Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Programiranje

Programiranje Za programere i one koji to žele postati ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2012., 19:11   #1
C #

Zna li neko?

1) Proizvodi su opisani strukturom struct Proizvod{char ime[30]; int sifra, float cijena;}.
Informacije se cuvaju u ulancanoj listi, koja je uredena u rastucem poretku po cijeni. Svaki cvor
liste sadrži informacije o jednom proizvodu i pokazivacu na sljedeci cvor.
a) Napisati proceduru void Insert (struct node** list, struct Proizvod pr) koja u listu list
upisuje podatke o proizvodu, tako da lista ostane uredena.
b) Napisati rekurzivnu proceduru void Print(struct node* list) koja štampa informacije o
proizvodima cija je cijena veca od 100.


2) Uredeno binarno drvo ciji su elementi cijeli brojevi opisano je strukturom struct node {int info;
struct node* left; struct node* right;}.
a) Napisati proceduru void Insert(struct node** root, int newInfo), koja umece novi cvor u
stablo.
b) Napisati proceduru void PrintLeafs(struct node* root), koja štampa vrijednosti i udaljenost
svih listova stabla od korijena.
Mirko01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 19:45   #2
Vjerujem da ti nitko nece odgovoriti na pitanje jer nisi procitao pravila foruma. Najprije pokazi neki trud, a zatim pitaj za nejasne stvari.
T2R is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 16:42   #3
znam ja.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 23:05   #4
Quote:
T2R kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ti nitko nece odgovoriti na pitanje jer nisi procitao pravila foruma. Najprije pokazi neki trud, a zatim pitaj za nejasne stvari.
A može i neka cifra, ak mu se baš ne trudi
Cobs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 15:56   #5
Web servisi

Pozdrav ekipa,

Imam jedan veliki problem, naime radim na jednom sučelju za razmjenu informacija temeljenom na web servisima, ono što moj web servis mora primiti kao ulazni paremater je SOAP poruka u kojoj se nalazi xml dokument koji se mora pročitati i nakon doga podaci iz tog xml idu u bazu, e sad ono što me muči jest kako da web servis primi SOAP poruku kao ulazni parametar, ovo je ovako ukkratko, ako netko zna neka pomaže.

Thanks unaprije!
brunoblazevic09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.