Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2013., 17:51   #1801
48 epizoda

fragman

fragman 2
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 19:26   #1802
Mislite li da bi mogli otić na mali "izlet" tražit Turguza

Još ne vidjeh fragmanije, blokiran mi "Yubito" na poslu
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 09:44   #1803
Polako vas stižem . Sada sam na polovici druge epizode druge sezone. To bi bila znači 38 epizoda.

Vidim da je Mahiru na pomolu nova briga. Novi direktor novina . Feridina majka ga je odmah snimila kada je došao u posjet u bolnicu. Samo da Feride ne poklekne. A čini mi se da hoće . Iako se još uvijek sva rastopi kada vidi Mahira. A kako ga je samo majstorski spasila vješala. Ima mozak cura. Kako je samo uživala kada je vidjela da se muči jer je doveden u slijepu ulicu iz koje ne može izaći. Baš su mi bili super. A i Mahirov otac je cvao kak grincajg v dr..u. Vidi da snaha ima mozga. Sviđa mu se snaha.

A Orhan je budala samo takva. Taj niš ne razmišlja. Samo okolo hoda i gleda koga će upucat i pretuć. Dignuo je ruku i na Songul. Smrači mi se kada ga vidim. Bojim se njegovih budućih potupaka.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 10:33   #1804
aferim Queen, ćopila te serija

"Još jedna stvar me zanima. Mahir je tradicionalan muškarac. Glava kuće, u odsustvu oca. On svojoj "budućoj" zaručnici ne da ništa raditi (pjevanje), ne da joj da mu prigovara, tj. da iznese svoje mišljenje. On od nje očekuje da bude poslušna ženica koja ga doma čeka i ne smije ga prozivati niti pitati gdje je, što radi, kamo ide. S druge strane upoznao je Feride, visokoobrazovanu ženu, na vrlo visokoj poziciji (sutkinja). Samosvjesnu ženu koja zna što hoće. Ona definitivno nije tradicionalna, ne potječe iz tradicionalne obitelji. Ima svoj stav i mišljenje. Zanima me kako će on prihvatiti, ustvari da li će uopće prihvatiti njen karakter? Baš me zanima. "

jako sam radoznala što sad misliš o Mahiru
ha..nije zaguljeni tradicionalko
edit: vezano za fragmane iz 48
Mahir nije : zbog prstena koji je još na ruci, ma još sam ljuta na nju zbog onih riječi u hotelskoj sobi, a opet volim da ih vidim sretne
neće valjda Feride smjestiti u bolnicu par epizoda ako već nekoga moraju zbog nabijanja minutaže, mogli su gospođu ministarku ona još nije bila

Zadnje uređivanje Spadalica : 29.11.2013. at 10:42.
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 18:12   #1805
Quote:
Spadalo123 kaže: Pogledaj post
neće valjda Feride smjestiti u bolnicu par epizoda ako već nekoga moraju zbog nabijanja minutaže, mogli su gospođu ministarku ona još nije bila
Mislim da će se Feride izvuć, a Mahir uredit 24/7 stražu da je se čuva
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 18:15   #1806
Quote:
odakusa kaže: Pogledaj post
Mislim da će se Feride izvuć, a Mahir uredit 24/7 stražu da je se čuva
Da ovaj Turgut sad ne kidnapuje Feride
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 21:07   #1807
Quote:
Spadalo123 kaže: Pogledaj post
jako sam radoznala što sad misliš o Mahiru
ha..nije zaguljeni tradicionalko
Ne, nije zaguljeni tradicionalac i to mi se sviđa . Iako mislim da je takav samo u slučaju Feride jer ju previse voli. U slučaju da je ostao s Ayten mislim da bi i dalje bio tradicionalan.

Sada sam na 40.-oj epizodi. Strašno mi je žao Mahira . Feride će se zaručiti . I opet će ju iskorištavati za svoje interese. Ovaj put Sinan bey i njegov otac. Pretpostavljam da će Mahira amnestirati.

Vidim da mi neće biti lako gledati seriju. Kenan sve bolje glumi i kada složi žalosnu facu jedva se suzdržavam da mi ne krenu suze. A kada složi veselu facu, punu očekivanja i punu ljubavi prema Feride, ozarenu facu i ja sam takva. Ali znam da nakon sunca dolaze tamni oblaci. Pa se ne veselim previse njegovom sretnom trenutku. A tek njegov pogled kada ju je Sinan bey uhvatio za ruku.

