Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2009., 10:23   #361
Quote:
jehoshua kaže: Pogledaj post
očito sam ja osjetila jer sam otkrila ovaj topic. što se događa sa uvodnom ljubavnom pričom, jer vibra uspjela?
Pogledaj postove Mlinarevog sina na prošlim stranicama, i vidjet ćeš o kakvima se sve vibrama tu radi. Od kada je on odustao od pisanja ovdje, teme su se razvodnile.

Vibre uvijek uspijevaju, ali pitanje je je li cilj vrijedan toga.
BTW...postoje i negativne vibre. Kada okolnosti ne daju da se dvoje sastanu.
Na primjer, mobitel koji ostaje bez baterija, račun na nuli, a bankomat ne daje račun pa ne možeš isti obnoviti. Pa se kasni 45 minuta. Jel' da?
Singplur is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 10:36   #362
a ponekad i mejlovi ostaju nepročitani...tc tc
pročitala sam cijeli topic, a tema mi je posebno interesantna zbog manipulacije. čini mi se da se u jednom postu opisuje kako današnji zavodnici koriste razna 'oruđa' kako bi manipulirali svojim žrtvama, a zapravo nisu niti svjesni da je to magija.
inače, telepatiju sam doživjela i htjela bih više istražit to područje. a snovi su zasebna priča...
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 17:25   #363
Molim vas , zna li itko od vas nekoga tko se bavi ljubavnom magijom i ima iskustva u tome. Trebam pomoc, hitno je, hvala
jovko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:19   #364
Quote:
jehoshua kaže: Pogledaj post
a ponekad i mejlovi ostaju nepročitani...tc tc
pročitala sam cijeli topic, a tema mi je posebno interesantna zbog manipulacije. čini mi se da se u jednom postu opisuje kako današnji zavodnici koriste razna 'oruđa' kako bi manipulirali svojim žrtvama, a zapravo nisu niti svjesni da je to magija.
inače, telepatiju sam doživjela i htjela bih više istražit to područje. a snovi su zasebna priča...
Mogli bismo to reći ovako: mnogi ljudi, osobito cure, alergični su na nasilje, i obrušavaju se na njega svim sredstvima, često histerizirajući do neba, kako su protiv fizičkog, psihičkog, seksualnog i inog nasilja.
Međutim, većina tih istih cura, nije ni svjesna da ih zavodnik kojega nađu u birtiji, zapravo mentalno siluje, iliti narodski rečeno "j... u zdrav mozak". Doslovno.

Evo pogledaj primjer ove cure: http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak...,29,,174348.jl

U originalnom tekstu u Jutarnjem listu, je i tablica na što je sve potrošila 2 000 000 £. Uglavnom kupila je bivšem dečku auto, a i još ponekima. Sada ju ni jedan neće ni pogledati, dok radi kao čistačica. A onda će se iskaliti na nekakvom jadniku, vjerskom fanatiku ili na forumu, jer eto, nasilje je grozota. A što je drugo zavođenje nego nasilje. Ili je možda nevino ostati bez 2 000 000 funti?

Zadnje uređivanje Singplur : 01.09.2009. at 11:25.
Singplur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:26   #365
pojasni primjerima!
ipak se najčešće radi o trla baba lan razgovorima i nema tu neke posebne tajnovitosti. osim neverbalne komunikacije...ako je premračno, možda nećemo primjetiti 'ubojit' pogled, a pravi manipulator se neće odmah fizički oplesti oko žrtve....što ima još?

