Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2013., 21:27   #61
tesa je skupila za operaciju. danassu sjele uplate od 400 i 200 kn s fb. višak mogu rasporediti za ostale od te 2 donacije. dr jurca će mi se sutra javiti za cijenu i dogovor oko termina. napravim još jednom inventuru donacija čim stignem. puno punp hvala svim donatoricama i stvari i novca, kupcima, svima koji su nas ohrabrivali. sad je najvažnije da sve bude ok s operacijom. držite fige svi.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 16:57   #62
tesa ima zakazanu operaciju kod dr jurce u četvrtak, 20. 6. puno hvala svima koji su joj to omogućili. držite fige da bude sve ok.

Zadnje uređivanje lily0 : 14.06.2013. at 17:04.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 17:09   #63
Za Tessu!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 19:38   #64
Držimo fige, SRETNO TESA
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 23:25   #65
Sritno Tesa! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Charlisssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 22:14   #66
tesa je danas operirana. došli smo doma tek oko pol osam. operacija je bila dosta teška jer je prošlo dosta vremena i zglob je već bio pun novog vezivnog tkiva. nogica će biti dignuta oko 3 mjeseca.opravak je dug. a ja moram biti strpljiva, glavna deviza dr jurce. i to je sve što sam čula u razgovoru s dr jurcom koji nije trajao ni jednu minutu. kak je uspjela operacija isto nisam uspjela saznati. pa ću sutra kad idemo po terapiju zahtijevati da se napravi slika nakon operacije. tesa j e sva sirotica jadna i zbunjena i čitavo vrijeme cvili. dobila je nešto protiv bolova, što i koliko nemam pojma jer je i to kod dr jurce hermetično, na računu piše samo cifra. pa sam zahtijevala otpusno pismo s više podataka. pa sad ne znam dal da joj još dam pol tramala jer mi se čini da ju boli kad nonstop cvili. zavoj nema, ovratnik ima. spavat će sama u dnevnoj sobi da ju slučajno ne ližu. dvosjed ću opkoliti stolicama da slučajno ne bi išla gore. sirotica nije mogla ni piškati poslije u parku. frend će poslije doći da ju još jednom odnese van, on ju je i donio, puno mu hvala. papala je malo, bi ona i više, ali nisam joj dala da ne povraća. a jadna tesa, jadni svi operirani, oni ne znaju kao mi što se događa mi što će se dogoditi. ujutro je još bilo sve u redu, veselo je cupkala u šetnji, a sad nema pojma kaj je ovo.
a, neću joj dati pol tramala, reklaje doktorica, kad je dr jurca odjurio, da ne vile pretjerivati s analgeticima jer ih onda ne boli pa se ne čuvaju. s time se slažem i tako sam postupala i s malenom. račun i fotke stavim sutra.

Zadnje uređivanje lily0 : 20.06.2013. at 22:21.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 10:38   #67
tesa je danas bolje, manje zbunjena. bile smo u šetnji, sve je obavila. jučer sirotica nije mogla, a nije ni u stanu, dobrica. po stepenicama smije, dole ide ok, a gore je išlo polako polako. oko 3 idemo po terapiju. a bilo je jako jako stresno i tesi i meni. još kad je jučer doma počelo kapati dosta krvi! rekli su da može curkati da se ne prestrašim jer je to dren. ali nije išao dren nego krv. zvala sam naravno odmah, ali to je normalno. danas ništa ne curi. paša je bio jučer strašno zabrinut. on i tesa se jako vole i svaki dan se igraju. jako su bliski. paša je imao strašno zabrinutu facicu i sjedio je uz tesu i brinuo se. svi su se skupili kad je došla, gledali rez, htjeli njuškati. danas je normalno papala. prestala je cviliti. ja dugo dugo nisam mogla zaspati. brinula sam se i dežurala. sad spava na krevetu. račune stavim u toku dana. moram i ja malo odahnuti.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 11:30   #68
Lily0, svaka ti čast! Toliko se brineš oko nje, toliko truda i ljubavi. Nije me bilo ovdje neko vrijeme jer je moj peso uginuo pa mi teško padalo...al pratim te i zaista nemam riječi.
Lexi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 11:58   #69
Quote:
lily0 kaže: Pogledaj post
rekli su da može curkati da se ne prestrašim jer je to dren. ali nije išao dren nego krv.
Kako misliš "nije išao dren"?
Dren je cjevčica, koja se ostavi u rani, pa kroz nju curi krv van. Odnosno, dobro je dok curi krv ili limfa, loše je ako počne gnoj. Sretno s oporavkom.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 15:59   #70
Sretno Tesa!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 14:38   #71
sory što se nismo javili. ja sam bnila u generalnom tiltu od toplinskog udara, promjene vremena i stresa. jadna tesa se operirala baš za toplinski udar. sva sreća, imam klimu. tesa je ok. normalno svaki dan jede i dosta je dobro raspoložena. kad se sjetim Malenine prve 2 operacije, bila je totalno u komi, nije htjela jesti, onda su ovo dobri pokazatelji. Jučer smo bili opet na terapiji, preko vikenda i praznika dobijemo tablete atb, a dajem joj i Rimadil, kojeg sam imala doma par komada. imam još za danas. kupila sam i novi ovratnik jer je ovaj na slikama premali, mislila sam da je 25, ali nije nego 20. odmah drugi dan je dobila novi. ionako je bila omamljena i mirna, a da je mislila lizati, dala bih joj pašin. stavim sad samo slike tese, a nadam se da ću danas uspjeti pofotkati račune.
Još jednom puno puno hvala svima koji su tesi omogućili liječenje.



