Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2012., 12:28   #5601



__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 23.01.2012., 12:38   #5602
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima sta pricaju

F: Emire,sta radis ovdje?
E: Morao sam da te vidim. Zao mi je sto su saznali ovako.
F: Jako se bojim.
E: Mozda je to dobro. Morali su da saznaju. Sta je bilo lako za nas,Feriha??
F: Sta cemo da radimo?
E: Uspjecemo s teskocama. Puno te volim.
F: I ja tebe puno volim.



Ima li pravde??? Sad i pod prozor dolazi??
Sad joj dolazi u posjetu u zatvor , s ovim rešetkama na prozoru su stvarno dočarali u kakvom zatvoru ona živi ... zapjevao bi on njoj pod prozorom al šta ako ludi Meho izleti s nožem ?

Baš me zanima Mehina i Rizna reakcija kad im se potvrde sumnje ?
Lenall is offline  
Old 23.01.2012., 13:07   #5603
cagatay je apsolutno savršeno zgodan i lik emira je divan.pravi muškarac.
a što se tiče ferihe,meni je drago što ju ne uređuju.nisam ja protiv šminke,ali nekako mi je drago što je ona tako neugledna jer onda još više dolazi do izražaja njegova ljubav za nju i to da se ne radi samo o privlačnosti,nego da ju voli na nekoj dubljoj razini.osim toga,ne mora svaka glavna glumica biti stunningly beautiful.onda ispada da samo neke savršene cure imaju veze i uspjeh i sl.meni hazal nije osobito lijepa,nije neka koja oduzima dah i to mi je dobro za priču.ali hazal je divno ime.ful mi se sviđa.
da sam ja gulsum ja se ne bih tako veselila što se koray na silu ženio za nju.vidjelo se da nije sretan.s druge strane,ni hande mi se ne sviđa.razmažena je i zlobna i uopće ga nije poštovala tako da ne bih htjela da joj se vrati.
a mehmet je totani idiot.kaj se on ima žestiti i napadati koraya nožem.kaj je njemu gulsum?i općenito se stalno miješa u sve.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 23.01.2012., 13:40   #5604
...evo malo i mojih kolaža...









__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 23.01.2012., 14:44   #5605
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Novi trailer http://www.youtube.com/watch?v=Jyz5LGrA0ko , ako nekog zanima
Ovo je najlijepsi trailer u zadnjih par mjeseci
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 23.01.2012., 16:14   #5606
divan trailer
napokon SVI SVE znaju! dosta je bilo skrivanja, laži.. lenall haha da da, zapjevao bi on

tipovi:
-prokleti meho će udariti ferihu, krvarit će joj nos i zatvorit će ju u sobu! pa di je tu riza? jel joj on čača ili pizdun meho dosta mi je više tog nasilja...
-meho i emir će se potući
-riza će biti jako ljut i zaručit feri za leventa....oh bože, ovim prislinim zarukama/vjenčanjima nikad kraja naravno, samo nagađanja...
-bit' će dosta femir scena i poljubaca
-feriha i emir će zajedno provesti valentinovo, ona će doći kod njega iznenaditi ga i zajedno će provesti noć kod njega...ovima će reći da ide kod gulsum..
-Mehmet vidi Emira i Ferihu da se ljube ispred zgrade, on tuce (osamari) Ferihu i njene usne krvare. Zatim dolazi riza sa Seher. Seherina tetka pokusava da ih rastavi. Mehmed kaze Rizi da je Feriha ljubila tog covjeka. Emir izlazi is kola i tuce Mehmeda
ovaj zadnji je realan..bilo je snimanje kod Etilera, naravno bilo je puno fanova, te se desio okršaj feriha vs mehmet. on je valjda vidio kako se ljube i rekao to rizi, sad je ona u "kućnom pritvoru". tako kažu na natabanu

naši će golupčići sve preživjeti i uspjeti, sigurna sam! toliko su imali problema, emir joj je oprostio sve laži, otmice, tuče..uff svega je bilo..šta im može jedan mamlaz meho.ma daj http://www.youtube.com/watch?v=V3BEMPPBrqQ