vidim da si dodao primjer...
nažalost ima i kod nas sličnih primjera
a ovo je jedan od razloga zašto ne igram loto. kaže se 'kako došlo, tako prošlo'. proživjela je filmski tih 2 000 000 funti, a čini se da joj je najveća sreća što je ostala bez njih.
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:51   #366
Quote:
jehoshua kaže: Pogledaj post
pojasni primjerima!
ipak se najčešće radi o trla baba lan razgovorima i nema tu neke posebne tajnovitosti. osim neverbalne komunikacije...ako je premračno, možda nećemo primjetiti 'ubojit' pogled, a pravi manipulator se neće odmah fizički oplesti oko žrtve....što ima još?
Neverbalna? A ne. Ima i verbalnih. Recimo, sjedi cura koju ćemo za ovu priliku zvati Iva na šanku i dolazi bilmaz koji kaže vrlo originalno i nadasve simpatično, prožeto dubokom filozofijom, kao ogledalom njegovog visokog intelekta: "Ej, mala, šta ima?"
I ona se rastopi. Poslije je godinama pričala kako pada na dečke koji joj u birtiji kažu "Šta ima" i kako voli likove što pred diskontom žicaju za pivu i promišljaju život.
Kakve veze to ima sa manipulacijom? Pa recimo da ju je uspio toliko izmanipulirati da napusti sve svoje prijatelje, i okrene se njemu, filozofu i intelektualcu (tako ga je sama nazivala, jer njegovo promišljanje života pred diskontom bila je vrhunska filozofija). I narkomanu.


Quote:
vidim da si dodao primjer...
nažalost ima i kod nas sličnih primjera
a ovo je jedan od razloga zašto ne igram loto. kaže se 'kako došlo, tako prošlo'. proživjela je filmski tih 2 000 000 funti, a čini se da joj je najveća sreća što je ostala bez njih.
Mogla si je platiti prestižni college, recimo u Oxfordu. Imala bi i za tulumarenje.
Mogla je pokrenuti neki biznis, ili jednostavno nakupovati nekretnine pa živjeti od rente.
Što će joj od cijele priče ostati do li gorak okus na te godine i propuštenu priliku i izgubljeni životni optimizam? A i na pravu se imala ugledati...Paris Hilton...To je kao da se ja ugledam na Antu Gotovca kad dobijem na lottu. Što bih? Plaćao silikone nekakvoj fufi, prodavao automobile i dilao kokain. Ili ga i sam trošio. Znam neke ljude koji bi mi postali sutra ne samo prijatelji nego i poslovni suradnici...


Tako je to. Tko se da izmanipulirati, taj se da.
Singplur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 18:01   #367
upomoc ljudi
jovko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 20:12   #368
A šta će ti? Šta misliš da češ bez nje umrijeti? Nečeš ne
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 02:03   #369
Zavođenje mislima?????

Prvo neznam dali ova tema spada ovdje,i dali je već bilo ovakvih tema, al nisam znala gdje drugdje bi ju stavila.