Tesa odmara.



i upija duhovne vibracije kad već ne zna čitati.



inače, uspjela sam iz dr jurce izvući i da je tesa imala i napuknutu zdjelicu, što se na slikama ne vidi. dr jurca je drugi dan bio zadovoljan kako hoda. slikati se ne može jer bi to bilo sad bolno. trebala sam se sjetiti to reći prije operacije da ju slika pod anestezijom. ali ja sam kod veta uglavnom pod velikim stresom i uglavnom nešto uvijek zaboravim. Inače, koliko ja znam, za većinu operacija je protokol slika prije i poslije. dr jurca veli da se to za kuk ne radi. ali ne radi se ni onda kad je to protokol. ni za ljude. zašto, meni je jasno. da zaštite sebe naprave sve. da zaštite pacijenta i ugroze sebe, ni slučajno. ne mislim tu na dr jurcu, nego na sve doktore. još vele da je to skupo. a ti plaćaš.

PS. mislila sam na ono što izlazi na dren, koji je cjevčica, inače. jedno vrijeme odmah taj dan kad je operirana, izlatila je sukrvica, vidi se na slikama, ali onda poslije je u jednom trenutku počelo ozbiljno kapati. izbezumila sam se. još ne podnosim krv ni rane, ne mogu to gledati. užas mi je sve to, da pišem malo i o sebi, didi.
krv po podu.


Zadnje uređivanje lily0 : 25.06.2013. at 15:12.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 23:46   #72
brzi oporavak vam želim...
mala30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:30   #73
hej, hej...kakvo je stanje?
mala30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 12:34   #74
mala30, hvala na pitanju. baš smo došli od veta. tesa je dobro, rana je dobro, hematom je nestao i od jučer je tesa počela povremeno spuštati nogu u stavu mirno. nekad ju na kratko spusti (do poda) i kad hoda, ali se ne oslanja na nju, samo ju spusti. dr jurca se sav ozario kad je to čuo i vidio. ja sam se brinula da to nije prerano, ali ne, to je dobar znak. nekim psima trebaju mjeseci da spuste nogu, veli dr jurca. malo manje papa jer već par dana, od predzadnje terapije ne dobiva protiv bolova. oni su rekli da joj ne dajem bez prijeke potrebe, a kad sam joj davala, pokazivala je namjeru da skače na dvosjed. kad ne dobiva, ne pada joj na pamet. iako je dvosjed ograđen kad mene nema, ali jednom je skočila dom sam na sekundiu izašla iz sobe. dole sam ju spustila. dobro je raspoložena, čak i vani laje na neke pse, družila bi se, i to su sve dobri znakovi. u ponedjeljak vadimo konce. danas mi je ležerniji dan pase nadam da ću poslikati sve račune, napokon.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 19:59   #75
Dobre vjesti!!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 20:24   #76
Ma odlične
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 21:04   #77
zbilja se veselim dobrim novostima
mala30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 23:48   #78
evo napokon i računi.

prva dva operacija





ovratnik i tablete preko vikenda ili praznika, što je već bilo.



ovratnik party. samo da skinu ovratnike i već će biti lakše.

lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 00:08   #79
Jadna Tesa, ovratnik je za bordošku dogu

Kako dođe do vode?
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 00:45   #80
25 je isto bio na granici da bi mogla možda doći do rane pa sam uzela taj. 30. a pašin će se uskoro raspasti, pa da onda imam i za njega. tesa uopće ne pije. zlostavljam ju izžeđivanjem.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.