Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2004., 02:55   #21
Re: Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
te@ kaže:
Osim kirurškog, ne.
a prstom?
__________________
It's always funny until someone gets hurt, and then it's just hilarious!
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 09:48   #22
Re: Re: Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
parabola kaže:
a prstom?
Da - otprilike jednako k'o pročačkat uho.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 20:30   #23
zar stvarno nema vise nikakvih komentara, savjeta..na ovo pitanje ?
Nešto hrabrujuće, pa jebemu zar ste sve imale prekrasan prvi odnos ili u drugi ekstrem užasno bolan, al ste ga obavile da se i to obavi ..... pa ne želim se postavit u taj kut gledišta, ajmo da se obavi već jednom pa zgadit će mi se pomisao, ako već i nije na to
pa užasno se osjećam kad pomislim koji pakao moram prolazit ....
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 20:47   #24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

rekli su ti da ideš doktoru i neće bit problema, zašto panika?

Quote:
te@ kaže:
Da - otprilike jednako k'o pročačkat uho.
meni je tako uspjelo (ne iz prve) bez većih trauma pa pitam, zajedljivice
__________________
It's always funny until someone gets hurt, and then it's just hilarious!
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 20:54   #25
Kolegica iz mog razreda imala je isti problem. Boljelo je toliko uzasno da je na kraju potrazila pomoc ginekologa.
Nije smak svijeta. Jednostavno je himen bilo nemoguce probiti spolnim odnosom.
Kasnije je sve bilo ok.
Mozda tizvuci grozno to sto ce ti ginekolog kao ukloniti himen, al gubljenje nevinosti je nesto sasvim drugo od obicnog gubljenja himena.
sretno dušo
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:02   #26
Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
bLOODSTONE kaže:
kak da ovo shvatim sad ?
Najozbiljnije pitam, jel znaš možda kako ta procedura ide???
Znam ja.... iz prve ruke nazalost. Isto smo pokusavali puuuuno puta. Nakon nekog vremena mi je bilo zlo i od same pomisli na sex. I onda sam otisla kod ginica. I napravila mi inciziju-pod lokalnom ti 'zareze' himen.

Mislila sam da nikad necu uzivati u sexu... Sva sreca, prevarila sam se.

Moj ti je savjet da odes kod ginica i vidis sto ces dalje.

Sretno!
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:05   #27
Quote:
bLOODSTONE kaže:
zar stvarno nema vise nikakvih komentara, savjeta..na ovo pitanje ?
Nešto hrabrujuće, pa jebemu zar ste sve imale prekrasan prvi odnos ili u drugi ekstrem užasno bolan, al ste ga obavile da se i to obavi ..... pa ne želim se postavit u taj kut gledišta, ajmo da se obavi već jednom pa zgadit će mi se pomisao, ako već i nije na to
pa užasno se osjećam kad pomislim koji pakao moram prolazit ....
davno si se ti jebala, iskreno moje,,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:11   #28
Quote:
bLOODSTONE kaže:
zar stvarno nema vise nikakvih komentara, savjeta..na ovo pitanje ?
a šta bi ti? profesionalnog defloratora?
pa rekli su ti ljudi, odi kod ginekologa. ne znam baš što ti se više pametnog može reć.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:27   #29
Quote:
bLOODSTONE kaže:
zar stvarno nema vise nikakvih komentara, savjeta..na ovo pitanje ?
Nešto hrabrujuće, pa jebemu zar ste sve imale prekrasan prvi odnos ili u drugi ekstrem užasno bolan, al ste ga obavile da se i to obavi ..... pa ne želim se postavit u taj kut gledišta, ajmo da se obavi već jednom pa zgadit će mi se pomisao, ako već i nije na to
pa užasno se osjećam kad pomislim koji pakao moram prolazit ....
Može kako ne. Na pun mjesec trebaš sjest na tkivu aka buču. Najbolje da je tikva srednje veličine, te obavezno mora bit ubrana od strane ponovno oženjenog udovca. Na sebi moraš imat košulju sa "lude 70-te" kragnom odnosno abbovku.

