Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji Tarantinov film za vas je?
Once Upon a Time... In Hollywood 5 5.62%
The Hateful Eight 7 7.87%
Django Unchained 5 5.62%
Kill Bill: The Whole Bloody Affair 12 13.48%
Inglourious Basterds 7 7.87%
Death Proof 1 1.12%
Jackie Brown 5 5.62%
Pulp Fiction 38 42.70%
Reservoir Dogs 9 10.11%
Glasovatelji: 89. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2004., 11:00   #21
Quote:
ljiga kaže:
Satroman je predvodnik legiona zlih trgovačkih punika koji prodaju trash japanske filmove na zlom divx-u...
Grrr....konkurencija.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 13:38   #22
Sviste se uhvatili Kill billa kao usporedbu s Tarantinom ste vi gledali neke druge njegove filmove,u svakom filmu dovede glumce do savršenstva,u svakom ima jebeni humor,usvakom on igra sporednog lika,u svakom svi pogibaju,i to nije originalno,i uvijek je zabavno.

Kill Bill je ja mislim najgori film (ovi) koje je Tarantino ikad napravio,po meni Pakleni Šund,Reservoir Dogs,Jackie Brown,Four Rooms i Sin City su mala remek dijela,i većinu filmova je i scenarist i producent,pravi autor,zajebant legenda...

Uvijek je neka brutalnost,puno krvi i jebeni humor,neodoljivo simpatični zabavni monolozi o ničemu,na kraju kojih se zapitaš,pa vidi ima pravo.

A vi koji gledate filmove koje nitko nije vidio opustite se i malo uživajte u zabavnim filmovima...
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:14   #23
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
Kill Bill je ja mislim najgori film (ovi) koje je Tarantino ikad napravio,po meni Pakleni Šund,Reservoir Dogs,Jackie Brown,Four Rooms i Sin City su mala remek dijela,i većinu filmova je i scenarist i producent,pravi autor,zajebant legenda...
on je režirao samo 1 scenu u sin city-u...kao i u four rooms..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:31   #24
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
Kill Bill je ja mislim najgori film (ovi) koje je Tarantino ikad napravio,po meni Pakleni Šund,Reservoir Dogs,Jackie Brown,Four Rooms i Sin City su mala remek dijela,i većinu filmova je i scenarist i producent,pravi autor,zajebant legenda...
ako već nabrajaš Sin City s kojim gotovo da nije imao veze, zašto onda ne spomeneš i Hostel koji je smeće nad smećima?
Tarantino je jedan čudan redatelj, njegovi filmovi su ili odlični ili prilično loši
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:59   #25
Quentin Tarantino i nije baš redatelj po mom ukusu. gledam ga na možda na sličan način kao i Takeshi Kitano. ne sviđa mi se način na koji se Tarantino poigrava s nasiljem. zapravo točnije rečeno, ne sviđaju mi se njegovi posljednji radovi. radije se držim faze u kojoj su nastali Reservoir Dogs, Pulp Fiction i Jackie Brown (to je već malo poslije). svejedno kako sam izdvojio ova tri filma imam želju da izdvojim Pulp Fiction kao možda malo pretjeran (ne mislim na pretjerano nasilje jer ga nije pretjerano bilo) i prenapadan te je možda od strane redatelja prerazvikan film a da to nije zasluženo. po meni, Reservoir Dogs je najbolji Tarantinov uradak s kojim je dosegao vrhunac a putem kojim je krenuo sumnjam da će ga opet dosegnuti. s uratcima poput Kill Bill je jako daleko od toga...
auqybért is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:19   #26
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
on je režirao samo 1 scenu u sin city-u...kao i u four rooms..
Dobro slažem se da je SinCity loš primjer,ali onaj dio u four rooms,je tipično Tarantinovski fenomenalan...

A slažem se da je Reservoir Dogs njegov najbolji film, i da je jebeno genijalan...poslije toga idu Jackie Brown i Pulp Fiction...

hostel nisam spomenuo jer ga nisam gledao...
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 20:46   #27
Meni je on užasno odbojan,zapravo on mi je jebena kastrofa od glumca, svaki njegov cameo mi je šit.No dobar je redatelj.Reservoir Dogs i Pulp Fiction su odlični, Jackie Brown nisam gledao.
A Kill Billovima i Death Proof je radnja bila previše razvučena, a sam filmovi dosadni. U ovom mileniju nije ništa dobro snimio, čak je i producirao ono smeće Hostel.
Pitam se koliko će se još čovjek držat za svoju staru slavu?
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:48   #28
Ja bih volio da se vrati korijenima tj. onim razvikanim spikama iz Dogsa i Pulpa. Spominjao se i nastavak Pulp Fictiona E kada bi to jos uradio mogao bi se slobodno objesiti.

