Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 21:49   #61
Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Uvijek se divim ljudima koji kroz sebe gledaju druge, sude drugima ili tuđi problem pretvaraju u trivijalan.
Činjenica, partner bi trebao biti osoba koju možda i najbolje poznajemo u životu i prema kojem se možemo zaista otvoriti. Ali kada naiđemo na potencijalno nerješiv problem nije lako uzvatiti se u koštac snjim.. Mnogo stvari je tu u igru, vjerojatno i budućnost veze u pitanju pa ljudi igraju sa rukavicama, ne znaju pristupiti problemu, ne znaju kako se iskreno izraziti prema partneru. Lako je sastrane gledati na problem dok se ne dogodi tebi. Kada dođeš u situaciju da vidiš velike sexualne razlike između sebe i partnera, mnogo ljudi jednostavno zatvori oči.. veza je još dovoljno friška i uzbudljiva da ljudi koji teže izražavaju svoje potrebe često trpe.. a kasnije je malo teže reći partneru da je oš u krevetu, da te nije u stanju zadovoljiti, da ti petominutni sex baš i nije san snova, da te ne uzbuđuje više...
Zapravo život nam svakodnevno postavlja zamke i treba se znati snjima nositi... većina ljudi zapravo vodi dosadan i monoton život a problemi vire iz svakog ćoška..neki ih rješe sa lakoćom, neki ne...

A znamo se pa znas sto sam prosla

Meni je matematika tu jednostavna, ako ne mogu s partnerom o svemu, od seksa od mog stava o njegovim roditeljima, onda to nije veza u kojoj zelim biti. NArocito ne ako mi je neugodno pokazati mu ili mu objasniti, ili mu na bilo koji drugi nacin dati do znanja sto meni u krevetu, kuhinji, prozoru, di vec pase.
Jer what is the point onda?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 21:51   #62
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ponekad se pitam da li neke žene uopće imaju predstavu što je dobar seks.
:
Ljudi imaju osjećaj samo za ono što dožive i prožive.. Mnogo žena naročito starije generacije vjerojatno nisu ni poznavali ni uživali u sexu kao mladi ljudi danas. Ako ne znaš što propuštaš ne dira te previše.. tako da vjerojatno postoji dosta neiskusnih mladih žena koje uđu u odnos sa tipom kojem je vrhunac 5 minuta penetracije.. i što sad da rade s tim...?
Opet nekom se mojih sat vremena može činiti nerazumno dugim.. ali ja prije svega želim uživati svakim milimetrom tijela, čula i osjećaja.. pa i ako mi partnerica doživi orgazam i više puta tijekom odnosa ne znači da joj neki kwiki sa potpunim strancem ne bi jače uzburkao strasti...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:00   #63
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
A znamo se pa znas sto sam prosla

Meni je matematika tu jednostavna, ako ne mogu s partnerom o svemu, od seksa od mog stava o njegovim roditeljima, onda to nije veza u kojoj zelim biti. NArocito ne ako mi je neugodno pokazati mu ili mu objasniti, ili mu na bilo koji drugi nacin dati do znanja sto meni u krevetu, kuhinji, prozoru, di vec pase.
Jer what is the point onda?
Poantu još uvije ne shvaćaš...
To si ti.. i način kako gledaš na odnos.. no to ne znači da svatko zna, može i hoće razmišljati kao ti..
Ljudi koji dođu na forum su očito očajni u svojoj nemoći da riješe problem.. pa se povjere potpunim strancima.. a ti stranci se često vole hvaliti svojim savršenim vezama i još savršenijim životima.. i često doliju malo ulja na vatru ovima s problemima.. pa ovi sa problemima u iluziji svojeg promašenog života poslušaju destruktivne savjete onih koji ne poznaju njih a kamoli njihovu vezu i njihov problem...
Korisnije je istražiti uzrok problema i dati konstruktivan savjet umjesto stavljati etikete, skupiti ostatke i dati savjet da se sve baci u smeće...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:43   #64
Quote:
Black goo kaže: Pogledaj post
Eto da se i ja javim nakon par godina gledanja tema tu..
zivim sa curom vec godinu i pol, prakticki smo se odmah na pocetku veze uselili zajedno (zbog financija). Problem nastaje sto ja imam osjecaj da ona ne zeli vise ista samnom.. Sex je nepostojeci.. mozda 3 puta u skoro god dana, dobar dio vremena je nervozna i pizdi, tvrdi da je zbog zdravstvenih problema sex nemoguc ali istovremeno ne zeli nista poduzimati u vezi toga..

Ja s druge strane se vise osjecam kao njen frend a ne decko.

