Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2015., 10:54   #41
Sinoć smo malo i spavali,no bilo je frke,povračala je,jela je brikete i nadražili su joj želudac (moja pretpostavka),kasnije je jela paštete i evo sve je ok.
Rana je dobro,ne liže ju više i ne pokušava više dirati konce,noga je sve stabilnija i više se oslanja na nju,terapiju i dalje dobiva,sve u svemu-dobro smo


Tena se zahvaljuje Pet Shop Šape na hrani i stelji i dragoj teti Jani P.koja je za nas preuzela nagradu i poslala nam
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 20:50   #42
Lijepe vijesti, drago nam je da ste dobro (bolje), a i ova pošiljka vam je expresno stigla :klap:
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 12:06   #43
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Lijepe vijesti, drago nam je da ste dobro (bolje), a i ova pošiljka vam je expresno stigla :klap:
Hvala teta Lily04,bolje smo,svaki dan sve više
Da,pošiljka je brzo stigla,teta Jana je to expresno riješila



Jutros smo jako gladni pa vičemooooo

cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 13:24   #44
Tena je jutros bila na kontroli,veli vet da je to super,rana lijepo izgleda i da se vidimo za 2 tjedna kad će joj vaditi fiksatore,pitala sam dali se može odmah i sterilizirati,dao je zeleno svjetlo tako da će se i to obaviti.

Kod veta nas je čekala teta iz udruge Devet Života i proslijedila nam vrijednu donaciju gospodina koji želi ostati anoniman,a mi mu se ovim putem zahvaljujemo od sveg srca


Jučer je završila i aukcija koju smo pokrenuli paralelno sa temom,hvala od srca svima na sudjelovanju,skupili smo preko 1000kn,budući da je tenina operacija plaćena vašim donacijama a i ostalo je još za rtg,vađenje fiksatora i sterilizaciju (ako zafali dodamo od aukcije),novac će se trošiti po potrebi.

Hvala vam dragi moji što ste i ovog puta pokazai koliko ste veliki i pružili ruku spasa još jednom bičulencu
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 13:39   #45
Sve će biti dobro drzi se cupanka, idemo dalje...
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 13:51   #46
Mačji život je pretežak....dok batlerica čisti pješćanik,Tena je odlučila odmoriti ko "prava"





Hoće teta Lily04,mora...
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 18:20   #47
Malo smo se terapirali












Ili bolje da kažem pokušali smo,jer je curki važnije maženje



cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 14:34   #48
macica

Ajde baš sam vesela da je maca dobro. Uvijek se rastužim kad
macicama (i drugim životinjama) nema tko pomoći.
Svaka čast našoj Čupanki na trudu i ljubavi koju im daje
leda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 15:15   #49
Teni je bilo dosta života u lutanju i bolovima, sad mora nadoknaditi propušteno, a i rana će prije zacijeliti kad teta cupanka malo pomazi
A ove lampe i ostala pomagala će doći na red, bitno da je Teni bolje, naočigled se oporavlja
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 15:17   #50
Što je ova naprava ako smijem pitati?
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:11   #51
Quote:
leda1 kaže: Pogledaj post
Ajde baš sam vesela da je maca dobro. Uvijek se rastužim kad
macicama (i drugim životinjama) nema tko pomoći.
Svaka čast našoj Čupanki na trudu i ljubavi koju im daje


Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Teni je bilo dosta života u lutanju i bolovima, sad mora nadoknaditi propušteno, a i rana će prije zacijeliti kad teta cupanka malo pomazi
A ove lampe i ostala pomagala će doći na red, bitno da je Teni bolje, naočigled se oporavlja
Joooj teta Lily04,ova mala mene vrti oko malog prsta,stalno nešto izvoljeva i sami problemi s njom,jer kao što vidite,njoj je do maženje a ne do terapija i ozdravljenja

Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Što je ova naprava ako smijem pitati?
Smijete naravno,ovo vam je magnet koji djeluje na mikrocirkulaciju, potiče rast stanica, smanjuje bolnost,a ovo drugo što svijetli zeleno je lampa koja obnavlja kožu,pomaže smanjenje akni,ožiljaka,može se koristiti za upale dišnih puteva (tako su meni objasnili )
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:22   #52
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Smijete naravno,ovo vam je magnet koji djeluje na mikrocirkulaciju, potiče rast stanica, smanjuje bolnost,a ovo drugo što svijetli zeleno je lampa koja obnavlja kožu,pomaže smanjenje akni,ožiljaka,može se koristiti za upale dišnih puteva (tako su meni objasnili )
Ista situacija kao i kod mene - kada ga stavim na tu terapiju on se samo migolji i želi maziti.
Siročići mali željni ljudske nježne ruke i maženja
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:30   #53
Može neki link za to? Ako nije dozvoljeno ovdje javno, može na PP?

