Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 11:18   #41
mladim i nedokazanim glumcima treba oscar a ne Leonardu, on dođe na ceremoniju malo se zabavit
bigdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 10:53   #42
Super trailer!jedan od kandidata za oscare!
Lyra Bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 00:39   #43
Bit će ovo super, jedva čekam.
Tom Traubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 22:07   #44
Leonardo osvaja.
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 11:48   #45
Film je u produkcijskim problemima. Tko bi reko da košta 165 mil $ ? New Regency se dobro usosio.

http://www.thewrap.com/revenant-budg...ill-exclusive/
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 15:53   #46
Što Leo radi za Oscara
Quote:
Osim što je Leo za ulogu bio spreman spavati unutar mrtve životinje, strani mediji sada pišu da njegov lik u filmu dva puta siluje medvjed.

No kako piše Daily Mail, Leonardo je te tvrdnje ipak opovrgnuo, kao i filmski studio Fox, koji stoji iza filma, ali su brutalne scene ipak najavljene.

- Za tu ulogu učinio sam neke od najtežih stvari u karijeri. Ulazio sam u ledenu rijeku, jeo sirovo meso, najčešće ono od bizona. Smrzavanje je bilo konstantno, a kad vidite moju reakciju na ove uvjete, shvatit ćete o čemu pričam - rekao je nedavno Leonardo u jednom intervjuu.

Glumac je dosad pet puta bio nominiran za Oscara, a mnogi su uvjereni da mu je ova uloga dobitna.

http://www.jutarnji.hr/najteza-stvar...prija/1469556/
Joj kad ga ne dobije.. ahahaha
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 16:47   #47
Iduće godine Bear Grylls uzima oscara.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 16:57   #48
opet ga neće osvojit, jednostavno mu nije suđeno
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 16:58   #49
ahaha
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:02   #50
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:04   #51
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:13   #52
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
opet ga neće osvojit, jednostavno mu nije suđeno
Da, nije mu suđeno nije ni zaslužio. Svake godine je netko bio bolji. Jedva čekam vidjeti uplakane curice diljem svijeta

Propaganda je već počela. http://www.telegram.hr/kultura/neki-...ata-za-oscare/

" DiCaprio je već više puta nominiran za Oscara, no do danas nije osvojio niti jednog zlatnog kipića. Možda se ta nepravda konačno ispravi s “The Revenantom”."

To je to, nepravda svi koji su osvojili Oscara kad je on bio nominiran je bilo nepravdeno. To je to, 5 oscara je već trebao imati. Jedva čekam čitati nove postove fanova Di Capria i kako je najbolji ikad, 10 oscara je već trebao imati i slično. Nije da tako nečeg prije nije bilo. Što nas samo čeka

Znate koji je najveći problem ovdje? Što je Di Caprio ustvari žrtva u smislu njegovih fanova, medija i svih tih memea koji ga ismijavaju. To je toliko postalo jako i usatkano u naše društvo da je pritisak na akademiju ogroman. Na sve te koji glasaju za najboljeg glumca je pritisak ogroman tako da me zbilja ne bi čudilo da sad osvoji jer eto, marketing, curice se žale što ga Oscari zaobilaze. Pa čovječe, u late night showowima se priča o Di Capriu i kako nema Oscara. Mislim, u čemu je stvar?
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:23   #53
Ja mislim da će se on ubit radi ovakvih memea Al ozbiljno. Pogotovo ako sad ne osvoji Oskara. Ubit će se.

Šta je iduće? Trčanje među lavovima u Sudanu? Borba s gepardima? Nema dalje. Lik spava u jebenim leševima i kupa se budala u vodi od 4 celzija, daj me nemoj zajebavat, i sad bi on trebao dobit oskara radi toga? A dobro, vidjet ćemo, možda stvarno rasturi.

Samo da mu se ne dogodi kao De Niru u Deer Hunteru kada je dotičnog zasjenio Christopher Walken, aludiram na Hardyja, jel.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:35   #54
Pa Hardy ce ga sigurno zasjenit, ne zato sto je Hardy top glumac, nego zato sto je Leo puno slabiji od njega. No necu se cudit da Leo uzme oscara, Remam je naveo dobre razloge, taj pritisak ce sigurno jednom mu donjet oskara, iako dosad nije ni blizu zasluzio. + oskari pate za ovakvim zrtvovanjima glumaca, sto sjebaniji lik to bolje.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:42   #55
Već je odavno i vrapcima jasno da su Oscari potpuno irelevantni. I da ga osvoji i ne osvoji, neću mijenjati mišljenje o njemu, a ni o nekom drugom. Pogledajte samo filmove koji su ga osvojili zadnjih godina: Birdman (pretenciozni crap), 12 Years a Slave (prosječan), Argo, The Artist, The King's Speech, The Hurt Locker (toliko zanimljivi da ih nisam ni pogledao), Slumdog Millionaire (i dolazimo do 2008. gdje je zadnji dobitnik koji je zapravo i kvalitetan uradak).
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:51   #56
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Pa Hardy ce ga sigurno zasjenit, ne zato sto je Hardy top glumac, nego zato sto je Leo puno slabiji od njega. No necu se cudit da Leo uzme oscara, Remam je naveo dobre razloge, taj pritisak ce sigurno jednom mu donjet oskara, iako dosad nije ni blizu zasluzio. + oskari pate za ovakvim zrtvovanjima glumaca, sto sjebaniji lik to bolje.
Pročitaj telegramovu listu. Ima nekoliko zanimljivosti koje i ne idu u korist Di Capriu. Film The Spotlight i Michael Keaton. Možda mu se iskupe za prošlu godinu kad je bio blagi favorit. To me podsjetilo na onu godinu kad je Colin Firth osvojio, a trebao je Bridges u True Grit pa su Bridgesu dali za prosječnu ulogu u Crazy Heart iduće godine, a iste te godine je Firth trebao osvojiti za puno bolju ulogu u kraljevom govoru.

Tu je još Eddie Redmayne koji glumi žensku, a znamo kako to akademija voli

Samo ne znam hoće li Keaton biti nominiran za glavnu ili sporednu ulogu.

Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Već je odavno i vrapcima jasno da su Oscari potpuno irelevantni. I da ga osvoji i ne osvoji, neću mijenjati mišljenje o njemu, a ni o nekom drugom. Pogledajte samo filmove koji su ga osvojili zadnjih godina: Birdman (pretenciozni crap), 12 Years a Slave (prosječan), Argo, The Artist, The King's Speech, The Hurt Locker (toliko zanimljivi da ih nisam ni pogledao), Slumdog Millionaire (i dolazimo do 2008. gdje je zadnji dobitnik koji je zapravo i kvalitetan uradak).
Što je to konkretno pretenciozno u Birdmanu? Meni je bio jako dobar. Za ostale se slažem, pogotovo Argo i The Hurt Locker.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:52   #57
Ja na oskare gledam samo kao na stvar prestiža; ono što je jako bitno dotičnoj eliti. Ništa više.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:55   #58
Oscari su to uvijek bili. Samo što je prije, pogotovo u klasičnom hollywoodu to bio pravi glamur. Ovo danas je daleko od toga.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:55   #59
Keaton je sporedna uloga u Spotlightu.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:58   #60
Birdman se previše trudi biti velik, na umjetnički način, a nije velik. Riječ je o prosječnom filmu kojeg su uvis digli Keatonovci, odnosno nostalgičari. Iskreno, on mi na žalost, iako ga volim, nije prvoklasno odglumio u tom filmu.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.