Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2007., 08:04   #201
uf... mislim da smo konacno zavrsili svoju bitku s trazenjem plocica -md profil sampanj boja, bez bordura bez icega ali 3 uzorka plocica, za sad mi se cine super i jos jedna stvar za one koji jos tragaju u ferotermu imaju onaj program za plocice gdje ti naprave 3d kupaonicu, to kosta 300kn ako uzmes plocice kod njih to ti odbiju od cijene plocica
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 20:56   #202
pitanje za iskusne... vidli smo plocice u kreivi, polirani gres, ali 3 klasa, naravno plocice koje kostaju po 300-400kn skoro upola jeftinije, sad me interesira dal se isplati upustat u tu avanturu, odnosno sto tocno znaci ta 3 klasa. Jasno mi je da ima odstupanja ali kolko je to u principu? Kolko bi kvadrata onda trebala vise uzet
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 09:33   #203
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
pitanje za iskusne... vidli smo plocice u kreivi, polirani gres, ali 3 klasa, naravno plocice koje kostaju po 300-400kn skoro upola jeftinije, sad me interesira dal se isplati upustat u tu avanturu, odnosno sto tocno znaci ta 3 klasa. Jasno mi je da ima odstupanja ali kolko je to u principu? Kolko bi kvadrata onda trebala vise uzet
mislim da ti 3. klasa znači da ih ima dosta oštećenih (u paketima) i moguće da nisu sve ispravno odrezane. To je ono što je škart u proizvodnji. Ako nemaš puno površine uzmi.
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 09:57   #204
ma imam dosta...25m2... da 3 klasa znaci svasta... ma frka me se u to upustat...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:07   #205
nasli smit commerc - marazzi stone collection na akciji 178kn + gotovinski popust
1 klasa
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:08   #206
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
nasli smit commerc - marazzi stone collection na akciji 178kn + gotovinski popust
1 klasa
vidio sam to i moja žena ih hoče!
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:27   #207
cini mi se da s tvoje strane ima neki "ali"...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:36   #208
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
cini mi se da s tvoje strane ima neki "ali"...
ima, treba mi oko 150 m2, oni imaju 140m2, već bi ih uzeo ali sad nemam love
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:40   #209
iha... sve mi je jasno
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:08   #210
mislim da vas netko farba s cijenom takvih plocica ,ili su to kineske plocice ...realna cijena takvih plocica talijanskih je od cca 400 do 1000 kn prva klasa ovisno o proizvodjacu ,dimenziji plocice ,uzorku i nacinu kako su rezane znaci veca fuga ili minimalna fuga od 2 mm
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 08:29   #211
Quote:
Denis&Denis kaže: Pogledaj post
mislim da vas netko farba s cijenom takvih plocica ,ili su to kineske plocice ...realna cijena takvih plocica talijanskih je od cca 400 do 1000 kn prva klasa ovisno o proizvodjacu ,dimenziji plocice ,uzorku i nacinu kako su rezane znaci veca fuga ili minimalna fuga od 2 mm
ja sam ih isto snimio, to su pločice koje inače koštaju oko 400kn/m2, ratificirane su, ali im je ostalo nekih 140m2 i sad se toga hoče riješiti pa daju po oko 140kn/m2.
Što se kineskih tiče siguran sam da ničim ne zaostaju za ovim drugim a cijena samo dokazuje da talijani seru. Rekao mi je jedan trgovac da talijani svoje pločice šalju u Kinu na rezanje.
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 08:37   #212
kupljene

inace im je cijena 365kn al su im sad na akciji
nadam se samo da ce mi knauf izdrzat tu tezinu plocica
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 08:38   #213
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
kupljene

inace im je cijena 365kn al su im sad na akciji
nadam se samo da ce mi knauf izdrzat tu tezinu plocica
kolko si ih kupila da otprilike znam koliko ih je ostalo?
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 08:51   #214
40m2
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 10:55   #215
Quote:
Codegun kaže: Pogledaj post
ja sam ih isto snimio, to su pločice koje inače koštaju oko 400kn/m2, ratificirane su, ali im je ostalo nekih 140m2 i sad se toga hoče riješiti pa daju po oko 140kn/m2.
Što se kineskih tiče siguran sam da ničim ne zaostaju za ovim drugim a cijena samo dokazuje da talijani seru. Rekao mi je jedan trgovac da talijani svoje pločice šalju u Kinu na rezanje.
kineske ne zaostaju za talijanskim u dizajnu ali kvalitetom debelo da.trgovci svasta pricaju....sto se plocice proizvode kao velike ploce pa idu u kinu na rezanje na male komade...molim te objasnimi to mislim da nesto ne kuzim
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 11:04   #216
Quote:
Denis&Denis kaže: Pogledaj post
kineske ne zaostaju za talijanskim u dizajnu ali kvalitetom debelo da.trgovci svasta pricaju....sto se plocice proizvode kao velike ploce pa idu u kinu na rezanje na male komade...molim te objasnimi to mislim da nesto ne kuzim
samo prenosim kako su meni rekli i to u trgovini gdje prodaju talijanske pločice, baš sam tamo gledao neke od 800kn. Pričali smo o slaganju bez fuga i kaže tip da ih šalju u Kinu jer im je tamo jeftinije rezati laserom. Ne bih ulazio u te trgovačke spike.
Što se kvalitete kineskih tiče nisi u pravu, mi smo uzeli uzorke nekih koje su nam se sviđale, ispalo je da su kineske ali smo uzeli i jednu sličnu talijansku višestruko skuplju. Radilo se o bijelom poliranom porculanu u obje varijante.
Bacali smo šerafcigere na njih, noževe, manje kamenje, proljevali crno vino, ostavili ciklu da se posuš, farbali ih s flomasterom i mogu ti reći da je bolje rezultate pokazala kineska pločica.
Najveći problem za obje pločice je bila cikla koja je ostavila fleku i flomaster. Da se to očistiti ali nikad više ne do kraja. Kad vidiš da talijanska pločica za višestruko veću cijenu ima sve iste mane kao i ova kineska onda ti je drago da nisi budala koja da tolike novce.
Postavio sam oko 16m2 kineskih, bijele polirani porculan bez fuga i ispalo je gotovo savršeno. Ovo gotovo odnosi se na majstora, tj. mene.
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 11:09   #217
U md profilu smo gledali neke kineske... Super izgledaju al ipak su ove prevagnule, mislim da marazzi ipak ima neku tradiciju, a sad cemo vidjeti dal sam se sje...
Nadam se da nisam..
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 11:17   #218
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
U md profilu smo gledali neke kineske... Super izgledaju al ipak su ove prevagnule, mislim da marazzi ipak ima neku tradiciju, a sad cemo vidjeti dal sam se sje...
Nadam se da nisam..
Ima tradiciju ali sve pada u vodu kad istaknu cijenu preko 150kn/m2, onda to ne vrijedi tolike novce. Za one novce po kojima si ih dobila to je super! Ali preko toga hvala, nek nađu drugu budalu.
Ne radi se tu o nekoj visokoj tehnologiji koju kinezi nemaju, osim toga kineski porculan je uvijek bio poznat, makar se baš nije radilo o pločicama...
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 11:22   #219
Ma upravo to...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:46   #220
jel ima gdej u os kupiti porculanske keramičke pločice?
Bio sam u Grassu ali su mi malo pre skupi.
Help please
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.