Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u postojanje indigo djece?
Da, vjerujem da ona postoje 92 42.20%
Ne, to su izmišljotine! 71 32.57%
Ne znam, ne vjerujem previše u to 27 12.39%
Više vjerujem, ali sam oko nekih stvari skeptičan/na 28 12.84%
Glasovatelji: 218. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2012., 19:55   #1501
Hvala ti zoki na onom linku kako vidjeti energiju
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 21:27   #1502
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Hvala ti zoki na onom linku kako vidjeti energiju
Nema na čemu Da li si je uspjela vidjeti ?
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:26   #1503
Ja sam je isto uspio vidjeti. Fora osjećaj, ali i ona toplina koja se stvara pritom je zanimljiva.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 02:10   #1504
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Taj pojam je jako isfuran od roditelja koji u danasnje vrijeme sve vise naturaju tu "posebnost" kao pozeljnu osobinu za uspjeh.
Par puta sam cuvao necakinju i mogu reci da je djecije igraliste bilo puno indigo i kristalne djece ako cete pitati njihove roditelje,a svatko sa strane vidi da imaju djecu kojoj nitko nije postavio granice u ponasanju i ne namjerava.
Svi smo mi posebni i svatko je svemir za sebe,nema potrebe isfuravati posebnost kad je ona vec tu u svima nama.
Posebna prica je hiperaktivnost koja je poremecaj i vrlo cesto je potrebna pomoc strucnjaka pri odogoju.Roditelji to smatraju cool i indigo,pa je postotak djece koja zavrse sa tezim poremecajem osobnosti i u kriminalu sve veca.
Ne ,ne vjerujem da su indigo i kristali nesto posebniji od ostalih,posebni su koliko je svako dijete i covjek poseban.Nece oni spasiti svijet,kao ni dupini...na zalost.
Btw ne biste vjerovali koliko su autisticna djeca posebna kada uspijete na trenutak zaviriti u njihov svijet...
Ja sam Indigo, i hiperaktivnost nije poremecaj nego dosada u realnom vremenu, djetetu je dosadno i ide dalje a ti ga ne mozes pratit jer ti je bas larin izbor na tv-u ili markovic neda se iz nogometa a jadranka prdnula...i takve vazne dogodovstine!!
Nervira me jako kada netko negira nesto na nacin da to postoji samo zato da bi se izdigao iz okoline, to kod indigo i kristalnih ljudi i djece nije slucaj!
Spominjes autisticnu djecu i zavirivanje u njihov svijet i to ti je ok, naravno da je a indigo ti nije ok, to se kosi jedno s drugim!!
Na kraju bi rekao ono sto ce mnoge zaboliti i njihov ego bude vristao;INDIGO NEMOZES POSTATI NA NACIN DA TO KUPIS NOVCEM JER JE TO KAO FORA I TI TO MISLIS!!
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 06:45   #1505
Quote:
Ja sam Indigo, i hiperaktivnost nije poremecaj nego dosada u realnom vremenu, djetetu je dosadno i ide dalje a ti ga ne mozes pratit jer ti je bas larin izbor na tv-u ili markovic neda se iz nogometa a jadranka prdnula...i takve vazne dogodovstine!!
Jako dobro napisano. Slažem se. Ljudi ne razumiju Indigo djecu i odrasle jer nisu naučili gledati na svijet tuđim očima, već samo svojima. Oni vide samo ono što je njima važno i što razumiju, a sve ostalo definiraju kao čudno i nenormalno ponašanje. Ne krivim nikoga zbog toga, ali želim naučiti ljude razumijevanju i moći višestruke percepcije.


Ja npr. imam toliko jaku želju za učenjem o životu i podučavanjem drugih da sve ostale obaveze i poslove u životu želim čim prije riješiti. Mnogima to glupo djeluje, ali ne mogu se i ne želim boriti protiv toga. Često me smeta što se ne mogu opustiti i uživati u drugim aktivnostima poput večine ljudi.

Osječam se normalno samo kada radim stvari koje su duhovne ili na neki način povezane s duhovnošću. Zato sam sada počeo drugačije razmišljati, te tražiti duhovnost u svemu što radim.

Npr. na poslu se koncetriram na smirenost uma i pravilno disanje. To je u biti oblik meditacije, pa istovremeno radim na sebi dok radim, a to mi također pomaže da budem bolje koncetriran na svoj posao.

Od kada to radim osječam znatno jači "flow efekt" na poslu. Ovo je vjerojatno najbolji način da vrijeme na poslu učinite vremenom za sebe, a istovremeno budete bolji radnik. Sve druge aktivnosti i razmišljanja na poslu narušavaju koncetraciju, te vas odvajaju od sadašnjeg trenutka.

Zadnje uređivanje zoki89 : 18.05.2012. at 06:50.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 11:35   #1506
Bez brige, i to će proći, kad osoba uđe u pubertet, pa postane punoljetna, prestaje biti dijete, a s time i "indigo dijete". Tek tada slijedi ono pravo "osvještenje".
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 12:08   #1507
Quote:
Scythe kaže: Pogledaj post
Bez brige, i to će proći, kad osoba uđe u pubertet, pa postane punoljetna, prestaje biti dijete, a s time i "indigo dijete". Tek tada slijedi ono pravo "osvještenje".
Mislis, osvjestenje u smislu debila koji se brzo ukalupi u drustvo,prihvati ovakav nacin zivota pod normalno i nesto "sto tako mora biti", lako pada pod utjecaj televizije i drugih? Imam dovoljno godina da vise nisam dijete, a i sve manje je zatucanih poput tebe,prema tome,tjesi se i dalje, to je jedino sto ti preostaje na ovom svijetu s obzirom da si intelektualno na razini amebe.
palam is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.05.2012., 15:13   #1508
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Pogledaj na ovoj stranici kako najlakše očima vidjeti energiju.. Meni to uspijeva svaki puta.
ja nis ne vidim,a sve sam napravila prema uputama
mozda je moja energija 'prozirna'
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 16:19   #1509
mozes to pokusavat tak da gledas u biljku i zamisljas da ju sagledavas sa svih strana ko da kruzis oko nje,dok to radis zamisljas izmaglicu koja bi ti uskoro trebala postat vidljiva ko energija ili cak ako imas srece mozda vidis auru te biljke
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 16:39   #1510
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
mozes to pokusavat tak da gledas u biljku i zamisljas da ju sagledavas sa svih strana ko da kruzis oko nje,dok to radis zamisljas izmaglicu koja bi ti uskoro trebala postat vidljiva ko energija ili cak ako imas srece mozda vidis auru te biljke
pa kaj i biljke imaju auru?
ahh,ovo mi se cini jos teze
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 17:28   #1511
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu Da li si je uspjela vidjeti ?
Jesam i nevjerojatan je osjećaj
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 17:56   #1512
Quote:
pa kaj i biljke imaju auru?
ahh,ovo mi se cini jos teze.
Sve što postoji ima auru. Svje je povezana energija. Možeš vidjeti auru ljudi, biljki, životinja, stvari, elemenata itd.

Pokušaj koristiti periferni vid i opustiti se. Naše oči vide znatno više od one jedne točke na koju se fokusiramo. Korištenje perifernog vida će ti pomoći.

Vizualiziraj kako energija teće iz jednog prsta u drugi. Možda je prije osjetiš nego vidiš.

Nadam se da ćeš uspjeti

Quote:
Jesam i nevjerojatan je osjećaj.
Baš mi je drago
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 18:30   #1513
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Sve što postoji ima auru. Svje je povezana energija. Možeš vidjeti auru ljudi, biljki, životinja, stvari, elemenata itd.

Pokušaj koristiti periferni vid i opustiti se. Naše oči vide znatno više od one jedne točke na koju se fokusiramo. Korištenje perifernog vida će ti pomoći.

Vizualiziraj kako energija teće iz jednog prsta u drugi. Možda je prije osjetiš nego vidiš.

Baš mi je drago

prvo sam vidla kao neki dim,zapravo vidla sam energiju kak se krece ali ne i boju i onda je dosla neka tamnoplava i nakon toga crvenkasta...poslije opet probam,zelena je...i probam i zadnji put,kao da je bijela...i onda procitam ovo " Nekoliko sati prije smrti aura postaje bijela" trebam li se zabrinuti?
ne kuzim ovo mijenjanje boje...a pogotovo ova bijela boja
a i probala sam i bez prstiju,samo sam se zagledala u tu crnu boju i kad to napravim vidim neke zelene 'mrlje'
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 23:11   #1514
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
prvo sam vidla kao neki dim,zapravo vidla sam energiju kak se krece ali ne i boju i onda je dosla neka tamnoplava i nakon toga crvenkasta...poslije opet probam,zelena je...i probam i zadnji put,kao da je bijela...i onda procitam ovo " Nekoliko sati prije smrti aura postaje bijela" trebam li se zabrinuti?
ne kuzim ovo mijenjanje boje...a pogotovo ova bijela boja
a i probala sam i bez prstiju,samo sam se zagledala u tu crnu boju i kad to napravim vidim neke zelene 'mrlje'
Ma ne trebaš se brinuti Ti vjerojatno vidiš samo prvi sloj aure, a on se mijenja ovisno o našem raspoloženju i emocijama. Aura može ići u širinu i više od 10 metara od našega tijela. (razvijeniji ljudi obično imaju razvijeniju i veću auru). Ako možeš vidjeti kretanja energije u auri možda primjetiš dijelove aure gdje se energija ne kreće. TO se zovu rupe u auri, te su obično rezultat nekih neriješenih problema.

