Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2015., 10:57   #21
Potrošili smo svu mokru hranu za pse. Uz sve kaj se lijepo događa ostala sam i bez mobitela jer je krepao. Popravak je 200 kn a sam mob ne dođe tolko. Plus, jedna mačka (Spider) mi opet vrišti kad jede što znači da će ipak morat ići na čupanje ostatka zubiju što znači da ću pak za nju morat skupljat a i Hogar mi je sumljiv jer stalno kopa po ustima a već je 4 ili 5 puta bio na operacijama usne šupljine. Dobro je par mj. a onda opet. To je užasno opasno jer ima leukemiju i kronično mu zatajuju bubrezi pa je svaka sedacija užasno riskantna.
Njemu su svi zubi počupani osim očnjaka ali stalno mu te nekakve kosti i izraslice niču pa to treba brusit, bušit, prevlačit opet meso preko toga. Poludit ću više
O novcima neću ni govoriti. Mislim fakat je situacija za bacit pod tramvaj!
Taman mislim, ajde, bude nekako a onda se sve sruši i samo mislim, ne bum nikako!
astral walker is offline  
Old 08.02.2015., 15:52   #22
Dobila mobitel, opet dostupna.
astral walker is offline  
Old 11.02.2015., 18:53   #23
Sad sam već sigurna da ću ovo smeće od kompa baciti kroz prozor! Govnarija ima tako malo memorije i tako je prastar da je svaki put kad idem na net borba. Nedaj bože da napravim pauzu od pola sata i ništ neim na netu već tako ostavim. Kad ponovo probam, sve zamrznuto, ni sim ni tam. Fuj! Mrzim tu ogavnu starudiju. Jednostavno oduzme previše živaca!
Bila sa Spider na pregledu i nešto se dešava sa čeljusti. Rekao on meni šta ali... U glavnom, trebala bi kao na operaciju. Prvo na slikanje pa onda valjda maknu jedan zglob čeljusti i ona se onda drži na mišićima a tada bi joj povadili i ostatak zuba. Sve to mi zvuči ogavno i jednostavno otežem do zadnjeg. Sve ju promatram kako je i kak se ponaša i negdje u sebi se nadam da bi tu operaciju izbjegli.
Drugo, hvala svima koji i dalje misle na mene i koji ne dozvoljavaju da skapamo.
Puno hvala osobi na donaciji (osoba htjela ostati anonimus)!
Što se tiće posla, još ga nigdje na vidiku. Volim Hrvatsku, volim svoj život.
astral walker is offline  
Old 11.02.2015., 20:49   #24
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Što se tiće posla, još ga nigdje na vidiku. Volim Hrvatsku, volim svoj život.
Tako treba,samo pozitivo i sve bude oki
cupanka is offline  
Old 12.02.2015., 12:23   #25
Spider je potpuno prestala jesti. Sutra ide na slikanje i vj. na operaciju. Htjela sam to izbjeći ali svemir želi drukčije. To joj nije prva operacija pa me strah za nju. Inače je plašljiva maca pa su joj ovakve stvari veliki stres.
Šaljite pozitivne vibre mojoj bebi. :-(
astral walker is offline  
Old 12.02.2015., 16:59   #26
Ajoooj...
Sreeeetno, držimo fige da sve prođe odlično!
Amber12 is offline  
Old 13.02.2015., 00:51   #27
A koja govnarija! Vratila se doma navečer a Hogar slini i tetura, dezorjentiran. Doživio epi napad dok me nije bilo. Evo ga sad u košari, bez ravnoteže i sav splašen. Ne znam šta ga je ovaj put izazvalo. Dali se i njemu vratila bol u ustima pa ona izazove napad kao i prije zadnje operacije ili je majmun Duško (drugi mačak) opet radio sranja i napadao ga a Hogaru treba mir i život bez stresa. Sve jedno sranje za drugim. Svaki napad mu oštečuje mozak, svaka narkoza i ovako kronično sjebane bubrege. Ponekad je stvarno previše svega toga. Umorna sam.
astral walker is offline  
Old 13.02.2015., 14:37   #28
Hogar je i jutros slinio pa sam zaključila da nije kriv Duško nego nešto u ustima. I no i Spider danas su završili kod veta. Na sreču nije ono čega sam se bojala. Nisu mu ponovo narasle izrasline u ustima neg ima upaljeno i natečeno zubno meso pa si to ugrize i od bola dobije epileptički napad. Stavljen je na antibiotike pa ćemo zmišljat dalje toplu vodu. Red antibiotika, red kortikosteroida, red renala, red ipakitina. To je njegov život. Spider ipak nije stvar u čeljusnom zglobu izgleda ali je ostala na operaciji da joj povade sve zube osim očnjaka. Onda sa njom slično: red kortiča, red antibiotika.... jedino još ne treba renal jer su bubrezi ok za sada. Ipak sam kupila mokrog renala koji inače ne koristimo dok Hogiju ne splasne to zubno meso. Nemam pojma kaj ću njoj davati. Neki puta ti baš kažu da poslije vađenja zubi moraju jesti tvrdo. :-(
