mama, mama, sta ima za veceru? -Cuti sine i vrati se u pecnicu. Poslao: Singer

13. Gura malo dete ruku u posudu sa sumpornom kiselinom. - Mama, mama, ova posuda nema dno! Poslala: Mala BG

12. Sto je to malo crveno u kolevci? Beba cucla Gillete. Poslao: Gavra

11. Sta je to malo zuto u kolevci? Beba se zagnojila. Poslao: Gavra

10. Sta je to malo crno i kuca na staklo? Beba zagorela u mikrotalasnoj. Poslao: Gavra

9. Nakon Cernobila mali rus svojoj mami: Mama, mama meni raste treca sisa! Na to ce mama: Boli me *****.. Poslao: Sima

8. Nesmeta mi sto sanjam na engleskom, ali me nerviraju nemacki titlovi. Poslao: SEKULA-PANCEVO

7. MALO CRVENO IDE 80 KM/h? BEBA U MIKSERU! Poslao: ALEM

6. Sta je gore od deteta u kontejneru? JEDNO DETE U DVA KONTEJNERA!!! Poslao: Djubretar

5. Ajde sine, idi igraj fudbal sa djecom!... Ali tata...ja sam invalid?! -Znam, znam sine...salio sam se sam se... Poslao: Kum

4. -Mama,mama daj mi kolaca
-Prvo operi ruke,sine
-Ali, mama,pa znas da nemam ruku
-E, nema ruku, nema kolacica! Poslao: Kum

3. POSLJEDICA CERNOBILA: Kaze kci mami: -Mama, mama , raste mi treca sisa. A mama na to kaze: -Boli me *****! Poslao: Johan

2. Kakva je razlika izmedju mrtovg deteta i hleba: DETE SE NE MRVI KADA GA REZES... Poslao: Opsednut

1. Kad se dete stavlja u masinu za mlevenje mesa, zasto se prvo stavljaju noge? Da se vidi izraz lica! Poslao: Opsednut
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 17:24   #98
PEDERI

**. No 1 Kako peder skida prezervativ nakon SEX-a? Pa, prdne! Poslala: Maca

**. van konkurencije Mačevala se dva pedera bananama. Jedan od njih dvojice izbije drugome bananu iz ruke, a ovaj se okrene, sagne i rece: - Ah, pobedio si! Sada me možeš probosti. Poslala: Maca

**. van konkurencije extra Bili peder i perverznjak u liftu. Kaze perveznjak: -Jao, ja bih jebo muhu. Peder: -Bzzzzz... Poslala: Nikki

47. Peder istetovirao traktor na penisu. Pre seksa pita ga partner zasto bas ruzni traktor na tako lepu stvar? Pa necu valjda mercedesom kroz govna!

46. Secas li se kako si me spasio kad su nas napali pederi?
Da nije bilo tebe - jebali bi mene.

45. Jel znate kako je Medzik dobio sidu?
Trtio se pod kosevima.

44. Udju dva pedera u Dzamiju i vide svi sagnuti i mole se...tek ce ti peder: "Vidi, svedski sto"

43. Sprema se peder na posao, sidje da uzme torbicu, kad njegov decko onanise u nju...'Sta to radis?" -"Spremam ti uzinu"

42. Pederska romantika: Kupaju se u kadi, jedan prdi, a drugi mu ljubi mehurice...

41. Sta znaci kad ti se qrac ne moze dignuti na pi*ku?- To znaci da si peder..

40. Napravili pederi gej paradu u Beogradu.... zakljucak je bio da su svi ucesnici bili zenske osobe, zasto? -Pa zato sto su dobili po pic*i

39. Kaze jedan peder drugome:"Mali moj, nesto me boli u guzi..."-I ovaj zavuce prst da vidi sta je to, "dublje!", ovaj zavuce celu saku, "dublje", ovaj zavuce do lakta i uhvati nesto rukom, izvadi iz bulje, kad ono cvet..."sta je ovo", zacudjeno upita...tek ce ovaj prvi..:"Mali znak paznje, SRECAN TI RODJENDAN!!!

38. Cujem mujo da si ti peder. pa jesam. ajme, a cujem da ti je i amidja peder. Pa jeste. Pa jel ima netko u tvojoj familiji da se zanima za zene. Pa ima, sestra.