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...01118663_n.jpg hahahah
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 23.01.2012., 16:44   #5607
Ako je zaruce za levanta onda su stvarno pretjerali pa jesu oni normalni...i ako levan pristane na zaruke onda nek se ubije a riza zar je vec zaboravio sta se desilo kad ju je zarucio za halila ma dajjjjjjjjjjjjj
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 23.01.2012., 17:03   #5608
tambovceva

mislim da je zaista dosta sa tim nasilnim stvarima i veridbama u seriji.
tambovceva is offline  
Old 23.01.2012., 17:11   #5609
i ja isto mislim da je dosta s time...ali to su samo natuknice, većina ih ne bude točna. riza ako ima imalo pameti, neće ju dati leventu, zar mu nije prisjelo ovo s halilom ?! naravno, levent nije halil, al otkud riza može znati jel dobar ili ne..mislio je i za halila da je dobar, a gle do koje ih je situacije doveo... tako da cure chill, nemojte se brinuti, neće ići tako daleko
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 23.01.2012., 17:24   #5610
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
divan trailer
napokon SVI SVE znaju! dosta je bilo skrivanja, laži.. lenall haha da da, zapjevao bi on

tipovi:
-prokleti meho će udariti ferihu, krvarit će joj nos i zatvorit će ju u sobu! pa di je tu riza? jel joj on čača ili pizdun meho dosta mi je više tog nasilja...
-meho i emir će se potući
-riza će biti jako ljut i zaručit feri za leventa....oh bože, ovim prislinim zarukama/vjenčanjima nikad kraja naravno, samo nagađanja...
-bit' će dosta femir scena i poljubaca
-feriha i emir će zajedno provesti valentinovo, ona će doći kod njega iznenaditi ga i zajedno će provesti noć kod njega...ovima će reći da ide kod gulsum..
-Mehmet vidi Emira i Ferihu da se ljube ispred zgrade, on tuce (osamari) Ferihu i njene usne krvare. Zatim dolazi riza sa Seher. Seherina tetka pokusava da ih rastavi. Mehmed kaze Rizi da je Feriha ljubila tog covjeka. Emir izlazi is kola i tuce Mehmeda
ovaj zadnji je realan..bilo je snimanje kod Etilera, naravno bilo je puno fanova, te se desio okršaj feriha vs mehmet. on je valjda vidio kako se ljube i rekao to rizi, sad je ona u "kućnom pritvoru". tako kažu na natabanu

naši će golupčići sve preživjeti i uspjeti, sigurna sam! toliko su imali problema, emir joj je oprostio sve laži, otmice, tuče..uff svega je bilo..šta im može jedan mamlaz meho.ma daj http://www.youtube.com/watch?v=V3BEMPPBrqQ

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...01118663_n.jpg hahahah
Poslije takvog trailera ne želim vjerovat u te natuknice , ako Meho udari Ferihu ,nek ga ona otruje otrovom za štakore ,štakor jedan !!!
Oni su blizanci,znači istih godina , to što on ima k. u gaćama dozvoljava mu da se on brine i određuje kad će i šta će Feriha sa svojim životom, i koje su kazne ako napravi nešto što u njegovoj maloumnoj glavi nije po nekim njegovim pravilima. On je taj koji je spavao sa ženom prije braka i još je htio ostavit!!! Di su tad bila njegova pravila.
Feriha ima roditelje koji će se brinut o njoj i špotat je ak treba !!! Batine ne odobravam s ničije strane ali ko je dao to pravo Mehmetu ???

Uf što su me naljutili ... , eh da i ta natuknica sa zarukama za Levanta u to tek ne vjerujem !!!
Lenall is offline  
Old 23.01.2012., 17:38   #5611
Bila je super 44 epizoda,zavrsila se nekako na lud nacin ali fragmani me je razveselio,uglavnom da su skupa i da se vole.
Po fragmaniju vidim da je Hande rekla nesto za emira i ferihu,zivo me zanima reakcija rize i mehe.
Nadam da joj nece zabraniti da izlaze iz kuce ako budu ja bi najvise voljela da emir dodje i odvede je sebi a nek se oni puse.
Onaj scena na vratima oduzela mi je dah

Sto se tice resetki na prozorima to je sasvim normalno u prizemlju,kod nas cak i vecina prvog sprata imaju rasetke,lakse se spava.
Lenall,Meho glumi starijeg zastitnog brata ali kazem "glumi" jer to su stariji obicaji gdje se otac za sve pita pa Meho nema kome sefovati osim Ferihi.