Žao mi je kaj sam se morala vračati sa zoo taksijem neke vrste pa mi je zaračunao 70 kn od veta do mene. Pala sam u nesvijest. Očekivala sam maksimalno 40. Po podne će Spider pokupiti frendica i dopeljati mi je. Uvijek je problem s prijevozom u jutarnjim ili ranim pop satima kad svi rade. Onda ovisiš o taksijima.
Nadam se najboljem mogućem ishodu za njih.
astral walker is offline  
Old 16.02.2015., 12:34   #29
Dopisujem se sama sa sobom. Pri tom ne mislim na onog soba s rogovima.
Nema ljepšeg neg kad ti dođe račun za struju sa 0 kn. Mislim, račun iznosi 0 kn za prvi mjesec. U to nije uračunata mrežarina od Hepa al struja je 0 kn! :klap:
astral walker is offline  
Old 20.02.2015., 11:30   #30
Hogar nije htio mokri renal, nije ga htjela ni Spider. Neću više uzimati taj od Hillsa. Pojele ga druge mačke. Uzela još 2 kg suhog od royala. Spider štrajkala glađu i ponovo završila kod veta na antibiotiku i analgetiku. Kupila joj recovery i probala dati na špricu. Promašaj. Slinila, otimala se... Ponovo kod veta, antibiotik, analgetik..... Vidla je kak kriomice jede. Luda mačka!
Izgleda kao da se i Josip razbolio. On je hrčak. Ljuskaju mu se uha i možda mu je ponovljena šuga. Imao je jednom, stavila mu malo strongholda i prošlo. Stronhold božje skup a njemu treba pola od pola kapi. Hrčak je jelte. Međutim strah me da stronghold ne kokne njega.
Kupila konzervi Land Flaisha za pese i mačke i naručila 12 kg Smille iz Zoo plusa.
Kupovala hranu sebi. Posla nigdje na vidiku. Sad me već opet vuče na odustajanje. Naime, popizdit ću u ovakvoj status quo situaciji.
Nekak se osjećam bezizlazno. Besperspektivno...
astral walker is offline  
Old 28.02.2015., 00:13   #31
Što ima novog kod vas? Kako stojite s hranom za životinjice?
Nadamo se da se okay držite i da ne posustajete... pratimo vas.
Amber12 is offline  
Old 01.03.2015., 13:52   #32
Baš sam se i mislila opet javiti jer opet naravno moram žicati. Ona papica za štence, u glavnom nitko ju neće jesti samu pa ju moram mješati s konzervama i onda pojedu. Za mačke je stigla ta suha smilla. Kupila sam stronghold za hrčka, još je fala bobu živ i sad ćekam eventualne rezultate tj. da mu dlaka počne rasti. Bili smo kod veta i nisu gljive. Konzerve nestaju brzinom svjetlosti. Sad sam uzela nekih 5 felixa za mačke i dvije nekakve jeftine za pese. No, dobro je, jedu. Renal također užasno brzo nestaje jer ga jedu dvije mačke a ostali kradu pa ko kobac moram stražariti nad tim. Tajga u 4 mj navršava 16 godina i već teško hoda. Tina također. Morat ću za koji dan kupiti Neurobione jer ih diže i apetit im popravlja. Boćica je 100 kn. Platila sam neke režije i kaj sad opet?
Opet moram žicati jer od posla ništ. Netko pokušava nešto ali kaže mi "teško je". Jebi ga, da nije teško, svi bi imali posao i nitko nebi trebao žnjoru. :-(
Hrana za hrčke mi treba, hrana za mene, peleta više nemam, praška za pranje... Ma opet jovo na novo.
Eto, tko me nije zaboravio, ja i živine smo zahvalni na svemu.
Guramo samo kad vidimo tj. kad ja vidim da ima nekog kome je stalo. Kad to stane, i ja stanem i potonem i onda mi je sve besperspektivno.
Prodajem neki nakit prek neta (svoj) ali zajebano mi je ovdje stavit slike jer komp nemre obradit zbog sporosti a ide preko photo bucketa. Ak uspijem, stavim fotke i ovdje.
astral walker is offline  
Old 02.03.2015., 10:17   #33
Svaki put kad vidim da si nešto napisala, poveselim se da javljaš da si pronašla posao.
Flokithedog is offline  
Old 02.03.2015., 13:15   #34
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Svaki put kad vidim da si nešto napisala, poveselim se da javljaš da si pronašla posao.
Joj, iz tvojjih usta u božje uši! I ja se svaki dan nadam da bu nešto. Za sad je to samo nada.
astral walker is offline  
Old 02.03.2015., 14:30   #35
Okej... žao mi je što im se baš ne sviđa ta hrana.
Međutim, drago mi je vidjeti da se ipak nekako snalazite iz dana u dan koliko god teško bilo. Izdržite, nakon ovog može krenuti samo prema naprijed.