37. Popusite ga meni!! Bez uvrede, ja sam peder. Poslao: FantomX

36. Sta znaci kad se ***** nemoze dignuti na picku? To znaci da si peder. Poslao: Zajebanac?

35. Kupala se dva pedera u moru. Jedan od njih se poser i govno pliva. Drugi ce na to: Vidis dragi kako pliva plod nase ljubavi. Poslao: Zdravko

34. DVA PEDERA LEZE U SOBI: JEDAN CE IDEM DA PISAM, A TI DA NISI DRKOO! O.K. NAKON PAR MINUTA DOJDE OVAJ IZ VECEA A KAD ONO PUNA SOBA SPERME JOJ ! SORRY JA PRDNO! Poslao: SEKY

33. Kad pokledas ispod sebe i vidis 2 jajeta onda si prosecan muskarac kad vidis 3 onda si prirodni fenomen a kada vidis 4 onda znaj da ti se neko duboko zavukao. Poslao: Yugo_45

32. Uhatili pederi coveka i zavezal ga u sumi za drvo i jebali ga i sad visi covek tu celu noc kad ide ujutru sumar. Kaze covek pa ni jedan ***** ne ulazi vamo da mi pomogne! Kad sumar skida gace kaze cekaj mozda ce moj uci.

31. Haso & Huso pederi. Doshli u gay kupleraj. Udje Haso prvi: tamo crnchuga, na kurcu mu markirano: "2cm=$10, 4cm=$20 i sve tako/a ima toga/. Sta ce Haso imo samo $10, te mu mrki uvali 2cm u bulju. Huso, nestrpljiv, otvori vrata, klepi Hasu vratima i ovaj se nasuche do balchaka:"Huso, mamu ti jebem, ljepo ti mene u dugove uvali!"

30. Dodje peder na bazen i pita jednoga u vodi: -Kakva je voda. -Ladna je k'o *****! -Bezite, skacem na dupe! Poslao: Sima

29. KAKO POCINJE PEDERSKA BIBLIJA: "BILI ADAM I STEVA".

28. Jebu se dva pedera ispod mosta, kad u tom trenutku vidi ih policajac i kaze, alo sta radite to, ma nista evo hladim ***** u Savi. Policajac ce na to, nije ti ovo Sava ovo je Dunav, a peder kaze Savo izvadi licnu kartu i pokazi coveku ko si!!!

27. Svadjaju se dva pedera. -Ma jebem ti mater. -Ma jebem ja tebi mater. -Ma popusi mi. -A sta sad hoces da se mirimo???!!!

26. Pricaju dva pedera. -Hajde udari me. -Ma necu. -Ma udari me. -Ma necu. -Ma hajde, udari me. I ovaj ga udari. -JUNACINO!!!

25. Što je to pederska romantika? Dva pedera se kupaju u kadi i jedan prdne a drugi ljubi mjehuriće. Poslao: Pivšić

24. Pri kojoj zivotnoj funkciji peder najvise uziva (ili ti kada peder najcesce dozivljava orgazam)? Prilikom sranja...

23. Jebali se dva perdera pored Dunava i najide policajac i pita jednog sta radi Peder kaze: hladim jaja u Savi. Policajac kaze: Kako bre u Savi kad ovde pise Dunav. A Peder kaze: -Savo pokazi mu isprave.

22. Udju dva pedera u dzamiju tokom molitve i jedan kaze drugom ! Vidi svedski sto!

21. Guze se dva pedera, kaze jedan: "moram otici da kupim cigare.ali nemoj da ga drkas bez mene!" peder se vrati, a zid pun sperme, i kaze onom drugom: "jebem ti mater sta sam ti rek'o? "a na to ce drugi:" pa sta je, zar ne smem da prdim?"

20. Razgovaraju dva hirurga, koji je imao tezi slucaj u karijeri. Kaze prvi: - Udario frajer na motoru u zid, nedelju dana sam ga strugao sa zida. - Nije to nista. Ispao peder iz aviona i nabio se na banderu, mesec dana sam mu skidao blazeni osmeh sa lica.