Zadnje uređivanje Kendi : 23.01.2012. at 17:43.
Kendi is offline  
Old 23.01.2012., 18:27   #5612
baš me zanima jel istina da kad saznaju za njih dvoje, feriha neće smjeti izaći iz kuće, pa je zato emir došao pred prozor...možda da, možda ne. mislim, vidjelo se da je vani mrak, neće ona po mraku biti vani...hahah filozofiram. vidim, kod turaka ne pali ona "imam 18, ne možeš mi ništa". ako se sada yilmaz family bude ružno odnosila prema ferihi, voljela bih da feriha smogne snage i kaže im ćaoo bela i ode emiru. oboje bi bili presretni ehh da bar...sa seta javili da riza sidi uplakan ispred zgrade. ja nekako mislim da on neće raditi tolike probleme. već ga vidim kad sazna, hvata se za glavu, a mehmet se dere na nju. seher će nas iznenaditi u ovoj epizodi, braniti će ferihu, i pokušat obuzdati mehmeta. hahah, da mi je to vidjeti.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 23.01.2012., 19:37   #5613
Dođem doma, pogledam trailer osmijeh mi na licu od uha do uha, drago mi je da se nešto lijepo događa našim junacima. Čitam natuknice, osmijeh nestane brzinom munje i mislim se jesu li ovi scenaristi zbilja poludjeli.

Osobno baš nisam sklona vjerovati natuknicama, uzimam ih sa rezervom, ali činjenica je da dosta natuknica budu istinite.

Glupo mi je to kaj Ferihu vjere, te za ovog te za onog, malo mi ovo sa Leventom ode u SF sferu. Samo još čekam Aliena da odnekuda iskoči i ugrabi Ferihu ispred Emirovih očiju i trkne u neku daleku galaksiju gdje će istima poslužiti za produžetak vrste.

Sve da hoće da je vjere za Leventina, mislim da on ne bi pristao na takvu soluciju, ipak je on neka verzija metrosexualca, ne vjerujem da bi on nešto forsirao na silu. Ali ako scenaristi žele da njegov lik totalno unakaze onda su kod mene izgubili kredibilitet za sve vjekove.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 23.01.2012., 19:48   #5614
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Dođem doma, pogledam trailer osmijeh mi na licu od uha do uha, drago mi je da se nešto lijepo događa našim junacima. Čitam natuknice, osmijeh nestane brzinom munje i mislim se jesu li ovi scenaristi zbilja poludjeli.

Osobno baš nisam sklona vjerovati natuknicama, uzimam ih sa rezervom, ali činjenica je da dosta natuknica budu istinite.

Glupo mi je to kaj Ferihu vjere, te za ovog te za onog, malo mi ovo sa Leventom ode u SF sferu. Samo još čekam Aliena da odnekuda iskoči i ugrabi Ferihu ispred Emirovih očiju i trkne u neku daleku galaksiju gdje će istima poslužiti za produžetak vrste.

Sve da hoće da je vjere za Leventina, mislim da on ne bi pristao na takvu soluciju, ipak je on neka verzija metrosexualca, ne vjerujem da bi on nešto forsirao na silu. Ali ako scenaristi žele da njegov lik totalno unakaze onda su kod mene izgubili kredibilitet za sve vjekove.
miss nije sigurno da će se zaručiti s leventom. to su samo natuknice, osim toga zar bi levent pristao na takav brak? ne vjerujem, moralan je, za razliku od rize, mehmeta...ne bi mogao biti s ferihom, znajući koliko ona voli emira....neće od toga ništa biti.
čini mi se da sada slijedi razdoblje gdje su svi protiv femira..samo da ih scenaristi oko nečega ne posvađaju. valjda neće...od sada, femir protiv svih
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 23.01.2012., 19:51   #5615
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Nije se udebljao


Hahaha....dabome da nije debeo...Vanhaver, ko to kaze ima i od mene ove tvoje smajlice...