Istraživajući malo o Zakonu privlačnosti iliti Law of Attraction, naišla sam na netu na jednu vrlo zanimljivu temu, tzv. mind power seduction, psychic seduction, ima još sinonima, radi se o zavođenju određene osobe snagom vlastitog uma, tj. mislima.
Princip je jednostavan, treba bit skroz opušten, ući u tzv. alpha stanje i vizualizirati sebe i tu osobu u seksualnim i emotivnim scenarijima. Ključno je da kad zamišljamo da se što više uživimo u scenarij, da osjećamo da se to događa upravo sada, i jako je bitno da vjerujemo da će te situacije iz naše glave zaista postati stvarnost. Te vizualizacije treba radit na dnevnoj bazi, i malo pomalo ta osoba će biti privučena k nama, stvorit ćemo kod nje zainteresiranost za nas, tj. bit će zavedena.
Na netu ima hrpu tema i foruma o tome, ima ljudi koji su uspjeli ali i onih koji nisu osvojit osobu koju priželjkuju.
Više detalja o toj tehnici ima npr. ovdje
http://www.mindpowernews.com/MindControlSeduction.htm
E sad, zanima me vaše mišljenje o svemu tome, jeli zaista moguće zavesti nekog snagom misli?? Jeli neko možda probao?? Koliko sam shvatila princip se zasniva na Zakonu privlačnosti, samo što privlačimo određenu osobu.
Molim samo da se ne javljaju dežurni moralisti koji smatraju da je to manipulacijom nečijom voljom, jer je to tema za sebe, mene samo zanima učikovitost te tehnike.
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 02:14   #370
Iskreno, nisam nikad probao, mada bih volio.
Vidio sam na Youtube-u, jedan vidio, ne znam kak se točno lik zove, morat ću protražiti, ali uglavnom, na snimkama se vidjelo kako im lik valjda ulazi u um, govori što da rade.
Uglavnom, taj lik je gledao kroz prozor i nasumično je odabrao jednu osobu, u ovom slučaju je bila neka cura i išla je normalno ulicom i odjednom se okrenula prema njima i kad su je išli pitati zašto se okrenula gore, rekla da joj je jednostavno došlo u glavu kao da se mora okrenuti i pogledati gore, ali nije znala zbog čega. Sad kolko je to istinito, ne znam, bar je vrlo realno izgledalo na videu Morat ću to potražiti, ima negdje sigurno.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 10:34   #371
ne mogu te zamisliti kao Antu Gotovca, sa onom ulizanom kosicom..smijeh, tuga, buga...dobro zboriš, ali svejedno stojim iza toga da nema muke bez nauke...mala je bila premlada da bi razmišljala o budućnosti i nije niti pomislila da će taj novac jednostavno ispariti...
ali da se vratimo na temu...
ako smo u mogućnosti slati nekom ljubavnu vibru...isto tako postoji mogućnost da je ta osoba itekako toga svjesna i tu vibru preokrene sebi u korist. tako da na kraju ne utječemo na nju, već ona uspije nas izmanipulirati i još nam ćopi energiju...a?
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:22   #372
Quote:
anamary_ kaže: Pogledaj post
Prvo neznam dali ova tema spada ovdje,i dali je već bilo ovakvih tema, al nisam znala gdje drugdje bi ju stavila.

Istraživajući malo o Zakonu privlačnosti iliti Law of Attraction, naišla sam na netu na jednu vrlo zanimljivu temu, tzv. mind power seduction, psychic seduction, ima još sinonima, radi se o zavođenju određene osobe snagom vlastitog uma, tj. mislima.
Princip je jednostavan, treba bit skroz opušten, ući u tzv. alpha stanje i vizualizirati sebe i tu osobu u seksualnim i emotivnim scenarijima. Ključno je da kad zamišljamo da se što više uživimo u scenarij, da osjećamo da se to događa upravo sada, i jako je bitno da vjerujemo da će te situacije iz naše glave zaista postati stvarnost. Te vizualizacije treba radit na dnevnoj bazi, i malo pomalo ta osoba će biti privučena k nama, stvorit ćemo kod nje zainteresiranost za nas, tj. bit će zavedena.
Na netu ima hrpu tema i foruma o tome, ima ljudi koji su uspjeli ali i onih koji nisu osvojit osobu koju priželjkuju.
Više detalja o toj tehnici ima npr. ovdje
http://www.mindpowernews.com/MindControlSeduction.htm
E sad, zanima me vaše mišljenje o svemu tome, jeli zaista moguće zavesti nekog snagom misli?? Jeli neko možda probao?? Koliko sam shvatila princip se zasniva na Zakonu privlačnosti, samo što privlačimo određenu osobu.
Molim samo da se ne javljaju dežurni moralisti koji smatraju da je to manipulacijom nečijom voljom, jer je to tema za sebe, mene samo zanima učikovitost te tehnike.

mozd je moguce......
__________________
Cease, cows, life is short.
Questor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:40   #373
Quote:
Questor kaže: Pogledaj post
mozd je moguce......
U stvari zanimljiva tema. Nadam se da ćemo nešto saznati korisno.
emm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:55   #374
Najbolje je da probamo...... tako se dolazi do pravih rezlutata!
__________________
Cease, cows, life is short.
Questor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 13:09   #375
Baš ću probati...
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 13:16   #376
Evo ljudi i moje priče.....

