Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2015., 18:46   #81

LIjepi 925 srebrni križić privjesak
Dimenzije: 42 x 22 mm
Cijena 200 kn


Prekrasan težak upečatljiv 925 srebrni križ privjesak sa cirkonima.
Dimenzije: 32 x 21 mm
Cijena: 250 kn





Prekrasna narukvica od plavog kijanita, plavo zelenog florita sa vrlo čistim gorskim kristalom
Narukvica ima produžni lančić pa paše na manje više svaki zglob.
Flulorit je jaki zaštitnički kamen koji čisti i stabilizira auru. Vrlo je efektivan protiv kompjuterskog zračenja. Jednostavno izvlači iz tijela sve negativno i poslaguje energiju u savršen red. Reorganizira kaos, podiže samopouzdanje, izvlači stare obrasce ponašanja i ukazuje na uzroke istih. U vezama vas uči balansu.
Gorski kristal čisti auru i pojačava djelovanje svih kristala.
Cijena: 120 kn
astral walker is offline  
Old 28.03.2015., 08:56   #82
koliko veliki su psi u kg?
ema123456 is offline  
Old 28.03.2015., 11:56   #83
Quote:
ema123456 kaže: Pogledaj post
koliko veliki su psi u kg?
10, 15 i 35. Ova od 10 je 14 godina stara, ova od 15 je 16 godina i može samo mokro jesti i gutat nekaj sitno kao za mačke a ova od 35 kg ima 7 godina i debela je. :-) Eto to je ak pitaš za hranu, ak je za nekaj drugo, nadam se da sam i to uključila u odgovor. :-)
Ako pitaš za hranu, suhe imamo dovoljno do daljnjeg a uvijek fali konzervi zbog Tajge (16 godina). Kaj god bio razlog, hvala za interes.
Ampule su također problem tj nemam ih u sl. da pitaš zbog toga. :-)
astral walker is offline  
Old 28.03.2015., 21:21   #84
pitam zbog anpula. tj kupit cu im nesto protiv bestija.
ajd pls mi posalji na pp podatke za slanje tiskom.
ema123456 is offline  
Old 29.03.2015., 03:35   #85
Ema, budem.
Druge ljude i dalje molim da pogledaju stvarčice iz albuma i izaberu nešto za sebe . Prodajom i dalje financiram sebe i krznaše i pernaše. :-)
astral walker is offline  
Old 30.03.2015., 16:42   #86
Hvala Myriad i MV na donaciji. Dovukarila sam konzervi kolko sam mogla nositi. :-) Psi još ne znaju da su ih dobili. :-) Također sam saznala da ću dobiti novi komp pa ću poletiti. Puno vam hvala svima! Stvarčice su i dalje na prodaju i voljela bi da nađu novi dom. :-):klap:
Prstenak sa zelenim kristalom je odaslan danas a nadam se da će i ostale naći kupce.
astral walker is offline  
Old 30.03.2015., 16:56   #87
Bravooo,svaka čast ljudi velikog srca
cupanka is offline  
Old 31.03.2015., 13:43   #88
Draga Astral od srca se radujem svakoj tvojoj ovakvoj objavi
Ljudi dobrog srca znaju koliko si se godinama žrtvovala za spas životinja i pomoći će
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Old 31.03.2015., 17:42   #89
Skakućem okolo od sreće i čekam novi komp.
astral walker is offline  
Old 01.04.2015., 22:00   #90
Drai forumaši, prodane su slijedeće stvarčice:
-obje ogrlice sa Jamaice
-ogrlica od staklenih perli
-privjesak sugilit
-privjesak granat u žićanoj košarici
-privjesak delfin
-privjesak rozi kvarc
-privjesak srebrni križ sa cirkonima
-prsten nepravilnog oblika
-prsten sa zelenim kristalom
-narukvica delfin
-narukvica od bisera
-ogrlica sa kitićima
-ogrlica od tigrovog oka
-srce ametist
-labradorit

JOš uvijek dostupni su:
-gotovo svi srebrni prsteni
-prsten od nehrđajućeg čelika
-srebrna narukvica
-privjesak srebrni križić
-privjesak od jaspisa
-rutil kvarc kristal
-jaje od ocean jaspisa
-narukvica od fluorita
-privjesak tigrovo oko
-ogrlica od tirkiznog howlita

Mislim da sam sve pobrojala a stavit ću još nekoliko narukvica i prekrasni srebrni prsten od rijetkog Mexičkog opala.
Dakle, još imate što za izabrati.
Stigao je novi komp ali još nije u pogonu. :-)