Imam broj pa čim budem u situaciji pomoći, javim se.
Amber12 is offline  
Old 03.03.2015., 14:03   #36
Quote:
Amber12 kaže: Pogledaj post
Okej... žao mi je što im se baš ne sviđa ta hrana.
Međutim, drago mi je vidjeti da se ipak nekako snalazite iz dana u dan koliko god teško bilo. Izdržite, nakon ovog može krenuti samo prema naprijed.

Imam broj pa čim budem u situaciji pomoći, javim se.
Hvala ti. Ma to s hranom je valjda ko i kod nas, što je zdravija manje nam se sviđa. Super pojedu s konzervama pa bar znam da dobiju nešto dobro jer ima 70% mesa. Konzerva je samo sredstvo povezivanja u kašu. :-D
astral walker is offline  
Old 03.03.2015., 14:37   #37


http://i1128.photobucket.com/albums/m497/astralmeduza/f2f10eff-5379-4260-b4bf-397d6b41efb2_zps1fd9dc30.jpg



Ovo su fotke od prije kad je Hogar imao jednu od kriza otkazivanja bubrega.
Crno bijelo je Spider koja je sad nedavno bila na operaciji zuba.
Hogaru infuziju dajem doma kad je potrebno a ne više kod veta, naravno, tu potkožnu. Baš sam mu jučer davala jer pije ko sumanut a stalno je dehidriran. Danas je bolje pa ću ponoviti za koji dan. Spider konačno jede pa je za sad ok.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 05.03.2015. at 14:33. Reason: prevelika fotografija - pogledati pravila
astral walker is offline  
Old 03.03.2015., 17:31   #38
Drago mi je da su miceki bolje <3
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Old 05.03.2015., 15:13   #39

OGRLICA OD DRVENIH PERLICA I KOŽE ručno oslikana na jamaici
Dužina 44 cm
CIJENA: 150 kn



