Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2007., 21:34   #61
kiksy,

trazilica radi cuda. evo sam ti nasla dva starija topica o istarskim konobama (istina, treba provjeriti je li stanje jos uvijek isto, al imas par ideja).

isto tako, nasla sam ti i ovo:

Restorani i konobe u Istri

isplati se potruditi
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 21:56   #62
tam je sve dobro, al naruci nekaj s tartufima jer je to vjerojatno najbolje mjesto gdje mozes probati svjeze tartufe (uz zigante).

ja sam si fotkala cjenik da imam za ubuduce

dakle, stignes se pripremit i izabrat unaprijed.

__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 01:23   #63
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
kiksy,

trazilica radi cuda. evo sam ti nasla dva starija topica o istarskim konobama (istina, treba provjeriti je li stanje jos uvijek isto, al imas par ideja).

isto tako, nasla sam ti i ovo:

Restorani i konobe u Istri

isplati se potruditi
hvala ti puno!
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 12:30   #64
Ispricavam se sta dizem stari topic ali nema smisla otvarati novi kad jedan gotovo iste tematike vec postoji ...

Uglavnom, ako mi netko moze preporuciti neku dobru konobu na podrucju Poreca ili u okolici (unutar 20-ak km)? Ne zelim restoran nego bas neku konobu sa 'domacim stihom' (ako me shvacate ) ...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 16:24   #65
Evo, mislim da je konoba "Điđi" u Tinjanu taman kakvih 20 km od Poreča...

Pogledaj ovdje...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 19:44   #66
Hvala na prijedlogu no, zaboravih napisati da od svih u toj okolici sam bas u Didiju bio u nekoliko navrata pa bih ga zaobisao ovaj put .

Po prijedlogu jedne clanice/clana foruma sam razmisljao da posjetim konobu Daniela u Danijelima. Ako ima netko kakvih komentara na tu konobu (ili neki drugi prijedlog) nek' se oglasi ...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 19:37   #67
gastro ponuda u Istri

Maruzzella, Savudrija.
Uvijek svježa riba, odličan ambijent.
__________________
Groundhog day - the groundhog has blue eyes
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 14:17   #68
Thumbs up

Quote:
An'Lyn kaže: Pogledaj post
Ispricavam se sta dizem stari topic ali nema smisla otvarati novi kad jedan gotovo iste tematike vec postoji ...

Uglavnom, ako mi netko moze preporuciti neku dobru konobu na podrucju Poreca ili u okolici (unutar 20-ak km)? Ne zelim restoran nego bas neku konobu sa 'domacim stihom' (ako me shvacate ) ...

Na staroj cesto Pula - Poreč (za Trst) je jedna super konobica, skoro pred skretanje za Poreč,ali evo imena se ne mogu sjetiti trenutno!
Imaju super domaću hranu,od pršuta pa na dalje..
__________________
Somewhere Over The Raimbow
Jana888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 16:16   #69
ma ste nabrijani na konobe :-D
okolica poreca...stari je dobro jeo u idila rakovci....ne znam dali je to konoba ili sta drugo...nije bitno...glavno da se dobro jede...hm hm....montana...od lovreca se ne skrece lijevo za zbandaj-porec vec se pici ravno ravno ravno i onda bude to s lijeve strane...tamo je njami!
u juricima - kapuz !
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:34   #70
Sta ima novoga u nasoj Istri?

U nedjelju planiramo izlet sa klincima (4 godine najstarije) pa je svaki savjet glede zabave klinaca sa zivotinjicama i dobre klope za nas stare dobrodosao. Thnx
TONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 22:39   #71
Konoba Mondo u NYT

Motovunska konoba Mondo pohvaljena u NYT --> http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/ar...,31,,150500.jl
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 22:44   #72
Mondo

Posjetili danas Mondo u Motovunu ali je bilo zatvoreno. Svejedno hvala.
TONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 08:07   #73
Preporuka

http://www.gastronaut.hr/restoran.asp?id=3207
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 09:54   #74
Agroturizam Ograde, Lindarski katun 60, Pazin - gomila hrane i sve me oduševilo (sir i pršut, istarska maneštra, fuži, pljukanci, teletina ispod peke...)

link
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 19:33   #75
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Agroturizam Ograde, Lindarski katun 60, Pazin - gomila hrane i sve me oduševilo (sir i pršut, istarska maneštra, fuži, pljukanci, teletina ispod peke...)

link
I kakve su cijene kad je klopa tako dobra,jesu pristojne?
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 23:30   #76
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Agroturizam Ograde, Lindarski katun 60, Pazin - gomila hrane i sve me oduševilo (sir i pršut, istarska maneštra, fuži, pljukanci, teletina ispod peke...)

link
Joooj
Bila sa firmom od dečka, za prošle novogodišnje blagdane. Prekrasno, hrana bogovska, smještaj, ljubaznost i nenametljivost domaćina, nemam riječi. Prespavali, neki su poveli i male klince koji su bili oduševljeni životinjama i tako... Za cijenu neznam točno, jer nisam plaćala, ali znam da nismo bili neugodno iznenađeni, štoviše bilo nas je 17 i bili smo lijepo najedeni i naspavani.

Bili smo i na nekom, nažalost zaboravila sam ime, fol eko imanju pored Motovuna i bilo je grozno, smrzli se u sobama, samo ću reći da smo nakon loše klope i premalih porcija za desert dobili mix suhih kolača- Radnik Opatija (koji su ok, al ipak).

Zadnje uređivanje žalfija : 07.02.2009. at 23:35.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:03   #77
Question

[QUOTE=Paw;4268105]Obožavam ih. Živim za subotu kada se naš šestoro pokupimo put Istre, vozimo čak i šumama ne bi li došli do agroturizma po našem čefu.

Sve je započelo jedne subote kada smo se uputili ka Roču.
Toplo preporučam konobu "Kolinasi" - Kolinasi br.13., Roč, tel:052/666-655.
Konoba se nalazi pa skoro bogu iza nogu, kad idete za Hum, ali skrenete, mislim, prvom cesticom ulijevo i vozite doslovno kroz šumu.
Uvijek su prebukirani i treba se najaviti.
Klopa domaća, fantazija, ... cijene presmiješne - želim reći niske, prostor - pa kao da ste zalutali u prošlost.
Prostor se sastoji iz dva dijela, velikog uz nezaobilazni kamin, drvene klupe i sve ono što prava istarska konoba mora imati,
i manjeg dijela - odmah iznah šanka se penjete strmim drvenim stubama na tobož verandu - tu su četiri stola.
Društvo vam pravi porodica od čak 5 puhova.
To treba doživjeti

može li se tamo doći s autobusom?
__________________
Ja mrzim potpise.
mrgudica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:53   #78
Puhovi?! Živi? Imala sam ga kad sam bila mala. Idem slijedeći put, sve se vrtimo okolo, a u Roču još nismo jeli, baš me zanima!
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 11:52   #79
Marcipan figurice - gdje kupiti?

koje gazdinstvo možete preporučiti na istarskom poluotoku?


http://www.hrvatski-farmer.hr/CMS/00...tablice_IZ.pdf
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 16:02   #80
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
koje gazdinstvo možete preporučiti na istarskom poluotoku?


http://www.hrvatski-farmer.hr/CMS/00...tablice_IZ.pdf
Ovo! Provjereno.agroturizam-ograde.hr/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.