Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2016., 11:32   #121
ja sam im nedavno dao drugu šansu i meni to i dalje ne valja nikako ni tekstura, ni okus ni ono slatko vrhnje ne spadaju u ono što ja zovem štrukli, a i ako ga nazovemo "slani kolač od sira" i dalje ne vrijedi te novce
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 14:57   #122
Ova interpretacija strukli sigurno nije The onima koji to vole na tradicionalan nacin.
Meni koji tkdjr volim tradicionalne ovo je ipsk dobro i ukusno... slatkom vrhnju unatoc.
Ne mislim da bi trebale kostati jeftinije jer se ne radi o pekari koja ima 200 razlicitih proizvoda. Oni imaju samo to. I pri Tkalci s cijenom od 15 kuna ne mogu prezivjeti.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 17:31   #123
Nedavno sam isprobala u gresnim goricama zapecene strukle i bile su fine, ali jako zasitne, jer se zapeku s vrhnjem i jajima...

Ove u la struku su mi ipak bolje, pogotovo moja omiljena verzija s tartufima
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 18:38   #124
meni su dobre i kuhane i pečene doduše, u la štruku sam bila 2 puta i oba puta sam uzela pečene, jer mi se baš to jelo... jednom slatke s borovnicama, a drugi put neke sa sitno nasjeckanim šekom i još nečim sljedeći put kad navratim, moram probati kuhane... ahhh, štrukle
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 08:41   #125
u životu sa probao jedno desetak puta štrukle, ali najupečatljivije su mi ostale u sjećanju zapečene sa sirom i vrhnjem prije dvije godine u Kumrovcu tj. onoj gostioni odmah na ulazu u selo s lijeve strane...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 01:11   #126
Otisli u la struk na desert. Cini mi se da je cijena narasla. Obicne zapecene sa sirom su bile 25 sad su 28. S tartufima su cak 38 sad, ili se varam da su bile nize cijene na pocetku. a
A ne zasitis, tanke su.

Al odes prvo u agavu preko na par mini slijedova i buteljicu. Pa ovdje na desert strukl i buteljicu vina pa lagana setnja,malo zapleses na trgu, romantika, kisica sipi. I pred kraj odes na masan burek i jogurt i miran na spavanje(bonus da sve to obavis solo

Okus sir plus umak tartufa je fantastican. Stvarno pase kombinacija i dosta se osjetio smek tartufa. Terasica iza je simpa

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 01:27   #127
Poskupili su

Tartufi odlicni
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 19:42   #128
Idejno zamisljeno kao odlazak na brunch u nedjelju ipak je ispao rucak . Uzeli smo clockwise slatke s jabukom i cimetom, slatke s borovnicama, slane s bucinim sjemenkama, slane s sirom.



Svaki put kad odem tamo zavrsim jedeci te s bucinim sjemenkama, ni ovaj put nije bilo drugacije . Ali ovaj put sam imala drustvo koje je eto htjelo slatke, pa sam ih po prvi put probala. Jabuka/cimet mi djeluje uzasno kao klasicna pita . Borovnice su mi puno neobicniji okus. Slane divne . No sve su definitivno jako fine. I tako vruce joj .

Nazalost zbog loseg vremena nismo mogli sjediti na terasi, ali ta straznja prostorija mi je fora, nije natrpana kao prednja. I jedna samo na to sto sto su taman ostali bez prirodnog soka, a bas su imali od bazge.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 21:50   #129
Ja sam sve isprobala (osim kuhanih i speka), najdraze su mi s tartufima, pa ih u zadnje vrijeme stalno uzimam...vidjela sam na fejsu da imaju neke nove - sa zacinskim biljem, pa cu uskoro u pohode
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 22:05   #130
Uf. Nikako se odvažit probat u le štruk.

Inače obožavam štrukle, pogotov klasične, može i neobične varijante, ali ovo... izgleda mi pomalo neprivlačno, plus što ne volim jesti vruće i grozno mi je kad hrana dođe na stol a da ja moram čekati 10-15min da se ohladi.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 23:41   #131
Onda bolje ne idi. Jer em su iznimno vrice em nisu klasicne strukle.
Jednostavno ih zanemari. Ima mjesta i s klasicnim struklima. U ulici do u Kaptolskoj kleti, u Esplanadi itd.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:38   #132
Kad smo kod štrukli...kaj je s onim Le Štruk? Jel to još živo?




Prebačeno s teme Slastičarnice u Zagrebu.
__________________
I don't wanna claim that I'm special

Zadnje uređivanje Pringles : 22.04.2017. at 20:32.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 13:31   #133
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Kad smo kod štrukli...kaj je s onim Le Štruk? Jel to još živo?
Jup, i ako se ne varam, preselili su se malo poviše u Skalinskoj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:24   #134
Tamo je otvorio svoj prostor i Leonardo (odmah preko od tamo gdje je bio do sad. S tim da sad valjda ima oba prostora). Pun je jedino kad ne radi Nokturno sto je skoro nikad (citaj: recimo na Uskrs). Mozda ovim novim prostorom pridobiju stogod turista od Nokturna.

Za LeStruk ne znam da su se prebacili, znam da im je terasa u prolazu kraj prostora u kojem su bili. Sto ne znaci da se nisu prebacili malo iznad, nego da nisam primijetio
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:32   #135
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Jup, i ako se ne varam, preselili su se malo poviše u Skalinskoj
Koliko se sjećam, pisalo je ovdje da ne valjaju?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:41   #136
Meni bas pasu strukle tamo. Bas se spremam na te nove s cilijem i cokoladu.
U leonardu sam jela NAJGORE IKAD u zivotu, a ponavljam, stvarno svasta mogu pojest.
__________________
olee
ilaary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 15:11   #137
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Za LeStruk ne znam da su se prebacili, znam da im je terasa u prolazu kraj prostora u kojem su bili. Sto ne znaci da se nisu prebacili malo iznad, nego da nisam primijetio
Ono iza je ostalo gdje je i bilo. Ta "terasa" jel Sam lokal je otišao malo poviše, sad jel u prvi lokal do, ili drugi, nisam siguran.

Ja volim tamo štrukle. Doduše, nisam slatke probao, nisam fan, samo slane, pa možda baš i nije za ovu temu osvrt
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 15:36   #138
Meni su i slatke s borovnicom u La Štruku bile super, jedina im je mana što dođu vrele pa onda tužno gledam u njih neko vrijeme, a draže me
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 17:03   #139
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Kad smo kod štrukli...kaj je s onim Le Štruk? Jel to još živo?
Le Štruk.

Sve pohvale.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:01   #140
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Meni su i slatke s borovnicom u La Štruku bile super, jedina im je mana što dođu vrele pa onda tužno gledam u njih neko vrijeme, a draže me
Znači cerekam se nesmiljeno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.