Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2010., 22:33   #1
Rabljeni po naruđbi...

Bile su neke firme koje su uvozile polovnjake po naruđbi. Nađeš vozilo na mobile.de , dođeš kod njih i pokažeš im kaj hoces a onda oni obave sve kaj treba - kupe , ocarine, dofuraju, naplate proviziju i svi sretni i zadovoljni.

E sad ja trazim po webu ali nigde niš. Jel neko zna nekoga ili nešto?

Konkretno zanima me teretni program sa truckstoresa.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 07:43   #2
Bilo koji preprodavač automobila, iliti popularno "švercer"
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 11:12   #3
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Bilo koji preprodavač automobila, iliti popularno "švercer"
Pital sam neke šoderaše ali nije im to baš nesto zanimljivo jer ne mogu zaradit duple ili troduple pare na tome. Jer ti na truckstoresu tocno vidiš cijenu i znas kolko je vozilo kostalo pa te nemre zavaljati puno. Na primjer ovakav kamion : http://www.truckscout24.com/search/h...1&language=hrv

Kupi ga za malu paru, u ovom slucaju 5500€ + porez, kasnije dobije povret poreza, plati PDV, carinu i neke pristojbe. Sa 360 000, kilomatre skina na 180 000 i prodaje ga po cijeni od 11 000€+PDV tu u HR. Ovako kad ti nađes vozilo i vidis koja je cijena bila nemre te toliko oženit.



Jedno vreme kad si na plavom oglasniku otišo na tertna vozila sa strane se izbacival oglas "nabavljamo rabljena Teretna vozila po vašem izboru" ili tak nekak a sad nemogu pronaci nista takvo. Mislil sam da neko od forumaša zna nekoga.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 11:36   #4
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Pital sam neke šoderaše ali nije im to baš nesto zanimljivo jer ne mogu zaradit duple ili troduple pare na tome. Jer ti na truckstoresu tocno vidiš cijenu i znas kolko je vozilo kostalo pa te nemre zavaljati puno. Na primjer ovakav kamion : http://www.truckscout24.com/search/h...1&language=hrv

Kupi ga za malu paru, u ovom slucaju 5500€ + porez, kasnije dobije povret poreza, plati PDV, carinu i neke pristojbe. Sa 360 000, kilomatre skina na 180 000 i prodaje ga po cijeni od 11 000€+PDV tu u HR. Ovako kad ti nađes vozilo i vidis koja je cijena bila nemre te toliko oženit.



Jedno vreme kad si na plavom oglasniku otišo na tertna vozila sa strane se izbacival oglas "nabavljamo rabljena Teretna vozila po vašem izboru" ili tak nekak a sad nemogu pronaci nista takvo. Mislil sam da neko od forumaša zna nekoga.
Imamo 4 ovakva u firmi i sva 4 su na 300 i nešto tisuća morali na generalku koja je koštala oko 17 000kn a jedan je nakon generalke osta bez turbine dakle još 7000kn.Uz napomenu da su redovno servisirana i da su stara oko 6-7 godina dakle ovaj sa 11 godina iako je jertin nije mi baš dobar izbor jer i švabe zamuljaju kilometre
Bekantan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 11:48   #5
Quote:
Bekantan kaže: Pogledaj post
Imamo 4 ovakva u firmi i sva 4 su na 300 i nešto tisuća morali na generalku koja je koštala oko 17 000kn a jedan je nakon generalke osta bez turbine dakle još 7000kn.Uz napomenu da su redovno servisirana i da su stara oko 6-7 godina dakle ovaj sa 11 godina iako je jertin nije mi baš dobar izbor jer i švabe zamuljaju kilometre
Gle nij uopce tema da li valja ovakav kamion. To je bil samo primjer,a osim toga i onako me zanima Iveco a ne Mercedes. Mene zanimaju firme koje nabavljaju/uvoze po naruđbi.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 12:00   #6
zašto mora biti firma, to ti obavi i fizička osoba.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 12:12   #7
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
zašto mora biti firma, to ti obavi i fizička osoba.
Ma nek je i vanzemaljac. Jel poznaješ takvu fizicku osobu?
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 12:15   #8
imaš na PM.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 15:14   #9
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Gle nij uopce tema da li valja ovakav kamion. To je bil samo primjer,a osim toga i onako me zanima Iveco a ne Mercedes. Mene zanimaju firme koje nabavljaju/uvoze po naruđbi.
Hm, a da rađe razmiliš malo o Mecedesu? Neznam dal je kamion u igri ili kombi, al znam da je Merc kvalitetniji od Iveca... uostalom, posjeti www.hrvatski-truckstop.com, tam je gazda Rudi, iliti Actros 1841 s ovog foruma, i imaš stručnjake za jednu i drugu marku kamiona, pitaj kaj hočeš, dečki znaju skoro sve....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 22:26   #10
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Hm, a da rađe razmiliš malo o Mecedesu? Neznam dal je kamion u igri ili kombi, al znam da je Merc kvalitetniji od Iveca... uostalom, posjeti www.hrvatski-truckstop.com, tam je gazda Rudi, iliti Actros 1841 s ovog foruma, i imaš stručnjake za jednu i drugu marku kamiona, pitaj kaj hočeš, dečki znaju skoro sve....
Dobar ideja, hvala ti!
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.