Srebrni prsten 925 promjera 17mm sa prirodnim citrinom.
Prirodni citrin je jedan od rijetkih kamena kojem nije potrebno punjenje ni pražnjenje. Poništava negativnu energiju a topla energija potiče optimizam, privlači bogatstvo i pomaže ga održati. Dobar za mentalno fokusiranje i izdržljjivots te smopoštovanje. Kamen uspjeha jer promovira obilje osebno u poslu i trgovini. Povezan sa mentalnom jasnoćom, povjernjem, srećom, veseljem i osjećajem moći. Zaštitni kamen! Povezan sa solar pleksusom te pomaže probavu i eliminira noćne more. Prirodni citrin vrlo je rijedak!
Cijena: 150 kn


OGRLICA OD ŠKOLJKE ručna izrada
Dužina 41 cm ili 45 sa produžnim lančićem.
Ogrlica unosi dašak Jamaice gdje je i kupljena
CIJENA: 70 kn


OGRLICA SA KITOVIMA NAPRAVLJENIM OD SEDEFA I STAKLENIH PERLICA
Dašak Jamaikanske plaže
Dužina 41,5 cm
CIJENA: 150 kn


SREBRNE NAUŠNICE 925 SREBRO
CIJENA: 110 kn


LABRADORIT
Veliki primjerak prekrasnog zlatnog labradorita. Stražnja strana je ravna i ima rozi odsjaj što je rijetko. Pogodan je za ugradnju u nakit.
Dimenzije:35mm x 24mm x 10mm
Labradorit je mistični zaštitnički kamen koji čisti auru od neželjenih antiteta i loše energije. Unosi svjetlo i povezuje nas s univerzalnom energijom. Potiče razvoj intuicije i dovodi nas u dodir s podsvjesnim. Uči nas kad je pravi trenutak za djelovanje.
Također pozitivno utječe na oči i mozak, regulira metabolizam,olakšava reumatizam, oslobađa menstrualne napetosti i štiti od kompjuterskog zračenja.
Kristal za svaki dom!

CIJENA: 250 kn



Ovo je ogrlica od bojanog HOVLITA duga 41 cm.
Hovlit je poludragi kamen koji smanjuje kritičnost, sebičnost, nepetost, patnju i grubost. Potiče finoću, taktičnost, povoljno djeluje na kosti, zube, razinu kalcija i nožne grčeve. Pojačava kreativnost.
Cijena: 150 kn
astral walker is offline  
Old 06.03.2015., 20:56   #40


ROZA KVARTZ
Privjesak od savršeno ispoliranog velikog komada roza kvartza sa alkicom od 925 srebra.
Dimenzije: 35mm x 23mm x 14mm
Roza kvartz je kamen bezuvjetne ljubavi i mira. Najznačajniji je kamen za srčanu čakru, otvara srce na svim nivoima, dovodi do samoiscjeljenja i ljubavi prema sebi. Smiruje u krizama i traumama. Ako tražite ljubav, ovaj kristal ju privlači. Također pomaže kod pristiglih promjena. Donosi olakšanje kod problema srca i pluća, olakšava rad bubrega.
CIJENA: 250 kn


ŽAD
Privjesak od žada u obliku delfina.
Dimenzije: 25mm (20 bez kukice) x 12mm.
Žad simbolizira čistoću i spokoj, vjeruje se da donosi sreću i prijateljstvo, štiti od zla i harmonizira srčanu čakru. Žad stabilizira osobnost i usklađuje dušu sa tijelom. Oslobađa vas loših misli i smiruje um. Potiče vas da postanete i budete ono što stvarno jeste.
Pomaže rad bubrega, oslobađa toksina, pomaže radu jetre.
CIJENA: 70 kn




NARUKVICA U TIPU CRVENOG KORALJA
Unutarnji promjer 57 mm
CIJENA: 50 kn


STAKLENE PERLE
Dužina 38 cm
CIJENA: 50 KN

Zadnje uređivanje fermina-daza : 07.03.2015. at 00:54.
astral walker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.