Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2016., 00:37   #1
The Conjuring 2 (2016)



Trailer

Quote:
U novom nastavku ponovo ćemo moći gledati Eda (Patrick Wilson) i Lorraine Warren (Vera Farmiga) u ulozi paranormalnih istražitelja, koji će ovoga puta otputovati u Englesku. Priča je bazirana na istinitim događajima koji su se u periodu od 1977. do 1979. dešavali u jednoj kući u engleskom gradu Brimsdownu. Radi se o jednom od najvažnijih dokumentiranih paranormalnih slučajeva u svijetu koji su pogodili porodicu Hodgson, a Ed Warren je ovaj slučaj naveo kao jedan od najstrašnijih iskustava tokom njegove karijere. Ed je preminuo 2006. godine, a Lorraine se i danas bavi istraživanjem paranormalnih pojava. Ovaj slučaj je tema brojnih knjiga, dokumentaraca, horora i TV serija.
Čudi me kako ne postoji već otvorena tema.

I evo jedan, u najmanju ruku iznenađujuć podatak: U Zagrebu i Osijeku će se održati hrvatska premijera filma kojoj će nazočiti i Vera Farmiga i Patrick Wilson, te sami redatelj filma James Wan. Pojavit će se i ostatak glumačke ekipe.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 00:59   #2
Prvi mi je bio jako jako dobar valjda ce i ovaj.
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:36   #3
Jedinica je bila jedna od boljih horora u posljednje vrijeme, tako da, jedva cekam .
__________________
Kupi curi nesto lijepo.
basti255 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 20:10   #4
Prvi je bio dobar, vjerujem da će i drugi biti, unatoč razočaravajućem Annabelle i tomu što mi Warrenovi nisu nimalo simpatični. U svakom slučaju, Wilson i Wan su imena od povjerenja.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 12:10   #5
https://www.rottentomatoes.com/m/the_conjuring_2/

dobre kritike
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 15:07   #6
Quote:
Jackles kaže: Pogledaj post
I evo jedan, u najmanju ruku iznenađujuć podatak: U Zagrebu i Osijeku će se održati hrvatska premijera filma kojoj će nazočiti i Vera Farmiga i Patrick Wilson, te sami redatelj filma James Wan. Pojavit će se i ostatak glumačke ekipe.
Mene zanima otkud ovo, nisam prije nigdje tako što vidio.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:10   #7
Ovaj plakat s prvog posta mi sliči na jednu scenu iz prvog dijela.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 01:10   #8
Dooobar. Evo taman dosao iz kina, po prici bolji od prvog, ali prvi mi ipak drazi.

Ovom dajem 8-micu. No koje sranje od atmosfere u kinu. Neka deca, ali i starija ekipa radila gluposti. Smijala se i pricala ko na pijaci. Jebem ti ljude.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 01:13   #9
Zato triba ići na šta kasniju projekciju. Ja bih najradije ovo u ponoć počeo gledati da se može.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 01:34   #10
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Dooobar. Evo taman dosao iz kina, po prici bolji od prvog, ali prvi mi ipak drazi.

Ovom dajem 8-micu. No koje sranje od atmosfere u kinu. Neka deca, ali i starija ekipa radila gluposti. Smijala se i pricala ko na pijaci. Jebem ti ljude.
Šta si bio na projekciji u 18 sati u Branimir Centru? Da neki klinci su se smijal i pričali kasnije je došao i zaštitar. Inače film mi jako dobar.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 01:52   #11
Ma isao sam na onu predstavu u 9.
A sta roditelji rade. Koji je njima isto kurac. Znaci ta djeca ce doci doma tek oko 12. A cetvrtak je. Sve pocerati u tri lijepe.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 18:23   #12
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Ovom dajem 8-micu. No koje sranje od atmosfere u kinu. Neka deca, ali i starija ekipa radila gluposti. Smijala se i pricala ko na pijaci. Jebem ti ljude.
Primijetila sam da je često takva atmosfera na hororima. Mislim da to ljudi pokušavaju napraviti vlastitu buku da bi smanjili napetost.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 21:18   #13
Patrick Wilson je odličan glumac za horore.
dec_it is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 00:59   #14
Izasao vec sad super snimak, al jezik je spanjolski

Visoku ocijenu ima zasad, mogao bi biti najbolji horor u godini, nije ono da je neka konkurencija
Nandeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 03:54   #15
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Dooobar. Evo taman dosao iz kina, po prici bolji od prvog, ali prvi mi ipak drazi.

Ovom dajem 8-micu. No koje sranje od atmosfere u kinu. Neka deca, ali i starija ekipa radila gluposti. Smijala se i pricala ko na pijaci. Jebem ti ljude.
A zasto to radis?

