Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 13:27   #1
Koliko vam je bitan miris drage osobe?

Koliko je vama bitan miris drage osobe?
Npr: Moja ljubav uvijek lijepo mirise i taj miris ne mogu da izbacim iz sebe..Gdje god se okrenem osjetim njen miris,cesto mi se desi da me navece probudi njen miris i onda poludim jer bih sve dao da je u tom trenutku pored mene..... Miris mi je stvarno jako bitan..Desava li se i vama to?
Brk@ is offline  
Old 12.10.2008., 13:28   #2
ajoj

obozavala sam miris njegovog tijela.. nikakvi parfemi, nista.. samo ON.
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Old 12.10.2008., 13:29   #3
Quote:
Brk@ kaže: Pogledaj post
cesto mi se desi da me navece probudi njen miris i onda poludim jer bih sve dao da je u tom trenutku pored mene..... Miris mi je stvarno jako bitan..Desava li se i vama to?
da..jako često.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.10.2008., 13:30   #4
Ah, ljubav uvijek lijepo miriše.
fat slut is offline  
Old 12.10.2008., 13:32   #5
je. istina. super je kad prespava kod mene pa idući dan kad ode osjećam još miris njegove kose na jastuku.
a to me opet u drugu ruku deprimira jer je to samo njegov miris.
a ne on.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 12.10.2008., 13:33   #6
uh, miris mi je jaaako bitan. njen miris!!
__________________
Potpis maknut. Pročitati pravila Forum.hr- a.
za sve one koji ne mogu spavat od dileme potpis je bio JEBO POTPIS
LudiSplicho is offline  
Old 12.10.2008., 13:34   #7
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
je. istina. super je kad prespava kod mene pa idući dan kad ode osjećam još miris njegove kose na jastuku.
a to me opet u drugu ruku deprimira jer je to samo njegov miris.
a ne on.
znam kako ti je
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali_anđeo is offline  
Old 12.10.2008., 13:35   #8
Quote:
Brk@ kaže: Pogledaj post
Koliko je vama bitan miris drage osobe?
Npr: Moja ljubav uvijek lijepo mirise i taj miris ne mogu da izbacim iz sebe..Gdje god se okrenem osjetim njen miris,cesto mi se desi da me navece probudi njen miris i onda poludim jer bih sve dao da je u tom trenutku pored mene..... Miris mi je stvarno jako bitan..Desava li se i vama to?
jos i pitas..meni je isto super kad lijepo mirisi... citav dan jos osijecam taj miris..
malaplava22 is offline  
Old 12.10.2008., 13:36   #9
da mi je imat jednu bocetinu njenog mirisa... ajmeee
__________________
Potpis maknut. Pročitati pravila Forum.hr- a.
za sve one koji ne mogu spavat od dileme potpis je bio JEBO POTPIS
LudiSplicho is offline  
Old 12.10.2008., 13:55   #10
miris mi je jako bitan,jos i danas pamtim neke bivse partnerice ,po nicem posebne osim po tom jebezljivom mirisu
__________________
ja
adrian1 is offline  
Old 12.10.2008., 13:59   #11
Quote:
adrian1 kaže: Pogledaj post
miris mi je jako bitan,jos i danas pamtim neke bivse partnerice ,po nicem posebne osim po tom jebezljivom mirisu
Tocno to, ako po necem pamtim bivše onda je to njihov miris i dan danas se znam okrenuti u gradu za dečkom koji ima miris ko neki od bivših
¤amélie¤ is offline  
Old 12.10.2008., 14:00   #12
da mi se toga rijesiti..lijepo je to,ali dodju trenuci kada poludim zbog tog mirisa....toliko je zelim u tom trenutku...

Brk@ is offline  
Old 12.10.2008., 14:03   #13
Quote:
Brk@ kaže: Pogledaj post
Koliko je vama bitan miris drage osobe?
Iznimno mi je bitan. Obožavala sam miris svog bivšeg, njegove tople kože, obožavala sam mu "zagnjuriti" glavu između ramena i vrata dok me grlio i jednostavno ga ... udahnuti. To mi je najviše falilo nakon prekida, i toga se jako dugo nisam mogla riješiti, želje da ga jednostavno pomirišem.
Lorelei is offline  
Old 12.10.2008., 14:08   #14
Volim. nazalost, njega nije briga hoce li mi mirisati. on nema osjetilo njuha; pa to na neki nacin projicira na mene.
ja pazim na to i volim kad sama sebi mirisem... jbg, on to nikad nece moc osjetit
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 12.10.2008., 14:09   #15

ja obozavam miris svog dragog osobe xD
svaki put kad imam priliku za to, a da ne bude pre cudno, namirisem ga se. AAAAAAAAAAAAA
jucer mi je rekao da cu se nafixat ak ne prestanem. al ne mogu si pomoc kad tak fino miriseeeeee!!!!!!!!!
i da, jos je par cura sinoc reklo ''kak fino mirises!'' -.-' podavila bi ih da mi nisu nahranile ego =P
al ne, onak... izludjuje me njegov miris =)
__________________
~.. It's all pain and it's all tears, it's all chaos and it's all fears. It's all sin, it's the feeling that I'm not alive... °°~
tincica_blaah is offline  
Old 12.10.2008., 15:02   #16
Quote:
Brk@ kaže: Pogledaj post
Koliko je vama bitan miris drage osobe?
Npr: Moja ljubav uvijek lijepo mirise i taj miris ne mogu da izbacim iz sebe..Gdje god se okrenem osjetim njen miris,cesto mi se desi da me navece probudi njen miris i onda poludim jer bih sve dao da je u tom trenutku pored mene..... Miris mi je stvarno jako bitan..Desava li se i vama to?
Miris tijela DA ali miris parfema NE!
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 12.10.2008., 15:08   #17
mmm......miris.....volim mirise, obozavam....bas kak splico veli, da mi ga je ima u nekoj boci
luda sam za mirisima, ne mora nuzno biti parefm...bitno da je on....
__________________
...God is busy...can I help you?...

...nisam musko, samo se tak oblacim...
james is offline  
Old 12.10.2008., 15:19   #18
Miris je presudan. i pri tome ne mislim na umjetne mirise, već prirodan miris. Makar, kad se miris parfema pomiješa sa osobnim mirisom dotičnog.... uuuu.... ludilo.
__________________
You are everything, you are nothing at all..
Diawen is offline  
Old 12.10.2008., 15:20   #19
ah, ti feromoni.... da, miris mi je bitan i obožavam ga...
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 12.10.2008., 15:42   #20
jako bitan,jaaaaaaaaaaaaaako.
joj njen miris koji ostaje na jastuku nakon nje, pa ostala jedna njezina majica kod mene koja miriše po njoj,taj miris me izluđuje,kad osjetim taj miris žao mi je što nije tu. Nije bitno jel ima parfem ili je to samo "onaj " miris,miris njene kose,tijela... aaaaaaaaaaaaaaaa ludnica,sad sam se opet sjetio,moram onu majicu njenu malo pomirisat.
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
nsoul is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger