Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2014., 21:16   #421
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Mislim da mi ne znamo koji je to problem koji se pojavio i da je ED samo posljedica nečeg drugog. Jer da si danas ko žigolo a sutra impotentan, ne bi baš rekla.
Pa ne mora bit danas-sutra. Gospodin x je u godinama, kako navodi Neinteligentni, kad se problem zna javit, a možda se rapidno razvija zbog nespretnosti oba partnera u bavljenju s njin.

Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Al sudeći po onome kak pišeš ispalo bi, tipa- eh, danas mi se baš ne diže pa ću pojest trodupli hambi da se utješim i tak iz dana u dan, iz godine u godinu.
A zbog toga šta mi se ne diže ne mogu zadovoljit ženu i zato ću uzet i trodupli pomfrit.
I tako ću postat prasac neprivlačan sebi i okolini, zračit ću neangažmanon.

Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Okej... osim što je svjesna da je zgodna ona je i dobra žena.
On "nabija tjelesnu težinu"...
I dalje nemamo dume što ovi opisi konkretno znače.
Ne razumin koja je viša matematika za to svatit.
Umisto debljine, moglo je stajat bilo kakvo fizičko zastranjenje.

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Samo dajes 'zlobnicima' materijala da potvrde svoju tezu da si otvorila temu samo da bi se samo reklamirala i dobila/dobijala musku paznju u inbox.
Po 500-ti put.

Quote:
gospodja x kaže: Pogledaj post
Probala sam ja i tako. On meni samo kaže: ok, ako tako želiš. I što da napravim, samo da skupim djecu i odem? Što da djeci kažem: tata i ja se ne možemo sexati pa sam vam zato ukrala djetinjstvo?
Pročitala san ovdje neke jako dobre savjete pa ću ih u skoro vrijeme i primjeniti.
Meni je ovo ostajanje za svaku pohvalu, očigledno je da minjaš svoj subjektivan sta, spika ti je pozitivnija.
Tribaš ga psihički stirat u kantun, a fizički mu otvorit vrata likara i likarija.
Ako tuče kile, suoči ga s vlastiton slikon u ogledalu.

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ti se fokusiras na seksualnu privlacnost, a ja govorim o bliskosti, intimi, povjerenju, osjecaju sigurnosti, prihvacanja i pripadanja.
Kako se voliš vraćat na prvi njen post, a izjavu da joj fali intime s partneron si priskočila.

Za razvod te dobro poklopila.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 01.12.2014., 21:22   #422
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Za razvod te dobro poklopila.
Gdje?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 01.12.2014., 21:24   #423
Quote:
Neinteligentni kaže: Pogledaj post
P.S.: Ako vas je sram ići kupiti u ljekarnu, ja ću otići i poslati Vam gdje treba.
Besramniče!

Gospodinu X triba demistificirat tabletice ka nešto naopako. Čak si ih i ti krknija, uza svu spremnost na čekiranja po ambulantama. Triba nać taj ulaz u njega koji će ga očepit, makar cili oporavak ne triba bit preslik tvog.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 01.12.2014., 21:28   #424
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Gdje?
Po zlobi.

Imputirala si joj ostajanje u braku zbog daljnjeg sjebavanja tipa svojon tobožjon superiornošću, a istina je da joj nedostatak sexa ipak nije dovoljan razlog za razjebat familiju i da svog muža jako cijeni.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 01.12.2014., 21:31   #425
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Po zlobi.

Imputirala si joj ostajanje u braku zbog daljnjeg sjebavanja tipa svojon tobožjon superiornošću, a istina je da joj nedostatak sexa ipak nije dovoljan razlog za razjebat familiju i da svog muža jako cijeni.
Po cijoj zlobi? Mojoj?
Zaista ne razumijem za koga tvrdis da je zloban ovdje - vjerojatno je tome razlog sto inace imam velikih problema shvatiti sto pises, pa bih te zaamolila da pokusas jos jendom.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 01.12.2014., 21:32   #426
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Besramniče!

Gospodinu X triba demistificirat tabletice ka nešto naopako. Čak si ih i ti krknija, uza svu spremnost na čekiranja po ambulantama. Triba nać taj ulaz u njega koji će ga očepit, makar cili oporavak ne triba bit preslik tvog.
Ma ne bi ni ja čekao toliko da jajca nisu boljela, čak su mi prvi simptomi bili simpatični, lagano bolne ejakulacije.
U gospođe X je ključ od njegove tamnice, treba otključati ta blindo vrata.
Na kraju cilj opravdava sredstvo.

Vidjet ćete vi za cca desetak dana kada Gospođa X opali smajliće na ovoj temi.
Neinteligentni is offline  
Old 01.12.2014., 21:40   #427
Quote:
gospodja x kaže: Pogledaj post
Pročitala san ovdje neke jako dobre savjete pa ću ih u skoro vrijeme i primjeniti.
Odlično. Onda je tema ispunila svoju svrhu. Sretno.
ex anais is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.