Feride je bila ozarena kada je čula za amnestiju. Jedva se je suzdržala da ne poskoči od sreće. Ponašaju se kao tinejđeri.

Orhan je zaglibio totalno. Manipuliraju njime. Ispada nevjerojatno glup. Nadam se da će ući u taj krug mafijaša koji ga žele iskoristiti pa da igru okrene u svoju korist i korist svoje obitelji.

Ayten nije preostalo ništa drugo nego da napravi to što je napravila.

A čini mi se da se i Turgutu polako počinje urušavati kula od karata. Iako još uvijek na vrijeme povuče poteze, ali su mu Mahir i društvo sve bliže.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 22:20   #1808
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
Vidim da mi neće biti lako gledati seriju.
Bogami nece.
Zestoko si krenula,a vec se blizis ovim ''nasim'' epizodama,tesko ce ti pasti cekanje od nedelju dana,bas kao i nama.

Mahir vec poceo o deci da razmislja,nadam se da zna da decu ne donose rode i da ce malo poraditi na tome.
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 23:29   #1809
pa možda Deniz brzo stigne ,
koliko je prošlo od otmice i kućice u šumici
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 23:35   #1810
Nemam pojma,zabrojala sam se.
Al' ne bih volela da je trudna.
Nek' se Mahir malo pomuci za to.
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 21:58   #1811
Nakon pročitanog,. summary 47. ep (hvala KFES za prevod), samo me jedno interesuje:
ko je osoba sa stopalom broj 44. i kako je i kojom brzinom dospjela zapaljena u zapaljeno auto ili izgorela u izgorelo auto, kako god da bilo?
....ne volem nebuloze!
amibel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 22:48   #1812
Quote:
amibel kaže: Pogledaj post
Nakon pročitanog,. summary 47. ep (hvala KFES za prevod), samo me jedno interesuje:
ko je osoba sa stopalom broj 44. i kako je i kojom brzinom dospjela zapaljena u zapaljeno auto ili izgorela u izgorelo auto, kako god da bilo?
....ne volem nebuloze!
pa ima toliko kriminalaca oko sebe da je bez po muke mogao narediti da ubiju jednoga i strpaju ga u auto i zajedno sa Serom strmoglave niz liticu, e sad ne vjerujem da će turski istraižitelji ići u detalje kad je smrt nastupila i koliko su stare opekline...našao čovjek nekog istog rasta, iste krvne grupe, natako mu prsten na ruku, turio svoj takujin..a eto zahebaše ga cipele i da je to najveća nebuloza koju vidjesmo i koju će nam do kraja servirati bilo bi dobro
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 14:20   #1813
Quote:
amibel kaže: Pogledaj post
Nakon pročitanog,. summary 47. ep (hvala KFES za prevod), samo me jedno interesuje:
ko je osoba sa stopalom broj 44. i kako je i kojom brzinom dospjela zapaljena u zapaljeno auto ili izgorela u izgorelo auto, kako god da bilo?
....ne volem nebuloze!
To znaci i da je on Sehru ubio prije.
Vazno Mahir se neda preveslat pa ce ga sad gonit, nek mu daju i sluzbenu legitimaciju ovi iz policije da ne bi imao problema ulaziti/izlaziti gde treba
To sto kaze Spadalo123, ima puno kriminalaca, kako nalaze one koje za njih(bogate- to smo videli u tur.serijama) odlezu kazne, tako se nalaze i ovakvih za umret
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:45   #1814
Quote:
Spadalo123 kaže: Pogledaj post
pa ima toliko kriminalaca oko sebe da je bez po muke mogao narediti da ubiju jednoga i strpaju ga u auto i zajedno sa Serom strmoglave niz liticu, e sad ne vjerujem da će turski istraižitelji ići u detalje kad je smrt nastupila i koliko su stare opekline...našao čovjek nekog istog rasta, iste krvne grupe, natako mu prsten na ruku, turio svoj takujin..a eto zahebaše ga cipele i da je to najveća nebuloza koju vidjesmo i koju će nam do kraja servirati bilo bi dobro
Quote:
denibas77 kaže: Pogledaj post
To znaci i da je on Sehru ubio prije.
Vazno Mahir se neda preveslat pa ce ga sad gonit, nek mu daju i sluzbenu legitimaciju ovi iz policije da ne bi imao problema ulaziti/izlaziti gde treba
To sto kaze Spadalo123, ima puno kriminalaca, kako nalaze one koje za njih(bogate- to smo videli u tur.serijama) odlezu kazne, tako se nalaze i ovakvih za umret
Pretpostavljam da je on obzirom na milje ljudi s kojima sarađuje bio u stanju žrtvovati jednog (njegove visine i težine, što reče Yasin, , a čovjek izgorio, a samo sa stopalima tri broja većim). Da mi ga je bilo vidjeti uživo. Biće da je bio poput pajaca, obzirom na cipele
Sve bi to bilo meni prihvatljivo da nismo vidjeli scene s početka epizode, Turgut i Sehra u kolima, svađaju se...i jedino mi ima logike da je on iskočio prije pada auta, primjetila sam i vrata je zatvorio za sobom i da je ona ostala. Al' ovaj drugi lik u kolima je naučna fantastika. I da su ga naknadno donijeli...pa kad pobogu, svemogući Turguze? To je meni čudno, kojom brzinom se sve to moralo odigrati ili su oni policajci nešto sakrili, ili su saučesnici
Valjda ćemo dobiti objašnjenje.

