Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2008., 16:53   #41
čuj...
meni se osobno nedopada...
al ja ju nebi dala za manje od 200 eura
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 20:14   #42
Hvala ti Croatish, ima jos tko kakvo misljenje o istoj?
__________________
"Slušaj, gledaj i šuti ako hoćeš da živiš u miru"
snood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:28   #43
Procjene - skupna tema

Htjela bih da mi netko da ozbiljnu procjenu ove slike! Znam da to nije onaj Rubens , ali možda će netko biti zainteresiran. Hvala unaprijed!
[IMG][img=http://img154.imageshack.us/img154/6200/dsc01467wd5.th.jpg][img=http://img154.imageshack.us/images/thpix.gif][/IMG]

[IMG][img=http://img143.imageshack.us/img143/5993/dsc01468eh2.th.jpg][img=http://img143.imageshack.us/images/thpix.gif][/IMG]
brular is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 08:08   #44
hi

premutno za procjenu ali mi se čini kao bob ross tehnika. stavi na digitalcu na automatski i skupi laktove uz tijelo dok fotografiraš
doors is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 13:10   #45
Hvala

Hvala na savjetu oko slikanja! Nažalost, mom mužiću su se malo tresle ruke dok je slikao , pa ću ovaj put to obaviti ja!
brular is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 10:55   #46
Slika iz 1938 god., vrijednost ili ...?

Nedavno sam nasljedio jednu sliku starog mostarskog mosta,koja kako piše na njoj potječe iz 1938 god., autor je Ivanković 3.. Ako neko može da mi kaže gdje bi mogo tu sliku dat na procjenu da vidim njezinu vrijednost.
voljan sam je prodati.

__________________
_SIKI_
slesnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 20:04   #47
Procjene - skupna tema

Dobila sam ovu sliku kao poklon...
a pošto ja nemam pojma o umjetninama, i ne znam tko je kakav slikar, može li mi netko reći tko je autor ove slike? Je li to neki poznati slikar? I koliko vrijedi? Otprilike?





ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 02:42   #48
Izgleda kao ulje na platnu(kazem izgleda, jer moze biti i stampano). korektno naslikano. autor mi nije poznat(to ti ne treba nista znaciti..iako).. dvadeseto stoljece...
ovo ti nije pravilan nacin za dobiti takvu info. slika se mora vidjeti uzivo. gleda ti se vrsta, nacin nanosenja boje, starost boje, autor, vrsta platna, itd. sve to pomaze u procijeni starosti i samoj valorizaciji djela....recimo ovako ti mogu sa sigurnoscu samo reci da je ukrasni okvir industrijski izradjen, sto mi cijelu pricu i trpa u 20'to i to drugu polovicu. a onda, postoji mogucnost da je slika preuokviravana. shvacas . probaj otici do hrvatskog restauratorskog zavoda..traziti misljenje. ili pak nekog muzeja ili u krajnju ruku antikvara, ali oni obicno muzu lovu..tak da! ne znam koliko ti se isplati.
__________________
ɹǝʇsoʞɹǝ1oɹ
"It is right it should be so; Man was made for joy and woe; And when this we rightly know, Thro' the world we safely go." .. William Blake
boGhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:27   #49
Procjene - skupna tema

Nisam siguran je li pravo mjesto za ovu temu pa molim moderatore da je premjeste ako nije.
80-tih godina dobio sam pero MONTBLANC - MEISTERSTUCK 149.
Na internetu vrlo rijetko nalazim pero koje kao i ovo ima oznaku 18 C. Obično se pojavljuje oznaka 18 K. Pored ovog na peru sam nasao oznake:4810 i 750.
Prva ne znam sta znaci a ova druga pretpostavljam da predstavlja oznaku za zlato.
Napominjem da ni na maticnoj stranici firme koja ih proizvodi nisam nasao proizvod koji ima oznaku 18 C vec samo pomenutu 18 K.
Zanima me zna li netko razliku i eventualnu vrijednost mog pera.
Unaprijed hvala!