19. Peder se sprema za posao, sidje u kuhinju, a decko mu drka u torbicu. "Ljubavi, šta radis?" "Pripremam ti rucak". Poslala: Maca

18. Prode peder pored grbavca, okrene se i uzdahne: -Oh, kako divne sise. Poslala: Maca

17. Zašto neki muškarci postaju pederi? Zato što im lakše ulazi u dupe nego u glavu! Poslala: Maca

16. Došao peder u kafic i naruci: -Molim vas jednu "koka-kolicu". -Nemoj da ti ja tu koka-kolicu gurnem u dupe! -odvrati konobar. -Onda može cela gajba. Poslao: Ivan

15. Guzila se dva pedera celu noć i slijedeće jutro jedan od njih se iskrade u kupatilo. Drugi ode za njim i zatekne ga kako pere govno u umivaoniku. "Pa dobro, čoveče, što to radiš?" "Perem plod naše ljubavi!" Poslao: Ivan

14. Dosao peder na pumpu, izasao iz automobila i stavio crevo u dupe. Izlazi radnik i vice: -'Ej, manijace, to je dizel! -Meni je super! Poslala: Bela

13. Sunča se peder na plaži i pita coveka koji izlazi iz vode: -Kakva je voda? Covjek mu odgovori: -Ma goli *****! Skoci peder i vikne: -Mjesta, skacem na dupe! Poslala: Bela

12. Koja su dva najznacajnija datuma u godini za svakog pedera? Drugi prvog i prvi drugog. Poslala: Bela

11. Što kaže peder kad dođe u džamiju? Ohohoo! Švedski stol! Poslala: Bela

10. "Tata, danas sam imao svoje prvo sexualno iskustvo!", a tata ce ponosno: "I kako je bilo?" "Odlicno, samo me malo boli guza!" Poslao: Ivan

9. Razgovaraju dva pedera:
-Dragi, mislim da sam trudan!
-Po cemu to zakljucujes maco?
-Kasni mi stolica vec 7 dana! Poslao: Boki

8. -Mama,upravo sam se potukao na ullici!
-A sto se desilo sine?
-Jedan mi je decko rekao da sam peder!
-Ma sto kazes! I sto si urado?
-Udario sam ga lepezom! Poslao: Boki

7. Koji su prvi simptomi AIDS-a.
1.Bolovi u debelom crijevu
2.Suze u ocima
3.Dahtanje iza ledja Poslao: Boki

6. Kupaju se dva homoseksualca u kadi. Jedan prdne a drugi ce: Dragi nase dete dise". Poslao: Boki

5. Svadjaju se 2 pedera: -Nosi se pederu! -Nosi se ti pedercino! -Daj ne seri! -Ne seri ti! -Ma popusi mi! -A jel sad bi se pomirio?! Poslao: Boki

4. Bila dva pedera u sobi .I jednom Ostane sam peder u sobi.Vraca se drugi a po zidovima sperma i pita ga "Sta je ovo" a ovaj ce" -Ja prdno. Poslao: Boki

3. Gleda se peder u ogledalu. Digne mu se *****. Lupka se on po kurcu i kaze mu: -NO, NO. To je nasa guza. Poslao: Ivan

2. Dolazi peder u kasapnicu i trazi kilogram cajne kobasice. -Da narezem? -Upita kasapin -Pobogu, covece, zar vi mislite da je moja guza dzubox. Poslao: Boba

1. Tata, tata, da li sam ja peder? Nisi, sine, samo imas jako slatku guzu. Posla: Jaca
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 17:26   #99
PLAVUSE

***. Koja je razlika izmedju glupih i pametnih muskaraca? Glupi pricaju viceve o plavusama, a pametni spavaju s njima.

***. Plavuse su glupe u vicevima jer ih pricaju brinete i crnke jer mrze sto im "skidaju" sve frajere.

939. No 1 Zali se plavusa drugoj: -Mislim da me muz vara. -Zasto to mislis? - upita druga. -Pa ova nasa deca uopste ne lice na tog pokvarenjaka!" Poslala: Emina

***. No 2 Zašto nije merak jebati stariju plavušu? Jer je osecaj kao da guraš viršlu kroz hodnik.

***. No 3 Zašto je plavuša dobila otkaz iz banke sperme? Saznalo se da pije na poslu.

***. van konkurencije Sta plavusa odgovori kada joj neko kaze da ima lepo dupe? Pa jebi ga ...

***. van konkurencije extra Sednu dve plavuse u kaficu, jedna narucuje hibiskus a druga je krisom pita sta ti je to a ova ce: Pa, caj! Onda ce druga: I ja cu jedan hibiskus, od nane! Poslao: ZUTI , Pancevo

***. van konkurencije extra + Sta kaze plavusa kad udje u autobus i uhvati se za sipku? 'Pustite je svi, sad je ja drzim!'

