Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2016., 20:06   #1
I mene su napustili :(

Prije nekoliko dana mi je dojavljano da su dva psića izbačena na groblju u Višnjevcu dolutala jednoj obitelji u dvorište, jedan maleni je udomljen , drugi je ostao, i kako to obično biva, nitko se nije javio na apel za smještaj niti bilo kakvu vrstu pomoći...malac je završio kod mene...uz mojih 11 maca i 2 psa, ja sam imala mjesta uzeti još jednog na NEPLAČENI smještaj..
MOLIM za pomoć prvenstveno u vidu hrane, ampulice, ili nofčeka za isto.
Molim vas također da dijelite album, jer se možda baš među vašim prijateljima krije njegov zauvijek čovjek
Sve info možete dobiti u inbox ili na 0915115188
Hvala unaprijed













cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 11:30   #2
Joj, pa dlagi ljudeki, ja sam gjadan...teta koja me uzela brine o 11 maca od kojih su 3 bubane kao i sama teta jer je bolest sa maca prešla na nju, i o 2 psa+ sad ja...teti nitko financijski ne pomaže, teta ima novčiće samo koje skupi na aukciji, nažalost zadnju aukciju koju smo imali pred Božić smo potrošili na hranu i većinu na bubane i na cijepljenje maca (svi računi su ili će biti na njenom profilu koji je javan i možete vidjeti sve u svakom trenutku), donaciju hrane nam već jako dugo nitko nije poslao...baš smo tužni...

Ja Vas dobri ljudi ovog foruma mojim za koje zrno hrane, za ampulicu protiv buha...želim biti lijepi i debeli i dobiti i ja priliku za svojim zauvijek domom i boljim životom

cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 15:47   #3
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Joj, pa dlagi ljudeki, ja sam gjadan...teta koja me uzela brine o 11 maca od kojih su 3 bubane kao i sama teta jer je bolest sa maca prešla na nju, i o 2 psa+ sad ja...teti nitko financijski ne pomaže, teta ima novčiće samo koje skupi na aukciji, nažalost zadnju aukciju koju smo imali pred Božić smo potrošili na hranu i većinu na bubane i na cijepljenje maca (svi računi su ili će biti na njenom profilu koji je javan i možete vidjeti sve u svakom trenutku), donaciju hrane nam već jako dugo nitko nije poslao...baš smo tužni...

Ja Vas dobri ljudi ovog foruma mojim za koje zrno hrane, za ampulicu protiv buha...želim biti lijepi i debeli i dobiti i ja priliku za svojim zauvijek domom i boljim životom

Pa zar su na vas svi zaboravili, pretužno
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:30   #4
Nisu teta Lilly, samo..puno je potrebitih i svi trebaju pomoć.....

Dragi moji, hvala Vam od svega srca na uplatama, što ciljano za malenog, što općenitih za moje štićenike...veliko, veliko Vam hvala.

Sve skupa je uplaćeno velikih 800kn

winica 100kn

MalaKap 150kn

Parfemic1 200kn

Carla Marks 50kn

Anonimno 300kn

Potrošili smo nešto na hranu i tableticu za gliste (nju sam zaboravila slikati -.-" )


Maleni je bio kod veta, ima 1800g čiste ljubavi dobio je tableticu za gliste i pošpricala sam ga Fypristom tako da smo nametnike riješili, sad nam slijedi cijepljenje, čipiranje i sve ono što bude trebalo....maleni je pravi mali zvrkić, samo bi se igrao, trčkarao, mazio i grickao..prava mala pseća bebica

Javimo se uskoro sa novim fotkicama
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:33   #5
Super , lijepa svotica
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 11:32   #6
Samo da se na brzinu javimo, tu smo, dobro smo,papamo ko veliki, čekamo da dođe vrijeme kad vozimo dvije mace na docijepljivanje ( to je za kojih tjedan dana) pa ćemo usput cijepiti i malenog tako da obavim to sve o jednom trošku.

Usput smo napraviti aukciju na fejsu za našu mnogobrojnu mačko-pseću obitelj pa zavirite, ponuda je šarolika, sigurno ćete naći nešto za sebe i kupnjom pomoći šapicama

Hvala svima koji to učine aukcija
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 16:01   #7
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Samo da se na brzinu javimo, tu smo, dobro smo,papamo ko veliki, čekamo da dođe vrijeme kad vozimo dvije mace na docijepljivanje ( to je za kojih tjedan dana) pa ćemo usput cijepiti i malenog tako da obavim to sve o jednom trošku.