I cak kad pokusam pricat s njom o tome kaze da me voli al eto...

Sta misliti o svemu tome.. sto bi vi na mom mjestu napravili?
Hehe, tri puta u godinu. Nebi mi bilo puno drugačije i da je tri puta tjedno. Nisi joj privlačan, a pružaš joj financijsku sigurnost. Sve gluposti što ona pizdi su... gluposti. Ne voli te, a ukolko ne želi sex možda ima i nešto sa strane tako da je ti lipo ostavi i nađi drugu . Djela>riječi. Pusti šta govori, gledaj šta radi.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:51   #65
Nogom u dupe i nađi neku koja ti neće dati pola sata mira
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 13:52   #66
Eto apdejt na temu.. pricali otvoreno, kaze da je naprosto totalno nezainteresirana za sex...
i da joj je zao i bude se potrudila.. to je bilo prije 10tak dana.. od onda smo se posvadali 4 puta oko pizdarija, 3-4 puta sam odbijen kada sam pokusao nesto zapocet (njezno, grubo tak svejedno savki put odjeb). Odlucio sam se da to nemre tak i ako se stvari drasticno ne promjene kroz 3 dana ide prekid..

Hvala svima na misljenju. Nadam se da se ljudi nece naci u ovakvoj ulozi kao i ja
Black goo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:11   #67
Quote:
Black goo kaže: Pogledaj post
Eto apdejt na temu.. pricali otvoreno, kaze da je naprosto totalno nezainteresirana za sex...
i da joj je zao i bude se potrudila.. to je bilo prije 10tak dana.. od onda smo se posvadali 4 puta oko pizdarija, 3-4 puta sam odbijen kada sam pokusao nesto zapocet (njezno, grubo tak svejedno savki put odjeb). Odlucio sam se da to nemre tak i ako se stvari drasticno ne promjene kroz 3 dana ide prekid..

Hvala svima na misljenju. Nadam se da se ljudi nece naci u ovakvoj ulozi kao i ja
Nakon kaj je rekla da će se potruditi, umjesto toga ste se 4 puta posvađali
A niš, izdrži onda još ta tri dana
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:21   #68
A ta tri dana su važna za....??
zvizdanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:27   #69
Quote:
zvizdanova kaže: Pogledaj post
A ta tri dana su važna za....??
Valjda joj je dao rok od dva tjedna da se skocka, pa se sad čeka istjek
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:33   #70
Možda je rekla bez veze da će se potruditi pa udarila kontru da ti nju ostaviš pa da je ona na miru. Sumnjam da će se desiti nešto drastično u slijedećih par dana.

Using Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:38   #71
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Možda je rekla bez veze da će se potruditi pa udarila kontru da ti nju ostaviš pa da je ona na miru. Sumnjam da će se desiti nešto drastično u slijedećih par dana.

Using Tapatalk
Bojim se da to nije moguće s obz da ona živi u njegovom stanu. Tak da, ona je ta koja mora njega ostaviti, barem "tehnički".
Pa eto nam i odgovora na prethodno pitanje- ima tri dana za pakiranje kufera.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:56   #72
Htjela sam reći da je onda ona na miru jer ju nitko neće više ispitivati što nije uredu i zašto nema sexa. Vjerojatno je i njoj dosta veze al ne želi prekinuti. Pakiranje kofera i sam odlazak sumnjam da će joj emocionalno teško pasti, više egzistencijalno.

Using Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:50   #73
I sad ćeš joj glumit hotel?

Ako ne ide, onda ne ide. Ona se očito ne trudi da stvar profunkcionira, ne vidi te više kao partnera nego kao cimera.

Imaš pravo na svoju sreću i vrijeme, koje je nepovratno.

Nemaš zašto biti hotel nekome. Nek se snađe, punoljetna je. Ili si mislio tako još koju godinu dok ne nađe drugog kod kog će uletjet?

Nemoj si to raditi, postoje granice.
zujilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 23:27   #74
Prije svega s njom dobro popričati, siguran sam da nešto krije...

Čuj zdravstveni problemi... možda još neki za koje ti ne znaš?

Seks 3 puta u godini dana? Jeftinije naći kraljicu noći, jeftinije te izađe
DuVlaho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 13:30   #75
Quote:
Black goo kaže: Pogledaj post
Imamo 27 i 26 godina.. na početku je seksualan dio bio odličan i učestal..
zdrastvenih problema je imala prije vise od god dana sa jajnicima i pila je i tablete (prestala) i ljecila se.. ona kaze da jos ima problema al vise nema nikakvih simptoma koje je prije pokazivala :/ . Kad inzistiram da ode ljecniku ona kaze da nece i to je vise manje to..

