Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2013., 14:50   #1
King Arthur i Princess Belle

Da se i mi malo predstavimo...

Dugo, dugo godina sam maštala o staffordima i napokon mi se obistinilo u obliku, ne jednog, već 2 najljepša stvorenja na svijetu...

A sve je počelo smrću mog voljenog retrivera (nikad prežaljenog!). Naime, odlukom obiteljskog vijeća, nakon mnogih ispunjenih želja, dođoh i ja na red i odluka je pala o nabavci stafforda...

I tako smo otišli u obližnju uzgajivačnicu da ih malo vidimo...čim smo stigli, uzgajivač je pustio iz boksa 5 preeedivnih staffića...i svi trkom da nas pozdrave...moram napomenuti da su moji skoro infakrt doživjeli kad su ih vidjeli u punom trku...a ja...u sedmom nebu ...svih 5 nas je vrlo veselo pozdravilo al jedan...taj jedan se nije micao od mene...i tako mi je uzgajivač predložio da ga uzmem na vikend da vidim kako je to imati stafforda...

i došao je na vikend...pa na sljedeći...pa na onaj poslije toga...i više ga nisam vraćala...taj jedan, taj najposebniji se zove Arthur (skraćeno: Art, svinjica, gnjurac i još pregršt drugih imena)...iako je imao već 3 godine, ja nisam mogla odustati od njega...nažalost, propustila sam najslađi dio njegovog života ali nadoknađujemo mi to full...

Par mjeseci nakon toga stigla je i zlobica princeza Belle...( na sekinu inicijativu, ja sam bila i više nego zadovoljna svojim Gnjurcem)...

Art i Belle - karakter

Art je najmirniji pas kojeg sam u životu upoznala...on je najsretniji kad se stisne na kauč uz mene i ćori...nema nikakvih problema s macama ali ima malenih zamjerki na druge pse ukoliko mu se ne pokore...(to mu je jedina mana)...radimo na tome intenzivno...
Art jako voli svoju seku Belle iako se strašno bojao kad je stigla...nije mu baš bila draga al sad su nerazdvojni...


Belle je oličenje zlobe ...prava terijerka kojoj apsolutno ništa i nitko ne promakne...ona nema mira i stalno je u pokretu...znatiželjna je i dosađuje Artu do besvijesti...al je svejedno najdraža mala zlobica ovog svijeta
Gospodična je krenula izložbariti i za sad nam ide ok...al nema forsiranja...

Prvi dan kad sam stigao na vikend



Spavamo...


Moja zlobica
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 16:48   #2
Joj super kaj si otvorila njihovu temu!

Priča je baš posebna kako je stigao Art pa onda i princezica...
Ma tko bi ih vratio kad jednom uđu u tvoje srce.

A i karakteri su im super, tako su i moje potpuno različite i to je baš lijepo.
Nisu kopija jedno drugome, Art je sigurno ekstra strpljiv sa mlađom sekicom, znam da posebno muški imaju ogroman prag tolerancije na curke(a pogotovo one s kojima žive).

Puse od nas veselom dvojcu, veselim se vašim pričama i fotkama.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 18:39   #3
Dobrodošli!!!!
Iščekujemo dogodovštine od prekokrasnih Artura i Belle...
Liz Arturu i zavodnički mig Belli od Ria....
romanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 08:27   #4
Ma baš sam imala potrebu otvoriti temu jer onako imam osjećaj da zatrpavam temu sa opsjednutošću mojim gnjurcima...

I meni je super šta su toliko različiti...Art je jako trom ali s malom nema mira...ona ga skroz pokreće i moram priznat da je nabio popriličnu muskulaturu otkad je ona tu...a kako i neće kad je ona pun gas...na kraju dana oboje legnu na kauč mrtvi umorni...