Slike pera možete pogledati OVDJE

Zadnje uređivanje bosnianman : 26.11.2008. at 23:34.
bosnianman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 00:05   #50
Procjene - skupna tema

Molila bih vas za pomoc,trebala bih ime slikara koji je naslikao ovo dijelo,da li je slika original ili laznjak i kolika bi joj bila priblizna vrijednost....evo slike...btw nema potpisa slikara na slici,pa mi zato treba ime...






Zadnje uređivanje darin : 05.01.2009. at 23:42.
cherry78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 14:00   #51
jako je teško na ovakav način zaključit o kome se radi i da li je to lažnjak ili ne....

predlažem ti da sa slikama i (ako ju imaš) dokumentaciji o slikama (računi darovnice ili sl...) odeš do galerija ili muzeja gdje će ti stručnjaci objasniti o čemu se radi. Ako živiš u Zgbu predlažem da odeš do Strossmayerove galerije i da se tamošnjim kustosima obratiš.

Pozdrav.
Atanasovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 19:16   #52
pomoć-trašim galeriju beatrice d'ste radi procijene replike

Dragi moji forumaši,molim vas za pomoć...moja mama ima repliku slike petera brueghela juniora,slikara iz 16.stoljeća na platnu-motiv je molitva sveta tri kralja,u izdanju Edizioni Baetrice D'este Milano Oh,sada ja bih voljela saznati nešto više o njoj,a nemogu,pomozite!Dali je netko čuo za te kopije i dali zna makar neku stranicu link gdje bi se mogla raspitati o njoj,kopija je numerirana,što bi trebalo značiti da ima neku vrijednost kad je se ne štanca samo tako...zna ko kakav link?Bila bih vam zahvalna na bilo kakvoj pomoći
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 16:47   #53
pozdrav svima!!!
kod bake sam pronašla sliku koja stoji na zidu već 30 godina... nisam nikada obraćala posebnu pažnju na nju...
Kroz razgovor sa stricem sam saznala da je to Smaknuće Matije Gupca od Otona Ivekovića. Slika je u odličnom stanju.., pa me zanima gdje mogu prodati takve starine?
micaa_macaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 17:02   #54
pozdrav svima!
Ja imam jedan stari lažnjak Otona Ivekovića "Smaknuće Matije Gupca" također vas molim za pomoć kome se obratiti za procjenu vrijednosti slike, ali negdije u Slavoniji budući da sam jako rijetko u Zagrebu. Hvala!!!
micaa_macaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 12:58   #55
Procjene - skupna tema

Neki dan sam ga pronašao na tavanu, a pripadao je mom pradjedu. Na poleđini piše Berthoud, pretpostavljam da je to proizvođač. Na internetu ne piše mnogo, pa da li zna netko od vas tko je kolekcionar satova nešto više??



.

Zadnje uređivanje darin : 05.01.2009. at 23:17.
Sneux is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 11:56   #56
TV Philips iz 1956 god. - procjena

Imam doma TV Philips iz 1956 godine koji stoji u svojoj komodi.
TV jos uvijek radi.
Trenutno mislim doma preuredjivat pa bi ga se mozda rijesio.
Sad me zanima jel to kaj vrijedi ili ne?
Evo i par slika:




Hvala

Zadnje uređivanje dejan1 : 05.01.2009. at 12:18.
dejan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 13:18   #57
probaj pitati na ovom forumu, mozda ce ti oni moci prije pomoci

http://www.staradobravremena.net/
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 13:43   #58
Thumbs up

hvala na linku
dejan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:41   #59
jel ima netko da zna nešto o vinu??... neznam gdje da napišem ovaj post pa da pitam vas ovdje...
Imam vino iz 1970. god. proizvodi ga mosel-saar und rower... ime vina bi bilo: Wehlener Münßlay

malo sam goglao al nemogu nać točno ovo vino...
pa ako itko išta zna o ovome bilo bi mi drago da pomogne.
Beer_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 16:15   #60
Procjena

Zanima me procjena ovog ormara...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Ormar1.JPG‎
Views:	229
Size:	5.7 KB
ID:	6302  
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.