Da bar Mahiru dozvoliše da zadigne čaršaf. Našao bi on još štošta, pokoje dugme, vlas kose i sl.
amibel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 09:17   #1815

Stigla sam vas. Doduše tek sam počela gledati 47. epizodu, ali tu sam s vama. Još nema prijevoda te epizode? Ima FB Karadayi prijevod ali nisam imala snage više za čitanje . I mislim da sam na jednom siteu vidjela da su preveli 1h od epizode. Valjda će do kraja tjedna završiti s prijevodom.


Quote:
denibas77 kaže: Pogledaj post
Vazno Mahir se neda preveslat pa ce ga sad gonit, nek mu daju i sluzbenu legitimaciju ovi iz policije da ne bi imao problema ulaziti/izlaziti gde treba
Quote:
amibel kaže: Pogledaj post
Da bar Mahiru dozvoliše da zadigne čaršaf. Našao bi on još štošta, pokoje dugme, vlas kose i sl.
Baš sam si još davno prije pomislila kako bi ga policija mogla angažirati kao vanjskog suradnika, a Feride isto tako za potrebe suda kada jednom riješe slučaj ubojstva glavnog tužitelja. (Iako kako sve to dugo traje koji put i zaboravim koji je povod svemu ovome) Mahir bi mogao vrlo lako otvoriti detektivsku agenciju i forenzički laboratorij.

Quote:
amibel kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je on obzirom na milje ljudi s kojima sarađuje bio u stanju žrtvovati jednog (njegove visine i težine, što reče Yasin, a čovjek izgorio, a samo sa stopalima tri broja većim). Da mi ga je bilo vidjeti uživo. Biće da je bio poput pajaca, obzirom na cipele
Sve bi to bilo meni prihvatljivo da nismo vidjeli scene s početka epizode, Turgut i Sehra u kolima, svađaju se...i jedino mi ima logike da je on iskočio prije pada auta, primjetila sam i vrata je zatvorio za sobom i da je ona ostala. Al' ovaj drugi lik u kolima je naučna fantastika. I da su ga naknadno donijeli...pa kad pobogu, svemogući Turguze? To je meni čudno, kojom brzinom se sve to moralo odigrati ili su oni policajci nešto sakrili, ili su saučesnici
Valjda ćemo dobiti objašnjenje.
Eh da, do ovog još nisam došla, ali meni isto nije jasno kako je uspio zamjeniti sebe sa drugom osobom. Jedino ako je imao taj plan otpočetka. Ja sam stekla dojam da je Sehra spontano reagirala u autu. Svađa i otimanje volana. Da li se to može predvidjeti i isplanirati . Iako je Turgut čekao Sehru pred bankom jer je bio siguran da će ona doći u banku po novce. Dobro ju poznaje. Pa je možda sve i isplanirao unaprijed. Jer sve samo on može riješiti. Jer je okružen "nesposobnjakovićima".

