Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2009., 15:21   #1
Klubovi i Partyi

Poštovanje,
ne znam da li je dobar forum za pitati ali me zanima gdje mogu na internetu pogledati program, evente za klubove i partye u Zagrebu? Npr. Jarun ili neki drugi u gradu. Osobito trance i techno. Htjeo bih izaći sa frendom ali ne znam ni ko svira ni kada je. Pa ako može kakva stranica, hvala!
__________________
Love is a doctor, music is the medicine.
Raven89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 15:37   #2
Sorry, ja sam iz St-a
 
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 15:50   #3
I mene zanima za metal klubove u Zagrebu.
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 15:53   #4
što se tiče metal klubova imaš naravno močvaru, sad novo otvoreni željezničar, u boogaloou i tvornici su najčešće metal koncerti...
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the 3rd row exists?
Damali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 15:57   #5
E sad je pitanje u koji se moze uc, a da si mladi od 18? xD
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 16:02   #6
pa koliko ja znam, nije problem niti u jednom... u Močvari često ima puno mlađih od 18 i nisam nikad vidjela da je to bio problem. i ja sam nekad imala manje od 18 pa sam mogla ući bez beda! nije da ti itko gleda osobnu ili slično!
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the 3rd row exists?
Damali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 16:08   #7
Cool onda.. Tnx
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 19:36   #8
Na podforumu Glazba redovito se najavljuju koncertni eventi. Doduše, ne toliko često za trance i techno.

LadyMoonlight, informacije o metal koncertima možeš naći na Čmar-netu. Odmah vidiš u kojim su klubovima najčešće organizirani, jel.

Općenito se o koncertima možete informirati ovdje, vrlo je pregledno.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 21:32   #9
Tenkju =P
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 10:31   #10
molim vas da mi date neku ideju kamo da drustvo izvedem negdje van za rockas a da bude dobro...vise nemam ideja di bi isli jer smo u skoro svim klubovima bili..ovim malo poznatijim naravno, da se ne pustaju narodnjaci...
Tatjana3333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.