Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2008., 11:17   #41
sjeća li se netko ledovog sladoleda lady, u kornetu, vanilija+naranča+marakuja, ako se dobro sjećam

još mi se plače za njim
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 11:21   #42
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
sjeća li se netko ledovog sladoleda lady, u kornetu, vanilija+naranča+marakuja, ako se dobro sjećam

još mi se plače za njim
Ta kombinacija mi je bila super. Ukinuli su ga kao i Griz liz, a tada su bili hit. Stvarno nam stavljaju sol na rane.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 14:24   #43
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Meni su prije Ledo sladoledi bili odlični, pogotovo Grandissime, ali sad se Ledo skroz srozao. Sladoledi su postali bezlični, ispranih okusa, zato sam se prebacila na Nestle i Carte D'Or.
Gluposti.. Grandissimo je još uvijek odličan! King čaša madagaskar.. zaaakon
Lowre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 14:33   #44
Novi Grandissimo s okusom napolitanki je super..I ovaj s okusom torta sir-malina je dobar samo da je omjer 2:1 u korist dijela sa sirom a ne 2:1 u korist maline pa je ovako 'previše voćni' ali svakako probati..
parampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 15:39   #45
Vidim da ovdje ima vrsnih poznavatelja ledo asortimana, pa me zanima jenda stvar - prije koju vecer raspravljala sam s deckom oko sladoleda i on se sjetio sladole (slicnog okusa kao sada biskvit) koji je krajem 80-tuh (negdje sa zagijem) bio u ponudi - kornet, u nekakvom tamnom papiru. Ako nekome zvuci poznato neka javi kako se sladoled zvao! Tnx!
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:19   #46
Quote:
srdalxMI kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje ima vrsnih poznavatelja ledo asortimana, pa me zanima jenda stvar - prije koju vecer raspravljala sam s deckom oko sladoleda i on se sjetio sladole (slicnog okusa kao sada biskvit) koji je krajem 80-tuh (negdje sa zagijem) bio u ponudi - kornet, u nekakvom tamnom papiru. Ako nekome zvuci poznato neka javi kako se sladoled zvao! Tnx!
Bourbon.

i ne, Grandissimo više nije tako dobar kako je bio jer mu je struktura postala pjenasta, umjesto kremasta.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 22:23   #47
Quote:
majita kaže: Pogledaj post
Ima maracuje u Toweru na 5 katu - Rijeka! mmmmmm, njam! njam!
Kak se zove to u Toweru? Da znam naći kad navratim u Rijeku, a mogao bih skoro...
Jel to od Leda marakuja ili?
luigi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 09:15   #48
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
Bourbon.

i ne, Grandissimo više nije tako dobar kako je bio jer mu je struktura postala pjenasta, umjesto kremasta.
NOPE, kremasti sladoled je za zimu, a normalni (ne pjenasti) je za ljeto. Svake godine se stavljaju sve kvalitetniji sastojci unutra jer je premium sladoled.
Lowre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 23:33   #49
Quote:
Lowre kaže: Pogledaj post
NOPE, kremasti sladoled je za zimu, a normalni (ne pjenasti) je za ljeto. Svake godine se stavljaju sve kvalitetniji sastojci unutra jer je premium sladoled.
Vidim da se razumiješ u Ledu sladolede (ne zajebavam), pa ako si kojim slučajem i zaposlenik ili imaš neke žnore u Ledu reci ti nama zašto se marakuja više ne proizvodi.
I ak možeš nekako ledovim menadžerima dati do znanja da bi se puno ljudi veselilo povratku marakuje bio bih ti zahvalan, a našlo bi se i još takvih na forumu vjerujem :-)
luigi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:54   #50
ukusi su individualni. i meni je marakuja OK, ali ti prodaja to tako ne pokaže pa ga makneš

To je logika nažalost
Lowre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:17   #51
logika je da ima svega na trzistu, a kolicine bira potraznja. vise nema ni jedan okus osim cokolade i vanilije solo u litri, nego da bi jela jagodu, moram kupit i slatko vrhnje sto mi je odurno. mislim da bi svakog sladoleda trebalo biti u litri cijelog, recimo ne znam dal limuna uopce ima u manjem pakiranju od 4 litre sto mi je takoder glupo.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 11:29   #52
Koji vam se od ovih novih Quattro najviše sviđa?
Meni jedino Mini Quattro Italiano jer ima idealan omjer slatkih i kiselih okusa.

http://www.ledo.hr/logistic/products.asp?cid=73&lang=hr

A da ne pričam da po dućanima niti ne mogu naći sve vrste, kad sam ih u početku i htjela isprobati sve.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 11:35   #53
Ledo sladoled je preskup za kvalitetu koju nudi.
Doma imam kutiju čini mi se Italiano - pistacija,nešto bijelo,nešto roza i nešto žuto.
Osim pistacije sva tri okusa su ista s blagim razlikama u stupnju slatkoće.
Loše.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 11:42   #54
Razočaranje, postali su preslatki i bezlični. U biti jedino Grandissimo vanilija je ono što ide u naš frižider. lani smo se ubijali u Grandissimo orah i malaga, više ga ne vidim ni u jednoj škrinji u koju sam pogledala. Pretpostavljam da su i njega ukinuli, kao što uostalom ukidaju sve što valja, a ostavljaju smeće (izuzetak je Snjeguljica).
U biti skoro ni ne jedem sladoled jer mi više skoro niti jedan ne odgovara.
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 21:41   #55
grandissimo orah-malaga ima u konzumu
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 22:03   #56
Ledo je prije 5 godina imao Grandissimo sa sumskim jagodama...ajme kak je to bilo super!!!Tad i nikad vise nije ga bilo
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 22:26   #57
imao je još ledo neki od kruške sladoled ak se ne varam
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 22:27   #58
Ledo definitivno gubi na svim bojišnicama u klasi litrenog pakiranja od Lidlove Noblissime, posebice čokolada i vanila-cherry... Hvaljen je i Noblissima orah od mojih sladoledofila, no nije moj okus, pa nisam ni probao... Zadnji ledoov sladoled kojim mi je bio izvrstan je bio onaj magnum sa 4 vrste čokolade,no ne proizvode ga već par godina...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 00:53   #59
čak se i King srozao. smanjili su mu volumen i napunili ga glupostima tipa mljeveni keksi, kojekakvi preljevi bla bla...
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 02:17   #60
Jedino još Snjeguljica valja, samo što joj je cijena 2x viša od realne. A u Lidlu za tu lovu kupiš 3 Lidlove Snjeguljice.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.