Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2016., 17:02   #2141
Bum znao bolje drugi put. Bili smo i knap s vremenom.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 17:43   #2142
Vladjane, spominješ da si u Crikvenici doma?
Imaš koju preporuku za pojesti?
Da sljedim Tripadvisor ili kaj drugo?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 23:06   #2143
U crikvi bistro corso. Nikad nisam pojeo nesto lose tamo. Ponuda je malo ogranicena. No sve im je fino, cijene 10kn vishe nek drugdje. Pizze su im garant najbolje u crikvi. Salata od hobe odlicna. Netko je spominjao sabiju prosle godine, a onaj restoran sta je pri vrhu trip advisora u dramlju je navodno jako dobar koliko sam cuo.
Ici cu za par dana prema vinodolskom u neku konobicu sto mi lokalci preporucuju, pa ti javim.

Nisam u crikvi doma vec imamo kucu kod crikve tako da sam tu prek ljeta i ponekih vikenda. Nazalost ne jedem previse vanka, pa mi je i iskustvo ograniceno. No skupljam informacije. Kazem sa corzom nemres fulat a imaju i tocene paulanere i odlicnu ponudu vina na case pa se ponekad povucem za klopom kod njih.

Ako gledash strogo ribu onda neku od konoba na rivi okiceno dalmatinskim stihom ili onaj u dramlju. Jebiga nikakvih imena se ne sjecam, pa ti sutra javim kad prodjem.

Sad kad gledam tripadvisor, drzi se tripadvisora. Javim za novi vinodolski.

Zadnje uređivanje vladjan1901 : 20.06.2016. at 23:25. Reason: I
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 07:42   #2144
Hvala puno :-)
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 14:29   #2145
U Novom - Konoba Motar. Prethodna najava i dogovor obavezni.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 23:46   #2146
Oprobasmo pizzu u Corsu.
Ženi je bila jako dobra (pršut, rukola i cherry rajčice), ja sam oprobao pizzu Corso, i nije me nešto previše oduševila.. Malo je previše toga bilo na njoj, a i zaboravio sam tražiti da izbace šunku.
Ostao mi je komad za ujutro, možda mi se on više svidi..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 15:03   #2147
U zadnje vrijeme nalijećem(o) na stvarno čudno izabran personal.

Vrlo često idemo u konobu Na Sušaku - klopa je sasvim ok i cijene su baš pristojne. Ali gdje nalaze konobare ja nemam pojma. Onako hladni, distancirani, osamdesete stil - čudni. Bilo mlađi konobari, bilo onaj stariji. OMG.

Opet neki dan Spagho. I muž i ja radimo u gradu, pa znamo tamo otići nakon posla. Jao brate umjetnog osoblja. Što im je uštogljeni su do bola. Ne daj Bože nekog normalnog razgovora. Isto klopa ok, ali konobari. Majko mila.
Mabrouka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 20:01   #2148
Danas u Crikvenici, restoran Amor. Dobro kotira na tripadvisoru, pa reko ajde.

Uzeo neku gablec ponudu za 75kn juha, glavno jelo i desert, odabrao lignje na zaru sa blitvom, i dobio dvije lignje
Ajde, bile su fine, i nisam bio pregladan, ali ipak

Pozalio sam se na kolicinu, i malo je konobar (gazda?) kenjkao da sam od gablec ponude dobio a la cart (jer su lignje trebale biti przene sa pomfrijom, a ne leso sa blitvom), iako je on cijelo vrijeme nudio nekaj van toga, i nije mi se cinilo da ima problema.

No dobro, lokal je lijep, osoblje ugodno, bez beda su nam napravili djecju porciju bolonjeza, njoki kaj je zena jela su bili super i kolicinski i okusom, tako da i nije skroz bed.
Ali nikada nisam dobio dvije lignje
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 09:56   #2149
Preporuka od korisnika Emericzy:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=6681
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 14:07   #2150
Molm preporuku za brzi rucak u istocnom djelu grada Rijeke. Ne zelimo gubiti vrijeme za centar ili okolicu. Ako imate nesto pouzadano molim preporuku.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 14:10   #2151
Restoran Na Susaku

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 14:11   #2152
Recimo pizzerija Gvardijan na Trsatu (prekoputa crkve) ili grill "Na Susaku"

Edit: Pisale istovremeno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 21:26   #2153
Baćo, bivše "Pul Belega"
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 00:03   #2154
Sto biste preporucili uokolo Brseča od restorana.. izletista... vinarija i sl.?
Moze i u unutrasnjost prema sredisnjoj Istri.
Bilo bi idealno da je spoj vinarije i restorana u tom izletu ako je moguce. Autom bismo isli. Sve najvinarije su u zapadnoj Istri... blize Kvarneru je prilicno sušno. Ili bar nisu tako razvikani?

Tkdjr i restorani po Opatiji, Voloskom itd.
Znam za Tramerku, Ribarnicu i Plavi podrum. Najbolje otici u sva 3, ha?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 06:49   #2155
Bliži izlet u Istru bi moglo biti Gračišće, malo mjestašce na putu za Pazin, vrijedno je stati i pogledati a ima se tamo gdje i pojesti, konoba Marino i u blizini 2 proizvođača vina, Bažon i Putinja. Relativno dalje je Motovun, a blizu Motovuna je Kaldir gdje je vinarija Benvenutti, a to je čista 5. Teško da češ baš spojiti vinariju i restoran, barem ne kvalitetom vina koju nude ti restorani. A vinarije imaju kušaonice i nekakvu "mezu" ali onda to nije restoranska ponuda.
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 22:36   #2156
Hvala ti... a da... oko Motovuna nadalje vec ima toga. Al to mi je sat i 15ak min. od Brseca.
Ok ne kazem da necemo potegnuti i prema zapadu Istre gdje su koncentrirani mnogi najvinari. Al ne kazem ni da hocemo
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 23:05   #2157
Bili Na Susaku. Skuzili da smo vec bili. Restoran pun, parking treba traziti, puno ptica na terasi, porcije vrlo velike, cijene vrlo prijateljske, mladi konobar ljubazan, vracamo se sigurno. Hrana fina, jeli bifteke, raviole i pljukance u raznim varijantama, njihov kruh neslan ali fin, nema maslinovog na stolu, preskocili deserte koji dobro izgledaju, uz bocu vode i casu vina, cca 11o kn po osobi. U Istri bi bilo puno skuplje.

Hvala na preporuci

Deedy de skicni topic o istarskim restoranima, ima svasta pa ces nesto pronaci. Marina u Graciscu ne preporucujem, Rivu u Plominu, kolegica Bakerela hvali Stare staze blizu Labina ......
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 01:39   #2158
Fala pogledat ću. A mislim ipak je Brseč pri Kvarneru, da vidim tu neke restorane, a izletom malo u središnji dio Istre.
Bacit ću pogled i tamo
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 06:46   #2159
Mi smo bili u Brsecu u onoj konobi jednoj jedinoj. Batelan mislim. Bezveze.. Onako, ok za porucati usput na brzinu poslije planinarenja, ali nista vise od tog.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 09:24   #2160
Nema tamo u mjestu gastro veselja. Bijah prosle godine... jeo pizzu u nekom lokalcu. Nije bilo lose... ali ni dobro.
U tom smislu i ide moja potraga, a k tome i spojiti s nekim izletom.
Ok dijelom ce ici u smjeru Voloskog i Opatije, al dijelom bih i prema Istri.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.