Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2016., 21:30   #21
Također pohvale, vizualno jedan od najljepših filmova koje sam vidio. Glumačka podjela super, svi su dobri, meni je drago što nije sikroniziran jer su glumci sjajni.
Vjerojatno će stari Disneyev crtić većini ostat najdraža verzija Knjige o džungli, al ovo je super.
U kinu je bilo dosta roditelja s djecom, ali i grupa tridesetogodišnjaka koja je po završetku imala vrlo pozitivne komentare.
Možda previše hvalim, ali sam baš po završetku imao onaj feeling da sam uživao i vidio nešto lijepo.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 21:20   #22
Odličan je film. s koje god strane gledao, nemam zamjerki. efekti savršeni, priča je dobila još jednu dublju dimenziju i upotpunila sve.. mowgli mali, nisu mogli boljeg nać, genijalan je! uglavnom nešto presavršeno.

10/10
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 15:47   #23
A christopher walken https://www.youtube.com/watch?v=15rUJuKCM90

Jako dobar film, zadivljuje animacijom, realnošću, likovima, glasovima, sve je vrhunski...
- nya - is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 10:45   #24
Pogledao jučer film s velikom dozom skeptičnosti,ali sam se oduševio.Film je stvarno odličan u svim segmentima.Scenarij,režija,efekti,gluma(posebna pohvala za Mowglija i Bill Murraya kao Balooa,jedino mi Johanssonica baš i nije najbolje legla).Stvarno se vidi da se Disney potrudio i napravio vrhunski film.Nadam se da će biti još ekranizacija animiranih klasika.Čuo sam da spremaju ekranizaciju Mulan.Jedva čekam.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 12:01   #25
Sljedeci je beauty and the beast. Plakati vec stoje
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 13:50   #26
Yep, stvarno odlično napravljeno. Stringer i Murray vrhunski.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 18:22   #27
Mene film razočarao, tehnički je vrhunski ali i Avatar je tehnički vrhunski film pa đaba to. Ovdje se ističu Bill i Idris, ali priča je skoro ista kao u animiranom filmu, i u sredini je skroz dječje i dosadno.
I ono kad Walken pjeva je najgori dio filma, užas.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 18:38   #28
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
ali priča je skoro ista kao u animiranom filmu.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 19:31   #29
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 19:41   #30
film koji spada u vrh filmskih ostvarenja 2016.

eo upravo ga pogledah po drugi put u dva dana i čak sam i odjavnu špicu opet odgledao do kraja

louie kao monkey mafia king mi je prejeben lik

obavezno pogledati!!! sve generacije bez problema

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 23:07   #31
Baš nedavno pogledao ponovo s curom, znači vrhunski je Drugi put mi se možda još više svidio. Ovo je svakako film koji se treba pogledati ponovno s vremena na vrijeme. BOMBA

Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Jedva čekam pogledati. Ne znam da li znate ali Warner Bros. priprema i svoju verziju Jungle Book za 2018.
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Nakon ovog mog slobodno odustat.

Ovo je odlično.
To sam i ja mislio, a onda sam vidio trailer i za ovaj remake.
'Mowgli' Trailer: Andy Serkis Tells a Darker Version of 'The Jungle Book'
Cilj im je bio napraviti mračniju i ozbiljniju verziju. Ovaj film se zove MOWGLI

Ja ću ga pogledat sigurno, ako ništa drugo čisto da usporedim. Čini mi se i ovaj jako dobrim.

btw. otvorio sam i temu za taj novi film na forum.hr link
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2019., 14:53   #32
Odustala sam od gledanja na polovini. Bio mi je predosadan. Životinje su zaista realistično urađene, ali mi je radnja bila prespora.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.