Pogledaj ovu sliku.

U njoj su najbliže tijelu prikazane boje aure sukladno čakrama. Postoji i taj dio aure koji se mijenja ovisno o emocijama, ali nije prikazan.

Onaj vanjski, ljubičasti dio aure je taj koji uglavnom gledamo kada definiramo indigo djecu (ako je boja indigo). Takva ljubičasta boja također označuje jako visoko duhovno razvijenu osobu.

Postoji više tumačenja boja tako da nemoj uzimati nešto takvoga zdravo za gotovo. Uvijek provjeri više izvora.

Npr. evo jednog od tumačenja bijele boje aure:

WHITE AURA COLOR MEANING: Reflects other energy. A pure state of light. Often represents a new, not yet designated energy in the aura.Spiritual, etheric and non-physical qualities, transcendent, higher dimensions. Purity and truth; angelic qualities.

Evo još jednog:

White

White is often seen in the aura, prior to any actual colors. It is often seen as a diaphanous shades. White has all colors within it, and when it does appear strongly within the aura, it is often in conjunction with other colors. This is how you can know whether it is an actual energy color or just a poor perception of the aura. When the white does stand out as a color in the aura, it reflects truth and purity. It indicates that the energy of the individual is cleansing and purifying itself. It often reflects an awakening of greater creativity as well.



Malo tko može bez puno vježbe odmah vidjeti boje aure. Čini mi se da ti tek moraš upoznati tko si zapravo i kakve sve moći imaš

Auru i boje aure vidimo pomoću čakre koju zovemo "Treće oko". Udahni polako kroz 6 sekundi. Zadrži dah 6 sekundi, te izdahni kroz 6 sekundi. U onom trenutku kada ćeš zadržavati dah možeš osjetiti kuckanje na sredini čela. To je treće oko, a čim je kuckanje jače, time je ta čakra otvorenija.



Onaj tko u potpunosti otvori svoje treće oko može vidjeti stvari koje večini djeluju nezamislivo. To ukjučuje aure i različite vizije, ali i viđenje različitih bića na duhovnoj razini. Neka od njih se hrane negativnom energijom ljudi, te su uvijek oko nas.

Ja to osobno nisam previše iskusio (vidio sam svega 3 puta neka čudna bića), ali ti bi mogla - zato ti to govorim. Imam frendicu koja je prošla takve stvari prije mnogo godina. Viđenje aure i astralna putovanja njoj je danas sasvim normalno. Često mi priča neke svoje čudne doživljaje.

Kaže da se je jako bojala kada je otvorila svoje "treće oko". VIdjela je ona anđele i različita dobra bića, ali i demone koji su zaboravili na svoju povezanost s Bogom. Opisi neki od njih meni su zvučali bolje zastrašujuće od najgoreg horora. Govorila mi je kako je u početku bježala od njih, te se borila s njima, a onda je shvatila da ih privlači njezin strah.

Danas mi ponekada kaže da kada vidi demona smije mu se, te ponekada čak prođe kroz njega ako je na astralu (izvan svog tijela). Čim veću ljubav i samopouzdanje pokažeš time ti manje štete mogu učiniti. Također može pomoći ako pozoveš u pomoć Boga, anđele, Isusa ili neku drugu naprednu dušu.


Zapamti: Što god da doživjela: Ne boj se - sve što je negativno proizlazi iz straha. Sve što je pozitivno proizlazi iz ljubavi

Zadnje uređivanje zoki89 : 18.05.2012. at 23:55.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 10:27   #1515
@zoki
Drago mi je da si se prihvatio gledanja aure i čitanja o njoj. Jel si išao prema onim uputama gledati?