Ali me raduje njegov sljedeci projekt, ratni Inglorious Bastards jer ce angazovati Tim Rotha i Michaela Madsena tj. Mr. Oranga i Mr. Blonda Znali ko sta o ovom filmu?
Cop 223 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:58   #29
Quote:
Cop 223 kaže: Pogledaj post
Spominjao se i nastavak Pulp Fictiona
, di si to čuo.
Inače po meni Tarantino nema osrednji film, neki su Super (Pulp Ficrion, Reservoir Dogs, možda Desperado, 4 sobe (on nije redatelj cijelog filma, ali ajde...), itd.), a neki Loši (Kill Bill, Hostel itd.), nema sredine.
Kod ovih Super Tarantinovih filmova su mi citati zakon i taj nekakav poseban filmski šarm koji se po sebi razlikuju od ostalih filmova...
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 23:07   #30
Quote:
Cop 223 kaže: Pogledaj post
Ja bih volio da se vrati korijenima tj. onim razvikanim spikama iz Dogsa i Pulpa. Spominjao se i nastavak Pulp Fictiona E kada bi to jos uradio mogao bi se slobodno objesiti.
Zapravo, to bi (ili, možda, je?) trebao biti i prequel i sequel Pulp Fictiona i Reservoir Dogsa. Double V Vega.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 23:12   #31
Quote:
Zallman kaže: Pogledaj post
, di si to čuo.
Prije mozda godinu dana sam to u nekom casopisu procitao. Kao mogao bi mozda snimiti nastavak (citaj kada ne bude vise znao sta da rezira ) ali vjerujm ili se bar nadam da ce se sa Inglorious Bastardsima vratiti. Dosta mi je ovih njegovih trash hommaga.
Cop 223 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 00:41   #32
bio mi je drag prije, al sad su mi njegovi filmovi blago rečeno obično preseravanje

toliko me iritiraju ti njegovi isforsirani dijalozi i likovi da nemogu više smisliti ni one njegove filmove koji su mi bili dobri

jednostavno se previše trudi da bude cool
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 07:28   #33
ma lik je car ... i uvijek ce biti car ... po meni on nema loseg filma ...
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 11:20   #34
Ima. I te kako. Jedini dobri su Pulf Fiction, Reservoir Dogs i 4 rooms. Jackie Brown mi nije los ali me se nije dojmio (rekao bi da mu je to osrednji film). Ali Kill Bill i ove nove bljuvotine... Bolje da prestanem pisati ovaj post jer bi mogao ugristi monitor....
hojs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 18:38   #35
Ma Tarantino ima tako glupe filmove da se to ne moze ni opisat.Prvo mjesto drzi Pulp Fiction kojeg svi hvale,katastrofa a iza odma slijedi Jackie Brown I Kill Bill.Jedini njegov film koji nesto valja je desperado.
 
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 18:46   #36
stvarno nikog ne želim uvrijediti ali moram ti reći da si prava (100% pure) neznalica. čak i kad čovjek prijeđe preko toga da su Pulp Fiction i Jackie Brown katastrofe od filma (svatko ima pravo na vlastito mišljenje) ti još dodaš kako je Desperado jedini njegov film koji nešto valja a Desperado uopće nije njegov film. stvarno nepromišljeno...
auqybért is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 20:08   #37
Any of you fucking pigs move....i`ll execute every motherfucking one of ya!

najbolji pisac dialoga(najkul,u svakom slučaju), čovjek sa bizarnim idejama koje neki nevole a većina ga hvali. reći da je PulpF loš je čisto subjektivan stav,jer bez sumnje to je velik film

meni općenito Kill Bill nije nešto,ja ga gledam kao zajebanciju Quentina,pa mi tako ima bolji filing, nezahvalno je,jer su svi imali velika očekivanja od njega,pa kad izbaci prosječan film,odmah ga se razapinje. gluposti

Jackie ima dobru atmosferu,najopušteniji mu je to film po meni,kraj ga izvlaći,ali je moglo možda i bolje,a možda i nije zbog scenarija.Sve u svemu,vjerojatno je i izvukao sve iz njega
-You wanna fuck?
.........OK...

Four rooms,kaotičan film,i totalno mu paše Qova priča.Opet-najbolji dialozi
-A hatchet, sharp as the Devil himself...

Grindhouse još nisam pogledao,al me živo interesira sad

ne smatram se subjektivnim,iako sam veliki obožavatelj PF i ReservoirDogsa

PS danas ga gledam po 20ti put hehehehe
__________________
No man,I don`t eat pork...
lisec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:30   #38
nemojte mi pljuvat po pulp fictionu. to je stvarno dobar film.
dogse još nisam vidila, budem jednog dana kad ću imat želudac za takve scene
__________________
neugodno mi je
ajvaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 23:57   #39
Kakav jebeni Hostel... kakav jebeni Desperado... ako netko nema pojma šta je Tarantino režirao ili napisao neka ne laprda bez veze...
Moja top-lista Tarantina:
1. Pulp Fiction
2. Jackie Brown
3. Reservoir Dogs
4. Kill Bill Vol. 2
5. Kill Bill Vol. 1
... Death Proof još nisam gledao, a kao njegova scenaristička remek-djela uz već navedene bih istaknuo:
1. True Romance
2. Natural Born Killers
3. Od Sumraka Do Zore
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:32   #40
Tarantino je govno , Rodrigez rules!!!
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.