Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2009., 18:35   #61
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Hm zanima me što je s mostom u Kamenmostu, je li most totalno srušen pa napravljen novi ili nešto drugo.
Napravljen novi
ali i on se čini mali

znaš kako to naša vlast, za 4 godine će ga širit opet
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:39   #62
Quote:
abba kaže: Pogledaj post
ima li negdje karta grada na netu? nisam ništa našla, a treba mi… hvala
www.imotski.hr ( imaš tu oni interaktivnu ali samo područije grada ) a ima na modro jezero org ili kako već s cilon krajnom


Quote:
gaming_master kaže: Pogledaj post
tek sada vidio ovu temu

Imotski

Runovići centar Imotskoga

Runovićani i nisu imoćani

Za koga'š glasat
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:56   #63
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Napravljen novi
ali i on se čini mali

znaš kako to naša vlast, za 4 godine će ga širit opet
Pa što su srušili one stupove?Stupovi su inače bili od mosta koji je stariji od dioklecijanove palače.
Imaš možda sliku te nakarade?
I jel ona glupača iz konzervatorskog dobila otkaz?
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 19:14   #64
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Pa što su srušili one stupove?Stupovi su inače bili od mosta koji je stariji od dioklecijanove palače.
Imaš možda sliku te nakarade?
I jel ona glupača iz konzervatorskog dobila otkaz?
Most je u origanlu bio stariji od palače. Sad više nije u originalu
Srušili su sve i radili novi na istom mjestu , ali samo malo širi. Šleper i auto se jedva zaobiđu ... opet će oni njega širit

nemam sliku imam samo sliku starog mosta , a ona iz konzervatorskoga kopa neke lubanje gori po grbavcima koliko ja znam

inače i napoleonov most u prološcu je napukao od kamiončina koji su preko njega išli dok se kamenmost ''obnavljao'' tj rušio

EDIT:


Evo slika kako jemost prij izgledao ,s tari stupovi su ti. Ovi sadašnji je običan, po ničemu poseban moderni most. malo uzak ali planski

Zadnje uređivanje Piramida : 21.02.2009. at 19:21.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 20:03   #65
:bl jak:A jesu li barem ostali kakvi tragovi ovih temelja?A što je s onim zakopanim dijelom mosta?A kada je u planui obnova "napoleonovg mosta"?Ili čekaju da se sruši pa da naprave novi?
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 20:15   #66
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
:bl jak:A jesu li barem ostali kakvi tragovi ovih temelja?A što je s onim zakopanim dijelom mosta?A kada je u planui obnova "napoleonovg mosta"?Ili čekaju da se sruši pa da naprave novi?

Nisu ostali , i dalje je zakopan / srušen. našli su tu i stećke i neke ostatke među kojima i lubanja al su sve opet zakopali. Za prološki se nezna kad će ga obnavljat ali tamo nema smisla radit most kad se kroz cili proložac nemogu zaobić 2 auta.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 21:23   #67
A joj žalosti.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 15:34   #68
Ne brini , prije sljedećih izbora bit će proširen još.

Još malo pa je Imotski ko Kina , jesi vidio zdi oko grada

Još fali na potezu od Glavine do Venecije i opasan grad ko Kina
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 20:44   #69
Quote:
I_GnR_I kaže: Pogledaj post
Imotski rulz(Zmijavci)
tako je

Živio Schlangedorf
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 02:39   #70
Zmijavci nisu Imotski.

Zmijavci spadaju u imotsku krajnu osto kao i Vinjani donji , Vinjani gornji , Proložac d, Proložac g , Glavina g , Glavina d , Runovići , Lovreć ,Studenci , Aržano , Cista P, Cista V, Dobrinče, Medov dolac , Zagvozd , Grubine....

Iako mi se sviša prijedlog načelinka općine Lovreć da to sve budu Imotski kvartovi
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 03:31   #71
Pozdrav svim mojim Imoćankama , Imoćanima nevistama i zetovima i,drgo mi je viditi da nas i ovdje ima popriličan broj
Nažalost najmanje nas ima u Imotskom,ali ako Bog da možda se i to promjeni nabolje
gUj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 06:17   #72
Quote:
gUj kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim mojim Imoćankama , Imoćanima nevistama i zetovima i,drgo mi je viditi da nas i ovdje ima popriličan broj
Nažalost najmanje nas ima u Imotskom,ali ako Bog da možda se i to promjeni nabolje
oće čim se okanete toga U kojega stavljate u što god stignete
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 14:19   #73
Quote:
gUj kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim mojim Imoćankama , Imoćanima nevistama i zetovima i,drgo mi je viditi da nas i ovdje ima popriličan broj
Nažalost najmanje nas ima u Imotskom,ali ako Bog da možda se i to promjeni nabolje
Vrati se u Imotski pa pemetuj od tamo.
Najviše me živciraju pametne glave koje pametuju s ''ona strane Vrlike''
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 02:20   #74
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Vrati se u Imotski pa pemetuj od tamo.
Najviše me živciraju pametne glave koje pametuju s ''ona strane Vrlike''

Piramida ja sam čuo da će zbog tebe biti uknuto slovo U iz abecede.
Zar svako pojavljivanje slova U znači i rehabilitiranje Ustaštva,daj se malo unormali,pa nemogu virovat koliko si zasljepljen mržnjom prema Imotskom i Imoćanima.

