Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2013., 15:17   #61
evo me opet...kontaktirala sam čovjeka koji gore ima vikendicu i često je tamo, pa sam prošli put uzela njegov broj..srećom čovjek je i sada gore, pitala sam ga da li je vidio Čupkicu i štence i da li su još uvijek tri štenca, kako je bilo u nedjelju kada sam i sama bila gore...rekao mi je da su jučer neki ljudi odnijeli dva crna štenca, pa je sada navodno ostala samo još ona smeđa kujica Lenka...dogovorila sam s njim da ćemo se čuti još oko 7, pola 8 kada se ja vratim s posla, a do tada će mi on provjeriti točno kakvo je stanje..eto pa se javim navečer s konkretnijim podacima, ali sudeći po onome što mi je sad rekao ostalo je još samo jedno štene
keti28101 is offline  
Old 07.11.2013., 16:06   #62
Tko zna što je s tim štencima, možda su uzeti za udomljenje ali što ako nekome smetaju pa ih je jednostavno negdje odnio?
Svašta se dešava pa i ja tako razmišljam.
Moramo misliti da su negdje udomljeni?
Hvala vam što uopće želite spasiti i jedno štene i mamicu.
Bubinjo is offline  
Old 07.11.2013., 16:44   #63
evo zvao me gospodin, definitivno je još samo štenwe Lenka gore, to je ona smeđa i Čupavka! Bubinjo ja se nadam najboljem, ali nemam načina da to držim pod kontrolom, već sam više puta rekla kako je to gore vikend naselje, cirkuliraju razni ljudi, kako da ja znam tko ih je odnio..a oni ljudi koji su češće gore i s kojima sam razgovarala ne žele se baš u to miješat, svi se valjda boje da njima psi ne ostanu na brizi ...ne znam ..znam da oni ljudi koji su u okolnim vikendicama u odnosu na mjesto di su psići, nemaju ništa protiv njih, dapače svi su ih hranili kako je tko bio gore i pokušavali ih udomiti..
keti28101 is offline  
Old 07.11.2013., 16:51   #64
Kada odete goreili u kontaktu s gospodinom pitajte ga da li pozna ljude koji su uzeli psiće, to sada nije više bitno ali možda zna da je to bilo stvarno za udomljenje odnosno da su uzeli za sebe.
Bubinjo is offline  
Old 07.11.2013., 19:40   #65
bubinjo, bitno je, tko ih je uzeo, naročito štencima. svi se nadamo najboljem i svi bismo željeli znati da su na sigurnom. keti, kad budeš išla tamo raspitaj se i kod drugih ljudi dal znaju što je sa štencima. a što sad s malom štenicom? nećemo ju valjda ostaviti tamo? može netko besplatno primiti nju? ima li još potencijalnih donatorica za plaćeni smještaj? ako se ne varam, još ljudi se prije javilo za pomoć.
lily0 is offline  
Old 07.11.2013., 20:39   #66
ma sve sam ja to već ispitala i za ove štence prije što su nestali, pa nitko ništa nije znao..ovaj gospodin mi je danas preko telefona rekao samo bili su jučer neki ljudi čini mi se da uzeli dva crna i njegova žena je sa strane vikala da da crne su nosili i potom sam ga ja zamolila daode gore i da mi točno provjeri koliko ih je i da se nisu možda negdje zavukli...onda me nazvao i rekao da je samo jedan i Čupavka...sad da je on znao te ljude osobno, vjerojatno bio mi i to rekao..ali nije na odmet ja kad odem gore pitat ću
keti28101 is offline  
Old 08.11.2013., 09:05   #67
Ukratko: Čupka je riješena i nju smještaj čeka - sad bi trebalo brzinski naći rješenje za samo jednu bebu?

