Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 16:41   #81
Moja je GHD mk4

Cesto proizvodjaci napisu keramicke ploce,a to nisu..vec samo keramicki premaz...
Moja prijateljica kupila babyliss keramicku,nakon nekog vremena izlizao se onaj keramicki sloj..ispod ostao metal.

Kako prepoznati pravu keramicku plocu...ne znam.Al potrazit cu malo po netu
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:50   #82
nisam čula za tu peglu...
ta moja remingtonka je stara oko 3 godine i doista mi je bila odlična! ni kad sam dugu kosu imala, nije mi ju oštetila.
niš, idem na topic o sredstvima za ravnanje pogledat kkaj su cure pisale kaj imaju...
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:54   #83
Ja imam valovitu kosu..No ne peglam je nikakvim posebnim aparatima.
Imam jaako debelu okruglu četku za kosu ili kefu ili kak se to već zove i jako dobar fen sa nastavkom za peglanje, tako da si peglam ko tete frizerke i fenomenalno je..
Nisam probala nikakve aparate, a imam i prirodno vrlo gustu kosu, tako da sumnjam da bi mi puno oštetilo..
Ne znam, koje su vaše preporuke za aparate za ravnanje kose, a koji se mogu kupiti u Hrvatskoj(dakle, pls, bez onih ebay, kupila u Aus/Usa i inim forama )?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:56   #84
hmmh..ja isto imam remington i sve je s njom oke, zna mi biti upaljena i duze od sat vremena, i sad mi nije jasno, vidim da pisete..da imam max. vrijeme kolko moze bit upaljena, nisam to ni znala!?? Kak samo pola sata, 45 min, kad meni treba da svoju kosu opeglam 40ak min, i onda ju ostavim upaljenu, dok se nasminkam i to i onda na kraju jos samo malo popravim, finishiram i to je onak peglam 3x mjesecno cca. E sad nek meni neko pomogne jer ne mogu nac uputstva..sta stvarno ne smje duze biti uklj. od 45min?
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:13   #85
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Moja je GHD mk4

Cesto proizvodjaci napisu keramicke ploce,a to nisu..vec samo keramicki premaz...
Moja prijateljica kupila babyliss keramicku,nakon nekog vremena izlizao se onaj keramicki sloj..ispod ostao metal.

Kako prepoznati pravu keramicku plocu...ne znam.Al potrazit cu malo po netu
ja svoju imam vec skoro 2 godine i stalno ju koristim.ploče su mi ko nove,ništa im nije.kupi si tu od philipsa,stvarno je super.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:21   #86
Quote:
_Mia_ =) kaže: Pogledaj post
ja peglam negdje 2 puta tjedno, nekad i manje jel imam prirodno dosta ravnu kosu ali mi je ljepša kad je ispeglam... prije sam je peglala skoro svaki dan, barem malo, i primijetila sam da mi se kosa ful oštetila, vrhovi su mi bili katastrofa
kosa mi je bila nekako grublja, ne znam...
i onda mi je frizerka rekla da moram smanjit sa peglom, ošišala mi je te vrhove ispucale...
sad mi je kosa predobra, mekana, sjajna...ma baš se vidi razlika, a i brže mi raste. puštala sam kosu, al pošto mi je bila oštećena, nije mogla rasti tolko...
sad mi je dužina super...
haha ... ti se šališ?! pa kakve veze ima peglanje sa brzinom rasta?
__________________
-ride me with your sound-
untitled_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:30   #87
ja sam ju prije peglala svaki put kad bi ju oprala, tj svaki drugi dan, i to bez milosti!
a imam prirodno sjajnu i tanku kosu..

nakon nekog vremena bila je užasno oštečena da nisam mogla ništa s njom a da izgleda normalno...
tj. izgledala je kao metla! (da vam dočaram)

i onda sam jednog dana, kad sam "malo" poživčanila uzela škare i odrezala ju drastično, skoro pa na kratko!
sad ju puštam, a nikako da naraste...

a peglu sakrivam sama od sebe!
__________________
-ride me with your sound-

Zadnje uređivanje untitled_ : 07.03.2008. at 00:00.
untitled_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:30   #88
subotom,kad idem van..
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:09   #89
Quote:
untitled_ kaže: Pogledaj post
ja sam ju prije preglala svaki put kad bi ju oprala, tj svaki drugi dan, i to bez milosti!
a imam prirodno sjajnu i tanku kosu..

