Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2010., 13:42   #801
ahhahahahah ma krasno a bila sam ode na foju ultrapoznata po kosi, neki su mi se smijali, neki divili, svakakvi su komentari bili ali vec nakon 6,7 stavljanja minivala kosa mi se jako al jako jako unistila i jednostavno sam je morala osisat. evo vec god dana izlazim iz minivala (sad imam aka ravnu kosu) i nikako, jos moram cekat toliko -.-

samo ga trebas pravilno odrzavati i sve bu ok
Lejlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 14:30   #802
Heh,. da,. kad taj klasični minival dosta uništi kosu,.
Ja sam baš zato stavila ovaj blagi (biljni,. što već,) zato što se izravna nakon par mj,. čisto da malo furam kovrče,. pa se vratim na ravnu kosicu,.
Faint is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 02:30   #803
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
moje iskustvo:

dala minival prije godinu i po, možda malo više. bila san prezadovoljna minivalom na početku, po sredini i pri kraju, dakle stalno al su mi ipak velike, krupne kovrče bile najdraže

kosa mi sad kad minivala više nema nije oštećena. inače je tanka, ravna, mlitava kosa bez volumena i oblika, normalna do masna.
spasilo me nakon tretmana jer mi se tjeme puno manje mastilo i uopće nije bilo nekih problema s održavanjem.
samo bih oprala kosu, obavezno s balzamom, svako toliko i maskom, prosušila ručnikom (ne trljajući, samo malo nagužvat da pokupi višak vode) i sušila bih je na prirodnom zraku ka šta san to stalno radila, eventualno malo pjene rani čvrstoće i to je to. frizura zakon, tako da moje preporuke za minival imate sve vi koje se premišljate.
samo morate dobro pazit kome se dajete u ruke, raspitajte se malo prije odlaska u prvi frizerski koji vam se nađe na putu.
ponavljam, meni nije oštetilo kosu niti sam je morala nešto posebno šišat. samo vrhove.

možda ću kasnije ponovit minival, al sad me trenutno pucaju neke drastične promjene tako da ću se najvjerojatnije prije ošišat, malo minjat frizure i tek kasnije možda stavim opet.

ej a daj pliz reci koliko si gA platila i gdje si radila. ja se inace sama i sisam i sve tako da s frizerima uopce nemam dodirnih tocaka a inace imam jadnu kosicu ravnu na kojoj niš nemrem napraviti......
porec145 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 01:08   #804
ovo moram podijeliti s vama


http://www.youtube.com/watch?v=_4NN_...eature=related
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 23:08   #805
jednom i više nikad
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 18:40   #806
imam tanku kosu i užasno ravnu i samo padne ne ostaje ništa dugo na njoj kad se npr. uvije ili tako nešto. htjela bi da dobije malo volumen ali ne znam da li bi bio minival rješenje? i negdje sam čitala da rade minival korjena kose pa bi bila zahvalna da netko napiše nešto o tome ako je imao iskustva
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 22:50   #807
ja imam valovitu kosu..i bas sam se zazeljela onako krupnih frćkica...osla sam kod svoje privatne frizerke i ona mi je to super napravila...imala sam krupne lokne onako tipa kao sto nosi Taylor Swift...i bilo je presvrseno...frizerka mi nije stavljala minival skroz do tjemena da se nebi vidjela prevelika razlika kod izrasta......to mi je trajalo jedno 2-3 mjeseca pa se onak opustila...bila je onak valovita al suha..pa sam sam svaki dan par puta dnevno kosu spricala regenetarorom u spreju i sve pet...sad opet imam takvu frizuru i stalno ju nosim..svi misle da mi je prirodno takva
Anchy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 08:47   #808
Ja sam isto jednom dala minival i nikad više !!! Od kad sam ga bila stavila, stalno sam ga izvlačila okruglom četkom i ravnala peglom jer mi je koma izgledalo, ko ova ženska sa linka što je melps stavila trebalo je 5-6 mj. da se potpuno izravna...

i sad...gle ovo... srela jednu žensku koja inače ima ravnu kosu i stavila minival ali na krupne viklere i preeeeeeeedivno je..i sad se ja dvoumim opet staviti ili ne , mislim probala bi na krupne jer mi je glupa frizerka prvi put stavljala sitne ( koza jedna, a lijepo sam rekla da ne želim jako kuštravo već krupne lokne )
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 20:37   #809
Ima li netko sliku kako je to sve skupa ispalo, pogotovo ako je radio volumen trajnu. Bilo bi super kad bi podijelli to skustvo s nama.
sportlilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 00:20   #810
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
jel moguće da mi minival nije uspio zato što sam odmah drugi dan ujutro oprala kosu? jel ima to uopće kakve veze?
Znam da kasnim..ali možda nekome pomogne.