@ostali
Iako se možda smatrate da ste indigovci, ja nekako mislim da baš i niste oni pravi pravi indigovci. Oni testovi, kako prepoznati indigovca su napravljeni tako da se svatko može prepoznati u njima. Mama, ja i sestra smo prema njemu indigovci, ali naravno da nismo.
Pravi indigovci uopće ne bi htjeli ovdje pisati po forumu, nego bi negdje maštali ili bi bili buntovnici. Gledao sam baš reportažu o takvoj djeci.
To je potpuno drugačije nego što mislite. Oni jesu možda razvijenija djeca od drugih i glupo im se igrati barbikom ili autićima, ali imaju potpuno drugačije ponašanje.
U velikoj većini su izrazito bahata i bezobrazna prema drugima, jer ih smatraju manje vrijednim (što je zanimljivo, pošto bi ona ustvari trebala biti povezana s drugima). Ne mogu raditi ništa u kolektivu i 90% njih završe kao drogeraši ili kriminalci.

Ja ne govorim ništa protiv vas da niste ili jeste indigovci. Ali malo se morate zapitati da li ste 100% indigovci.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 10:46   #1516
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
...

hvala ti puno puno

za mene je sve to jos novo i tesko jer sam na pocetku, a zbilja me jaaako zanima koje boje mi je aura i nisam bas strpljiva,znam al rijesavala sam neki test na netu (poduzi) i ispalo mi je da sam kristalna i odmah iza toga lavanda i procitala sam opis tih boja i dosta se slaze...(samo kristalna je kao ta neka novija generacija,a ja sam '91.)

kaj se tice blokada cakri,ne znam...mislim da imam problema s imunitetom jer uvijek sve pokupim i kad se najvise cuvam,imam jako osjetljive oci,posebno na vjetar,odmah pocnu suze,i opcenito,svaka mala glupost utjece na mene,npr okruzenje,odjeca,vrijeme...jako sam osjetljiva i kao magnet sam za sve neke cudne stvari koje mi se dogadjaju

budem probala jos tih vjezbica...ahh,da bar postoji neki uredjaj za otkrivanje aure,bilo bi lakse

Zadnje uređivanje seamisai : 19.05.2012. at 10:51.
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 16:47   #1517
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
budem probala jos tih vjezbica...ahh,da bar postoji neki uredjaj za otkrivanje aure,bilo bi lakse
Postoje kamere koje mogu snimati auru. Neke od njih su NEV (New Energy Vision) i Pip kamere.

Ipak, moras znati da te kamere nisu savršene. Ljudsko oko je daleko savršenije od bilo koje kamere koja postoji na ovome svijetu. Znanstvenici su jednom htjeli napraviti napraviti kameru indentičnu ljudskom oku, ali su utvrdili da bi projekt koštao oko 68 milijuna dolara, te da bi ta kamera morala biti veličine prostorije 4 na 4 metra.


Quote:
Drago mi je da si se prihvatio gledanja aure i čitanja o njoj. Jel si išao prema onim uputama gledati?
Jesam, hvala ti za upute Stvar djeluje te bolje vidim auru, ali se nisam mogao dugo koncetrirati jer se već par dana nisam naspavao. Sada ću preko vikenda nadoknaditi san, pa ću pokušati ponovno


Quote:
Gledao sam baš reportažu o takvoj djeci.
Poštujem tvoje vjerovanje, te ga neću probati promjeniti. Ipak, smatram da nije dobro stvarati stavove na temelju jednoga izvora informacija. Možeš li apsolutno biti siguran da nisu uzeli u tu reportažu samo one problematične indigovce ? Ne kažem da jesu, ali ne isključujem tu mogućnost.


Quote:
U velikoj većini su izrazito bahata i bezobrazna prema drugima, jer ih smatraju manje vrijednim (što je zanimljivo, pošto bi ona ustvari trebala biti povezana s drugima). Ne mogu raditi ništa u kolektivu i 90% njih završe kao drogeraši ili kriminalci.
Djelomično se slažem s time. Ipak, treba uzeti u obzir da večina ljudi smatra bezobraznim i bahatim ponašanjem kada im netko (osobito indigo djeca) tvrdi da zna o svijetu daleko više od njih, te im ruši sva vjerovanja koja su im kroz život usađivana.

Istina je jedna, ali percepcija te jedne istine može biti tisuće. Indigovci će biti shvaćeni tek kada ćemo na njih i svijet progledati na način kojim oni gledaju - iz njihove percepcije.


Indigo djeca i odrasli mogu raditi u kolektivu, ali jako teško. Više vole osamu ili druženja sa samo jednom osobom. Ipak, kada se udruže sa drugim indigovcima pokazuju djelotvornost tima koji je običnim ljudima gotovo nezamisliv. To vrijedi u njihovim vezama, poslovnim odnosima, a i u širenju mira, ljubavi i znanja drugim ljudima.