Nemoze Riza na silu da je veri za Leventa, jer Levent ne bi pristao da na takav nacin dobije Ferihu. To bi izgledalo kao da Riza prosi Leventa za Ferihu...pa, valjda treba obrnuto....uh, al sam se zapetljala....
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 23.01.2012., 19:55   #5616
sa snimanja... http://www.facebook.com/pages/Adini-...type=1&theater
http://www.facebook.com/pages/Adini-...type=1&theater feriha krv na licu...
http://www.facebook.com/pages/Adini-...type=1&theater vjerovatno kad ju je udario, pala na pod aaaaaa
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 23.01.2012., 20:03   #5617
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
cagatay je apsolutno savršeno zgodan i lik emira je divan.pravi muškarac.
a što se tiče ferihe,meni je drago što ju ne uređuju.nisam ja protiv šminke,ali nekako mi je drago što je ona tako neugledna jer onda još više dolazi do izražaja njegova ljubav za nju i to da se ne radi samo o privlačnosti,nego da ju voli na nekoj dubljoj razini.osim toga,ne mora svaka glavna glumica biti stunningly beautiful.onda ispada da samo neke savršene cure imaju veze i uspjeh i sl.meni hazal nije osobito lijepa,nije neka koja oduzima dah i to mi je dobro za priču..
Svidja mi se kako razmisljas. Slazem se sa tobom. Interesantno je kako se vremenom, vezemo za neki lik i zavolimo je, ne samo zbog lepog izgleda, vec zbog njenog karaktera.

Hazal u jedno drugoj seriji nisam mogla da smislim, a ovde mi je neodoljiva, bas zbog te skromnosti i jednostavnosti koju ima u sebi.
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 23.01.2012., 20:18   #5618
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
Hahaha....dabome da nije debeo...Vanhaver, ko to kaze ima i od mene ove tvoje smajlice...

Nemoze Riza na silu da je veri za Leventa, jer Levent ne bi pristao da na takav nacin dobije Ferihu. To bi izgledalo kao da Riza prosi Leventa za Ferihu...pa, valjda treba obrnuto....uh, al sam se zapetljala....
E pa ja sam rekla da se malo udebljao. Nisam to izmislila, nego pokupila od cura sa fejsa. Meni je on onak robustan, ali je zbilja prelijep.
Cure su ga gledale na setu, pa tak kažu.

Da li je moguće da Riza zaprosi Leventa za Ferihu? Pošto je Mehmet poludio za Leventom bolje da ga isprose za Mehu.


Studentice Izgleda da nema lijepih dana za Ferihu, mjesto ludog Halila dobila ludog Mehmeta. Emir bi se trebao ozbiljno pozabaviti s njime, odnosno sravniti ga sa zemljom i katapultirati negdje na Mars.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 23.01.2012., 20:24   #5619
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
E pa ja sam rekla da se malo udebljao. Nisam to izmislila, nego pokupila od cura sa fejsa. Meni je on onak robustan, ali je zbilja prelijep.
Cure su ga gledale na setu, pa tak kažu.

Da li je moguće da Riza zaprosi Leventa za Ferihu? Pošto je Mehmet poludio za Leventom bolje da ga isprose za Mehu.


Studentice Izgleda da nema lijepih dana za Ferihu, mjesto ludog Halila dobila ludog Mehmeta. Emir bi se trebao ozbiljno pozabaviti s njime, odnosno sravniti ga sa zemljom i katapultirati negdje na Mars.



Nista ne brini, prosli put je istrpeo batine zbog nje...a sad ce da namlati Mehmeta i to dobro.....opet zbog nje..i to onako debeo kad udari....
__________________
Kad ti zivot da limun, napravi limunadu....
Frosina is offline  
Old 23.01.2012., 21:01   #5620
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
E pa ja sam rekla da se malo udebljao. Nisam to izmislila, nego pokupila od cura sa fejsa. Meni je on onak robustan, ali je zbilja prelijep.
Cure su ga gledale na setu, pa tak kažu.

Da li je moguće da Riza zaprosi Leventa za Ferihu? Pošto je Mehmet poludio za Leventom bolje da ga isprose za Mehu.
ma nije se udebljao to mu mama košulje pegla na lavoru
http://tr-tr.facebook.com/photo.php?...type=1&theater

Bilo bi super da Riza nakon svega nalupa Mehmeta , e to bi voljela vidjet
Lenall is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.