Mama


Lenka - Ovakva medena buhtlica ne bi smjela dugo čekati
ajam is offline  
Old 08.11.2013., 11:00   #68
Mislim da se već dosta ljudi javilo da pomognu kod plaćenog smještaja, nemojte čakati da beba nestane!!!!!!!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 08.11.2013., 12:36   #69
Pa dajte za boga miloga uzmite bebu I Čupku dok nije nestala, barem na privremeno privremenom da negdje bude dok se ne nađe konkretan smještaj
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 08.11.2013., 13:59   #70
sad sam već luda, mama me zvala, kontaktirao ju je neki drugi pak čovjek odozgora i sad na kraju su Lenka i Lilo gore još, dakle dvije bebe, očito je jučer ovom čovjeku s kojim sam se ja čula, Lilo nekako promakla ili je negdje spavala pa ju nije vidio...Milivojka2 ja bi ih maknula još prvi dan kad sam išla gore, ali zaista nemam ideju gdje da ih smjestim..sve koga sam pitala ne žele čut za štence, ja doma imam 6 pasa, mama 4..ja stvarno nemam kamo s njima..nažalost
keti28101 is offline  
Old 08.11.2013., 14:09   #71
pa jesi zvala tamo gdje sam dala broj? popslat ću i tebi. ne bi trebalo biti problema. nazvat ću i ja, ali kasnije kad kupim bon. ako cura može uzeti štence i ako ima dosta donatora, ne kužim što se čeka. naji sam poslala broj. pa jel netko nazvao? nama se viš+e što čekati! ni komplicirati. broj mi je u drrugom mobu, koji se isključio, nemnam momentalno punjač. ako ne nađem broj na pm-u kad sam slala naji, nek ti ona da. odmah nazovi curu za smještaj. 500 kn za 3 života nije puno. prijevoz će se naći.
lily0 is offline  
Old 08.11.2013., 14:20   #72
n6azvala sam curu, puna je do srijede, a ni za srijedu nije sigurna da će biti mjesta. nazovite lajoša. pa on uzima sve, ne sjećam se da ne bi uzoimao štence. a najbolje bi bilo da ih netko primi na par dana odmah danas dok ne nađemo smještaj. zaista bi bilo tragično da i oni nestanu uz toliko ljudi koji im pomažu i žele pomoći. keti, stvarno se trudiš, svaka čast, ali daj pliz da se to danas rijepši, da ih maknemo. nek joj netko pošalje broj od lajoša na pm, ja nemam. ako on ne može, javite se svi koji znaju neki smještaj! ajmo ljudi, trebamo svi biti brzi! samo da još netko ne strada i ne nestane.
lily0 is offline  
Old 09.11.2013., 01:19   #73
Lily tek sam sad vidjela tvoje poruke, odgovorila sam ti u inbox..što se tiče prijevoza za Zg ukoliko se uspije riješiti smještaj, ja bi ih mogla dovesti ali tek početkom tjedna, ponedjeljak ili utorak ( nikako ne mogu prije, jer imam obaveza), ali ukoliko bi to tako bilo, ja bi nekako probala namoliti mamu da ode po njih sad za vikend i da ih smjesti kod sebe noć dvije..ne znam da li će pristati ali dat ću sve od sebe..u biti je najveći problem tata, jer je on već lud pored 4 psa u dvorištu i dosad je uvijek bilo svađe kad bi ja dovela nekog psa na privremeno, ali valjda će biti razuman..
keti28101 is offline  
Old 09.11.2013., 12:10   #74
n6isam dobila poruke. jesi zvala za smještaj? donatori su tiu i spremni i čekamo da se stvari napokon pomaknu s dugotrajne mrtve točke. nema se tu što puno filozofirati. ako si dogovorila smještaj, ići ću ja odmah danas po štence i mamicu, kao što sam ti napisala u pm-u, i da se napokon, nakon puno priče, smjeste na sigurno. ako još nisi nazvala za smještaj, daj to molim te odmah napravi, pošalji mi svoj broj i da ih danas maknemo. ma kakvo čekanje do utorka i daljnje filozofiranje, kad ih je već 6 stradalo, nestalo!? njima tamo se više ne čeka! a ni nama tu.

