Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2013., 14:18   #9961
pekla sam sinoć krekere. zrnjevlje sam natopila u kefir, a ne u vodu i krekeri su mi jako dobri sad barem neću više bacati kefir
Quote:
vilinkonjic kaže: Pogledaj post
Da li neko, kome bas dobro ide mrsavljenje, moze da mi kaze koliko hrane jede dnevno?
malo pogledaj što i koliko jede čovjek koji se prepolovio

Zadnje uređivanje babicana4 : 08.01.2013. at 14:23.
babicana4 is offline  
Old 09.01.2013., 00:05   #9962
malo pogledaj što i koliko jede čovjek koji se prepolovio[/QUOTE]

Zaista impresivna kolicina masti, mada meni vec od malo majoneza (a i od sv.masti) izlaze bubljice, masti mi se koza, a i muka mi je. Puter boje podnosim. Meni kao da padne secer posle mesa i povrca, pa mi bude lose. Pojedem onda neki badem i suvu sljivu, to me vrati u normalu. Ne znam koliko kalorija unesem ali pojedem 4 sarme (samo sa mesom i slaninom) i ciniju salate po obroku i tako 3 puta dnevno..da jela sam ih i za dorucak i tako dva dana. Sada sam na pilecem paprikasu (samo piletina i zacini ali corbasto) mislim da cu to sve pojesti sama uz neki sir, ne znam odakle mi toliki apetit. Inace, vec sam skinula 10-11 kg sa dukan dijetom,drzala sam je skoro vegetarijanski (soja i riba i jaja), ali evo me sada na lchf,pa, videcu ima li smisla svo ovo prejedanje.
vilinkonjic is offline  
Old 09.01.2013., 13:42   #9963
Hellooo majne dame und herer

Danas, pune dve godine LCHF ! I sta reci ? Apsolutno prezadovoljna jednim novim zivotom, izgledom, zdravljem, energijom koju sam dobila...

Pre LCHF :

Stomak kao u 7 mesecu trudnoce, napet, nadut, vecita tezina u njemu, ceste kozne promene ( sumnjali cak i na lupus ), herpes, slab imuni sistem, bolovi u celom telu, stalne prehlade i vecito lekovi.....

Sada :

Stomak ravan kao daska, 53 kg na 161 ili 163 visine ( nisam sigurna koliko bese ), koza bez ikakvih promena, bolova u telu vise nema, ne znam vise sta znnaci popiti lek, bolesna bila nisam za ove dve godine a kod lekara idem samo na redvne kontrole zbog operacije koju sam imala.



Vecito sita i zadovoljna i do neba zahvalna : Aniti, Rudolfi, Vinicku, Pepici, Babici....ako sam nekog preskocila neka se ne ljuti koje su me uvele u sve ovo i bile mi velika podrska. Doduse, umela sam dobiti i koju " packu " od njih na pocetku dok sam stedela na masti ali sam im i na tome zahvalna
__________________
Sve u zivotu mozes da stvoris, osim duse. Sa njom moras da se rodis !
norveska is offline  
Old 09.01.2013., 15:02   #9964
Quote:
norveska kaže: Pogledaj post
Danas, pune dve godine LCHF ! I sta reci ? Apsolutno prezadovoljna jednim novim zivotom, izgledom, zdravljem, energijom koju sam dobila...
a što reći nego: bravo! kad uskočiš u taj vlak zvan LCHF tko bi pametan izašao iz njega voziš se do posljednje stanice, šteta što nema okretišta, pa se voziš u krugovima. fantastično je da smo otkrili LCHF, pa kad je samo jedan krug neka bude što bolji

babicana4 is offline  
Old 09.01.2013., 20:00   #9965
Quote:
norveska kaže: Pogledaj post
Hellooo majne dame und herer

Danas, pune dve godine LCHF ! I sta reci ? Apsolutno prezadovoljna

juhuuuuu
vinicka is offline  
Old 09.01.2013., 20:36   #9966
Quote:
norveska kaže: Pogledaj post
Hellooo majne dame und herer

Danas, pune dve godine LCHF ! I sta reci ? Apsolutno prezadovoljna jednim novim zivotom, izgledom, zdravljem, energijom koju sam dobila...

Pre LCHF :

Stomak kao u 7 mesecu trudnoce, napet, nadut, vecita tezina u njemu, ceste kozne promene ( sumnjali cak i na lupus ), herpes, slab imuni sistem, bolovi u celom telu, stalne prehlade i vecito lekovi.....
Svaka čast

Nakon koliko vremena ste primjetili da vam se nadutost povukla?
Ja sam već mjesec dana na anti-candida dijeti jer se ustanovilo da imam malo veću razinu candide u crijevima od normalne, a sve je počelo s nadutosti i bolovima. Sad mi je već puno bolje, ali trbuh i dalje nije 100% ravan kakav je prije bio
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 09.01.2013., 20:46   #9967
Quote:
vilinkonjic kaže: Pogledaj post
Zaista impresivna kolicina masti, mada meni vec od malo majoneza (a i od sv.masti) izlaze bubljice, masti mi se koza, a i muka mi je. Puter boje podnosim. Meni kao da padne secer posle mesa i povrca, pa mi bude lose. Pojedem onda neki badem i suvu sljivu, to me vrati u normalu. Ne znam koliko kalorija unesem ali pojedem 4 sarme (samo sa mesom i slaninom) i ciniju salate po obroku i tako 3 puta dnevno..da jela sam ih i za dorucak i tako dva dana. Sada sam na pilecem paprikasu (samo piletina i zacini ali corbasto) mislim da cu to sve pojesti sama uz neki sir, ne znam odakle mi toliki apetit. Inace, vec sam skinula 10-11 kg sa dukan dijetom,drzala sam je skoro vegetarijanski (soja i riba i jaja), ali evo me sada na lchf,pa, videcu ima li smisla svo ovo prejedanje.
Pa ne treba se prejedati! Jedi dok se ne zasitiš! Ako brzo ogladniš nakon obroka treba ga bolje zamastiti!