***. Prva plavuša: Znaš li kakva je razlika izmedu sperme i jogurta? Druga plavuša: Ne. Kakva? Prva plavuša: Probaj jogurt pa ćeš znati.

***. Šta kaže plavuša kada joj svršiš u uvo? Hvala što si dolio!

931. Zašto plavuša raširi noge kad skače sa 10 sprata?
I knjiga se otvara na mestu gde je najviše čitana.

930. Kaze plavusa muzu da hoce da usvoji amerikansko tromesecno dete.
Muz: "Pa sta ces raditi sa njim."
Plavusa: "Pa kad bude pocelo govoriti naucicu od njega engleski."

929. Zasto plavuse posle 40. godine ne igraju zmurke? Niko neće da ih trazi.

928. Sta kaze plavusa kad joj se pokvari fotoaparat? Sad mogu da se slikam sa njim.

927. Kako je poginula plavusa manekenka? Setala se po pisti!

926. Koji je jedini gen kod plavuse? Hidrogen.

925. Zasto plavusa stavlja radio u frizider? Da se pevači osveze.

924. Zasto plavusa stavlja supu u kolač?
Zato sto u receptu pise: "Jedna supena kasika..."

923. Zasto plavusa kači pivo po zidovima? Zato sto na pivu pise "jelen".

922. Sta plavusa radi kad promukne?
Ode u glas servis.

921. Koliko je 1 Plavusa + 1 Plavusa? Par glupaca.

920. Pita plavusu instruktor:
- "Sta bih ucinila da ti u voznji ispade točak?"
Plavusa odgovori:
- "Dala bih gas da ga sustignem."

919. Ulazi plavusa u prodavnicu.
Plavusa:
- "Kupicu jedne orbit zvake."
Prodavac:
- "Koje?"
Plavusa:
- "Ja sam!!!"

918. Zašto su crnci pametni? -Zato jer nemaju PLAVUSA.

917. Sta bude kada se opere plavusa? Dobije se cista budala

916. Zasto plavusa drzi pec na sred kuce?! Hoce da ima centralno grejanje!!!

915. Kad plavusa izgubi 3 kg?
Kad skine sminku.

914. Trkale se plavusa i crnka koja ce sa desetog sprata prva da sidje. Pobedi crnka. Zasto?
Zato sto je plavusa na osmom stala da pita za put.

913. Isle ti crvenokosa i crnokosa i plavusa na plazu. Dogovaraju se koja ce sta poneti. Kaze crvenokosa: "Ja cu ponti jednu flasu vode ako budem zedna." Crnokosa kaze: "Ja cu poneti kisobran da mi ne ide sunce u oci."
Plavusa kaze: "Ja cu poneti vrata od auta ako mi bude vruce da otvorim prozor."

912. "Pala je plavusa u sahti i dok je izlazila kaze:
"Jao, sreca da je otvoren. Kako bih izasla da je kapak tu."

911. Policajac zaustavlja plavusu i proverava vozacku.
- Moracete je produziti!
-Zasto? I ovako je jedva uguram u novcanik.

910. Razgovaraju dve plavuse:
- Kako Bog vidi sto se dogada na Zemlji?
- Pa.. verovatno kroz ozonsku rupu ! -mudro zakljuci druga.

909. Kako ces znati da je plavusa radila na racunalu?
- Naci ces komad sira pokraj misa.

908. Kako ces znati da je plavusa radila u " WORD-u"?
- Na monitoru su tragovi korektora.
A kako ces znati da je na racunalu radila druga plavusa?
- Na monitoru ce preko korektora biti nesto napisano.

907. Kako se zove plavusa lezbejka?
Šteta! . . velika šteta

906. Zašto plavušae skače sa mosta? Jer su joj rekli da je dobra riba.

905. - Kako je poginula plavuša manekenka?
- Šetala je po pisti!

904. Dve plavuse otisle na vikend u unutrasnjost. Vozeci se sporednim putem, opazise jednog bika koji odjednom podize glavu i riknu. na to ce jedna od plavusa:
-oh, Boze, kakva pluca!
a druga ce:
-jao, stvarno! a pritom su mu skoro do zemlje!!!