Zadnje uređivanje lily0 : 09.11.2013. at 12:17.
lily0 is offline  
Old 09.11.2013., 19:45   #75
Lily0 krivo sam poslala poruke zato nisi ništa dobila ...ovako ljudi ja nikad nisam skupljala novac ovako, niti znam na koji način to funkcionira, pretpostavljam da bi uplate trebale ići na moj račun, a tu je problem jer je meni račun blokiran radi ovrhe i sve što bi sjelo ne bi mogla nikako podići tako da pretpostavljam da moj račun otpada..da li bi netko drugi mogao preuzeti dogovor i vođenje tog smještaja? ja ih mogu dovesti do Zagreba, ali kao što sam i napisala u ponedjeljak ili utorak i mogu izdvojiti 30 kn mjesečno za smještaj
keti28101 is offline  
Old 10.11.2013., 13:34   #76
mala khala je napisala da ima donatora za smještaj, pa nisam gledala. ali jučer sam prevrtila temu i za smještaj se javilo samo 2 ljudi. 2 plaćena koje smo imali na umu su otpala. jedan je pun, a jedan momentalno nije siguran zbog parva. tako da opet nema smještaja. ali ja ću se danas još raspitivati za one koje znam s fejsa.

Keti, pothitno mi pošalji svoj broj, jer sam počela dijeliti po fejsu, budući da tvoj link pokazuje da to nije ni jednom šerano. stavila sam i na bernandinku. pa ako se netko javi za prihvat, da te mogu odmah kontaktir5ati. a nisu ni stavljeni na njuškalo. u ta 2 mjeseca već su mogli barem neki biti udomljeni. da su bili na njuškalu. imaš puno slika, pa zašto ih ne oglasiš na njuškalu? makar su vani.

Za donacije za smještaj javilo se samo 2 ljudi. Može li još netko uplaćivati za smještaj mjesečno? ili ponuditi besplatni? dajte se pliz javite, da još netko ne strada i da mamica napokon može odahnuti i otići na sigurno.
lily0 is offline  
Old 10.11.2013., 14:56   #77
Ja sam vidjela da je skupa sa Keti 3 donatora oko 120 kn ukupno, ja mogu jos dodati 150 kn do udomljenja, znaci ukupno 270 kn, ima li jos koji donator??????
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 10.11.2013., 15:21   #78
pa kadnemamo smještaj. pitala sam na tom jednom na kojem je bila tesa (manje od 12 sati), ali ne zato jer je smještaj loš, nego mi je bilo žao tese, bila je tužna. ali ni tamo ne može. raspitat ću se još po fejsu za plaćeni. kad se za besplatni tako dugo nitko ne javlja. podijelit ću i po drugim grupama na fejsu. keti, molim te, daj ih čim prije stavi na njuškalo, i diži oglas dvaput dnevno. ima stvarno krasnih slika. Gdje je bio parvo, bolje da ne idu. keti jesi li pitala nekog od vikendaša da ih se drži u njegovom dvorištu? privremeno, dok se ne udome. štenci, tako slatki se i dalje brzo mogu udomiti. stvarno tužno da se tako dugo ne nalazi nikakvo rješenje. potreban je aktivniji pristup problemu. ja bih tamo pitala sve ljude vikendaše za smještaj. pa ionako ih nema, osim za vikend. valjda imaju ograđeno. improvizirala bih im barem negdje nekakve kućice da se zadržavaju na istome mjestu. ili ih stavila u neko dvorište, pa makar i neograđeno. možda bi netko pristao. uvijek treba pitati, nema se što izgubiti.
lily0 is offline  
Old 11.11.2013., 09:24   #79
jel nađen kakav smještaj?Mogu dati 50,00 kuna.

Vani je grozno,držim fige da se što prije maknu.
winica is offline  
Old 11.11.2013., 11:32   #80
nažalost nikakav smještaj još nije nađen. netko je napisao za neki smještaj u temi linalene i onih štenaca i mamice. zamolila sam kontakt. raspitat ću se još po fejsu. podijeliola sam jučer po grupama, ništa. a vani je stvarno grozno, a bit će sve hladnije. ne sjećam se više dal dobivaju redovno hranu.
lily0 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.