Govorim za gledanje u kinu ozbiljnog horor filma koji ima potencijal da bude strasan. Ne znam, mozda ja kao dugogodisnji horor fan drugacije gledam na sve to, ali dobijam gledati ozbiljne horor filmove u kinu jer fokus mi ne moze biti sto posto. Pokusaj nekad pogledati solo doma. Stvarno je sve u podsvijesti. Koliko god bio fokusiran u kinu, ti u podsvijesti znas da su ljudi oko tebe, ali kad solo gledas navecer obavezno sve ti bude drugacije. Kada osjetim onaj adrenalin i strah solo gledajuci tako nesto neprocjenjivo.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 13:19   #16
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Primijetila sam da je često takva atmosfera na hororima. Mislim da to ljudi pokušavaju napraviti vlastitu buku da bi smanjili napetost.
Znaci prvih pola sata buka ko u kafani. Prica na sav glas, poslije su se valjda uplasili, pa je nastao muk. No pojeli mi zivce totalno.


Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
A zasto to radis?

Govorim za gledanje u kinu ozbiljnog horor filma koji ima potencijal da bude strasan. Ne znam, mozda ja kao dugogodisnji horor fan drugacije gledam na sve to, ali dobijam gledati ozbiljne horor filmove u kinu jer fokus mi ne moze biti sto posto. Pokusaj nekad pogledati solo doma. Stvarno je sve u podsvijesti. Koliko god bio fokusiran u kinu, ti u podsvijesti znas da su ljudi oko tebe, ali kad solo gledas navecer obavezno sve ti bude drugacije. Kada osjetim onaj adrenalin i strah solo gledajuci tako nesto neprocjenjivo.
A svaki mi film bolji u kinu, tako i hororac. Mislio sam lijepo biti u mraku i tisini i pogledati movie. Ipak je veci ekran i bolji surround. Zivim u zgradi i ne smijem bas pustit da otpadaju usi, a ima bas dosta suptilnih tihih zvukova koje sigurno doma nebi cuo. I inace gledam doma hororce, jer mi je inace glupo davati za njih lovu, kada su vecinom sranje. Redatelji su lijeni i scenariji je u kurcu. I to se tocno vidi u ovom filmu. Braca hayes i wan su pokazali da svaki zanr moze biti vrhunski odradjen, ako se pridje toj temi sa nekakvim respektom.

Te sam bas bio nabrijan na filmic. Morao sam ici na premieru. I ne zelim na kraju, ali eto, kreteni mi sjebali pola filma.
No jos jednom moram reci, inace su mi filmovi bolji u kinu. Mislim zato i idem, zbog platna i zvuka.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 12:31   #17
odgledao neki dan...

katastrofa, prvi je bolji ajme, sto se tice radnje i to u filmu, ima uvod i sve,mislim i predugacak, tu i tam koji jump scare, film pokusava stvorit neki twist kao na kraju, al neuspjesno, glumci ispadnu takvi naivci, al se ono kao vrate i isprave, ocekivan kraj, gluma jos donekle moze proc...


ono s duhovima i teleportiranjem..

bit ce jos 3 conjuringa brijem snimat ce ih kao sapunice..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 13:12   #18
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Dooobar. Evo taman dosao iz kina, po prici bolji od prvog, ali prvi mi ipak drazi.

Ovom dajem 8-micu. No koje sranje od atmosfere u kinu. Neka deca, ali i starija ekipa radila gluposti. Smijala se i pricala ko na pijaci. Jebem ti ljude.
Jesi to u Branimir centru bio mozda ?
Ja sam sjedio gore pri kraju dvorane i bilo je par klinkica kaj su bile nenormalne, dobacivale su se sa nekim dečkima iz reda ispod i tak...

Kaj se filma tiče opčenito se userem od svih horrora tak da sam i od ovog, malo mi je sa onim likom iz vrtuljka bilo bzvz al film mi je odličan.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 20:13   #19
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Primijetila sam da je često takva atmosfera na hororima. Mislim da to ljudi pokušavaju napraviti vlastitu buku da bi smanjili napetost.
Ma vraga. Ima takvih problema i na drugim zanrovima i neovisno o vremenu pocetka filma...

Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
bilo je par klinkica kaj su bile nenormalne, dobacivale su se sa nekim dečkima iz reda ispod i tak...
To sve treba redom ispljuskat na roditeljski nacin i doma poslat
Nikad necu moci probavit da ima klincadije po kinima koja nema nimalo odgoja.

Jednom mi je tak frend isao na neki film pa je imao identicno negativno iskustvo na nacin da se par klinki isto zezalo u kinu za vrijeme filma pa mu prekipilo i stero ih u k**
Kasnije su bile mirne kao bubice.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 21:28   #20
Jao, ne volim taj kvazi scary film ! Kao kruh bez putra, kao sex s gumicom i to žmirečki !
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.