Golom guzicom trebaš sjest na buču pri tom pazeći da ti spolovilo ne dodiruje istu. Onda izmoli 43 Očenaša, Zdrave Marije i Slava Ocu na slavu skorog uhićenja Ante Gotovine, te što skorijeg dobijanja datuma za početak pregovora Republike Hrvatske s EU. Kad završiš otpjevaj Lijepu našu. Ritual ponovi pet puta. Ujutro ćeš primjetiti da ti je himen vidno omekšao.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:29   #30
Quote:
te@ kaže:
Može kako ne. Na pun mjesec trebaš sjest na tkivu aka buču. Najbolje da je tikva srednje veličine, te obavezno mora bit ubrana od strane ponovno oženjenog udovca. Na sebi moraš imat košulju sa "lude 70-te" kragnom odnosno abbovku.

Golom guzicom trebaš sjest na buču pri tom pazeći da ti spolovilo ne dodiruje istu. Onda izmoli 43 Očenaša, Zdrave Marije i Slava Ocu na slavu skorog uhićenja Ante Gotovine, te što skorijeg dobijanja datuma za početak pregovora Republike Hrvatske s EU. Kad završiš otpjevaj Lijepu našu. Ritual ponovi pet puta. Ujutro ćeš primjetiti da ti je himen vidno omekšao.


Konacno jedan pametan savjet!
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:32   #31
NoWa, Sanja
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:35   #32
Ah da i Sanja ak gledaš imaš PM!
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 00:02   #33
Quote:
alexxx kaže:
a šta bi ti? profesionalnog defloratora?
pa rekli su ti ljudi, odi kod ginekologa. ne znam baš što ti se više pametnog može reć.
kad pitam glupost dobijem glupost a?
nije tako, sanja mi je dala ozbiljno dobar savjet..a upravo sam informacije o takvoj soluciji i tražila
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 00:07   #34
Quote:
bLOODSTONE kaže:
zar stvarno nema vise nikakvih komentara, savjeta..na ovo pitanje ?
Nešto hrabrujuće, pa jebemu zar ste sve imale prekrasan prvi odnos ili u drugi ekstrem užasno bolan, al ste ga obavile da se i to obavi ..... pa ne želim se postavit u taj kut gledišta, ajmo da se obavi već jednom pa zgadit će mi se pomisao, ako već i nije na to
pa užasno se osjećam kad pomislim koji pakao moram prolazit ....
Pa čekaj malo. Neznam kakve odgovore očekuješ?? Da ti kažem da će biti bezbolan, lagala bi ti - i to ne želim. Jer meni je bio bolan prvi put. I sve frendice su mi isto bile u istoj situaciji.

Ja nisam ginekolog - i nemogu ti dati savjet. Ako želiš odgovor i savjet - ginekolog ti je jedini savjet koju ti ja mogu dati.

Oprosti - ali koliko ti imaš godina? Zvučiš mi malo djetinjasto....sorry ako sam u krivu...
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 00:28   #35
Quote:
Cro-cutie kaže:

Ja nisam ginekolog - i nemogu ti dati savjet. Ako želiš odgovor i savjet - ginekolog ti je jedini savjet koju ti ja mogu dati.
Oprosti - ali koliko ti imaš godina? Zvučiš mi malo djetinjasto....sorry ako sam u krivu...
1. rekla sam prije gro postova da kod ginekologa idem čim čim prije..al to je tak sad nebitno..

No offence, znala sam da će kad tad doći na tapetu to pitanje, jednostavno je neizbježno. Što se tiče posta u kojem ti zvučim djetinjasto, ne čudim se što je tako jer i jesam par godina mlađa od tebe Prije zvučim splašeno i u situaciji koju trenutno vidim kao bezizlaznu .

Mogu ti reći da me je najviše zanimalo, da li je netko imao sličnih problema i kako su to rješavali....Dalje, saznala sam da mogu čak kod ginekologa tražiti kirurški zahvat ukoliko je odnos jako jako bolan. Na takve savjete sam implicirala prošlim postom iliti pozivom u pomoć..no hard feelings, ali ne trebaš vrijeđati ako više nemaš što pametno za dodati na ovu temu
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 00:57   #36
Quote:
bLOODSTONE kaže:
1. rekla sam prije gro postova da kod ginekologa idem čim čim prije..al to je tak sad nebitno..