903. Šta kaže plavuša kad kasni na predavanje?
Izvinite, malo sam se ZA-J*BALA !!!

902. - Koja je plavusina omiljena morska zivotinja? - Mornar.

901. Pricaju dve plavuse. Prva rece:"Nikada se ne bih udala za madjionicara."
"A zasto?"-zapita je druga.
"Zato sto se plasim da ne rodim zeca!"- odgovori joj prva plavusa..

900. Zašto se plavuša boji svoje senke?- Da ne bi postala crnka!

899. Zasto plavusa drzi pusku na prozoru? Da je ne ubije vetar!

898. IDU DVE PLAVUSE PUTEM I JEDNA DRUGU PITA: ZASTO TAKO CUDNO HODAS? PA IMAM UPALU -ODGOVORI DRUGA. PA STO TI JE PITA PRVA. MA UPALE SU MI GACICE U GUZICU

897. Kaze plavusa plavusi. Toliko sam dobra da se i kurije oci za mnom okrecu.

896. Zbog brze voznje policajac zaustavlja plavusu i trazi njenu vozacku. Ona ce uzrujano: -sredite se, juce ste mi je uzeli, a danas ocekujete da je pokazem!

895. Kako znamo da je plavusa radila na kompjuteru? - Ostavila je komadic sira kraj misa.

894. Kakva je razlika izmedju plavuse i psa? - Pas je veran coveku.

893 Plesu frajer i plavusa u disku, pa frajer kaze: - Hoces da te otpratim kuci? - Nema problema, a gde stanujes? - kaze plavusa.

892. Dve plavuse komentarisu nestanak struje, pa ce prva: - Tri sata sam provela u liftu. -Nije to nista, ja sam tri sata stajala na pokretnim stepenicama.

891. Zasto vozite tako brzo? - upita policajac plavusu koja se jedva zaustavila. - Oprostite, pokvarile su mi se kocnice, pa zurim kuci da ne dozivim nesrecu!

890. Zasto su Japanci najpametniji narod na svetu? - Zato sto nemaju plavuse.

889. Zove plavusa vatrogasce: - Molim vas, brzo dodite, kod mene je pozar u stanu! -Dobro, recite kako da dodjemo do vas? - Pa onim velikim crvenim kamionom!

888. Nasle se plavusa i crnka na pustom ostrvu, 20km od kopna. Crnka zapliva i utopi se. Zapliva plavusa, dode do 19.km i kaze: -Ne mogu vise, moram se vratiti!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 17:27   #100
887. Sta je ucinila plavusa kad je cula da se 90% nesreca dogadja u kuci? - Odselila se u stan.

886. Pitali plavusu: - Jesi li ti Branka? - Ne, Branko je mene!

885. Zaglavile dvije plavuse u liftu i vicu u pomoc, jedna pa druga. Jedna plavusa rece drugoj: - Ajmo zajedno vikati. ZAJEDNOOOOOO.....

884. Koji je plavusin najbolji cetvoronozni prijatelj? - Krevet...

883. Sta je rekla plavusa kad su joj rekli da ima samo vazduh u glavi? - "Bolje ista, nego nista".

882. Stoji crnka kraj pruge i ponavlja: "21,21..." Dodje plavusa, vidi sto ova radi i pocne i ona: "21,21..." Dodje voz i pogazi plavusu, a crnka: "22,22..."

881. Koja je razlika izmedu 4 plavuse i 2 kokosi? - 2!

880. Zasto plavusa ide u javnu kucu? Radi?

879. Zasto plavusa nosi visoku petu? Da joj se picka ne vuce po podu.

878. Zasto plavusa stavlja budilnik na ranu? .................................................. .............................. Zato jer kazu da vreme leci sve rane.

877. Kako plavusi najlakse izbit zube? -Nacrtas k**** na zidu

876. Sto je za plavusu prirodni porod? -Porod bez sminke

875. Zasto "pametna" plava plavusa nosi rukavice za vreme spavanja? Da ne grize nokte!

874. Koliko treba plavusa da zatvori krug? Dve! Jedna se kupa, a druga da joj doda fen.

873. Ode plavusa u disko i kasno se vrati kući pita je mama kako se oseća.
Plavusa odgovori: - kao suncokret!
Pita mama: - zasto suncokret?
Odgovori plavusa: - puna sam semena!