Jutros nam se baš i nije dalo ustati...kad je zvonio alarm, Artić mi je stavio glavu na trbuh i pogledao me onim svojim najslađim okicama i kao da mi je rekao: "nemoj još ići...ostani i mazi me...". e kad me tako pogleda, onda mi je posebno teško ustati...A Belle je već bila u punoj ratnoj spremi i zvala na šetnju! S njom mi alarm skoro i ne treba...

Zahvaljujemo na lijepim riječima i Artić šalje mrgudno mumljanje a Belle nasilne puse i vama i vašim mišićima
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 09:17   #5
Ahaaaaaaa, sad sam vidla , pa vi ste iz Labina. Zvat ćemo vas kad budemo išli u Rašu.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 09:44   #6
Obavezno se javite...da se družimo malo...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 13:44   #7
super ti je dvojac
sve više vidim tigrastih staffova a to mi je uz plavu naj boja kod njih

Vidi se da uživaju
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 14:49   #8
hvala na komplimentima...

što se boje tiče, meni je crna oduvijek bila top boja...i dalje su mi crni zakon...al ova tigrica me je osvojila skroz...pa su mi i tigrasti sad super...i smeđi...ma svi
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 09:48   #9
Moji mišići kad su bili maleni...

Klempica...


Duša moja...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 01:49   #10
Uf...što smo bili slatki kao bebači.

Mi smo se malo skuhali ovih dana u Zg-u, stvarno je ljetno vruće.
No, rekli su malo osvježenje ovih dana pa će biti lakše za šetnjice po danu.

Uživajte malo i u naše ime u šetnjama uz more.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 08:08   #11
I kod nas je bilo strašno vruće...evo danas je već bolje...ali i kiša pada...što znači...Blaaatooooo...

Baš smo lijepo proveli 1. maj...imali smo duugu šetnju uz more i baš smo uživali...šetali smo po autokampu i čak smo imali mali incident kad se neki pas - bez lajne (iako na tabli na početku kampa JASNO stoji da psi moraju biti vezani) približio i momentalno krenuo režati na Belle...Art, veliki zaštitnik, je poludio...ja vičem da vežu psa a vlasnici se samo smiju...kako je stol zaklanjao Arta, nisu odmah skužili o kojem se psu radi...i dalje nisu htjeli vezati svog psa...al kad su skužili da imam stafforda...hehehe...zločesta sam, znam...al šta mogu? i dalje mi je njihov izraz lica smiješan...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 06:44   #12
Ova gore slika sa prasicom koja se lipo smistila da joj dupe ne zebe je vrh vrhova!
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 10:07   #13
Pa zna žemska kako treba s muškima
dobro ih iskoristiti.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 15:14   #14
Je, pametnica je ona...zna da je Art voli najviše na svijetu i jako dobro to iskorištava...

Eto, danas, sa 8,5 mjeseci, Belle se protjerala...sad nas čeka paklenih 20-ak dana...uf!
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 08:36   #15
Evo mene u mojim fensi-šmensi gaćicama





Kupili smo i sprej za kuje u tjeranju i evo dokaza da djeluje! Artić me ne doživljava uopće

__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 21:12   #16
Koja keksi guza

Dosli smo vam cestitat i pohvalit vas sto vam se pigment povukao sa ociju pa ste sada ok
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 09:25   #17
Zahvaljujemo na čestitkama...Jako smo sretni i ponosni...Belle je bila na razini...

Da, baš je fascinantno kako su oči posvijetlile, zubi su se ispravili kao i leđa i to u samo 2 tjedna......ma glupača...

Sad polako kujemo daljnje planove za izložbe...i to uvijek tako bude...bilo je rečeno, još samo taj Umag pa gotovo za ovu godinu...sad su u igri Sinj i Knin a i Split je u pregovorima...jadan moj novčanik

Keksi guza obožava nositi svoje pinky keksi gaćice (što je pravo čudo jer ta niš ne voli) i voli se šepuriti pred Artom u njima...prava žemska, nema šta...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 11:03   #18
Predivni su !
mandy11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.