Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2010., 18:15   #201
Quote:
fanhp kaže: Pogledaj post
Lijepo, lijepo. Koliko si dosad skinula?
Sa ovim sam tek krenula prije 2 dana,vidjet ćemo kako će ići
A ti?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 18:28   #202
I zaboravila sam napisati da uz ovo uzimam i Herbafast,prošlo ljeto sam uz njega dosta kila skinula
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:37   #203
curke, nasla sam si Steviu....
na Glavnom su dani biljaka.. ili cvijeca.. ili cegavec, ne znam... ali imaju biljkice i to na dva standa - sadnica je 25-30 kn komad... evo moja mene gleda s police upravo.. to je varijanta ako zelite susiti svoje listice i raditi si prah...

druga varijanta - ekstrakt (ja kupila tekući, ima i u prahu) - ušla u prvu biljnu ljekarnu na koju sam naisla i imaju! oko 40 kn sam platila 30ml te tekućine... ja pijem slatku kavu (cca 2 zlicice secera prije), pa sam stavila nekih 5-6 kapljica u 2dcl kave i ok mi je.. onako, zasladilo je, al je nekako "prazniji" okus... valjda se trebam naviknuti...

e nakon sto sam dala sve te pare, vidim u Kaufland prospektu sadnica Stevie 9,99 pa ko ima Kaufland blizu, moze i tamo...

hvala, anaid, za info za posije!! potrazit cu i to... dva koraka pređena ostaje mi samo naci neki ful malo masni kremasti sir...

danas me nesto puklo i doslo mi je da pojedem nes slatko - ali ono - MORAM pojest nesto taj cas... nisam znala sta bi, pa sam uzela pola zlicice meda... pa kolko me kostalo, kostalo... bilo bi mi lakse kad bi mogla voće tu i tamo..
Eyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 20:22   #204
danas jela pileću juhu, meso iz juhe, i pečeni batak ali sam uz njega morala kupus salatu, nadam se da nisam jako zabrljala, sada ću 2 kuhana jajeta, posni sir i dimcek, jedan jogurt sam maloprije, još sutra na ovom režimu i od subote još povrće
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 20:57   #205
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
danas jela pileću juhu, meso iz juhe, i pečeni batak ali sam uz njega morala kupus salatu, nadam se da nisam jako zabrljala, sada ću 2 kuhana jajeta, posni sir i dimcek, jedan jogurt sam maloprije, još sutra na ovom režimu i od subote još povrće
Rekla mi frendica da se kupus može i u prvoj fazi
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 21:13   #206
o, baš super, obožavam taj mladi kupus, još da ga smijem sa tijestom...
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 10:23   #207
Prosao je jos jedan dan i ja sam kilu laksa...
Jedem: Dorucak- posni sir
Rucak - kuhanu piletinu, govedinu, ribu
Vecera - posni sir i jogurt od 0,05%
Kroz dan popijem 3 litre vode i tri salice kave crne (turske)
micol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:20   #208
Quote:
micol kaže: Pogledaj post
Prosao je jos jedan dan i ja sam kilu laksa...
Jedem: Dorucak- posni sir
Rucak - kuhanu piletinu, govedinu, ribu
Vecera - posni sir i jogurt od 0,05%
Kroz dan popijem 3 litre vode i tri salice kave crne (turske)
Bravo micol

I meni ide po planu,disciplinirana sam i u 2 dana 2 kile manje
Danas papam: Doručak-jogurt
Ručak-juneći odrezak
Večera-posni sir
Pijem jacobs kavice s mlijekom 0.9,nezaslađeni čaj,malo cole zero i mineralnu
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:17   #209
figulina..a s koliko si počela...i koji je cilj?
__________________
DreamTeam
dublin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:24   #210
Quote:
dublin kaže: Pogledaj post
figulina..a s koliko si počela...i koji je cilj?
Htjela bi 10 kg skinuti
Sviđa mi se jel nisam gladna kao na ostalim dijetama i volim jesti meso i mliječne proizvode
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:41   #211
ja opet juhu i kuhano meso, pa ću filete soma, skuhano na pari, navečer jaj i posni sir i dimcek, već mi je muka od mesa i sira, sutra uz meso krastavci i mladi luk
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:47   #212
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ja opet juhu i kuhano meso, pa ću filete soma, skuhano na pari, navečer jaj i posni sir i dimcek, već mi je muka od mesa i sira, sutra uz meso krastavci i mladi luk
Super,baš se fino jede s ovom dijetom
Meni jaja teško padnu,kupit ću si tunjevinu u vodi,da ne jedem samo meso
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:14   #213
ta mi je tunjevina bila preslana, jedva sam ju pojela
najbolje mi je kuhano meso ili meso s roštilja, sutra ću se počastiti i čevapima, mada ne bi trebalo svinjetinu jesti, ali valda su od miješanog mesa