No offence, znala sam da će kad tad doći na tapetu to pitanje, jednostavno je neizbježno. Što se tiče posta u kojem ti zvučim djetinjasto, ne čudim se što je tako jer i jesam par godina mlađa od tebe Prije zvučim splašeno i u situaciji koju trenutno vidim kao bezizlaznu .

Mogu ti reći da me je najviše zanimalo, da li je netko imao sličnih problema i kako su to rješavali....Dalje, saznala sam da mogu čak kod ginekologa tražiti kirurški zahvat ukoliko je odnos jako jako bolan. Na takve savjete sam implicirala prošlim postom iliti pozivom u pomoć..no hard feelings, ali ne trebaš vrijeđati ako više nemaš što pametno za dodati na ovu temu
Da, i.......nisi li dobila odgovore?? Rekla si da nemaš toleranciju na bol. Sve ok. Ali malo si misli. Probaš ili probala si već x puta stavljat nešto popričično veliko u neku malu rupicu gdje ništa nije nikad bilo. Normalno je da će boljeti. I ti nisi jedina ženska na ovoj planeti. Sve su žene prošle ili će proć kroz ovo. Meni je bio sex bolan prvi 10 puta. I još do dan danas nekada zna bit bolan.

Dali redovno ideš na pa-pa testove?? Dali je bolno kad radiš pap testove? Ovo mi je malo čudno, zato opet ću ti reć (voljela ti to ili ne) od ginekologu a ne bjesnit na forumu. Napravi si termin.

PS. molim te gdje sam te ja vrijeđala? Cure su ti dale savjete, a ti opet pizdiš kako ti nitko nije dao konkretan odgovor!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 01:06   #37
stisni zube.
sve je to za ljude.
kak ti mislis rodit ak se ovog tak bojis?
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 01:34   #38
Quote:
aola kaže:
stisni zube.
sve je to za ljude.
kak ti mislis rodit ak se ovog tak bojis?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 03:36   #39
Quote:
Cro-cutie kaže:
Dali redovno ideš na pa-pa testove?? Dali je bolno kad radiš pap testove? Ovo mi je malo čudno, zato opet ću ti reć (voljela ti to ili ne) od ginekologu a ne bjesnit na forumu. Napravi si termin.
PS. molim te gdje sam te ja vrijeđala? Cure su ti dale savjete, a ti opet pizdiš kako ti nitko nije dao konkretan odgovor!
Što se tiče papa testa tražila sam ga,ali baš zbog toga što nisam imala spolne odnose nisam ga mogla obaviti.
Što se tiče termina, kažem, tako i ovako ovaj tjedan ne mogu kod gin. ali već slijedeći obavezno idem.
A što se tiče moje -opet pizdiš situacije- nisam pizdila što nisam bila zadovoljna odgovorima, dapače jako mi je drago što sam dobila uopće i 1 odgovor
nego mi je neshvatljivo (a još uvijek je) da se tolika bol mora prolazit bez mogućnosti ublažavanja iste. Konkretno, što se tiče mojih prijateljica, ni jedna se nije žalila da joj je bilo bolno, osim 1 koja i dan danas kao i ti proklinje taj prvi put, shvatljivo/neshvatljivo, djetinjasto/nedjetinjasto, kako u svemu postoji neki izbor vjerujem da osim izbora da sex/ne sex, postoji i bezbolniji prvi sex/bolan sex..nekom logikom ....a u principu, možda I je stvar lako rješiva uz pomoć medicine...

bla, glupo je radit trakavicu sad od onog rekla/kazala
jako bih voljela da još neka cura pronađe ovaj topic pa riješi svoj problem..koji je sveee samo ne beznačajan...

a da i da komentiram onaj post da a kak ću onda izdržat porod, da znaš da sam i o tome razmišljala...ali i tu postoji neka opcija bezbolnijeg poroda, zar ne? mislim, nisam upućena baš u te vode, ali mislim da bi onaj porod u vodi trebao biti bezolniji..zar ne? i što ima u loše u tome da se raspitam baš o toj metodi i da nisam baš zadovoljna odgovorima - trpi i stisni zube i ja sam tako..
pa daj nećemo se sad valjda još i prepirat... bezveze
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 03:46   #40
aaaaaaaaa ak uspije sve kako treba ...častim vas sve nekim pićem
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.