Quote:
norveska kaže: Pogledaj post
Hellooo majne dame und herer

Danas, pune dve godine LCHF ! I sta reci ? Apsolutno prezadovoljna jednim novim zivotom, izgledom, zdravljem, energijom koju sam dobila...
Čestitke! Ovo dođe kao još jedan rođendan!
Player 2 is offline  
Old 10.01.2013., 15:14   #9968
@Norveška svaka ti čast!! Velika si inspiracija!!
__________________
nensyb
nensyb is offline  
Old 10.01.2013., 17:15   #9969
Evo da se I ja javim s par rijeci,izgubila sam 9kg za 40 dana,stim da sam 20 dana bila prvo na Atkinsu,pa se prebacila na ovu dijetu i p r e p o r o d i l a se!imam za izgubiti jos 10-ak kg al nezurim,uzivam na ovoj prehrani,jedem fino,nisam nikad gladna a gubim kile!Savrseno i puno mi jednostavnija od Atkinsa,jednostavno nemam kriza ko na Atkinsu!Nemoram se drzat faza,kad ni krene skatko,napravim lchf desertic I sretna!Svima pricam i preporucam ovu prehranu!Takodje sam primjetila da brze gubim kg otkad koristim kokosovo ulje 2-3 puta dnevno kasicicu u kafi.Sve najbolje!
Bikicka is offline  
Old 10.01.2013., 19:30   #9970
Tako je devojke gore LCHF dole UH

Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Svaka čast

Nakon koliko vremena ste primjetili da vam se nadutost povukla?
Ja sam već mjesec dana na anti-candida dijeti jer se ustanovilo da imam malo veću razinu candide u crijevima od normalne, a sve je počelo s nadutosti i bolovima. Sad mi je već puno bolje, ali trbuh i dalje nije 100% ravan kakav je prije bio
Ja sam najvise u tom abdomenalnom delu izgubila u prvom mesecu LCHF. Bilo je 7 kg manje. E posle je pad kilograma oscilirao ali ni meni nije odmah spao i bio ravan kao danas. Osim toga, ja sam uvela stalno hodanje. Znaci, auto nisam upalila uopste od tada i samo hodanje, cak i u kupovinu kad idem. Nabavila sam super lepu torbu na tockove, da ne teglim jer i ne smem da nosim tesko, pa lepo namirnice u nju i laganica kuci. Ovako do posla, do centra...sve pesaka .
Ma....sta da ti kazem, zaista jedan potpuno novi zivot, pa ne bih se vratila na staro taman morala lukom i strelom da vijam irvase po Norveskom severu !
__________________
Sve u zivotu mozes da stvoris, osim duse. Sa njom moras da se rodis !
norveska is offline  
Old 11.01.2013., 19:25   #9971
-51 kg u godinu dana na LCHF ( a spremala se na operaciju želučane premosnice )
babicana4 is offline  
Old 11.01.2013., 19:55   #9972
Svaka čast, ali meni je "naša" manekenka draža i šteta što nema vremena svratiti na temu.Clatka pozdravčić

Meni su sutra dvije godine na LCHF, kao što sam napisala u svom iskustvu, LCHF je moj jack pot.

Pozitivnih promijena je puno, od regulirane probave, bez bolova u želucu, lijepe kose i tena, manje kg,puno manje celulita, mladolikog izgleda(tako bar drugi kažu, ako ne muljaju), želje za fizičkom aktivnosti, ima toga sigurno još, ali se ne mogu sjetiti.
Jednom rječju, dobro sam, baš sam dobro.
__________________
Cvijetu treba sunce da bi postao cvijet,a čovjeku ljubav da bi postao čovjek (Phil Bosmans)
Rudolfa is offline  
Old 11.01.2013., 21:30   #9973
499. stranica fijuuu...imam osjećaj da sam malo zakasnila na ovu temu
počela sam sa lchf prije par dana i sad se tek ufuravam u jela obroke i kombinacije. izbacila sam kruh, krumpire, škrob uglavnom, većinu voća.. trudim se ne posustati kad uhvati kriza za slatkim ali mi se čini da što više učim o ovome da mi se više niti neće htjeti jesti keksi :P
cilj mi je (naravno) skinuti kilice a forum mi se čini kao odlično mjesto za dobivanje poticaja i inspiracije!
svima pozdrav i čestitke!!!
owlie is offline  
Old 11.01.2013., 21:49   #9974
Kako je ova tema već odslužila svoje, otvaram vam novu, pa možete nastaviti dalje

LCHF način prehrane - 3. dio
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.