svekrva kupila puno gljiva, tako da ću i to moći jesti
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:19   #214
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ta mi je tunjevina bila preslana, jedva sam ju pojela
najbolje mi je kuhano meso ili meso s roštilja, sutra ću se počastiti i čevapima, mada ne bi trebalo svinjetinu jesti, ali valda su od miješanog mesa

svekrva kupila puno gljiva, tako da ću i to moći jesti
Ne znam,nikad nisam jela takvu tunjevinu....
I ja ću sutra nešto s roštilja,maloprije sam ručala juneću šniclu al je bila dosta tvrda tako da ću se držati piletine,a ona juhica jučer s kuhanim mesom me baš okrijepila
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 17:56   #215
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Sa ovim sam tek krenula prije 2 dana,vidjet ćemo kako će ići
A ti?
Ja sam na Kako fino jesti, a mršaviti?. Zasad sam skinula mislim nekih 5-6 kg.

Sretno u skidanju kila!
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 18:13   #216
Sva sreća da je pred nama 1. maj kad se tradicionalno jede roštilj - a to je idealno za nas dukanovke!
A da nije, recimo Božić! sa svim onim UH-prilozima i kolačima!

Nego, razmišljam nešto.... evidentno je na svim ovim temama o mršavljenju da se javljuju žene najviše na počecima dijete, prijavljuju gubitak od 2, 3, pa i pet kila, a onda nekako... hm, nestanu. Jeste to primijetili?
Jel netko naišao na neki post tipa: Evo, javljam se nakon ... dana ... dijete, uspjela sam skinuti svih planiranih recimo 18, ili ... kila!
Ja ne.
Malo mi je to bed, zabrinjavajuće. I same znamo da ove prve idu relativno brzo, ali koliko nas stvarno i uspije doći do cilja?
Tu i tamo netko spomene neku prijateljicu tamo negdje koja je uspjela skinuti puno kila, ali veselilo bi čuti da je to uspjela jedna od nas!
anaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 18:51   #217
zato što nakon nekog vremena prestanemo više biti na dijeti i kilice se polako vrate, a onda nas je sramota to ovdje reći, ja nekako izguram proljeće i ljeto, a čim dođe 9. mj. opet nastavim po starom, i uvijek kažem da neću više, ali opet me privuče slatko i friški kruh, danas stalno mislim o kruhu i nečem slatkom i mislim da ću otići kupiti natren, jer tu nema stevije, i umutiti jaje u posni sir, dodati natren i uživati
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 18:52   #218
Quote:
anaid kaže: Pogledaj post
Sva sreća da je pred nama 1. maj kad se tradicionalno jede roštilj - a to je idealno za nas dukanovke!
A da nije, recimo Božić! sa svim onim UH-prilozima i kolačima!

Nego, razmišljam nešto.... evidentno je na svim ovim temama o mršavljenju da se javljuju žene najviše na počecima dijete, prijavljuju gubitak od 2, 3, pa i pet kila, a onda nekako... hm, nestanu. Jeste to primijetili?
Jel netko naišao na neki post tipa: Evo, javljam se nakon ... dana ... dijete, uspjela sam skinuti svih planiranih recimo 18, ili ... kila!
Ja ne.
Malo mi je to bed, zabrinjavajuće. I same znamo da ove prve idu relativno brzo, ali koliko nas stvarno i uspije doći do cilja?
Tu i tamo netko spomene neku prijateljicu tamo negdje koja je uspjela skinuti puno kila, ali veselilo bi čuti da je to uspjela jedna od nas!
Ja kada i uspijem skinuti višak kila brzo mi se vrate nazad...prije vjenčanja sam imala 10 kila manje a u braku sam 6 mjeseci,znači u pol godine sam dobila 10 kg
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 18:54   #219
joj, pa ti si još mlada, ja nisam nikada imala nikakvih problema s kilama do 35, onda sam rodila drugo dijete i od onda se patim, nemam puno viška 6-7, ali mi to stalno varira, jako volim slatko, pa me to ubi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 18:56   #220
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
zato što nakon nekog vremena prestanemo više biti na dijeti i kilice se polako vrate, a onda nas je sramota to ovdje reći, ja nekako izguram proljeće i ljeto, a čim dođe 9. mj. opet nastavim po starom, i uvijek kažem da neću više, ali opet me privuče slatko i friški kruh, danas stalno mislim o kruhu i nečem slatkom i mislim da ću otići kupiti natren, jer tu nema stevije, i umutiti jaje u posni sir, dodati natren i uživati
Točno tako,mi koje smo sklone debljanju preko zime se opustimo,jedemo više,manje se krećemo jel su kraći dani,tijelo traži masniju hranu i kile se vrate

Ja maloprije jela posni sir sa natrenom,prefino je,pravi desert a niskokaloričan
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.