Počelo je to prije nešto više od tri godine, zaposlila sam se, on bio moj kolega, a ja ga nisam mogla smisliti!!!! Kad je išao na godišnji, ja bila sva sretna samo da ga ne vidim i ne cujem, imao je malo čudan smisao za humor(još uvijek ga ima) koji meni nije uopće bio smiješan. E, sad, ne znam kako, ali ja sam se s vremenom zaljubila u njega za popizdit!!! Da skratim, mrzila sam vikende, godišnje, jedva sam čekala doći na posao samo da njega vidim, osjetim, čujem mu glas... Naravno, nisam mu to ničim dala do znanja!! Već sam odustala od svega, kad na jednu staru godinu me poljubio, ja utotalnom šoku, jer zaista nisam vjerovala da bi se to mogla desiti!!

Nikad o tome nismo pričali, više ne radimo zajedno, jer firme više nema, ja samo hocu biti s njim...... Ja ga volim...
nenomaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 13:20   #377
Intenzivno mislim na njega stalno, svake sekunde, sanjam ga, čini mi se da to ne dopire do njega

Inače nisam zaljubljiv tip, nitko živ mi se ne sviđa, od kad ne radimo prošlo je 6 mjeseci, čovjek bi rekao; DALEKO OD OČIJU DALEKO OD SRCA, ali nije tako..

Ima li načina, tehnike, da usmjerim vibracije, energiju prema njemu??!! Čak tražim vezu da se zaposlim u firmi di on sad radi.., spremna sam na sve!!!!!
nenomaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 13:21   #378
iskreno možda je moguće u nekim slučajevima ali ne bi tome pridavao neki poseban značaj.

Oni koji tvrde da su baš tako uspjeli nekoga zavest ko baš garantira da im je to baš zbog te tehnike pošlo za rukom i da ne bi zaveli neku osobu i bez toga? Npr.dođe neka seks bomba,neko vrijeme misli na nekog tipa,zavede ga i uvjerena je da je to bilo zbog toga što je mislila na njega tom tehnikom.A u biti bi tip pao i bez toga.Ili tip pijan i drogiran,u takvom stanju ga može zavest i najveći gabor.

Jedini način da se provjeri učinkovitost je da uzmeš nekoliko tipova za koje 100% znaš da nemaš šanse kod njih,ali da u toj procjeni budeš objektivna.Pa ako uspiješ kod više njih onda bi se još i moglo govorit o uspješnosti.Naravno mislim na konkretan uspjeh,ne na ono "Mislim da mu se sviđam" i da ti tipovi nisu bili pijani ili drogirani,u takvom stanju bi pokupili sve šta ima sise pa se to ne računa
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 14:16   #379
Pa zašto mu nedaš do znanja da ti se sviđa? Ono, jednostavno pozoveš čovjeka na kavu?
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 15:04   #380
Quote:
jehoshua kaže: Pogledaj post
ne mogu te zamisliti kao Antu Gotovca, sa onom ulizanom kosicom..smijeh, tuga, buga...dobro zboriš, ali svejedno stojim iza toga da nema muke bez nauke...mala je bila premlada da bi razmišljala o budućnosti i nije niti pomislila da će taj novac jednostavno ispariti...
ali da se vratimo na temu...
ako smo u mogućnosti slati nekom ljubavnu vibru...isto tako postoji mogućnost da je ta osoba itekako toga svjesna i tu vibru preokrene sebi u korist. tako da na kraju ne utječemo na nju, već ona uspije nas izmanipulirati i još nam ćopi energiju...a?
Energija je da se razmjenjuje. Ne može ti je nitko ćopiti koliko ti možeš izgenerirati novu. Problem samo nastaje kada uništi tvoj generator, tj. baci te u depresiju pa ne možeš ništa.
A to se onda zove uspjela manipulacija.
Adamantan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.