Usput smo napraviti aukciju na fejsu za našu mnogobrojnu mačko-pseću obitelj pa zavirite, ponuda je šarolika, sigurno ćete naći nešto za sebe i kupnjom pomoći šapicama

Hvala svima koji to učine aukcija
Dobro je, neka ste svi zdravi, i ostanite tako idalje

A kako je malenom ime, presladak je
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 22:17   #8
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Dobro je, neka ste svi zdravi, i ostanite tako idalje

A kako je malenom ime, presladak je


Maleni je dobio ime Teo
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 15:37   #9
Kupili smo malenom malo konzervica da ne papa samo suho




Kako je nekoliko donacijo bilo za šapice na momoj skrbi, uzela sam od ovog iznosa za ampulu strongolda za Melicu kojoj je nešto izbilo na glavici, ne svijetli pod lampom pa je pretpostavka da si je češanjem napravila ranu koja se inficirala ušnim šugarcem (ima ih na žalost,a imaju i ostale mace...naprosto uz hranu za njih 13 i nikakvu pomoć, je nemoguće još i to kupovati )

https://z-1-scontent-fra3-1.xx.fbcdn...58&oe=57959193

I kako jedna nevolja ne dolazi sama, Muviju je opet fistulirala analka pa smo i to platili novcima iz ovih donacija


Zadnje uređivanje fermina-daza : 15.04.2016. at 23:13. Reason: prevelika fotografija - pogledati pravila
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 19:10   #10
I Malena, pesica koja je bila udomljena i vraćena nakon skoro godinu dana (razlozi su i više nego opravdani nažalost) je dobila šugu....

Molim Vas, zavirite u našu aukciju na fejsu i pomozite kupnjom, vjerujem da ćete naći barem neku sitnicu za sebe ili svoje bližnje, u ponudi imamo i domače kekse za pse koje pečem po završetku aukcije, ovisno o naruđbi, za info i sliku keksića, molim pp

Hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 15:00   #11
Samo sam se došao pohvaliti da sam se maloprije udomio
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 08:17   #12
Lijepo!!!!! Sretno ti bilo maleni!!!!!!!: top: I držim velike fige da i Malena konačno dobije svoj konačni dom!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 19:05   #13
Hvala draga khala što se uvijek radujete našim udomljenjima

Malena prvo mora ozdraviti, trenutno je oglas na njuškalu deaktiviran dok se potpuno ne oporavi, a onda idemo u nove pobjede

Teo je dan počeo razgledavanjem novog doma







Preostali novac iz Teove kasice će biti preusmjeren za hranu ili liječenje šapica na mojoj skrbi, račune ću, naravno staviti
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 22:38   #14
a što je meden, premeden

Sretno u zauvijek domu, Teo maleni
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 20:27   #15
Hvala teta Lilly04

Teo se pretvara u pravog razmaženka, stalno bi bio u rukama, mazio bi se i nosao..pa mu udomitelji ispunjavaju tu želju



cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 11:56   #16
Teo šalje pozdrave






Udomitelji su prezadovoljni s Teom, hval ga kako je jako pametan i sve vrlo brzo zapamti i nauči


Cupankine šapice i cupanka Vam žele Sretan Uskrs s malim zakašnjenjem, bolest nas je prikovala za krevet pa nismo dolazili na forum


( nisu svi na slici )
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 18:33   #17
Nadam se da ste bolje , sa toliko šapica mora biti i dobrih vibri!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 18:22   #18
Molim donaciju hepatic hrane za mace, ukoliko netko može donirati



Usput se od srca zahvaljujemo forumašici ozanavg na donaciji posteljine, plahti, deka, ručnika i igračkica za životinjice na mojoj skrbi (samo neke su bile raspoložene za slikanje



Mace posebno zahvaljuju

Zadnje uređivanje cupanka : 11.04.2016. at 19:10.
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 18:36   #19
Sretno neka sunce maleno.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 16:59   #20
Hvala draga nina.78

Od srca se zahvaljujemo forumašici kemik na donaciji tražene hrane



Također hvala i forumašici Lola 27 na donaciji stvarčica za aukciju koja je u tijeku, pa vas pozivamo da škicnete
https://z-1-scontent-frt3-1.xx.fbcdn...4d&oe=57797D85

Zadnje uređivanje fermina-daza : 15.04.2016. at 23:08. Reason: prevelika fotografija - pogledati pravila
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.