872. Kada bacis merdevine u reku svi plivaju nizvodno, osim plavuse - zasto: ostao je uključen vibrator.

871. Zasto plavusa pere rublje na dnu mora? Zato jer ariel pere dubinski cisto.

870. Jeste culi za onu plavsu sto su je nasli sa 12 čvoruga na glavi, u nesvesti? E, to je ona koja se pokusala obesiti lastišom!

869. Dodje slepa plavusa sa psom vodicem u ducan. Na sredini ducana uhvati dzukca za rep, digne ga u vazduh i pocne ga vrteti iznad glave. Svi je bledo gledaju, dodje prodavacica i upita ju sta radi. Ona odgovori: "nista, malo razgledavam!"

868. Zasto plavusa stoji ispred kuce i drzi praznu casu u ruci? Rekli su joj da kuca casti.

867. Zasto se vide otisci nogu na ekranu? -Plavusa pokusavala da uđe na Internet.

866. Kako zovete brinetu i 3 plavuse na jednom ulienom ćosku? - ne zovete nikako, vec gledate imate li 3 kondoma.

865. Zasto plavuse imaju vaginu? Zato da bi momci uopste pricali s njima...

864. Sta kaze plavusa nakon visestrukog orgazma? Tako se to radi, momci...

863. Ulazi plavusa u prodavnicu voca i povrca i kaze: "ja bih jednu bananu!" na to ce prodavac:"a sto nekupite dve, mogli bi ste jednu da pojedete!"

862. Zasto plavusa pije aquafresh kad je zedna? -Jer misli da je to vodeno osvezenje!

861. Kako plavusa zna kad se treba ici kupat? Kad napravi spagu i zaljepi se za pod.

860. Koja je razlika između plavuse i bicikla? Plavusu prvo zajases pa napumpas, a bicikl prvo napumpas pa zajases!!!!

859. Sta je zajednichko plavushi i pivskoj flashi? -Duboko grlo.

858. Gde se plavusi nalaze jetra? Čim uđes levo.

857. Zasto plavusa stavlja kurton na glavu? Jer je glupa ko *****!

856. Sta je plavusina velika dilema? -Momak sa herpesom i velikim organom.

855. Znate zasto nije dobro imati plavusu? Tesko za odrzavanje, lako se isprlja.

854. Zasto plavusa nije prihvatila posao u apoteci? -Nije nikako mogla uvuci flasice u pisću masinu.

853. Kako se zovu pet plavusa na dnu bazena? - Vazdusni balončići.

852. Koji je plavusin najbolji cetvoronozni prijatelj? Krevet.

851. Kakva je razlika izmedju plavus i psa? Psu moras da kazes: "LEZI".

851. Zbog cega plavuse voze BMW? Zato sto ne mogu da speluju PORSCHE!!

850. Zbog cega plavuse dozivljavaju orgazam? Da bi znale kada da prestanu sa sexom

849. Kakva je razlika izmedju kompjutera i plavuse? Informacija se u kompjuter unosi samo jednom.

848. Kako plavuse komentarisu viceve o njima? "Dobri su, samo bi mogli da uvrede neke Surinamce".

847. Zasto je nemoguca veza jednog muskarca i dve plavuse? Ko je video trougao sa dva tupa ugla!?

846. Zasto se Bosanac odusevio plavusom? -Nasao se neko gluplji od njega...

845. Dve plavuse na parkingu pokusavaju da otvore svoj auto.
-Uf, ne mogu nikako da otkljucam ova vrata!
-Bolje pozuri jer pocinje kisa, a krov nam je otvor

844. Zasto plavusa odbija da bude Jehovin svedok? Kaze da nije videla nikakvu nesrecu.

843. Zasto plavusa sipa vodu na sijalicu? -Gasi svetlo...

842. Plavusa je dobila 2.000.000 dolara od kompanije NIKE za inovacije... -Njena glava je posluzila kao prototip za vazdusni djon...