Hvala!
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:37   #54
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Može neki link za to? Ako nije dozvoljeno ovdje javno, može na PP?

Hvala!
Nažalost nemam nikakve podatke niti linkove o napravama jer nam ih je donirao anonimni gospodin,probajte jedino možda upisati ime sa kutije,malo gore imate slike

Arvena blago nama s njima,pune ruke posla
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 18:11   #55
Tenica je super,više nije na antibiotiku no dobiva vitamine i terapije lampom i magnetom svaki dan.





Idem joj na živce
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 15:13   #56
Tena,cupanka i cupankine šapice vam žele Setan Uskrs,hvala vam što nam pomažete i što nas podržavate



cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 17:07   #57
Evo nas,došli sa operacije,ovaj puta je išla pod opću klasičnu anesteziju pa je pospana malo

Uglavnom,fiksator je izvađen jer je sam krenuo van,tj probio joj je "koljeno" ipak,ostavio je dvije žice još unutra jer nije to još zaraslo kako treba,i ukoliko joj ne bude smetalo,neće ih niti vaditi.

RTG nije bio potreban jer je sve vidio kad ju je otvorio,sterilizacija također nije obavljena jer bi to ipak bilo previše,tako da nas to čeka za koji mj.kad ovo prebrodimo.







Račun za vađenje fiksatora


600.22-250 u kasici imamo još 350.22kn čuvamo za sterilizaciju ili ukoliko se budu morale vaditi ostavljene žice iz noge.
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 21:07   #58
Ne znam uopće što bih napisala...ne znam kako da krenem,stegnulo me u grlu,cijeli dan nisam pri sebi....Tena je u stacionaru kod veta,sutra opet ide na operaciju,noga je opet slomljena.....

Znači ukratko,Teni su jučer izvađeni fiksatori iz noge,prerano dakako,ali moralo je to van jer je samo krenulo pa joj je probilo "koljeno",kad sam ju donijela kući bila je još pod anestezijom,probudila se,bila je plaha,povraćala je.
Ujutro su se mačke počele vijati i jedna je skočila na kavez u kojem je ona,ona se jako uplašila i skočila te pala na tu nogu,obzirom da nije vrisnula niti se derala,nisam mogla vidjeti da se nešto dogodilo dok joj nisam dala jesti,kad se ustala vidjela sam da joj noga stoji isto kao kad je bila polomljena,odjurili smo vetu,nažalost moja se slutnja pokazala istinitom,ostala je u stacionaru,sutra će ju ponovo operirati,a ja ponovo trebam skupiti novac...

Duša me boli vjerujte mi,ona je toliko dobra maca i nikako ne zaslužuje da joj se ovako nešto događa...



cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 09:17   #59
Može li netko donirati podloge i Octenisept,toga će nam trebati a novce što imamo ne smijemo dirati jer će vjerovatno sve otići na operaciju i opet vađenje fiksatora...također bi nam dobro došao još jedan kavez u koji bih zatvorila mace barem preko noći da ne luduju i da Tena ima mira za vrijeme kad ne mogu biti uz nju i paziti?

http://www.zooplus.hr/shop/psi/trans..._kavezi/311775

Hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:35   #60
Draga Cupanka, srce me boli kada čitam ovakvo što
Moj mali je nosio fixator 6 tjedana i premrla sam od straha kada je mali idiot skočio sa sola na pod (mislila sam da si je opet rasipao kosti, ali srećom nije).
Mi smo imali primitivniju varijantu fixatora.
2 tjedna mi se je učinilo malo jer je moj muž imao puno fixatora u sebi i svaki se je imao minimalno 6 - 12 tjedana - no o tome odlučuju vetovi.
Nemoj se sekirati - sada kada dobije novi fixator držite ga minimalno 6 tjedana i biti će sve OK.
Ti si napravila sve ispravno i slušala vetove što su rekli - nema griže savjesti ili lošeg osjećanja zbog novonastale situacije
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.