Ja razmišljam o minivalu pa gulgam, gulam, gledam po jutjubu i....kaže neka frizerka da se nakon minivala ili trajne, svejedno, kosa NE smije šamponirati barem 48 sati!

Ništa ne stavljati na nju, ako je ujutro zalegnuta od spavanja ili sl. treba staviti samo obične vode u špricu, pošrpicati i malo namjestiti da pristojno izgleda.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 10:54   #811
Jel se može ovakva kosa dobiti ikakvim minivalom ili je to neka magija frizera?
__________________
sve ili ništa
Lalena Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:09   #812
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Znam da kasnim..ali možda nekome pomogne.

Ja razmišljam o minivalu pa gulgam, gulam, gledam po jutjubu i....kaže neka frizerka da se nakon minivala ili trajne, svejedno, kosa NE smije šamponirati barem 48 sati!

Ništa ne stavljati na nju, ako je ujutro zalegnuta od spavanja ili sl. treba staviti samo obične vode u špricu, pošrpicati i malo namjestiti da pristojno izgleda.
A obrazlozenje je...?

Zanima me jer radim minival vec 2 godine, a uredno operem kosu cim stignem (obicno u roku par sati) i nisam primjetila nikakve posljedice sto se tice efekta minivala ili slicno
scarlett_legata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 17:25   #813
E ne znam, nije obrazložila.

Vjerojatno ..sad bubam..moguće da silikoni u šamponu ili regeneratoru "spuste" učinak kemikalijica od dan prije...
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 22:45   #814
meni je frizerka rekla da to nema nikakve veze, nego je stvar u kosi. imala sam i prije minival pa mi nije ništa držao. morala bi mi dati neki jaki da se to uhvati kak spada, ali onda ode kosa u krasni
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 01:12   #815
Quote:
Lalena Lola kaže: Pogledaj post
Jel se može ovakva kosa dobiti ikakvim minivalom ili je to neka magija frizera?
kad bi bila sigurna da će mi iste ovakve lokne doći s minivalom, istog trena bi ga napravila
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 01:44   #816
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
kad bi bila sigurna da će mi iste ovakve lokne doći s minivalom, istog trena bi ga napravila
Ja sam imala takav, samo što su lokne izgledale prirodnije. Ljudi su me pitali je li moja kosa prirodno kovrčava. Da, 18 godina sam se peglala.

Samo, meni je dosta kosa bila poslije uništena i nakon tri mjeseca već je trajna počela slabiti i kosa mi je bila valovita, a ne kovrčava.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 18:40   #817
Ima li koji drugi način za napravit valovitu (ne kovrčavu) kosu osim minivala?
mandy_doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 13:38   #818
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
Ne kužim poantu?

Mislila sam da ćeš staviti neki link sa ženom koja stavlja minival od kojeg joj se zapali čitava glava i mozak.

Ne kužim...što je poanta ovog videa?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:08   #819
zna li netko od vas gdje u zagrebu bi bilo sigurno otici raditi minival (ie, da frizer zna sta radi i ima iskustva s tim) , cini se da je odabir salona jedna od kljucnih stvari , ne bih bas htjela naci dobrog frizera metodom pokusaja i promasaja molim podjelite informacije , hvala!
dindolina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 16:13   #820
Da li je netko od vas stavljao minival na obojanu kosu, i kako je to izgledalo?
Stavljala sam prije minival i kosa mi se nije strašno uništila, dapače, čak je frizerka ostala iznenađena kako dobro izgleda. Ali nisam otkad farbam kosu pa...
Znam da u uputstvima za boju za kosu piše da se ne smije bojati 2 tjedna nakon minivala (zbog nejednolikog hvatanja).
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.