Ja se samo nadam da neće doći do vjenčanja Feride sa Sinanom. Obzirom da Turgut zna da Ministar ne želi svoju kćer udati za kriminalca, a Turgut će saznati da je Sinan upetljan u šverc oružja, vjerojatno će, a i nadam se da će tako biti, reći Ministru za Sinana i čime se bavi pa će sam Ministar stopirati vjenčanje. Ali isto tako mislim da se Feride sviđa Sinanu i da će on zbog ljubomore napraviti nešto ili njoj ili Mahiru. Sinan i sada već pokazuje ljubomoru.

A kakva je to priča s Kenanom i djecom? Zar je Feride trudna? Super. To bi bilo negdje okolo mjesec i pol do dva.
Iako je i biljanap u pravu .
Quote:
Al' ne bih volela da je trudna.
Nek' se Mahir malo pomuci za to.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 21:06   #1816
Ajten danas u vjencanici ko Kardashijanka

eto zasto dete netreba nositi na mesta koja nisu za djeca, pitate nesto na sto nemas odgovor
Mahir i Feride
e jesi Feride abdal pa sto ga ne poljubi majku mu
Melih je Feride previse preplasio u vezi njenih zaruka i Mehmeta S (nece tako lako moci raskinuti ih)
Turgut zna ko je Feride mogao naterati da shvati da nije on poginuo
MAHIR KONDURADZIJA
Jer sad Mehmed S shvatio da Feride u autu nije bila sa Sinanom?
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 21:31   #1817
Quote:
denibas77 kaže: Pogledaj post
To znaci i da je on Sehru ubio prije.
Vazno Mahir se neda preveslat pa ce ga sad gonit, nek mu daju i sluzbenu legitimaciju ovi iz policije da ne bi imao problema ulaziti/izlaziti gde treba
To sto kaze Spadalo123, ima puno kriminalaca, kako nalaze one koje za njih(bogate- to smo videli u tur.serijama) odlezu kazne, tako se nalaze i ovakvih za umret
Zato ja rekla ovo, eto njega van nemoze zajedno sa Feride i Yasinom a sve on ovo pokrenuo
policiska znacka pod hitno Mahiru
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 21:44   #1818
A Turgut gladi mačku. Nije bezveze gledao Kuma .

denibas Melih je Feride splašio da neće moći raskinuti zaruke? Pa kaj je on inače na njenoj strani? Mislim da nije. Ali ako ju je splašio bar joj je otvorio oči. Možda da bude opreznija u pitanju dogovora sa Sinanom.

A kako je Mahir procvao kada je vidio da Feride nema prsten. Ali je krivo shvatio .

Pa oni su se zagrlili na otvorenom i zajedno sjede na istoj strani stola.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 21:54   #1819
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
A Turgut gladi mačku. Nije bezveze gledao Kuma .

denibas Melih je Feride splašio da neće moći raskinuti zaruke? Pa kaj je on inače na njenoj strani? Mislim da nije. Ali ako ju je splašio bar joj je otvorio oči. Možda da bude opreznija u pitanju dogovora sa Sinanom.

A kako je Mahir procvao kada je vidio da Feride nema prsten. Ali je krivo shvatio .

Pa oni su se zagrlili na otvorenom i zajedno sjede na istoj strani stola.
Ja prvo pomislila da je pudla kad ono mjauu
Nazif J svugda trpaju, sad on na maturalni sa Songul
ah ah Feride dosla valjda nesto pojasniti sa Sinanom kad ono slikaju ih zajedno i sad ce to Mahir videti
dosla potrazit da objavi sliku Turguta da ne bi ovaj mogao pobeci
primetio da nema ona prsten na ruci
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 22:05   #1820
Ajj, ode Mahir po Songulicu i povede Yasina.

Osman, sunce moje, oči mu ispadoše gledajući

Kakvo matursko veče, baš se provela. Pa šta ako je plesala? Majku mu, k'o da ih je zatekao apačikten gole.




Tahir Soylu - cat lover aka Turguz.

Ne mogu da prokužim Sinana, je li on zaljubit il' je zabrinut? mislim za slijed događaja oko Turge...

Zadnje uređivanje amibel : 02.12.2013. at 22:23.
amibel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.