To su dobre vijesti.
Druga shiti vijest je da sam našla mačića na parkiralištu bolesno pitomog, opet bijelog sa tigrastim repom a prije svega mjesec dana sam udomila istu takvu mačku a prije godinu istu takvu a ima ih još sam je jedna sterilizirana a jedan divlji mužjak. Netko sije takve mačke na mom parkingu. Bili smo kod veta, stavili ampulu, dali tabletu protiv glista, ukapali kapi protiv šugaraca...
Stavit ću fotke malca kad mi frendica pošalje. Smjestila sam ga kod jedne žene blizu hranilišta. Iskreno se nadam da će se brzo udomiti. Zove se Matildo. :-)
astral walker is offline  
Old 06.04.2015., 13:46   #91
Komp je u pogonu i super je! JOš jednom hvala poklonitelju lapa. Pri dan je bio super brz a onda ja slučajno stisla neko ažuriranje (milion stavki) i sad je spor i nemrem opće na photobucket pa nemrem do slika. Teško i na forum dođem ali to je normalno jer se još ja i on upoznajemo. Ponovo mi mora dopuzati frend i stavit ga na prvobitne postavke da dečko bude u naponu snage a onda vas podsjetim slikicama kaj još prodajem i stavim slikice Matilda.
Nego, očito se pročulo da mačke super završe ak budu na mom parkiralištu i evo danas novog mačića. Nekih 6 mjeseci, tigrast, pitom, mekan... Evo ga kod mene u kupaoni.
Divna li svijeta!
astral walker is offline  
Old 07.04.2015., 15:16   #92
Novi mačić nazvan je Oskar i smješten je kod frendice. Zvala me jučer žena koja čuva Matilda da dođem po njega jer proljevira, povraća i konstantno je napuhan. Svašta mi je palo na pamet, zvala dva veta , čekala do danas da netko počne radit al situacija se smirila. Sve jedno smo bili kod veta, dobio produženi antibiotik, vitamine i peptoran. Nema temperaturu, nije pothlađen ali je napuhan. Prvi dan sam mu ugurala tabletu protiv glista i ampulu protiv buhetina ali gliste nije iskenjao. Opet mu danas nakapala kapi protiv šugaraca i u četvrtak idemo opet vetu. Sad bu morao jesti samo suho i to cat chow sensitive jer je prava medicinska preskupa. Do fotki i dalje nemrem pa nemrem ni stavit fotke. Probat ću ali neće me nekak. Baš sam sad skužila da mi odu 3 konzerve od 400 g dnevno. Skup je to sport. :-(
astral walker is offline  
Old 07.04.2015., 15:45   #93





Eto ovo je Matildo. Obožavam kad napišem pol stranice i slučajno obrišem sve.
U dva navrata su dakle kupljene konzerve za pse, dvije vreče peleta, biokil za pese, ampula protiv buha (neka nova) za Matilda, tableta protiv glista, killer protiv šugaraca, mali stronghold za hrčka, cat chow suhi za Matilda, dvije vrečice gastrointestinala za Matilda, hrana za mene.
Vet nije ništa plačen za sada a idemo opet u četvrtak. Drugi mačić za sada izgleda zdravo. Trebat će isto ampulu a odglistan je za prvu rundu.
I dalje nudim nakit, i dalje trebam pomoć. Nadam se ne dounedogled. :-(
Predajem jučer drugog mačića frendici na čuvanje i vidim dvije ptice jedna na drugoj. Prva pomisao da se golubovi pare ali pogledah malo bolje a ono vrana dograbila malog golubića iz gnijezda i ubija ga. Zaletila sam se zaboravivši na bol u kukovima ili bilo čemu i otela joj golubića. Krkljao je krv i zatvarale su mu se oči pa sam mislila da je gotov. Kanila sam ga vratiti vrani kada ugine. Međutim, evo malog živog kod mene, oporavio se, hranim ga i izgleda da se izvukao. Još ima žuto paperje po sebi. Zove se Dašenka. :-D
Sada sam bogatija za jednog golubića. :-D
astral walker is offline  
Old 09.04.2015., 12:52   #94







astral walker is offline  
Old 09.04.2015., 13:02   #95









Evo ovo ponavljam slikice stvari koje su ostale za prodaju. Opis je na nekoj od prethodnih stranica da sad i to ne kopiram. Pronađite nešto za sebe.
astral walker is offline  
Old 09.04.2015., 13:03   #96

astral walker is offline  
Old 12.04.2015., 15:37   #97
http://i1128.photobucket.com/albums/m497/astralmeduza/obr%204928_zpswigoonv5.jpg



Srebrni 925 prsten POTPUNO NOV NIKAD NOŠEN sa rijetkim Mexičkim opalom.
Unutarnji promjer: 17,5 mm
Ovaj prekrasni prsten je jako teško uslikati jer se opal presijava u plavo zelenim nijansama a to se na slici ne vidi. Ovo rozo oko njega je matrica na kojoj je opal narastao. Mene podsjeća na plavo jezero u koje se baciš sa stijene. Prekrasno!
Opal je inače kamen zaštite koji nas puni pozitivom, ljubavlju i strašću. Uči nas karmičkim zakonima i pomaže da se izrazimo na najbolji način. Pojačava samopouzdanje i govorničke vještine budući da utječe na grlenu čakru.

Cijena: 260 kn

Vidim da su mi neki pokušali poslati pp ali je inbox bio pun. Sad sam ga ispraznila.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 16.04.2015. at 22:14. Reason: prevelika fotografija
astral walker is offline  
Old 14.04.2015., 13:59   #98
Nikom se ne sviđaju moje stvarčice?
Prodala sam ovaj privjesak od tigrovog oka ali uz moć uvjeravanja. Nije baš da ga je htio.
Pogledajte si malo, možda ima nešto baš za vas.
Hvala S i Z na donaciji. Kupila sam 2 kg renala i 12 konzervi od 400 g za pse.
Uzimam one iz dm-a klasik kaj su ko mesni doručak pa to radje jedu ove dvije seniorke.
Jučer je do duše Tajga imala proljev, ne znam jel od njih ali danas je ok. Ma dobro se mi družimo.
astral walker is offline  
Old 14.04.2015., 14:27   #99

Tina prije par godina


Tajga prije par godina


Zita prije par godina a u pozdini dupe od Tajge i ovo crno je Vilika. Ona će uskoro napuniti 17 godina.
astral walker is offline  
Old 16.04.2015., 20:30   #100
Nikom se ništa ne sviđa?
astral walker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.