Ne bih rekao da baš 90% njih završi kao drogeraši i kriminalci, jer to bi značilo da većina mladih spada u tu skupinu. Ipak, veoma su empatični i emotivno ranjivi, te utjehu zaista mogu potražiti u pogrešnim stvarima. To naročito vrijedi za novije generacije indigo djece.

Neshvačenost od većine ljudi također je jedna od stvari s kojima se neka indigo djeca teško nauče nositi.


Ipak, kao što sam rekao: Nije važno da li si Indigo osoba ili nisi. Oni koji traže i šire duhovno znanje i ljubav definitivno su postigli više razine svjesnosti. To je bitno. Ima mnogo indigo djece, a ima i mnogo onih koji su na pragu da to postanu.

Zadnje uređivanje zoki89 : 19.05.2012. at 17:38.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 17:28   #1518
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ipak, moras znati da te kamere nisu savršene. Ljudsko oko je daleko savršenije od bilo koje kamere koja postoji na ovome svijetu. Znanstvenici su jednom htjeli napraviti napraviti kameru indentičnu ljudskom oku, ali su utvrdili da bi projekt koštao oko 350 milijuna dolara, te da bi ta kamera morala biti veličine prostorije 4 na 4 metra.
Ljudsko je oko popriličan šrot od optike. No softver u mozgu koji ispravlja, interpolira i analizira sliku zato je sasvim dobar.

No volio bih čuti koji su to znanstvenici bili.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 17:45   #1519
Quote:
Ljudsko je oko popriličan šrot od optike. No softver u mozgu koji ispravlja, interpolira i analizira sliku zato je sasvim dobar.
No volio bih čuti koji su to znanstvenici bili.
Pa kameru tvori oboje, softver i hardver, zar ne ?

Ajme, čini mi se da sam pomiješao neke projekte i promašio svotu za malo veći iznos. Niti sam ne znam kako mi se to dogodilo Brzo sam ispravio cifru, ali mora se priznati da niti ovo nisu mali novci.


Točan izvor ovih informacija sam izgubio, ali sam dio teksta i podataka zapisao na komp. Uvijek me impresioniraju ovakve informacije, pa to volim zapisati

"CERN labaratorij je procjenio da bi izgradnja „stroja“ koji bi mogao dostići nevjerojatnu sofisticiranost oka koštala 68 miliona dolara.

Slijedi nekoliko razloga zašto je to tako:
- Svako vaše oko sadrži oko 130 miliona svjetlosnik prijamnika.
- Vaše oči razlikuju više od 10 miliona različitih boja.
- Za manje od sekunde vaše oči mogu dekodirati scenu koja sadrži milijarde informacija, i to sa nevjerojatnom točnošću."

Laže li Cern, lažem i ja.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 18:13   #1520
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Ja sam Indigo, i hiperaktivnost nije poremecaj nego dosada u realnom vremenu, djetetu je dosadno i ide dalje a ti ga ne mozes pratit jer ti je bas larin izbor na tv-u ili markovic neda se iz nogometa a jadranka prdnula...i takve vazne dogodovstine!!
Nervira me jako kada netko negira nesto na nacin da to postoji samo zato da bi se izdigao iz okoline, to kod indigo i kristalnih ljudi i djece nije slucaj!
Spominjes autisticnu djecu i zavirivanje u njihov svijet i to ti je ok, naravno da je a indigo ti nije ok, to se kosi jedno s drugim!!
Na kraju bi rekao ono sto ce mnoge zaboliti i njihov ego bude vristao;INDIGO NEMOZES POSTATI NA NACIN DA TO KUPIS NOVCEM JER JE TO KAO FORA I TI TO MISLIS!!
Ovako...ne volim elitizam generalno,a kod ljudi koji za sebe tvrde da su indigo sam sreo jako puno oholog i bahatog elitizma,a bez ikakvog pokrica.
Autisticnu djecu sam spomenuo u kontekstu toga da je svaki covjek poseban na svoj specifican nacin i nitko nije manje ili vise vrijedan...to je moj stav.
Mislim da se ne kosi jedno s drugim upravo iz ovog prvog sto sam naveo...bahati elitizam koji suptilno neki predstavnici tog fenomena pokusavaju progurati.
Elitisti su i nadprosjecno inteligentni(i te kakvi),ali ajde oni barem mogu dokazati da su sto se inteligencije tice bolji od vecine i to ne samo testom inteligencije nego i svojim postignucima u zivotu.
Indigo ljudi koje poznajem...elitisti bez pokrica.Sto se ega tice reci cu samo...ajme)

Zadnje uređivanje bubi mir : 19.05.2012. at 18:24.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.