841. Epohalno otkrice je: "Naci sve nevine plavuse u gradu, i upoznati ih - obe ...

840. Zasto plavusa ide na aerobik?-Pa, konta da ce bik da je j..e, a ona da leti--zvuci primamljivo...

839. Plavuse imaju govornu manu... ne znaju da kazu NE...

838. Zasto starije plavuse postaju vegetarijanci? -Pa, zasitile su se "mesa"...

837. Izreka: "Ko drugome jamu kopa, plavusa u nju upada"

836. Slicnost plavuse i lopte? - Ili je busna ili napumpana..

835. Kako se kune plavusa? -Nevina sam dece mi..

834. Zasto plavuse nikad ne umiru?-Zato sto neznaju kako se to radi, a i cule su da u raju nema sex-a..

833. Sta radi plavusa kada sretne sexualnog manijaka? -Odvede ga kuci...

832. Sta sexualni manijak radi kada sretne plavusu? - Pokusava da pobegne...

831. Zašto plavuša zviždi dok piški?
Zato da bi znala posle koje usne da obriše maramicom!

830. Zasto plavuse podsecaju na senf: zato sto svako ubode svoju virslu.

829. Kako ce te znati daje plavusa radila na kompiuteru, nacicete komad sira.

828. Zasto plavusa nikad nepravi sok iz kesice:zato sto nezna kako da sipa litar vode u kesicu

827. Zasto plavusa ima 1 gram mozga vise od krave: kad je povuku za sise da ne muce.

826. Šta kaže plavuša kad izađe iz bioskopa posle filma
,,Munje" :
Jebaćeš me, i ti ćeš
me jabati, svi ćete me jebati !

825. Ide Plavusa ulicom i jedan momak zvizne sa strane i kaze joj:
"Eej kuda idu te lepe noge?!" A ona njemu :"Pa kuci su krenule, jedino ako ne dodje nesto izmedju."

824. Sta bude kad se sudare dve plavuse. RAZBIJE SE OGLEDALO.

823. Zasto plavusa drzi novcanik na televizoru? Da bi joj program bio bogatiji.

822. Otkud plavusa na fakultetu? Morala je hitno u WC!

820. Šta je stereo za plavuše? Kad skinu čarape pa ih bace na jednu stranu a zatim gaćice na drugu, pa se cuje i sa jedne i sa druge strane!!!

819. Zasto plavusa kada prica vic trci nizbrdo? Da bi vic upalio.

817. Zasto plavusa nosi reket u kafic? Cula je da ce konobarica servirati.

816. Zasto plavusa sere dve gomilice? Nije skinula tange.

815. Najnoviji vic o plavusi: "Plavusa razmislja"

814. Zašto su crnci pametni? - Zato jer nemaju PLAVUŠA.

813. Zasto plavusa zeli ici u srednju skolu na mesecu? Zato jer su tamo predmeti laksi!!

812. Dode plavusa u pizzeriju i naruci: -Jednu mesanu i narezite je! -Na koliko komada? -Na cetri. Prosli put je bila na osam pa je nisam mogla pojest!!

811. Zasto plavusa maze kosu uljem pre nego sto je opere? Zato sto na samponu pise SAMO ZA MASNU KOSu.

810. Sta vole plavuse da rade u bioskopu? -Da klackaju ruku svog psa.

809. Kako se zove dosadni deo oko plavušine pičke? Plavuša.

808. Leti atom kroz plavušinu glavu.. i sudari se sa mozgom.. i kaze 'izvini, nisam te video.

807. Kako plavuša štiti disketu od virusa? Navuče kurton na nju i misli da može da radi šta hoće.
A šta ako neće da stane (one od 5.25")? Od njih napravi fišek pa tek onda... (Floppy dick od 3.5" ne zaslužuje kurton... ) (...ali Hard dick od 10" zaslu`uje, itekako!)

806. Od čega je umrla plavušina moždana ćelija? Od usamljenosti.

805. Da l' ste čuli za plavog kojota? Upao je u zamku, odgrizao sebi tri noge i još uvek bio u zamci.

804. Kad je legalno pucati plavuši u glavu? Kad imaš pumpu da je ponovo napumpaš.

803. Kako izmeriti inteligenciju plavuše? Gurni joj merač pritiska u uvo.

802. Zašto je plavuša prešla preko ulice? Ne znam. A ne zna ni ona.

801. Zašto je plavuša sletela u jarak? Da bi isključila migavac.

800. Koja je razlika između plavuše i kolica u samousluzi? Kolica imaju svoju ćud.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.