Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2004., 23:10   #1
Dlake na nogama

Ako je neko imao ovakvih sličnih problema (muški dio forumaša) nek se jave da znam na čemu sam.
Naime, problem je u tome što mi otpadaju dlake s nogu i to u velikim količinama.Nije baš da se budim jutrima u hrpi dlaka,ali sam skužio da mi je unazad 5-6 godina otpala sve i jedna dlaka ispod koljena,dok u gornjem dijelu nogu ih ima,ono,na parove razbroj's!
Ispočetka je bila jedna teorija - moj stari je u mladosti davao kožu s nogu za jednog frenda koji je izgorio i na tim dijelovima otkud su mu uzimali kožu dlake mu ne rastu više,a meni je ispočetka bilo isto tako - kao nasljedno
Ali to ne drži vodu pošto mi donji dio nogu izgleda glatko ko da se depiliram pa mi frendovi crkavaju od smijeha.

Help enyone...
__________________
Šokirani korisnik
doondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2004., 18:44   #2
hlace?? trenje??
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2004., 23:32   #3
Quote:
Roko kaže:
hlace?? trenje??
pa koliki ljudi nose hlače pa nemaju tog problema ???
__________________
Šokirani korisnik
doondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 00:40   #4
Re: Dlake na nogama

Quote:
doondo kaže:
Ali to ne drži vodu pošto mi donji dio nogu izgleda glatko ko da se depiliram pa mi frendovi crkavaju od smijeha.
Sudeći prema avataru rekao bih da će to proći samo od sebe nakon jesenskog linjanja i dobrog zimskog sna

(Sorry neznam kako bih ti pomogao)
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 19:15   #5
meni ne zvoni da je to nešto normalno, pogotovo ako si u cvjetu mladosti. provjeri hormone.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 19:18   #6
Quote:
doondo kaže:
pa koliki ljudi nose hlače pa nemaju tog problema ???
ja sam ih puno vidjela upravo s tim problemom,
nosi bermude i odlakavit ćeš
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 14:59   #7
jel ti sve u redu s cirkulacijom u nogama?

dlake inače znaju otpadati s tijela kad im folikuli ostanu bez navodnjavanja (pa se onda odluče na masovno samoubojstvo uslijed pomanjkanja hranjivih tvari)
__________________
Far away there in the sunshine are my highest aspirations
sweetina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 22:50   #8
Otpale dlake na nogama

Nije neki zdravstveni problem vec recimo estetski. Na tri podrucja jedno velicine cijelog palca i dva manja otpale mi dlake od sjedenje na toj nozi .
Poza sjedenja bacim petu ispod drugog koljena i sjedim i ucim. ( dokaz da faks utjece i na fizicko a ne samo i na mentalno stanje )
Rekla doktorica da kupim neku bepanthen kremu ali da ako je korjen dlake oso pisi kuci propalo.
Sad me zanimaju neki savjeti ,mozda neke druge kreme koje su vama pomogle i da li je tocna ova tvrdnja ili da odem kod nekog dermatologa ili specijaliste da to pogleda jer ne zelim imat tri bijele rupe na nogama.
__________________
Sex is good,sex is funny, all the people fuck for money!
If you think love is funny, fuck yourself and safe the money!!!
Greendream is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 11:30   #9
Quote:
Greendream kaže: Pogledaj post
Nije neki zdravstveni problem vec recimo estetski. Na tri podrucja jedno velicine cijelog palca i dva manja otpale mi dlake od sjedenje na toj nozi .
Poza sjedenja bacim petu ispod drugog koljena i sjedim i ucim. ( dokaz da faks utjece i na fizicko a ne samo i na mentalno stanje )
Rekla doktorica da kupim neku bepanthen kremu ali da ako je korjen dlake oso pisi kuci propalo.
Sad me zanimaju neki savjeti ,mozda neke druge kreme koje su vama pomogle i da li je tocna ova tvrdnja ili da odem kod nekog dermatologa ili specijaliste da to pogleda jer ne zelim imat tri bijele rupe na nogama.
joooj, zasto meni ne opadnu dlake

ako te toliko brine, odi kod dermatologa, no ako je korijen dlake zaista otisao, nema pomoci! ako ti je par dlacica ostalo, probaj obrijati to podrucje da narastu deblje..
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 13:46   #10
Quote:
Greendream kaže: Pogledaj post
Nije neki zdravstveni problem vec recimo estetski. Na tri podrucja jedno velicine cijelog palca i dva manja otpale mi dlake od sjedenje na toj nozi .
Poza sjedenja bacim petu ispod drugog koljena i sjedim i ucim. ( dokaz da faks utjece i na fizicko a ne samo i na mentalno stanje )
Rekla doktorica da kupim neku bepanthen kremu ali da ako je korjen dlake oso pisi kuci propalo.
Sad me zanimaju neki savjeti ,mozda neke druge kreme koje su vama pomogle i da li je tocna ova tvrdnja ili da odem kod nekog dermatologa ili specijaliste da to pogleda jer ne zelim imat tri bijele rupe na nogama.
tak i ja ponekad sjedim dok učim, ili visim na netu, a ništ mi još nije otpalo.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 13:51   #11
tetoviraj se na tom mjestu



zašto se opterećuješ s tim.. i moj stari je ćelav na dijelu nogu koji mu je vjerojatno najviše u dodiru s hlačama
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 18:38   #12
Blago tebi

Mom tati su otpale dlake u dijeli gdje nosi čarape, i njemu zavidim, čak sam jednu zima spavala s čarapama al nikaj još su tu
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 09:50   #13
Zašto se samo muškarcima događaju lijepe stvari...
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:41   #14
ja sam se rodio bez dlaka na nogama eto bar za utjehu
konios is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 18:05   #15
Nemam dlačica na nogama

Imam problem,imam 14 godina i nemam dlačice na nogama.Nikada ih nisam brijao niti sam to ikad pokušavao.Imam male bijele ali se jedva primjete.Pa me vršnjaci zezaju i misle da depiliram noge.Dlačica ima ali nisu toliko velike uopće se ne primjete.
__________________
Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
_Inspektor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 20:35   #16
Joj cime se vi opterecujete sto nemate dlaka, ja ratujem s mojim dlacurinama vec 15 godina, toliko su dugacke da se kovrcaju u krug a o gustoci da ne pricam, tako da ih moram kratiti masinicom, a i griju sad po ljeti za poluditi,
a najgore kad izadjes iz mora pa se sve sljepe uz kozu, fuj, dabogda sve popadale prije punog mjeseca!
A sad ce se sigurno javiti ljepsi spol sa tvrdnjom kako je to tako hot i sexy looking...
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.