Imoćanima će uvijek srce biti U Imotskom,a tebi u Peti
gUj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 02:26   #75
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Vrati se u Imotski pa pemetuj od tamo.
Najviše me živciraju pametne glave koje pametuju s ''ona strane Vrlike''

Da mi je znat iz koje si ti pripizdine ispa na ovaj svit,vrati se ti čuvat ovce jer za drugo i nisi.Lipo ćeš ovcama prodavat svoju pamet a one će lipo blejanjem potvrđivati veličinu tvog intelekta


BOG I HRVATI
gUj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 02:33   #76
Quote:
gUj kaže: Pogledaj post
Piramida ja sam čuo da će zbog tebe biti uknuto slovo U iz abecede.
Zar svako pojavljivanje slova U znači i rehabilitiranje Ustaštva,daj se malo unormali,pa nemogu virovat koliko si zasljepljen mržnjom prema Imotskom i Imoćanima.

Imoćanima će uvijek srce biti U Imotskom,a tebi u Peti
Posebno onim Imoćanima kojima je Imotski toliko U srcu da pričaju iz Danske kako ima je lipo u Imotskom a u Imotskom su onoliko koliko ja u Danskoj.

Za razliku od tebe ja se valjam u Imostkim sr*njima ,plaćam porez Imotskim sr*njima , gnjojim ih , a ti ? Živiš negdi drugo bezbrižno i ''patiš'' za rodnim krajem. Vrati se , radi , a di ćeš radit , a ?. A ti dođeš samo na tjedan / dva a smradi istih sr*nja i ne osjećaš. Niti te briga za njima. Lip je kraj , posebno ako te nije briga za njim.

Rasprava zaključena. Over & Out.

Zadnje uređivanje Piramida : 13.03.2009. at 02:48.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 18:01   #77
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Posebno onim Imoćanima kojima je Imotski toliko U srcu da pričaju iz Danske kako ima je lipo u Imotskom a u Imotskom su onoliko koliko ja u Danskoj.

Za razliku od tebe ja se valjam u Imostkim sr*njima ,plaćam porez Imotskim sr*njima , gnjojim ih , a ti ? Živiš negdi drugo bezbrižno i ''patiš'' za rodnim krajem. Vrati se , radi , a di ćeš radit , a ?. A ti dođeš samo na tjedan / dva a smradi istih sr*nja i ne osjećaš. Niti te briga za njima. Lip je kraj , posebno ako te nije briga za njim.

Rasprava zaključena. Over & Out.
Potpisjuem
Nisam iz Imotskog ali ne moram biti da skužim o čemu se radi.
Gastarbajteri
Alergija me hvata na njih.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 19:34   #78
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Potpisjuem
Nisam iz Imotskog ali ne moram biti da skužim o čemu se radi.
Gastarbajteri
Alergija me hvata na njih.
Dao je jedan poznati imotski pijandura prijedlog. Uputit poziv za vraćanje svima, ko se ne vrati za nedilju dana netreba ga ni primat na godišnji a kamoli nazad kad se nakesa pa dođe pametovat. Tako je svugdi u RH a ne samo u Imotskom. Dođi i preživi , ne živi , nego preživi i onda pričaj kako ti je Imotski U ili u srcu , kako god oćeš , čisto me se hebe.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 03:29   #79
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Dao je jedan poznati imotski pijandura prijedlog. Uputit poziv za vraćanje svima, ko se ne vrati za nedilju dana netreba ga ni primat na godišnji a kamoli nazad kad se nakesa pa dođe pametovat. Tako je svugdi u RH a ne samo u Imotskom. Dođi i preživi , ne živi , nego preživi i onda pričaj kako ti je Imotski U ili u srcu , kako god oćeš , čisto me se hebe.

Ma kakva Danska,naravno da sam u Imotskom nego pišem Kopenhagen jer tamo ima dosta zidova,međutim trebao sam napisati Kina,jer sve više sličimo na nju ,a možda smo ih i pretekli u dužini.I što vas dva lajete na gastarbajtere,ljudi su pošteno i krvavo zaradili svoje novce. A vi ovce koje samo blejite,kažete da nemate posla,baš mi vas je žao,otmite onome tko vas.je pokrao,za koga ste glasali zadnjih 15-20 godina.Vama se gade gastarbajteri,marš crvena kopiladi,vama smetaju svi Hrvati koji vole Hrvatsku
gUj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 09:41   #80
Quote:
gUj kaže: Pogledaj post
Ma kakva Danska,naravno da sam u Imotskom nego pišem Kopenhagen jer tamo ima dosta zidova,međutim trebao sam napisati Kina,jer sve više sličimo na nju ,a možda smo ih i pretekli u dužini.I što vas dva lajete na gastarbajtere,ljudi su pošteno i krvavo zaradili svoje novce. A vi ovce koje samo blejite,kažete da nemate posla,baš mi vas je žao,otmite onome tko vas.je pokrao,za koga ste glasali zadnjih 15-20 godina.Vama se gade gastarbajteri,marš crvena kopiladi,vama smetaju svi Hrvati koji vole Hrvatsku
Hebe me se za gastabajtere, bitan je zid

Čarobni zid oko Imotskog, dokle su došli ? Još od Venezie do Glavine.D i opasan je cili

Prominio si lokacija u Imotski zidovi ?
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.