Za bliskost.. pa ima al mi se cini puno manje i sve mi se cini vise frendovski nego decko/cura.. (prestala se presetavati gola i smeta ju kad ju vidim golu...)
Svaki put kad pokusam pricati o sexu ili nesto potaknuti nesto tvrdi da joj stvaram pritisak i prisiljavam ju.. S druge strane zivimo u mom stanu i ukoliko prekinemo ona financijski nemoze sama zivjet pa se bojim da je samnom eto iz potrebe.. Jos mi je najteze palo kad mi je rekla da joj ne kupujem poklone a drugi decki curama kupuju, a svaki mjesec svaku kunu 3 puta brojmo za hranu i racune..
Cijela stvar me vec lagano baca u depresiju a s druge strane kad odem negdje ljuti se sto ju ne zovem i ne javljam se ili ako se zadrzim predugo..

supendare su ti na US-u.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 13:34   #76
Quote:
whyda kaže: Pogledaj post
Čitajući sve ove savjete dane na osnovu par informacija,odlučila sam ulogirati starog klona da bih možda dala uvid u drugu stranu priče,možda pomogne a i da nije samo drvljem i kamenjem jer tko zna što se krije iza nečijeg ponašanja,to znaju samo njih dvoje.
Moja zadnja veza je završila baš zbog mog navodnog uskraćivanja seksa.
Veza je bila u početku divna iako joj je seks bio najlošiji aspekt.Njemu se vjerojatno činilo da je uredu jer ja nisam htjela ukazivati na to odmah,nisam mu htjela narušiti samopouzdanje jer je sve ostalo bilo dobro.S vremenom sam bila sve nezadovoljnija a nisam znala kako da mu kažem da nam je seks ispodprosječan,traje 2 minute u kojima ja nikad nisam uživala već sam se osjećala kao stvar.Grozan osjećaj.Uz to,on je to htio kad god mu se prohtije.Istovremeno,dobila sam par kila radeći sa hranom , on mi je davao nadimke trbuhu kao da ću se od toga osjećati bolje,ukazivao na strije i druge fizičke mane i svim tim mi narušio samopouzdanje toliko da sam počela gasiti svjetlo tokom seksa i dr.Znao se i okrenuti za drugim curama i zapravo se u nijednoj vezi nisam osjećala tako neprivlačno.Izgubila sam volju ne samo za seksom,nego i volju da promjenim nešto.Vapila sam za njegovim zagrljajem i da me gleda kao na početku.Sve sam manje vjerovala da sam mu išta osim neke sigurnosti da ima nekog tko je tu da brine o njemu i da ima nešto za bacit pod j...Sam spomen seksa izazivao groznicu bez obzira što sam u drugim vezama imala jaku želju. Na kraju me ostavio i sreća moja da je jer štetu narušenog samopouzdanja popravljam već 3 mjeseca.
Javila sam se jer se nanerviram kad vidim ovakve osude a bez promišljanja što se sve može kriti iza nečijeg ponašanja,lijekovi očito nisu problem već njena nezainterwsiranost a samo oni mogu znati zakaj je to tako.Nije ni napad na autora jer je on možda najdivniji dečko na svijetu,samo sam prenijela svoje iskustvo.
Autoru: ako je voliš onda najbolje da pokušaš saznati što je zapravo muči jer to može biti svašta,danas je i stres uzrok problemima.Ako je riječ o sponzoruši,bježi.

tu si i sama bila dio problema. na stranu sto je tip bio seronja ili malo oduzet od posljedica svojih akcija, TI mu nisi rekla sto ga ide za sex i naposlijetku, TI si ostala u vezi koja ti nije valjala. jbg. reality check.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 02:22   #77
Da te voli dala bi ti barem analno ili oralno. A ta se srami gola proći ispred tebe. ma ne pališ je više i ne voli te. Ne treba ti takva sponzica. Ja bi to isjterao vani i nastavio sa svojim životom. Ovo je tvoj život čovječe. Dužan si samo sebi. Radije nađi neku koja će te usrećiti i kojoj ćeš se svidjeti.
Kakvi razgovori gluposti, pa laže te i mulja u oči. Njena djela dovoljno govore. jesi li nesretan? Jesi. pa onda riješi taj problem i zaboravi to što prije. Nisi ti sestra Bernardica da skrbiš za njeno dupe. Budi muško čovječe.

Zar iskreno misliš da se ta situaicja može popraviti? Pusti što ti emocije kažu, misli racionalno.

Edit; Stara tema ahahahahahaha
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.