Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2016., 15:48   #1
The Jungle Book (2016) - Jon Favreau


Redatelj filmova Iron Man 1/2 i Chef donosi novu Disneyevu ekranizaciju Knjige o džungli koja u hrvatska kina stiže 14.04.2016. Glumi/glas posuđuje nekoliko poznatih glumaca: Bill Murray - Baloo (voice), Ben Kingsley - Bagheera (voice), Idris Elba - Shere Khan (voice), Lupita Nyong'o - Raksha (voice), Scarlett Johansson - Kaa (voice). Film za zasada dobiva odlične kritike:


Quote:
A storybook come to life with the essence of old school Disney and digital effects that open a new chapter in cinematic enchantment.
Quote:
Visually stunning and entirely engaging
Quote:
Might lack the post-vaudeville razzamatazz of its predecessor, but director Jon Favreau and a team of effects wizards plunge us into one of the big screen's most engrossing artificial worlds since Avatar.
Quote:
Idris Elba's Shere Khan is the best villain of the year so far.
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 22:30   #2
jedva cekam
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 20:24   #3
Gladao sam ga danas. Vrlo dobar film. Odlični vizualni efekti. Gledao sam u 2d al sad čitam da je 3d odličan i da se isplati.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 22:29   #4
Puno očekujem, trailer me oduševio, kritike su vrlo dobre, morat ću ga uskoro ići pogledati.
Drago mi je što nije sinkroniziran. Klincima to možda smeta, ali ovakvu glumačku ekipu bi bio grijeh ne slušati .
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:28   #5
WW zarada prvi vikend - $291M, Domestic - $103M Još jedan hit za Disney

95% na RottenTomatoes - posebno hvale efekte i 3D pa bi mogao do IMAX-a, nisam bio već dugo.
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 02:16   #6
Jedva čekam pogledati. Ne znam da li znate ali Warner Bros. priprema i svoju verziju Jungle Book za 2018.

A od Disneyja nas još čekaju brojne live ekranizacije: Peter Pan, Jungle Book 2, Maleficent 2, Mač u kamenu, Pinocchio, Winnie the Pooh, Mulan (Mulan!!!), Dumbo, Cruella.. i prvi na redu je za godinu dana Ljepotica i zvijer s Emmom Watson.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 06:36   #7
Gledao u imaxu..3D nije ništa posebno..
Ali film je za 4.5/5... Oduševljen...


Sent from my iPad using Tapatalk
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 09:24   #8
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Ne znam da li znate ali Warner Bros. priprema i svoju verziju Jungle Book za 2018.
.
Nakon ovog mog slobodno odustat.

Ovo je odlično.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:11   #9
Ja bi ovo s mojom klinkom išao gledati ali ona još nezna čitati
Jel ima negdje verzija koja je sinkronizirana?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:57   #10
Mislim da u nas ne igra, ali po meni ovo nije baš film za tako male, jer ima par tamnijih trenutaka....
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:15   #11
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Mislim da u nas ne igra, ali po meni ovo nije baš film za tako male, jer ima par tamnijih trenutaka....
Preživjela je zadnji Tarzan crtić gdje mu mama gorila umre u prvih 20 minuta...
Jel mračnije od toga?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:31   #12
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Preživjela je zadnji Tarzan crtić gdje mu mama gorila umre u prvih 20 minuta...
Jel mračnije od toga?
Pa neznam bas, ali je lik Shere Khana bas zastrasujuce napravljen, i ima par scnea s njime kad jednoga vuka ubije, ne prikaze se nista, ali je malo mracnija atmosfera. Nije bas onako djecji film, nego je naoravljen malo ozbiljnije.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:45   #13
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Pa neznam bas, ali je lik Shere Khana bas zastrasujuce napravljen, i ima par scnea s njime kad jednoga vuka ubije, ne prikaze se nista, ali je malo mracnija atmosfera. Nije bas onako djecji film, nego je naoravljen malo ozbiljnije.
OK, hvala na tim info. Mislim da ću možda ipak čekati home verziju pa joj probati čitati
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 15:12   #14
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
OK, hvala na tim info. Mislim da ću možda ipak čekati home verziju pa joj probati čitati
A gledaj, pitaj jos za misljenja, i ako netko tko je jos pogledao neka javi...al mislim da ovaj film i nije bas za najmladje..iako je vrlo dobar i 3d te svarno ubaci u taj svijet.
A voice casting im je bio super, Bill Murray kao baloo je genijalan.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 00:03   #15
Jel ovo dječiji film ili je poput ovog iz 1994-te pa ga mogu gledati i stariji? Meni je ovaj iz 1994. bio super samo je zaradio 50ak mil dolara ukupno, a ovaj novi već preko 500 mil dolara.

Na ovaj mislim iz 1994-te:

Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 18:54   #16
Predivan film. Izvrstan primjer kvalitetnog CGI-ja i odličan spoj efekata i priče.
__________________
MovieLand - Planet filma
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 20:54   #17
CGI je stvarno brutalan, zivotinje su pre predobro napravljene!

Nemojte ici gledat u 3D-u, nema smisla nikakvog.
srkzzzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 11:08   #18
Film nije za predškolsku djecu. CGI je fantastičan, što znači da su životinje vrlo realistične i zastrašujuće. U sceni sa zmijom ni meni nije bilo svejedno
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 14:55   #19
CGI i 3D su savršeno odrađeni ovdje, dugo nisam gledao ništa u 3du gdje ni ne primjetiš da je 3d koliko je prirodno napravljeno. Voice acting, priča i onaj mali isto odlični.
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 10:00   #20
Gledao sam ga u 3D i dobar je. Slažem se da nije za predškolsku djecu, ali nije ni samo za djecu. Ja sam već veliki dasa i uživao sam
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.