Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2006., 19:24   #1
Intervju sa swamijem Premanandom

Quote:
goranbo kaže:
Moram priznati da su mi se skroz pomijesala imena tih Swamija. Skoro sam plasirao totalnu dezinformaciju. Kao sto sam rekao, za Share International je zakazan intervju s sw. Maheswaranandom za na proljece, a sada cu uskoro dobiti intervju sa Swamijem Premanandom, u kojem on spominje i Benjamina Crema i Maitreju. Prenijet cu dijelove intervjua ekskluzivno ovdje na forum.hr, pod posebnim topikom, prije nego sto ce biti igdje objavljen.

LP,
Goran
Sad bas citam taj stvarno ekskluzivni intervju, u njemu ima stvari koje Swami nije nikad nikome rekao. Intervju je ukratko nevjerojatan, vrlo je zanimliv i osjecam se kao da sam tamo u zatvoru, u vrijeme kada se intervju odvijao. (eh, ne bi volio zavrsiti u indijskom zatvoru, u hrvatskom ajde de )
Ima i fotografija Swamija Premanande s tog intervjua, sad je on vec 11 godina u zatvoru.

Da skratim, ne mogu zasad nista objaviti na forumu dok se ne dobije potvrda iz Indije jer u intervjuu možda ima nešto što bi Swamiju moglo škoditi u Indiji.
Objavit ću čim dobijem editiranu verziju članka kakva će biti objavljena Share Internationalu, prije nego što će biti objavljena. To bi trebalo biti za par dana.

Ukratko, još nisam pročitao ni pola i izvanredan je intervju. Intervju a avatarom i ne moze biti drukciji
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 19:40   #2
Smile

I mene baš interesira taj razgovor! Čekamo...
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 20:22   #3
Meni je potpuno jasno da taj interview (valjda jest interview) moraju pregledati odvjetnici.

Međutim, ne sjećam se da je bilo odgovoreno zašto je on u zatvoru već preko deset godina. Na što su se, konkretno, odnosile optužbe?
I koliko ih je bilo? Otprilike.
Blaise is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.