nakon nekog vremena bila je užasno oštečena da nisam mogla ništa s njom a da izgleda normalno...
tj. izgledala je kao metla! (da vam dočaram)

i onda sam jednog dana, kad sam "malo" poživčanila uzela škare i odrezala ju drastično, skoro pa na kratko!
sad ju puštam, a nikako da naraste...

a peglu sakrivam sama od sebe!
i ja bi ju trebala sakriti ali jednostavno ne mogu,ona mene stalno zove!!!i ja si tu ne mogu pomoći.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 03:12   #90
Meni je frizerka uvijek peglala s remingtonkom i kosa bi mi uvijek bila ravna sve dok je ne operem, bez obzira na vremenske uvjete (a kosa mi je inače nemoguća, dovoljno je malo vlage u zraku da se skroz nakovrča) i onda sam kupila philipsovu i moram je peglati svaki dan, iako joj ni to baš ne pomaže... Sad ne znam je li problem u meni i mom peglanju ili ta pegla stvarno ne valja...
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 13:33   #91
peglam po potrebi.. nekada svaki dan nekada jednom tjedno, ali ovisna sam o pegli i baš kako je netko napisao, sama pegla me zove.. imam ravnu kosu ali kada se ispegla ipak bolje izgleda, sjajnije a i boja dođe do izražaja..
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 13:40   #92
Quote:
bubibuuu kaže: Pogledaj post
koliko para?
Ja sam svoju platila oko 280kn prošle godine na nekoj akciji u nami, frendica kupila neki dan za 450 kn. pogledaj si u nami, oni znaju često imat sniženja, al cijene su tu negdje od 450 d0 800 kn.
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 18:53   #93
Quote:
untitled_ kaže: Pogledaj post
haha ... ti se šališ?! pa kakve veze ima peglanje sa brzinom rasta?
pa ne znam, tak mi je rekla frizerka, da su mi se vrhovi od pegle ful rascvjetali i ispucali, da ih trebam skratit... sad su mi kao zdravi vrhovi pa kosa može rast normalno
__________________
¤[..Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..]¤ :))*
_Mia_ =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 20:13   #94
Quote:
_Mia_ =) kaže: Pogledaj post
pa ne znam, tak mi je rekla frizerka, da su mi se vrhovi od pegle ful rascvjetali i ispucali, da ih trebam skratit... sad su mi kao zdravi vrhovi pa kosa može rast normalno
istina. meni je rekla frizerka da kosa puno brže raste kad je zdrava. ako je oštećena i osušena, kosa mnogo energije i hranjivih tvari troši na oporavak pa sporije raste.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 20:22   #95
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
istina. meni je rekla frizerka da kosa puno brže raste kad je zdrava. ako je oštećena i osušena, kosa mnogo energije i hranjivih tvari troši na oporavak pa sporije raste.
kosa je ziva samo u korjenu, jednom kad izraste ne trosi se vise nikakva energija u oporavak , brzina rasta nema nikakve veza sa stanjem kose
sjecam se kad je patientia to objasnjavala
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 21:19   #96
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kosa je ziva samo u korjenu, jednom kad izraste ne trosi se vise nikakva energija u oporavak , brzina rasta nema nikakve veza sa stanjem kose
sjecam se kad je patientia to objasnjavala
__________________
-ride me with your sound-
untitled_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 21:25   #97
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kosa je ziva samo u korjenu, jednom kad izraste ne trosi se vise nikakva energija u oporavak , brzina rasta nema nikakve veza sa stanjem kose
sjecam se kad je patientia to objasnjavala
neam pojma, meni je tak frizerka objasnila...
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 21:36   #98
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
neam pojma, meni je tak frizerka objasnila...
Ima neke logike u tome, meni kosa uopće ne raste, a nisam se jaaako dugo šišala...
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 21:41   #99
jednom ili nijednom godišnje

inače mi je kosa poluvalovita i dovoljno je (ako želim skroz ravnu)
da ju pri sušenju izravnam četkom.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 00:08   #100
Quote:
nika007 kaže: Pogledaj post
jednom ili nijednom godišnje

inače mi je kosa poluvalovita i dovoljno je (ako želim skroz ravnu)
da ju pri sušenju izravnam četkom.
život nije fer...
__________________
-ride me with your sound-
untitled_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.